Multi Platform The Lords of the Fallen

سازنده
Hexworks
تاریخ انتشار
2023
ناشر
CI Games
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 5
  3. Xbox Series X|S
1661345275438.png

The Lords of the Fallen

Developer: HEXWORKS
Publisher: CI Games
Platforms: PC, PS5, XBOX series
Release Date: 2023
شب گذشته و در طی مراسم زنده شروع گیمزکام، ادامه بازی The Lords of the Fallen، معرفی شد.
این عنوان که با نامی مشابه با شماره اول معرفی شده است را می توان یک سافت ریبوت از این سری دانست که با تغییر سازنده بازی از استدیو Deck 13 به استدیو تازه تاسیس HEXWORKS رخ داده است.
جریانات بازی در دو جهان موازی زندگان و مردگان رخ می دهد و بازیکنان در هر دو جهان فرصت پیشروی خواهند داشت. به گفته سازندگان در TloF جدید، با دنیایی 5 برابر بزرگتر از قسمت قبلی رو به رو هستیم .
در زمینه داستان، این عنوان بیش از 1000 سال پس از شماره اول رخ می دهد.
پس از گذراندن دورانی تاریک، سرانجام خدای شیطانی، آدیر، سقوط کرد (در شماره پیشین به این موضوع پرداخته شده است). با این حال خدایان برای همیشه نابود نمی شوند...
اکنون پس از گذشت قرن ها، آدیر در حال بازگشت است.
به عنوان یکی از صلیبیون تاریک، وظیفه شخصیت اصلی، سفر در سرزمین ها و مقابله با نیروهای آدیر است...

همانطور که پیشتر ذکر شد، بازی در دو جهان موازی رخ می دهد که قدم گذاشتن در هر کدام، چالش های خود را خواهد داشت.
در بازی جدید دیگر با شخصیتی از پیش تعیین شده رو به رو نیستیم و می بایست در ابتدای بازی کاراکتر خود را ساخته و شخصی سازی کنیم. به گفته سازندگان گزینه های متعددی برای شخصی سازی وجود خواهد داشت و همچنین 9 کلاس ابتدایی در بازی برای انتخاب وجود دارد.
The Lords of the Fallen جدید، کماکان یک بازی سولز لایک به شمار می آید با این تفاوت که جهان بازی تاریک تر از بازی اول و همچنین مبارزات بازی سریعتر از گذشته هستند. به گفته سازندگان صد ها سلاح در بازی برای انتخاب وجود خواهد داشت.
در این عنوان امکان تجربه بازی به همراه یک نفر دیگر به صورت آنلاین و یا تهاجم به سرزمین سایر بازیکنان نیز وجود دارد.
فانوسی که در تریلر بازی قابل مشاهده بود، وسیله ای است که به وسیله آن می توان بین دو جهان بازی جا به جا شد.

Last edited by a moderator:

zxc0012004

Da Spirit of Eternity - مدیر سابق
Loyal Member
Sep 30, 2005
1,289
نام
احمد
اون عدم بالانس سختى بازى و تعداد دشمنا و اينا اصلاح شده؟
فعلاً بشین دارک سولز بازی کن
اگه با جلوه های بصری outdated و سختی زیاد مشکلی نداری، برو سراغ دارک سولز ۱ ریمستر که اصلاً روح و روان آدم رو جلا میده
و اگر نه، بدنبال یه چیز میانه از نظر سختی و با جلوه های بصری قابل قبول هستی (البته از نظر من عالی هست)، برو سراغ دارک سولز ۳ (از نظر من کلاً سری دارک سولز از الدن رینگ خیلی بهتر و جذاب تر و بیاد ماندنی تره، ولی خوب سلیقه ایه این موضوع - من خط به خط سولزها یادمه، ولی الدن رینگ هیچ کجاش نتونسته برام خاطره تصویری ایجاد کنه)
تازه بلاد بورن و سکیرو هم هستن (که بلاد بورن خودش یه لیگ دیگه ست اصلاً)
خلاصه تا اینا رو نرفتی خیلی به سولزلایک های غیر فرام سافتوری فکر نکن بنظر من

