The Sims 3 | PC

logo_sm.png

شرکت سازنده : The Sims Studio
شرکت پخش کننده : Electronic Arts | EA
تاریخ عرضه : June 2, 2009
ژانر : Simulation

سری بازی های The Sims دوباره باز می گردند. The Sims 3 به شما اجازه هرگونه کاری در دنیای مجازی را می دهد. می توانید از خانه خود بیرون بروید ، با سیستم جدید و فوق العاده قویتر نسبت به نسخه های قبلی با دیگران ارتباط برقرار کنید یا به ساخت خانه رویایی خود بپردازید و همه چیز شامل گل ها ، کاغذ دیواری ها ، رنگ شیشه ها و ... را تغییر دهید تا به قلعه ، کلبه یا خانه آرزوهای خود برسید.
آماده اداره یک خانواده در تاریخ 12 خرداد 88 باشید !

• Like
Reactions: kamyy
سلام .
من وقتی sims3 hidden spring رو نصب کردم دیگه نمی تونم بازی رو اجرا کنم و پیغام اینکه باید کد وارد کنم اجرا میشه
اگر کسی تمام پچها را نصب کرده ممنون می شوم راهنماییم کنید.

سلام .
من وقتی sims3 hidden spring رو نصب کردم دیگه نمی تونم بازی رو اجرا کنم و پیغام اینکه باید کد وارد کنم اجرا میشه
اگر کسی تمام پچها را نصب کرده ممنون می شوم راهنماییم کنید.

من همین الان رفتم تو سایتش و دیدم این پک رو ندارم احتملا کرکش خراب هست یا اینکه کرکش رو توی پوشه سیمز 3 اصلی کپی کن
مثل اینکه تازه ریلیز شده
طریفه نصب:Burn or mount
Install with Autorun.exe
Be patient when The Sims 3 Game Launcher opens, it
takes awhile to unpack and install extra content
Wait for Installer Done message and close the launcher
Copy the cracked content from the Fairlight folder
to your ‘The Sims 3′ installation
Play the game
شاید کار کنه

Last edited by a moderator:
سلام دوستان.من world adventures رو گرفتم.ولی وقتی میخوام نصبش کنم ازم میخواد که سیمز 3 رو آپدیت کنم.وقتی روی yes کلیک میکنم این ارور میاد:

Update of the sims3 failed,setup is unable to continue.

واز نصب بازی بیرون میاد.چی کار کنم تا درست بشه؟

The Sims 3 Diesel Stuff Pack هم تو راهه >:d<
منتظر باشین تا شخصیت های سیمز اتون لباس های مارک دار بپوشن :d
چه حالی میداد که سیمز همه چیزش آنلاین بود و هر لباس و کفش و ... که کمپانی ها عرضه میکنن یدونه هم تو این بازی میومد :d
هم تبلیغ بود هم عشق و حال :x

سلام.من دنبال یه آپدیت یا پک یا هرچی دیگه می گردم که تو ساختن پلیر تغییر ایجاد کنه.مثلا لباس های بیشتر ، تغییر در اندازه قد و این چیز ها.اصلا چنین چیزی هست؟

---------- نوشته در 07:28 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:24 PM ارسال شده بود ----------

ببخشید من داشتم بحث ها رو مرور میکردم یه سوال برام پیش اومد.این پک هایی که گفتید مثل ambitions و world adventures خود بازی رو که عوض نمیکنه؟منظورم خونه قبلی و شهر قبلی و نوع بازی رو اینا رو.بازی رو که خطی نمیکنه؟

دوستان کسی میتونه .exe اوریجینال بازی رو برام آپلود کنه ؟
ممنون میشم . واقعا نیاز دارم :x

دوستان راستی سایتی هست که همه پک های سیمز 3 رو یه جا بفروشه ؟ درست حسابی معرفی کنین .

آخرین ویرایش:
سلام ! کسی هست ؟
دوستان ، من یه سری فایل الحاقی برای سیمز3 دانلود کرده بودم (شامل وسیله و از این چیزا) ... الان یادم رفته کجا باید بریزم . کسی میتونه کمک کنه ؟!
در ضمن این پک های جدید که برای نصب روی بازی اصلی میاد کسی اطلاع داره خوبه یا نه !؟ بدرد میخوره !؟

سلام ! کسی هست ؟
دوستان ، من یه سری فایل الحاقی برای سیمز3 دانلود کرده بودم (شامل وسیله و از این چیزا) ... الان یادم رفته کجا باید بریزم . کسی میتونه کمک کنه ؟!
در ضمن این پک های جدید که برای نصب روی بازی اصلی میاد کسی اطلاع داره خوبه یا نه !؟ بدرد میخوره !؟

در مورد سوال اولت .......من تا حالا اینکار رو نکردم و بهتره نکنی چون خود شرکت سازنده درستشون نکرده با بازی هماهنگ نیست
سوال دومت........از دستشون نده

در مورد سوال اولت .......من تا حالا اینکار رو نکردم و بهتره نکنی چون خود شرکت سازنده درستشون نکرده با بازی هماهنگ نیست
سوال دومت........از دستشون نده
من خودم قبلا این وسیله های دانلودی رو استفاده کرده بودم ! ولی الان برای بار دوم روش رو فراموش کردم ! ولی مشکل خاصی هم ایجاد نکرده بودن !
و راستی یه سوال شما این پک های جدید رو بازی کردید ؟! میشه فقط چند تاش رو معرفی کنید ، من خریداری کنم !

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or