The Sims 3 | PC

logo_sm.png

شرکت سازنده : The Sims Studio
شرکت پخش کننده : Electronic Arts | EA
تاریخ عرضه : June 2, 2009
ژانر : Simulation

سری بازی های The Sims دوباره باز می گردند. The Sims 3 به شما اجازه هرگونه کاری در دنیای مجازی را می دهد. می توانید از خانه خود بیرون بروید ، با سیستم جدید و فوق العاده قویتر نسبت به نسخه های قبلی با دیگران ارتباط برقرار کنید یا به ساخت خانه رویایی خود بپردازید و همه چیز شامل گل ها ، کاغذ دیواری ها ، رنگ شیشه ها و ... را تغییر دهید تا به قلعه ، کلبه یا خانه آرزوهای خود برسید.
آماده اداره یک خانواده در تاریخ 12 خرداد 88 باشید !

• Like
Reactions: kamyy
Box.jpg

تمام پک های منتشر شده برای The Sims 2 :
The Sims 2 : نسخه کامل بازی اصلی سیمز 2 محصول سال 2004 کمپانی EA Sports .
The Sims 2 Seasons : بسته فصل های سال برای بازی سیمز محصول ماه سال 2007 !
The Sims 2 University : بسته دانشگاه بازی سیمز 2 محصول سال 2005 .
The Sims 2 Night Life : بسته زندگی و میهمانی های شبانه بازی سیمز 2 محصول سال 2005 !
The Sims 2 Open for Business : بسته آغاز به تجارت بازی سیمز 2 محصول سال 2006 .
The Sims 2 Pets : بسته حیوانات خانگی بازی سیمز 2 محصول سال 2006 .
The Sims 2 Family Fun Stuff : بسته احتیاجات زندگی خانوادگی سیمز 2 محصول سال 2006 .
The Sims 2 Glamour Life Stuff :بسته احتیاجات شیک و چشمگیر زندگی بازی سیمز 2 محصول سال 2006

وب سايت اختصاصي : The Sims™ 2

از اینجا هم میتونی تهیه کنی:

دوست عزیزم مرسی از زحمتی که کشیدین.
ولی منظور من سیمز 3 بود اگه میشه بسته های الحاقیه که برای سیمز 3 اومده با امکانتش رو بگید.
ممنون از وفتی که گذاشتید شاید من منظورم رو نرسوندم که منظورم سیمز 3 هست.
بهرحال به خاطر زخمتی که کشیدید اعتبارشو دادم.ممنون از شما

سلام دوستان من همین امروز عضو شدم .می خواستم ببینم تا حالا کسی به این مشکل بر خورده؟اگه بر خورده میتونه راهنماییم کنه که چیکار کنم!!!
من حدوداً یه 1سال پیش سیمز ambitionsگرفتم و همون روز ریختم رو cpو بازیه کار کرد...اما یه ماه پیش من کلاً از سیمز خسته شدمو کلاً سیمز 3 unistallکردم:|الانم موندم چرا اینکارو کردم آخه هر کاری می کنم نمی تونم 2باره راش بندازم اخه بد از اینکه میرم رو لانچر سیمز و آیکن playمیزنم یه پنجره باز میشه که میگه enter your registration code جالبیش اینه که 2قسمتی که باید کدرو وارد کنیم یه کد خودش زده و وقتی هم که میزنم doneمیگه:re-enter کن کدی رو که زدی!!!!وقتی هم که میزنم don't continueمیزنه:important message!the regisration code is invalid for this product.find your rigesration code either in your confirmation email,your game manual/product packib,or game card.
میشه بگین باید چیکار کنم:(

دوست عزیزم مرسی از زحمتی که کشیدین.

ولی منظور من سیمز 3 بود اگه میشه بسته های الحاقیه که برای سیمز 3 اومده با امکانتش رو بگید.
ممنون از وفتی که گذاشتید شاید من منظورم رو نرسوندم که منظورم سیمز 3 هست.
بهرحال به خاطر زخمتی که کشیدید اعتبارشو دادم.ممنون از شما

خواهش میکنم.

اینا تمامی پک های سیمز 3 هست:

The Sims 3 Packs

The Sims 3 World Adventures
این پک شامل سه کشور مصر ,فرانسه و چین هست که به بازی اضافه میشه و شما میتونید به این کشور ها سفر کنید.همچنین چندین شغل , ورزش و مهارت جدید نیز به بازی اضافه میشود.

The Sims 3 High-End Loft Stuff
شما در این پک با قرار گرفتن در شغل های مختلف مثل آتش نشان سیمزهای خود را هدایت میکنید و همچنین سرنوشت همسایگان و شهر در دستتان خواهد افتاد.