• Like
Reactions: jdepp

SΛDrA-HhH

Gold User
May 5, 2011
14,804
نام
شیخ صدرا
:D فعلاً بشین دارک سولز بازی کن
اگه با جلوه های بصری outdated و سختی زیاد مشکلی نداری، برو سراغ دارک سولز ۱ ریمستر که اصلاً روح و روان آدم رو جلا میده
و اگر نه، بدنبال یه چیز میانه از نظر سختی و با جلوه های بصری قابل قبول هستی (البته از نظر من عالی هست)، برو سراغ دارک سولز ۳ (از نظر من کلاً سری دارک سولز از الدن رینگ خیلی بهتر و جذاب تر و بیاد ماندنی تره، ولی خوب سلیقه ایه این موضوع - من خط به خط سولزها یادمه، ولی الدن رینگ هیچ کجاش نتونسته برام خاطره تصویری ایجاد کنه)

دارك سولز ٣ رو چن وقتى هست دارم پيش ميبرم در موازات بقيه كارام.
بلادبورن هميشه تا وسطاش رفتم ولى هى يه اتفاقى افتاد به دست فراموشى سپرده شد :D
سكيرو من به نظرم سولزلايك نيست اونو بعد گوست اف سوشيما بازى كردم چون بدنم به ژاپن معتاد شده بود.
خلاصه كه بى نصيب نبودم :D

zxc0012004

Loyal Member
Sep 30, 2005
1,289
نام
احمد
دارك سولز ٣ رو چن وقتى هست دارم پيش ميبرم در موازات بقيه كارام.
بلادبورن هميشه تا وسطاش رفتم ولى هى يه اتفاقى افتاد به دست فراموشى سپرده شد :D
سكيرو من به نظرم سولزلايك نيست اونو بعد گوست اف سوشيما بازى كردم چون بدنم به ژاپن معتاد شده بود.
خلاصه كه بى نصيب نبودم :D
سولز ۳ و DLC هاش یکسری از بهترین باس ها فایت ها و زیباترین لوکیشن ها رو داره (از سولز ۱ هم غافل نشو).
بلادبورن حیفه خداییش، بخصوص DLC ش که باس های خوفناکی داره
بعد از اینا می تونی به NIOH ها هم فکر کنی، سولز لایک با تم سامورایی که من نسخه ی اولش رو خیلی بیشتر از دومی دوست داشتم. هر دو نسخه ش هم برای PS5 موجوده و از نظر گیم پلی و جلوه های بصری سطح بالایی دارن

پ.ن: سکیرو هم میازاکی لایکه! همین و بس! و البته گیم پلی خیلی نابی هم داره...

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,945
نام
امین پاشاپور
فعلاً بشین دارک سولز بازی کن
با تمام احترامی که به همه ی بازی های سولز قائلم
برا من دارک سولز 3 و بلادبورن بهترین هستند و خواهند بود
ولی الان یکی بخواد وارد سری سولز بشه برای اولین بار، بهترین گزینه همون دارکسولز 3 هست
چون هم گیم پلی عالیی داره هم گرافیکش همچنان عالی هست
چرا بلادبورن نه؟ چون سخت تر هست
چرا دارکسولز یک نه؟ چون گرافیکش تو ذوق میزنه

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk

zxc0012004

Loyal Member
Sep 30, 2005
1,289
نام
احمد
چرا دارکسولز یک نه؟ چون گرافیکش تو ذوق میزنه
خوب سولز ۱ برای تازه کارها اصلاً توصیه نمیشه
ولی نه برای جلوه های بصری، بلکه برای سختی طاقت فرسا
برای یک تازه کار و اینکه بشه توی این سبک نگه ش داشت باید بون فایر به میزان کافی وجود داشته باشه و سولز ۱ چیزیه که این وسط برای پرو ها ساخته شده. یعنی بری و بری و بری و بری و بری و بری و بری و بری و نخیر، هنوز هیچ خبری از بون فایر نیست :D

قدیما من برای تازه کارها می گفتم با سولز ۳ شروع کنن، ولی خوب الان میگم با الدن رینگ شروع کنن، چون از نظر سایت آف لاست گریس اوضاعش خیلی خوبه و یه تازه کار رو می تونه حداقل تا آداپته شدن با این سبک، پای بازی بنشونه
خودم وقتی سولز ۱ رو برای اولین بار بازی کردم، یکم که گذشت با فحش و فغان انداختمش کنار، ۴ تا فحش هم بار میازاکی کردم (این وسط به سادیسم اشاره ی خیلی ویژه ای داشتم :D). ولی بعداً وقتی برگشتم سراغش برام حکم گوهر شب چراغ رو داشت (و البته داره) بین این کویر بازیهای چرند و پرند.

