The Sims 3 | PC

logo_sm.png

شرکت سازنده : The Sims Studio
شرکت پخش کننده : Electronic Arts | EA
تاریخ عرضه : June 2, 2009
ژانر : Simulation

سری بازی های The Sims دوباره باز می گردند. The Sims 3 به شما اجازه هرگونه کاری در دنیای مجازی را می دهد. می توانید از خانه خود بیرون بروید ، با سیستم جدید و فوق العاده قویتر نسبت به نسخه های قبلی با دیگران ارتباط برقرار کنید یا به ساخت خانه رویایی خود بپردازید و همه چیز شامل گل ها ، کاغذ دیواری ها ، رنگ شیشه ها و ... را تغییر دهید تا به قلعه ، کلبه یا خانه آرزوهای خود برسید.
آماده اداره یک خانواده در تاریخ 12 خرداد 88 باشید !

• Like
Reactions: kamyy
سلام دوستان
منم یه سیمز باز و خوره بازیم مدتها به دنبال سایتی میگشتم که به دردبخور باشه و از این که بلاخره اینجارو یافتم و به شماها پیوستم خوشحالم.
راستش من این اواخر به یه مشکل در مورد پک های اضافه سیمز برخوردم من همه پک هارو داشتم به جز world adventures که اونم با هزار بدبختی از نت خریدم ولی بعد از نصب نه تنها نیومد بلکه تمام سیستم سیمزامم ریخت بهم و مجبور شدم همشونو پاک کنم الانم که دیگه نصب نمیشه و در قسمت update نصب error میده چند نفر بهم گفتن مشکل از sims 3 و اصل نیست که نصب نمیشه ولی فکر نکنم از این باشه چون پک های دیگم نصب میشه بی مشکل کسی میدونه مشکل از کجاست و من باید چی کار کنم؟

همه ی پک ها باید به ترتیب نصب بشن؟
مثلا برای نصب پک دیزل حتما باید کیتی پری هم نصب بشه؟

بعد از نصب سیمز 3 اصلی باید آخرین آپدیت رو نصب کنید.و وقتی لانچر بازی رو اجرا کردید اون پایین تمام پک ها رو به ترتیبب آورده

سلام دوستان
منم یه سیمز باز و خوره بازیم مدتها به دنبال سایتی میگشتم که به دردبخور باشه و از این که بلاخره اینجارو یافتم و به شماها پیوستم خوشحالم.
راستش من این اواخر به یه مشکل در مورد پک های اضافه سیمز برخوردم من همه پک هارو داشتم به جز world adventures که اونم با هزار بدبختی از نت خریدم ولی بعد از نصب نه تنها نیومد بلکه تمام سیستم سیمزامم ریخت بهم و مجبور شدم همشونو پاک کنم الانم که دیگه نصب نمیشه و در قسمت update نصب error میده چند نفر بهم گفتن مشکل از sims 3 و اصل نیست که نصب نمیشه ولی فکر نکنم از این باشه چون پک های دیگم نصب میشه بی مشکل کسی میدونه مشکل از کجاست و من باید چی کار کنم؟

یعد از اینکه پاک کردی دیگه هیچ کدوم از پک ها رو نمیریزه یا فقط world adventures ؟
پک katty pery رو هم داری؟

وقتی سمز اصلی رو ریختی کرک رو کپی نکن اول آپدیت کن بعد اگه کتی پری رو هم داری کرکش تو محل نصب بازی سیمز اصلی کپی کن برای تمام پک ها تا پک genertions کار میکنه بقیه کرک ها رو هم تو محل نصب خودشون

رمز های سیمز 3

سلام !
میخوام چندتا رمز سیمز 3 + توضیحات بگم که شاید مورد استفاده باشه.

1-رمز میانبر برای نیاز ها که قبلا هم گفتم :
شما باید Ctrl+Shift+C رو بگیرید و داخل کادر بنویسید : testingcheatsenabled true
از مزیت های این رمز اینه که روی هر شی یا شخصی که شیفت رو نگه دارید و کلیک کنید میتونید Delete کنیدش (قابل برگرشت نیست) !
ضمنا میتونید Shift رو نگه دارید و روی صندوق پست جلوی خونه کلیک کنید و از اونجا میتونید خیلی کار ها رو انجام بدید ! بطور مثال میتونید میزان خستگی و گرسنگی را صفر کنید یا هر شغلی که بخواهید انتخاب کنید...
2-رمز جابجایی اشیا و وسایل:
شما باید Ctrl+Shift+C رو بگیرید و داخل کادر بنویسید : moveobjects on
(با قرار دادن off به جای on غیر فعال میشود)
با این رمز میتونید خیلی از اشیا رو جابه جا کنید و محدودیت ها را حذف کنید ، مثلا یک شومینه بدون دود کش بسازید...
3-خریدن وسایل غیر قابل خرید:
شما باید Ctrl+Shift+C رو بگیرید و داخل کادر بنویسید : buydebug یا buydebug on
(این رمز گاهی اوقات کار نمیکنه من خودم دقیقا نمیدونم روشش چجوریه !)
با این رمز میتونید یک سری وسیله که قابل خرید نیست یا داخل بازی نیست رو بخرید ...
در منوی وسایل منزل با لوگوی |؟| ظاهر میشود.
محتویات این رمز بسته به پکهایی که نصب کردید متغیر هست
ضمنا رمزها رو به ترتیب شماره بزنید بهتره...
رمز پول هم که همه میدونند : motherlode هست.
روز خوش.

پک امبیشنز دقیقا چجوریه؟ یعنی ما مثلا میریم شغل پزشکی رو انتخاب میکنیم . میتونیم توی محل کارمون رو ببینیم یا مثل اپن بیزنس سیمز 2ـه؟

بعضی کارا اینجوریه...مثلا من آتشنشان شده بودم اینجوری بود
اینجور کارا رو به عنوان carer نمینویس.....یه چیز دیگه مینویسه
اینجور کارا هفتگی پول میگیری

بعضی کارا اینجوریه...مثلا من آتشنشان شده بودم اینجوری بود
اینجور کارا رو به عنوان carer نمینویس.....یه چیز دیگه مینویسه
اینجور کارا هفتگی پول میگیری
سلام!
میتونی بگی دقیقا چندتا کار این شکلی اضافه میشه ؟!

روز خوش

با سلام به همه عزیزان
من تازه پک های اضافه شونده سیمز 3 رو گرفتم.
میشه یکی از عزیزان به طور کامل توضیح بدن.چجوری باید نصب کرد این ها رو
مثلا ایا باید هر پک رو در فولدر سیمز اصلی نصب کرد؟
نحوه کرک اینها؟
اصلا چطوری باید بازی رو اپدیت کرد؟
لطفا به طور کامل و ساده توضیح بدین
با تشکر فراوان

با سلام به همه عزیزان
من تازه پک های اضافه شونده سیمز 3 رو گرفتم.
میشه یکی از عزیزان به طور کامل توضیح بدن.چجوری باید نصب کرد این ها رو
مثلا ایا باید هر پک رو در فولدر سیمز اصلی نصب کرد؟
نحوه کرک اینها؟
اصلا چطوری باید بازی رو اپدیت کرد؟
لطفا به طور کامل و ساده توضیح بدین
با تشکر فراوان

شما از گجا گرفتید؟
پک katty pery رو هم دارید؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or