The Sims 3 | PC

logo_sm.png

شرکت سازنده : The Sims Studio
شرکت پخش کننده : Electronic Arts | EA
تاریخ عرضه : June 2, 2009
ژانر : Simulation

سری بازی های The Sims دوباره باز می گردند. The Sims 3 به شما اجازه هرگونه کاری در دنیای مجازی را می دهد. می توانید از خانه خود بیرون بروید ، با سیستم جدید و فوق العاده قویتر نسبت به نسخه های قبلی با دیگران ارتباط برقرار کنید یا به ساخت خانه رویایی خود بپردازید و همه چیز شامل گل ها ، کاغذ دیواری ها ، رنگ شیشه ها و ... را تغییر دهید تا به قلعه ، کلبه یا خانه آرزوهای خود برسید.
آماده اداره یک خانواده در تاریخ 12 خرداد 88 باشید !

• Like
Reactions: kamyy
World Adventures
3 کشور مصر ,چین,فرانسه اضافه شده..البته باید بهشون سفر کنید و نمیتونید توش زندگی کنید برای سفر معمولی بیشتر از 3 روز نمیتونید بمونید اما برای بیشتر موندن باید ویزا بگیرید
من فقط به چین سفر کردم و به جاهای عجیب غریبی رفتم و ماموریت انجام دادم (مثل سیمز 2 یه پکی بود که میرفتی تو جزیره گم میشدی)

High-End Loft
وسایل جدید به بازی اضافه میکنه

Ambitions
با این پک میتونید کار های پر مشغله ای رو انجام بدین.
کار های معمولی فقط میرین و ساعتی پول میگیرین و کار خاصی انجام نمیدین.
اما با کار هایی که با این پک اضافه میشه میتونید موقع کار کردن کار های دیگه ای مثل دستشویی رفتن حمام ورزش و... رو خودتون انجام بدین
من آتشنشان شده بودم ماشن اتشنشانی رو تعمیر میکردم ورزش میکردم کتاب میخوندم و اگر جایی آتیش میگرفت میرفتم و خاموش میکردم و علاوه بر پولی که از خاموش کردن میگرفتم هفتگی هم بهم پول میدادن

Fast Lane
تو این پک ماشین ها و موتور های جدیدی به بازی اضافه میشه در 4 دسته Racing, Intrigue, Rockabilly, and Classic Luxury میتونید انتخاب کنید
ماشین هاش خیلی باحالن

Late Night
با این پک میتیونید برید دیسکو برقصید و حال کنید

Outdoor Living
با این پک میتونید بجای اینکه تو خونه زندگی کنید برید نیرون و در فضای سبز زندگی کنید البته در این بین مشکلاتی هم برای شما پیش خواهد آمد، مانند ترس از شب و بیرون از منزل ماندن و یا همزیستی با انواع کولی های دوره گرد و مواردی از این قبیل
وسایل جدیدی هم به بازی اضافه میکنه

Generations
این پک بیشتر برای دوره نوجوانی هست که شیطنت های جالبی میتونید انجام بدید مثل گذاشتن اسم های خنده دار روی افراد مختلف . می توانید با تخم مرغ خانه را به گند بکشید یا از تله جالبی که خود سازندگان آن را Planting a Flaming Bag می نامند، استفاده کنید که شامل کارهای مختلفی مانند خراب کردن دستشویی، رنگ کردن پوست افرد دیگر و حمام کردن با آب رنگی می شود.البته تو سیمز 2 هم از این شوخی ها بود اگه یادتون باشه تو فواره میشد برف ریخت بعد اون کف میکرد ...اما این یکی مختص دوره نوجوانی هست .
پیشنهاد میکنم یه شخصیت نوجوان حتما بسازید که این کار ها واقعا حال میده (خودم چند تاشون رو انجام دادم)با اینکه بعدا تنبیه میشی اما حال میده

Town Life
این پک ماله زندگی شهری هست (موقعی که میخواین وارد دنیای سیمز بشین اولین شهری که بطور پیش فرض براتون انتخاب میکنه اما من همون روستایی رو بیشتر دوست دارم)
تردمیل و وسایل وزنه برداری و چیز های جدیدی اضافه میشه.

Pets
همه با این پک آشنایی دارن لازم به توضیح نیست که میتونید سگ یا گربه داشته باشید....ما حیوان های جدیدی مثل اسب هم اضافه شدن(خودم بازی نکردم)

Master Suite
وسایل جدیدی به بازی اضاف میشه... وسایل لوکسی از قبیل تخت خواب های رمانتیک، وان های شیک، مبلمان های زیبا، لباس های جذاب و مدل مو های جدید (به گفته او نهایی که بازی کردن وسایل خیلی زیادی داره)

Show time
با نصب این پک می توانید سیمز خود را به یک خواننده یا نوازنده مشهور تبدیل کنید. کنسرت و مهمانی برگزار کنید و پولدار شوید!

