The Sims 3 | PC

logo_sm.png

شرکت سازنده : The Sims Studio
شرکت پخش کننده : Electronic Arts | EA
تاریخ عرضه : June 2, 2009
ژانر : Simulation

سری بازی های The Sims دوباره باز می گردند. The Sims 3 به شما اجازه هرگونه کاری در دنیای مجازی را می دهد. می توانید از خانه خود بیرون بروید ، با سیستم جدید و فوق العاده قویتر نسبت به نسخه های قبلی با دیگران ارتباط برقرار کنید یا به ساخت خانه رویایی خود بپردازید و همه چیز شامل گل ها ، کاغذ دیواری ها ، رنگ شیشه ها و ... را تغییر دهید تا به قلعه ، کلبه یا خانه آرزوهای خود برسید.
آماده اداره یک خانواده در تاریخ 12 خرداد 88 باشید !

• Like
Reactions: kamyy
من هنوز که هنوزه شماره 2 رو بازی می کنم . شماره 3 اصلا در حد دو شماره اول به خصوص شماره دوم نبود .

به نظر من گیم پلی نسخه 3 کامل تر و بهتر هست!
چون شماره2عالی بود ولی نقاط ضعف اساسی داشت!
گرافیک نسخه3 یکم بهتر از 2 شده ولی گیم پلی خیلی بهتر شده!
مثلا loadingهای طولانی وجود نداره و همون اول کار همه جای شهر را لود می کنه!
یا قسمتneedsبهتر شده و سیم ها زود احتیاجاتشون کم نمیشه و همین camfortباید کلا حذف می شد که در نسخه3حذف شد.
نسخه 3 با اومدن بسته الحاقی وstuffها کامل شده تقریبا!
می تونم برات مثال های زیادی بزنم که گیم پلی نسخه3 خیلی بهتر شده.

میگم برای نصب پک ها اپدیت که میگن باید باشه یا بدون اپدیت هم میشه world adventure رو نصب کرد و بازی کرد؟؟؟
چون من عاشق این پک هستم

یه آپدیت به شماره 1.23.65.0120 هست که باید نصب کنی .
اگه میخوای بفهمی نصب کردی یا نه بازی رو اجرا کن تو قسمت پایین Launcher اگه عکس تمام پک ها رو کشیده باشه که نصب کردی در غیر این صورت نه.

--------------------------------------------------
تو ابن گروه عضو بشید:
http://forum.bazicenter.com/groups/416/

به نظر من گیم پلی نسخه 3 کامل تر و بهتر هست!
چون شماره2عالی بود ولی نقاط ضعف اساسی داشت!
گرافیک نسخه3 یکم بهتر از 2 شده ولی گیم پلی خیلی بهتر شده!
مثلا loadingهای طولانی وجود نداره و همون اول کار همه جای شهر را لود می کنه!
یا قسمتneedsبهتر شده و سیم ها زود احتیاجاتشون کم نمیشه و همین camfortباید کلا حذف می شد که در نسخه3حذف شد.
نسخه 3 با اومدن بسته الحاقی وstuffها کامل شده تقریبا!
می تونم برات مثال های زیادی بزنم که گیم پلی نسخه3 خیلی بهتر شده.

نسخه 2 نسبت به زمانش خیلی خیلی کامل تر بود تا نسخه سوم . منم ترجیح می دم خاطرات خوشم با The Sims رو با نسخه سوم خراب نکنم :دی

نسخه 2 نسبت به زمانش خیلی خیلی کامل تر بود تا نسخه سوم . منم ترجیح می دم خاطرات خوشم با The Sims رو با نسخه سوم خراب نکنم :دی
دقیقاً این حرف درسته!
نبود "ویل رایت" یا عوض شدن استدیو ـه سازنده یا هر چیز دیگه ای که بود "سیمز3" به من نچسبید!
اصلاً بازی نبود که ازش توقع داشتم.پیشرفتش نسبت به نسخۀ دوم،اون چیزی نبود که فکرش رو میکردم.بسته های الحاقیش هم اصلاً جالب نبودن.
قطعاً دلیل اصلی این اَمر،نبود استدیو نوآورِ ماکسیس بود که در زمان ساخت "سیمز3" بر روی "اسپور" کار میکردن.و به دلیل طول کشیدن بیش از حَد
اسپور،استدیوی The Sims تشکیل داده شد تا سیمز 3 رو بسازه و ماکسیس با خیال راحت روی اسپور کار کنه.