The Sims 3 Ambitions
در این پک هدف شما حفظ و امنيت شهر ميباشد با انتخاب يك شغل مناسب! بله اينبار بازي راجب شغلها ميباشد. شما بايد با انتخاب يك شغل مناسب چه فوتباليست يا خبرنگار يا دكتر و يا حتي آتشنشان شهر را نجات دهيد و محبوب شويد و ثروت زادي كسب كنيد.

The Sims 3 Fast Lane Stuff
این پک تعدادی وسیله ی نقلیه و وسایل خانه ی جدید به بازی اضافه میکند.

The Sims 3 Late Night
این نسخه به مهمانی ها و شبگردی ها و .. اختصاص دارد و مطمئنا برای علاقمندان به بازی سیمز بسیار متفاوت و مهیج خواهد بود .

The Sims 3 Outdoor Living Stuff
در این بسته دیگر سیم ها از زندگی در فضای بسته خانه ها خسته شده اند و شما باید زندگی را به بیرون از خانه و در فضای باز بکشانید. به جای محیط دلتنگ خانه می توانید یک زندگی رویایی در فضای بیرون و در طبیعت داشته باشید و از زندگی لذت ببرید. در واقع هدف بازی نیز همین است که شما را به یک زندگی متفاوت و پر تکاپوی بیرونی می کشاند، البته در این بین مشکلاتی هم برای شما پیش خواهد آمد، مانند ترس از شب و بیرون از منزل ماندن و یا همزیستی با انواع کولی های دوره گرد و مواردی از این قبیل! ابزارهای بسیار زیاد و جدیدی در این نسخه به بازی اضافه شده که مورد نیاز شما در بازی خواهد بود و زندگی واقعی را همراه با آرامش برای شما به ارمغان خواهد آورد. چنانچه می خواهید بعد از مدتها زندگی در جامعه مجازی سیم ها، تغییر و دگرگونی را تجربه کنید محتوای این بسته جدید را تجربه نمایید!

The Sims 3 Generations
در این بازی شما میزبان نوجوانان هستید و دنیای آن ها را تجربه خواهید کرد. دنیایی که شخصیت های آن تجربه های زیادی را برای اولین بار بدست می آورند. در این بازی، شوخی های زیادی قرار گرفته که اکثر افراد نوجوان آن ها را انجام می دهند. تله های جالب برای کسانی که سرزده به خانه شما می آیند یا برخی از اعضای خانواده، بازی را بسیار جالب کرده اند. به طور مثال این شوخی ها می تواند شامل گذاشتن اسم های خنده دار روی افراد مختلف باشد. می توانید با تخم مرغ خانه را به گند بکشید یا از تله جالبی که خود سازندگان آن را Planting a Flaming Bag می نامند، استفاده کنید که شامل کارهای مختلفی مانند خراب کردن دستشویی، رنگ کردن پوست افرد دیگر و حمام کردن با آب رنگی می شود.

چنین شوخی های شیطنت آمیزی در نسخه های قبلی The Sims وجود داشتند، اما چون در Generations در نقش یک نوجوان قرار می گیرید، می توانید آن ها را با هیجان بیشتری انجام دهید. نوجوانانی که نهایت لذت را از این کارها می برند و اتفاقات ناشی از آن ها نیز برایشان مهم نیست. در این قسمت با انجام هر شوخی میزان Moodlet شخصیت شما پر می شود. این قسمت، المانی در سری بازی های The Sims است که در کنار سایر نیازهای او قرار دارد. در این بازی، زمانی که گرفتار یکی از این شوخی ها و تله های بامزه شدید، مقداری Moodlet بدست می آورید، اما اگر بتوانید از این شوخی ها فرار کنید و یک ضد حال اساسی به اجرا کننده آن ها بزنید، از Moodlet شما کم می شود.

از آنجایی که این گونه شوخی ها از سوی پدرها و مادرها قابل بخشش نیستند، بازی مجازات های مختلفی را برای این نوجوانان در نظر گرفته است. این بازی شامل چند حالت مختلف برای تنبیه در درجه های گوناگون است. به طور مثال می توان فرد مورد نظر را از چیزهای مورد علاقه اش محروم کرد. محرومیت از برنامه تلویزیونی مورد علاقه می تواند یکی از آن ها باشد. این مجازات ها یک محدودیت زمانی دارند و پس از به پایان رسیدن آن، دوباره روز از نو و روزی از نو! اما در زمان این تنبیه ها می توانید کارهای مخفیانه مختلفی انجام دهید. به طور مثال می توانید به طور مخفیانه از چیزی که از آن منع شده اید، استفاده کنید یا اگر خروج از خانه برایتان ممنوع شده، می توانید به طور پنهان این کار را انجام دهید.