Hidden Springs
بسته جدید پک الحاقی بازی محبوب سیمز عرضه شد. آیا دیگر زندگی در شهرتان کسل آور شده؟ آیا از اینکه یک زندگی تکراری داشته باشید خسته شده اید؟ پس منتظر چی هستید؟ دنیا در انتظار شماست.کشفیات جدید و دیدار با سیمزهای جدید.کشف افسانه ها و سحر و جادوها شاید شما را از زندگی تکراری و بی هیجان دور کند.دنیای سیمزها در انتظار شماست تا به راز چشمه مخفی پی ببرید.کشف مکان های تاریخی جدید و بازدید از فرهنگ های مختلف و آشنایی با آنها یک زندگی عالی را به ارمغان می آورد.. اینبار سیمز شما باید به دنیال راز چشمه مخفی باشد و در این بین سرتاسر جهان را دنبالش خواهد گشت. استفاده از انواع لباسهای جدید فرهنگ های مختلف و غذاهای متنوع و ابزارهای جدید بازی سیمز را بسیار زیبا خواهد کرد.

Katy Perry’s Sweet Treats
تمامی وسایلی که کتی پری در دنیای واقعی دارد را می توانید برای سیمز خود مهیا کنید و یک زندگی شیرین و لوکس را به سیمز خود هدیه دهید.

Diesel
این پک به سفارش کمپانی دیزل که یک برند پوشاک است در حال ساخت است و با نصب این پک سیمز شما می تواند لباس هایی با مارک دیزل بر تن کند. این پک هنوز منتشر نشده است.

سلام ببخشید دوستان من نمیتونم پک هارو نصب کنم و در قسمت اپدیت هم اپدیت نمیکنه با اینکه ورژن قدیمی رو دارم لطفا اگه میشه کمکم کنید چندماهه درگیرم :((
من دیگه نمیدونم چیکار کنم وقتی میخوام نصب کنم میگه که سیمز 3 رو اول باید نصب کنید بعد این پک رو البته میدونم ورژن اپدیت نشدس ولی تو لانچر گزینه اپدیت خاموشه لطفا اگه میشه یکی به من کمک کنه

سلام ببخشید دوستان من نمیتونم پک هارو نصب کنم و در قسمت اپدیت هم اپدیت نمیکنه با اینکه ورژن قدیمی رو دارم لطفا اگه میشه کمکم کنید چندماهه درگیرم :((
من دیگه نمیدونم چیکار کنم وقتی میخوام نصب کنم میگه که سیمز 3 رو اول باید نصب کنید بعد این پک رو البته میدونم ورژن اپدیت نشدس ولی تو لانچر گزینه اپدیت خاموشه لطفا اگه میشه یکی به من کمک کنه
آپدیت سیمز اصلی مورد نیاز داخل دیسک پکتون باید باشه ! من خریدم توش بود ، داخل dvd رو بگرد ! ضمنا اگه میگه باید سیمز 3 رو نصب کنی ، اگه دیسک اصلی رو داری و سالم هست ، از اول نصب کن ! نسخه پک هم بریز ... بعد کرک کن ! البته اینا همه به نوع و اسم کرک های هر دو نسخه ربط داره !

آپدیت سیمز اصلی مورد نیاز داخل دیسک پکتون باید باشه ! من خریدم توش بود ، داخل dvd رو بگرد ! ضمنا اگه میگه باید سیمز 3 رو نصب کنی ، اگه دیسک اصلی رو داری و سالم هست ، از اول نصب کن ! نسخه پک هم بریز ... بعد کرک کن ! البته اینا همه به نوع و اسم کرک های هر دو نسخه ربط داره !
من هزار بار پاک کردم باز نصب کردم ولی بازم نشد تو دی وی دی هم اپدیت نداره ولی دوستان میگن انگار تو لانچر بازی اپدیت وجود داره حالا من پاک میکنم دوباره مینصب ببینم چی میشه ولی دیگه خسته شدم

من هزار بار پاک کردم باز نصب کردم ولی بازم نشد تو دی وی دی هم اپدیت نداره ولی دوستان میگن انگار تو لانچر بازی اپدیت وجود داره حالا من پاک میکنم دوباره مینصب ببینم چی میشه ولی دیگه خسته شدم
لانچر بازی که میاد ، باید به نت وصل بشی گزینه آپدیت بازی فعال میشه (تو لانچر) ، ولی من تا حالا استفاده نکردم و راجع به همین موضوع هم سوال کردم ، کسی نبود جواب بده !
اگه پکت روی سیمزت نصب نمیشه ، بدون کرک کردن سیمز3 پک رو نصب کن ! اگه نصب شد باید بری سراغ مراحل بعدی ، ممکنه سیمز3ت نصب اصلی نباشه !