در چند هفته ی آینده قرار ِ استدیو ماکسیس عنوان جدیدش رو تو GDC معرفی کنه.بعد از "دارک اسپور" که تقریباً یک سال پیش منتشر شد این استدیو
در سکوت کامل خبری بود.از صمیم ِ قبل امیدوارم این عنوان جدید "سیــــمز 4" باشه.(البته بعید میدونــم که اینطور باشه)

دقیقاً این حرف درسته!
نبود "ویل رایت" یا عوض شدن استدیو ـه سازنده یا هر چیز دیگه ای که بود "سیمز3" به من نچسبید!
اصلاً بازی نبود که ازش توقع داشتم.پیشرفتش نسبت به نسخۀ دوم،اون چیزی نبود که فکرش رو میکردم.بسته های الحاقیش هم اصلاً جالب نبودن.
قطعاً دلیل اصلی این اَمر،نبود استدیو نوآورِ ماکسیس بود که در زمان ساخت "سیمز3" بر روی "اسپور" کار میکردن.و به دلیل طول کشیدن بیش از حَد
اسپور،استدیوی The Sims تشکیل داده شد تا سیمز 3 رو بسازه و ماکسیس با خیال راحت روی اسپور کار کنه.

در چند هفته ی آینده قرار ِ استدیو ماکسیس عنوان جدیدش رو تو GDC معرفی کنه.بعد از "دارک اسپور" که تقریباً یک سال پیش منتشر شد این استدیو
در سکوت کامل خبری بود.از صمیم ِ قبل امیدوارم این عنوان جدید "سیــــمز 4" باشه.(البته بعید میدونــم که اینطور باشه)

شما صبر کن پک season که آخرین پک هست بیاد بعد بگو بازی خوب نیست.
مثلا همین پک Ambitions
با اضافه کردن این پک میتونید کار های پر مشغله ای رو انجام بدین.
کار های معمولی فقط میرین و ساعتی پول میگیرین و کار خاصی انجام نمیدین.
اما با کار هایی که با این پک اضافه میشه میتونید موقع کار کردن کار های دیگه ای مثل دستشویی رفتن حمام ورزش و... رو خودتون انجام بدین
من آتشنشان شده بودم ماشن اتشنشانی رو تعمیر میکردم ورزش میکردم کتاب میخوندم و اگر جایی آتیش میگرفت میرفتم و خاموش میکردم و علاوه بر پولی که از خاموش کردن میگرفتم هفتگی هم بهم پول میدادن
---------------------------------------
یا پک
World Adventures
3 کشور مصر ,چین,فرانسه اضافه شده..البته باید بهشون سفر کنید و نمیتونید توش زندگی کنید برای سفر معمولی بیشتر از 3 روز نمیتونید بمونید اما برای بیشتر موندن باید ویزا بگیرید
من فقط به چین سفر کردم و به جاهای عجیب غریبی رفتم و ماموریت انجام دادم (مثل سیمز 2 یه پک جداگانه بود که میرفتی تو جزیره گم میشدی)

برادر تازه ســـه سال بعد از عرضۀ بازی میخواهید با پــَچ نتیجه بگیری که بازی نسبت به نسخۀ قبل بهتر شده؟
من نمیگم سیمز3 بازی بدی بــود، ولی اصـلاً پیشرفتی که ســیمز2 نسبت به سیمز1 داشت،سیمز3 نـسبت به ســیمز2 نداشت!
باور کن بیـشـتر تغـــییرات اِعمال شده در سیمز3 رو میشد با چند تا پــَچ تو خود ِ همون سیمز2 اعمال کرد.برای من مثل روز روشنه
اگه همچنان استدیوی سازنده در سیمز3،ماکسیس بود، سیمز3 کاملاً بازی متفاوت تر از چیزی بود که The Sims Studio ساخت!

سلام دوستان
من دنبال یه سیمز انلاین هستم البته تو فیس بوک نباشه بعد هیلتر هم نباشه . خیلی وقته که دنبال همچین چیزی هستم و سرچ می کنم . اصلا همچین چیزی هست ؟ یا راهی وجود داره رو سیمز خودم نصب کنم تا انلاین شه
من واقعا عاشق سیمز هستم ولی بعد یه مدت دلم رو می زنه برای همین دنبال انلاینش بودم

سلام دوستان
من دنبال یه سیمز انلاین هستم البته تو فیس بوک نباشه بعد هیلتر هم نباشه . خیلی وقته که دنبال همچین چیزی هستم و سرچ می کنم . اصلا همچین چیزی هست ؟ یا راهی وجود داره رو سیمز خودم نصب کنم تا انلاین شه
من واقعا عاشق سیمز هستم ولی بعد یه مدت دلم رو می زنه برای همین دنبال انلاینش بودم

نه
انلاین فقط فیس بوکه

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or