The Sims 3: Town Life Stuff
این پک مربوط به زندگی شهری و وقایعی که در یک زندگی روزانه در شهر برای شما اتفاق می افتد می باشد. آیا شخصیت سیمز شما کتاب خوانی را دوست دارد ؟ برای او یک کتابخانه بسازید تا کتاب های خود را در آن قرار دهد و با همسایه های خود آن ها را به اشتراک بگذارد ! اگر می خواهید شخصیت سیمز خود را به بدن سازی ببرید و با تردمیل ، وزنه های بدن سازی و … اندامی متناسب و ورزشکاری داشته باشید . استایل های موی جدیدی در این نسخه افزوده شده اند ، به همراه رفتن به مدرسه ، رفتن به کافی شاپ و … . به طور کلی هر آنچه در زندگی روزمره شهری شاهد آن هستیم در این پکیج وجود دارد.

البته یه پک جدید دیگه به اسم The Sims 3 Pets هم داره میاد که مربوط به حیوانات میشه.این پک قبلا واسه سیمز 2 اومده بود حالا داره واسه سیمز 3 میاد.این پک هم پاییز 2011 میاد.

سلام دوستان من همین امروز عضو شدم .می خواستم ببینم تا حالا کسی به این مشکل بر خورده؟اگه بر خورده میتونه راهنماییم کنه که چیکار کنم!!!
من حدوداً یه 1سال پیش سیمز ambitionsگرفتم و همون روز ریختم رو cpو بازیه کار کرد...اما یه ماه پیش من کلاً از سیمز خسته شدمو کلاً سیمز 3 unistallکردم:|الانم موندم چرا اینکارو کردم آخه هر کاری می کنم نمی تونم 2باره راش بندازم اخه بد از اینکه میرم رو لانچر سیمز و آیکن playمیزنم یه پنجره باز میشه که میگه enter your registration code جالبیش اینه که 2قسمتی که باید کدرو وارد کنیم یه کد خودش زده و وقتی هم که میزنم doneمیگه:re-enter کن کدی رو که زدی!!!!وقتی هم که میزنم don't continueمیزنه:important message!the regisration code is invalid for this product.find your rigesration code either in your confirmation email,your game manual/product packib,or game card.
میشه بگین باید چیکار کنم:(

احتمالا مشکل از کرک هست.شما کرکت رو عوض کن مشکلت حل میشه.

آخرین ویرایش:
من SIMS 3 WORLD ADVENTURE رو دارم! خیلی خفنه باید بری تو مقبره ها بری گنجو از این چیزا پیدا کنی معما هم داره!
راستی چرا SIMS 3 MEDIVAL و SIMS 3 PETS (که آخریه برا 360 و کینکته) رو ننوشتی؟

من SIMS 3 WORLD ADVENTURE رو دارم! خیلی خفنه باید بری تو مقبره ها بری گنجو از این چیزا پیدا کنی معما هم داره!

سیمز MEDIVAL فکر میکنم یک بازی مستقل از سیمز هست.یعنی یک بسته الحاقی به سیمز3 نیست و یک بازی جدا گونه هست.

ولی کاش تمام این دنباله ها رو در ادامه سیمز 2 میساختن.
راستی پک جدید که بتونه مثل سیمز2 تعغیرات جوی و فصلی رو به وجود بیاره نیومده یا در راه نیست؟

چرا اتفاقا اومده بود و منم داشتمش منتها اسمشو یادم نیست!
خیلی باحال بود جوری که ماشینتم تو برف برفی میشد!( یادش بخیر من کلی ماشین برا سیمز 2 دانلود کردم:دی)

آخه جالبیش اینه که بجز سیمز3 و outdoor livingهیچکدوم کرک نداره!!!!/:)
تازه من رفتم آپدیتش کردم سیمزمو به جدید ترین versionولی error جدید میده که cdامبیشنو بزار ولی وقتی هم که cdرو میزارم بازم میگه که cdرو بزار ؟؟؟؟:-/
من چیکار کنم....
please help me....:((

آخرین ویرایش:
آخه جالبیش اینه که بجز سیمز3 و outdoor livingهیچکدوم کرک نداره!!!!/:)
تازه من رفتم آپدیتش کردم سیمزمو به جدید ترین versionولی error جدید میده که cdامبیشنو بزار ولی وقتی هم که cdرو میزارم بازم میگه که cdرو بزار ؟؟؟؟:-/
من چیکار کنم....
please help me....:((

دوست عزیز اینجا آموزش کامل نصب بازی رو گذاشته. (البته واسه نصب تمامی پک ها فکر کنم باید اول همش رو نصب کنی بعدش از کرک خود سیمز 3 استفاده کنی.