بله دارم ولی سیمز اصلیم اصلا کراک نداره

بعد از نصب سیمز 3...... دی وی دی کتی پری رو بزار:
1.آپدیت به 1.34.27.0160
2.کرک رو تو محل نصب سیمز 3 کپی کن
3.تا پک late night کرک هر پک رو تو محل نصب بازی کپی کن
4.generation به بعد نیازی به کپی کردن کرک نیست...کرک کتی پری خودکار برای همه کار میکنه

ااااااااااااااا من فکر میکردم hidden spring یه نسخه ی فن مید هستش که از طرف خوده شرکتش ارائه نشده ..

diesel ???? وای خدا این نسخه فکر کنم مثله fast lane و katy perry یه نسخه ی مضخرف از آب در میاد بابا یه open business یا یه season اییی چیزی .. از دست این EA

برای open business اگه توضیحات پک Generations رو بخونی شبیه همونه

اما season رو باید خیلی منتظر بمونی چون آخرین پکی هست که میاد

برای open business اگه توضیحات پک Generations رو بخونی شبیه همونه

اما season رو باید خیلی منتظر بمونی چون آخرین پکی هست که میاد
من 5 تا نسخه ی Pets , Late Night , ShowTime , Generations , Town Life Stuff رو تهیه کردم .
جالب بودن !!
ولی نسخه ی katy perry فکر نکنم جالب باشه ! یعنی همش به کیک و بستنی ختم میشه ؟!

من 5 تا نسخه ی Pets , Late Night , ShowTime , Generations , Town Life Stuff رو تهیه کردم .
جالب بودن !!
ولی نسخه ی katy perry فکر نکنم جالب باشه ! یعنی همش به کیک و بستنی ختم میشه ؟!
این هم یه نوع Stuff هستش دیگه؛ واسه بهترین بازی ممکن باید همه ی پک ها تهیه بشن. وای خدایا، خیلی منتظر Seasons هستم، بدون Seasons بازی خیلی خشک هستش.

دوستان چند سوال دارم:

1. چجوری میشه از شر اون شخصی که میاد و همه چیزو با جاروش میمکه راحت شد :d ؟

2. آرزوی یکی از سیما رو دزد شدن گذاشتمه ولی نمیدونم چجور میشه دزدی کرد؟

3. میشه یک رقاص تربیت کرد؟ اگه میشه چجوری؟

دوستان چند سوال دارم:

1. چجوری میشه از شر اون شخصی که میاد و همه چیزو با جاروش میمکه راحت شد :d ؟

2. آرزوی یکی از سیما رو دزد شدن گذاشتمه ولی نمیدونم چجور میشه دزدی کرد؟

3. میشه یک رقاص تربیت کرد؟ اگه میشه چجوری؟

1 - اون رفیقمون که به خاطر ندادن پول قبض میاد ، یک روش داره یکی اینکه قبض ها رو به موقع بدی و روش دیگری هم هست که البته مستقیما ربطی به موضوع نداره :
سیمز3 یک رمز داره که شما باید Ctrl+Shift+C رو بگیرید و داخل کادر بنویسید : testingcheatsenabled true .
از مزیت های این رمز اینه که روی هر شی یا شخصی که شیفت رو نگه دارید و کلیک کنید میتونید Delete کنیدش (قابل برگرشت نیست) ! مثلا همین موردی که شما پرسیدی...
ضمنا میتونید Shift رو نگه دارید و روی صندوق پست جلوی خونه کلیک کنید و از اونجا میتونید خیلی کار ها رو انجام بدید !
2- موقع ساختن شخصیت مورد نظر باید یکی از علاقه مندی های اون رو "دزدی" انتخاب کنید ، اینجوری میتونید بعضی چیزهای کوچیک رو بدزدید ...
3- موقع ساختن شخصیت مورد نظر باید یکی از علاقه مندی های اون رو "Party Animal" انتخاب کنید ، اینجوری شخصیت شما کمی بیشتر به رقص علاقه خواهد داشت ...
امیدوارم موثر واقع بشه ، موفق باشید

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or