The Sims 3 | PC

logo_sm.png

شرکت سازنده : The Sims Studio
شرکت پخش کننده : Electronic Arts | EA
تاریخ عرضه : June 2, 2009
ژانر : Simulation

سری بازی های The Sims دوباره باز می گردند. The Sims 3 به شما اجازه هرگونه کاری در دنیای مجازی را می دهد. می توانید از خانه خود بیرون بروید ، با سیستم جدید و فوق العاده قویتر نسبت به نسخه های قبلی با دیگران ارتباط برقرار کنید یا به ساخت خانه رویایی خود بپردازید و همه چیز شامل گل ها ، کاغذ دیواری ها ، رنگ شیشه ها و ... را تغییر دهید تا به قلعه ، کلبه یا خانه آرزوهای خود برسید.
آماده اداره یک خانواده در تاریخ 12 خرداد 88 باشید !

• Like
Reactions: kamyy
سلام
من مدیر فروشگاه ایران گت هستم
اگر با نصب بازی مشکلی دارید در قسمت پشتیبانی فروشگاه اعلام کنید تا رسیدگی کنیم
موفق باشید

---------- نوشته در 01:51 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:14 PM ارسال شده بود ----------

نصب این بازی فوق العاده راحته به شرط این که بازی که تهیه می کنید مشکلی نداشته باشه و فایل های مورد نیاز برای نصب بازی همگی موجود باشه.
اگه کسی توی نصب مشکل داشت می تونم راهنماییش کنم

این آموزش نصب تصویری کامل بازی تا پک town life هستش
میتونید دانلود کنید ببینید و طبق ابن آموزش بازی رو نصب کنید

[LTR]http://www.filesonic.com/file/1738116701/sims-3-collection-install-guide.part1.exe
http://www.filesonic.com/file/1738116711/sims-3-collection-install-guide.part2.rar
http://www.filesonic.com/file/1738116821/sims-3-collection-install-guide.part3.rar[/LTR]

سلام
ببخشید برنامه ای چیزی نیست که بشه داخلش خودمون یه شهری بسازیم؟؟
تقریبا مثل world builder برای command and conquer TW KW
اگه هست خیلی خیلی میشم بهم معرفی کنین ;)

سلاممجموعه کامل sims 3 رو از ایران گت گرفتم ولی setup.exe دی وی دی شماه 1 کار نمیکنه اصلاً .چجوری میشه حلش کرد ؟
آره منم همین مشکل رو داشتم. کلا ستاپ سیمز 3 فروشگاه ایران گت مشکل داره! من قبلا یه پک ورلد ادونچر با خود سیمز 3 گرفته بودم از پی سی ورلد که اونو نصب کردم.

ستاپ بازی هیچ مشکی نداره
فقط چند تا از پک ها توی رایت دچار مشکل شده بود که فایل ست اپ خراب شده بود و مجددا برای همه ارسال کردیم

مشکل

دوست عزیز منهم دقیقا مشکل شما رو دارم sims3 را که نصب میکنم درسته حتی چک هم کردم و وارد بازی شدم وقتی اکسپنشن ها را میریزم همشون که تموم شد وارد بازی که میشه { با ارم اخرین پچ} این ارور رو میده we are unable to verify that your disc is valid copy of the sims 3 generations please contact customer service این تیک را هم که میزنم از بازی میاد بیرون ؟ مشکل چیست؟

اگه از ایران گت گرفتین که مراحل آموزش رو عین اون برین و اگه نه که وارد سایت بشین و ویدئو رو دانلود کنین.
چون من از اینجا گرفتم و بدون مشکل اجرا شد

Xenon007@
باید آخرین کرک منتشر شده از بازی رو دانلود و جایگزین کنی، الان چون بازی رو اپدیت کردی کرکش پریده!
کسی این بسته الحاقی Pets رو گرفته؟ چطوره؟ گستره انتخاب حیواناتش بیشتر شده یا هموناست؟

سلام
سیمز3 رو نصب کردم وقتی که پلی رو میزنم این ارور رو میده از the game needs access to the internet in order to verify ownership of this game.please ensure that your computer is online aad try again. قبلا بازی درست بود وبازی میکردم و در ضمن 2 تا سیمز 3 دارم و هردوشونو روی روی 2 تا سیستم هم نصب کردم ولی همین ارور میاد دوستان لطفا راهنمایی کنند
مرسی

بچه ها به جز اون سیمز 3 که همون اوایل اومد دیگه نسخه جدیدی چیزی نیومده که امکاناتش رو بیشتر کنه مثلا بار و رستوران و...اضافه کنه؟؟ چون تو گیم اسپات تبلیغ pets sims3 رو می کنه..یکی لطف کنه بگه کلا چه نسخه هایی تو بازار اومده من کلا بی اطلاعم
و ایا باید از تو منو سیمز 3 که زده اپدیت این نسخه هارو دریافت کرد یا تو بازار گیر می یاد؟؟؟

بچه ها به جز اون سیمز 3 که همون اوایل اومد دیگه نسخه جدیدی چیزی نیومده که امکاناتش رو بیشتر کنه مثلا بار و رستوران و...اضافه کنه؟؟ چون تو گیم اسپات تبلیغ pets sims3 رو می کنه..یکی لطف کنه بگه کلا چه نسخه هایی تو بازار اومده من کلا بی اطلاعم
و ایا باید از تو منو سیمز 3 که زده اپدیت این نسخه هارو دریافت کرد یا تو بازار گیر می یاد؟؟؟
تو این پست کامل توضیح داده شده :
http://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=21297&page=39&p=1533363&viewfull=1#post1533363

این نسخه ها تو بازار گیر میاد نیاز با آپدیت نیست

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or