این وسط هم شخصاً سولز ۳ رو از همه بیشتر دوستش دارم. بیشتر بخاطر باس فایت ها و لوکیشن های بسیار ویژه و بیاد موندنیش

SΛDrA-HhH

Gold User
May 5, 2011
14,804
نام
شیخ صدرا
سولز ۳ و DLC هاش یکسری از بهترین باس ها فایت ها و زیباترین لوکیشن ها رو داره (از سولز ۱ هم غافل نشو).
بلادبورن حیفه خداییش، بخصوص DLC ش که باس های خوفناکی داره
بعد از اینا می تونی به NIOH ها هم فکر کنی، سولز لایک با تم سامورایی که من نسخه ی اولش رو خیلی بیشتر از دومی دوست داشتم. هر دو نسخه ش هم برای PS5 موجوده و از نظر گیم پلی و جلوه های بصری سطح بالایی دارن

پ.ن: سکیرو هم میازاکی لایکه! همین و بس! و البته گیم پلی خیلی نابی هم داره...

من خودم با بلادبورن خيلى حال كردم واقعا همون اتمسفر مريضش كلى ميارزه به همه چى ولى توى يه چرخه باطلى افتادم باهاش :D معمولا در فصول بدون گيم دانلودش ميكنم،اخرين بار با رگناروك همزمان شد و دراپش كردم.
اتفاقا من به نظرم الدن رينگ انتخاب بدتريه واسه شروع همون گستردگيش كارو سخت ميكنه.
من خودم سولز بازى نكرده نبودم ولى در برخورد اول با الدن رينگ به شدت ازش بدم اومد تا اينكه امسال با اصلاح زاويه ديد به بازى امسال رفتم سراغش و پلاتش كردم و تا الان ٢٠٠ ساعت دارم بازيش ميكنم.

ولى سكيرو به نظرم بايد همه بازيايي كه سلاح سرد دارن حالا به شكل تعديل شده اون مكانيزم دفلكت شمشيرش رو وارد بازياشون بكنن.

zxc0012004

Loyal Member
Sep 30, 2005
1,289
نام
احمد
من خودم با بلادبورن خيلى حال كردم واقعا همون اتمسفر مريضش كلى ميارزه به همه چى ولى توى يه چرخه باطلى افتادم باهاش :D معمولا در فصول بدون گيم دانلودش ميكنم،اخرين بار با رگناروك همزمان شد و دراپش كردم.
بین رگناروک و بلادبورن، بلادبورن رو دراپ کردی؟ برو توبه کن بلکه خدا از سر تقصیراتت بگذره :D
بلادبورن خودش یه جو مریض داره، DLCش این جو رو ضرب در ۱۰۰ می کنه. حیفه دراپ بشه. این بازی خودش می تونه یه دلیل محکم (حتی تنها دلیل) برای خرید کنسول های پلی استیشن محسوب بشه

حالا تمام اینا به کنار
نمی دونم اینکار رو می کنی یا نه، ولی بعد از هر بازی میازاکی برو یوتوب و بشین lore هاش رو از کانال VaatiVidya نیگا کن. در یک کلام محشره ویدیوهاش. اصلاً دیدت رو به ذهن بیمار میازاکی باز می کنه، یه وضعی...