اینهایی که تو پست #575 گذاشتین به ترتیب هستن؟

جایی هست بشه خریدشون همه رو با هم.؟

بله به ترتیب انتشار هست.....

من خودم از این فروشگاه گرفتم:

دوست عزیز اینی که میگید برای سیمز 3 اومده؟

واسه سیمز 2 شاید ولی واسه 3 من که ندیدم!

دوست عزیز سیمز Pets رو که نوشتم اگه دقت میکردی! سیمز Medival هم که پک نیست! خودش یه نسخه ی جدید و جداگانه هست.

prince_Mدستت درد نکنه.فقط یه چیزی می خوام از این سایتی که معرفی کردی پک کامل سیمزو دوباره بخرم ولی میترسم که خیلی دیر به دستم برسه.آیا خود شما هم از این سایت خرید کردین؟اگه از این سایت خرید کردین زود به دستتون رسیده یا نه؟؟
راستی همین الان تمام اون راهنمایی هایی رو که کرده بودو دیدم ولی مشکل من تو ریختنش نیس. مشکل من اینه که اصلاً سیمز world advanture...وambitionوlate nightamکرک نداره!!!!!/:)بدون کرک کردنم که نمیشه میشه؟؟؟؟!تو اون راهنما ای هم که دیدم نشون میداد که باید همه ی پکارو ریخت و دونه به دونه کرکش کرد ولی وقتی آدم کرک نداره چجوری مطمئن شه که ایراد از نوع ریختن یا کرک نداشتن؟
اگه فکر میکنین که راهی بجز دوباره خریدن سی دی سیمز هست بهم بگین دوستان...آخه دیگه خسته شدم از بس رفتم سیمزی گرفتم که بعد از چند ماه دیگه قابل استفاده نبوده.اصلاً میشه این کرکو از جایی گیر اورد و دانلودش کرد؟:-/
اگرم فک میکنین که بهترین راهش گرفتن دوباره ی همشونه میشه آدرس جایی که مطمئنین که سی دی و دی وی دی هاش دارای کرک هست رو بدین ؟
من منتظرم .بی جوابم نذارین گناه دارم به خدا!!!:d

آخرین ویرایش:
اگه بخوام آپدیت های جدید تر رو نصب کنم کرک مشکل دار میشه؟
بعضیاش فکر کنم نیاز به کرک جدید داشته باشه..تو .همون آموزش که تو چند پست قبل گذاشته شده بود احتمالا هست.
prince_Mدستت درد نکنه.فقط یه چیزی می خوام از این سایتی که معرفی کردی پک کامل سیمزو دوباره بخرم ولی میترسم که خیلی دیر به دستم برسه.آیا خود شما هم از این سایت خرید کردین؟اگه از این سایت خرید کردین زود به دستتون رسیده یا نه؟؟راستی همین الان تمام اون راهنمایی هایی رو که کرده بودو دیدم ولی مشکل من تو ریختنش نیس. مشکل من اینه که اصلاً سیمز world advanture...وambitionوlate nightamکرک نداره!!!!!/:)بدون کرک کردنم که نمیشه میشه؟؟؟؟!تو اون راهنما ای هم که دیدم نشون میداد که باید همه ی پکارو ریخت و دونه به دونه کرکش کرد ولی وقتی آدم کرک نداره چجوری مطمئن شه که ایراد از نوع ریختن یا کرک نداشتن؟اگه فکر میکنین که راهی بجز دوباره خریدن سی دی سیمز هست بهم بگین دوستان...آخه دیگه خسته شدم از بس رفتم سیمزی گرفتم که بعد از چند ماه دیگه قابل استفاده نبوده.اصلاً میشه این کرکو از جایی گیر اورد و دانلودش کرد؟:-/اگرم فک میکنین که بهترین راهش گرفتن دوباره ی همشونه میشه آدرس جایی که مطمئنین که سی دی و دی وی دی هاش دارای کرک هست رو بدین ؟من منتظرم .بی جوابم نذارین گناه دارم به خدا!!!:d
راستش من خودم از همون فروشگاه گرفتم و مشکلی هم تو اجرا و نصب بازی نداشتم.....شما هم میتونی از همونجا بگیری.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or