اتفاقا من به نظرم الدن رينگ انتخاب بدتريه واسه شروع همون گستردگيش كارو سخت ميكنه.
الدن رینگ خیلی به بازی های open world شباهت داره و سیو پوینت های زیادی هم داره. یه الاغم همون اول بازی بهت میده که می تونه رفت و آمدت رو راحت کنه. می تونی از بین یه دسته فرار کنی باهاش، فرض کن بخوای همون مسیر رو توی سولزها بری، اصلاً ناممکنه. اونجا فرار اصلاً معنا نداره، میزنن تیکه تیکه ت می کنن
یه تازه وارد بخواد با سری سولز شروع کنه، اگه هاردکور گیمر نباشه و با این داستان مرگ و میر زیاد نتونه کنار بیاد، خیلی زود از بازی دور میشه. چرا که توی سری سولز جدای از مرگ و میر زیاد، سیو پوینت هم نداره و به جایی میرسه که یه مسیر رو باید ۱۰۰ بار بره (تا دستش عادت کنه به این سبک بازی) و خیلی راحت تر دراپ می کنه بازی رو

ولى سكيرو به نظرم بايد همه بازيايي كه سلاح سرد دارن حالا به شكل تعديل شده اون مكانيزم دفلكت شمشيرش رو وارد بازياشون بكنن.
niohها یه مکانیسم جالب دیگه ای دارن تحت عنوان ki pulse
اونم خیلی باحاله

پ.ن: خیلی آف تاپیک شد. اگر یکی از مدیران/ناظمان عزیز زحمتش رو بکشه و این پست های ما رو منتقل کنه به تاپیک مربوط به خودش خیلی بهتر میشه

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: SΛDrA-HhH

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,945
نام
امین پاشاپور
خوب....... اینم به جمع پلات ها پیوست:-bd
مبارکه داداش
پلاتش در چه حده، سختی و زمانش
از 10 چه میزان سختی میدی بهش
البته من عاشق پلات بازی های چالشی هستم
بیشتر سولز بورن ها رو پلات کردم (دارک سولز 2،3 و الدن رینگ و بلادبورن و surge 1،2 و nioh1، 2 و thymesia و دیمون سولز وو لانگ و...)
از اینا سخت تره
یه سوال تو تروفیهات برا دی ال سی هوریزون فوربیدن وست هم زده پلات، این تروفی پلات جداگونه ای داره یا مال بازی اصلی هست

• Like
Reactions: Rohshen and t.2

t.2

کاربر سایت
Mar 5, 2012
7
View attachment 317559

در پست قبل نوشتم حدود ۴۰ ساعت وقتم رو گرفته ولی الان بعد از تکمیل ۲ پایان دیگر بازی فهمیدم بالای ۱۰۵ ساعت درگیر Mournstead و دنیای این اثر بیاد موندنی بودم. یک بازی پرمحتوا، سرگرم کننده، چشم نواز بصری و دارای تعداد قابل توجهی از npc های بیاد موندنی، پر از اتفاقات ریز و درشت، طراحی هنری خلاقانه. مثلا داستان مینیمال از روایت عاشقانه‌ی بایرون و کاترین رو واقعا زیبا در آوردن. ادای دین بازی به دارک سولز کبیر با طراحی Bramis Castle که بعضی جاهاش یادآور Anor Lundo دوست داشتنی بود.

با ۲ تا نکته توی دنیای بازی مشکل داشتم.
۱. تروفی های آنلاین و کالکتیبل خیلی زیادی داره و دوست داشتم پلت کنم ولی حوصله ی لیست چک کردن و گشتن دنبال ریزه کاری های این مدلی رو ندارم.
۲. منطق یک سری کارهایی که واسه برخی اندینگ ها انجام شد میتونست بهتر باشه یا حداقل نریشن بهتری برای ارائه ی برخی محتوا انتظار داشتم.

تو روزایی که همه درگیر Allan Wake و Spiderman هستن، تو برو سراغ LOTF. الان دیگه کاملا قابل بازی شده. روی هر دو مود پرفورمنس و ویژوآل، فریم قابل قبولی میده و کاملا بالانس شده. همینقدر که هر هفته آپدیت داریم براش مشخص میکنه سازنده بازیشو دوست داره حالا سوای از همه مشکلاتی که گزارش شده، همین که بالا سر بازیش هست خودش ارزشمنده. امیدوارم بازم ادامه بدنش.

احتمال بدم نسخه های دیگری هم ازش بسازن چون اشارات زیادی به مناطق و اتفاقات دیگر در بازی وجود داره.

شمشیرهایی که تو عکس میبینید Lightreaper Sword هستن که فول آپدیت بالای ۱۵۰۰ تا دمیج میدن و هم سبک هستن.
ست لباس هم Thek Ihir.

نمره بازی:
۹ از ۱۰

In Radiance, Judgement
In light, we walk
پلات کن بره یه تروفی انلاینش راحته .یه کواپ بزن.یه مولتی بکش.یه دونه لنترن مولتی رو میگیری میره تو بدن یه npc میزنی میترکونیش تموم:)>- اون ارمور ست ها که دونیت میخواد ربتی به پلات نداره.

Attachments

• Lords of the Fallen_20231105205639.jpg
    Lords of the Fallen_20231105205639.jpg
    539.4 KB · مشاهده: 22

t.2

کاربر سایت
Mar 5, 2012
7
مبارکه داداش
پلاتش در چه حده، سختی و زمانش
از 10 چه میزان سختی میدی بهش
البته من عاشق پلات بازی های چالشی هستم
بیشتر سولز بورن ها رو پلات کردم (دارک سولز 2،3 و الدن رینگ و بلادبورن و surge 1،2 و nioh1، 2 و thymesia و دیمون سولز وو لانگ و...)
از اینا سخت تره
یه سوال تو تروفیهات برا دی ال سی هوریزون فوربیدن وست هم زده پلات، این تروفی پلات جداگونه ای داره یا مال بازی اصلی هست

ممنون من کوست هاش رو که با گواید رفتم البته بازی رو نه اسپویل کنم برا خودم ها 2تا پایان رو رفته بودم که بعد ویدو دیدم اونم ویدو ها چون بازی جدید تازه داره گوایداش میاد سر هر ویدو برا پلات باور کن بازی رو 20 .30 باری تموم کردم ولی خیلی راه دسته فقط تروفی تمام ارمورها رو ویپپن ها زمان بره که اونم اگه زیاد فارم کنی بدست میاری لغنتی ارمور زیاد داره بعضی انمیهارو 3 ساعت میزدم یه هلمت دراپ کنه~X(اونم هر کی خواست بیاد من دراپ میکنم چون زمان برهid psn :davod abasi
در مورد هورایزنم اون هورایزن vr هورایزن کال اف د مونتن .

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,945
نام
امین پاشاپور
ممنون من کوست هاش رو که با گواید رفتم البته بازی رو نه اسپویل کنم برا خودم ها 2تا پایان رو رفته بودم که بعد ویدو دیدم اونم ویدو ها چون بازی جدید تازه داره گوایداش میاد سر هر ویدو برا پلات باور کن بازی رو 20 .30 باری تموم کردم ولی خیلی راه دسته فقط تروفی تمام ارمورها رو ویپپن ها زمان بره که اونم اگه زیاد فارم کنی بدست میاری لغنتی ارمور زیاد داره بعضی انمیهارو 3 ساعت میزدم یه هلمت دراپ کنه~X(اونم هر کی خواست بیاد من دراپ میکنم چون زمان برهid psn :davod abasi
در مورد هورایزنم اون هورایزن vr هورایزن کال اف د مونتن .
ممنون،. فعلا درگیر لایز او پی هستم، تموم شد مستقیم میام سمت این و پلاتش

• Like
Reactions: t.2

reza8

کاربر سایت
Jul 30, 2013
732
نام
reza
سلام دوستان یه سوال داشتم
الان برای ps5 گرفتم این بازی رو
ورژن بازی رو زده 1.012
بعد ورژن های دیگ رو دیدم زده 1.1.234 مثلا
الان ورژن من قدیمیه یا کلا این یه چیز دیگست؟

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,362
نام
مــاکــان
سلام دوستان یه سوال داشتم
الان برای ps5 گرفتم این بازی رو
ورژن بازی رو زده 1.012
بعد ورژن های دیگ رو دیدم زده 1.1.234 مثلا
الان ورژن من قدیمیه یا کلا این یه چیز دیگست؟
خب الان آپدیت نیومده برات؟
آخرین ورژن روی PS5 فکر کنم v.1.1.282 باشه.

• Like
Reactions: reza8

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر