Multi Platform The Lords of the Fallen

سازنده
Hexworks
تاریخ انتشار
2023
ناشر
CI Games
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 5
  3. Xbox Series X|S
1661345275438.png

The Lords of the Fallen

Developer: HEXWORKS
Publisher: CI Games
Platforms: PC, PS5, XBOX series
Release Date: 2023
شب گذشته و در طی مراسم زنده شروع گیمزکام، ادامه بازی The Lords of the Fallen، معرفی شد.
این عنوان که با نامی مشابه با شماره اول معرفی شده است را می توان یک سافت ریبوت از این سری دانست که با تغییر سازنده بازی از استدیو Deck 13 به استدیو تازه تاسیس HEXWORKS رخ داده است.
جریانات بازی در دو جهان موازی زندگان و مردگان رخ می دهد و بازیکنان در هر دو جهان فرصت پیشروی خواهند داشت. به گفته سازندگان در TloF جدید، با دنیایی 5 برابر بزرگتر از قسمت قبلی رو به رو هستیم .
در زمینه داستان، این عنوان بیش از 1000 سال پس از شماره اول رخ می دهد.
پس از گذراندن دورانی تاریک، سرانجام خدای شیطانی، آدیر، سقوط کرد (در شماره پیشین به این موضوع پرداخته شده است). با این حال خدایان برای همیشه نابود نمی شوند...
اکنون پس از گذشت قرن ها، آدیر در حال بازگشت است.
به عنوان یکی از صلیبیون تاریک، وظیفه شخصیت اصلی، سفر در سرزمین ها و مقابله با نیروهای آدیر است...

همانطور که پیشتر ذکر شد، بازی در دو جهان موازی رخ می دهد که قدم گذاشتن در هر کدام، چالش های خود را خواهد داشت.
در بازی جدید دیگر با شخصیتی از پیش تعیین شده رو به رو نیستیم و می بایست در ابتدای بازی کاراکتر خود را ساخته و شخصی سازی کنیم. به گفته سازندگان گزینه های متعددی برای شخصی سازی وجود خواهد داشت و همچنین 9 کلاس ابتدایی در بازی برای انتخاب وجود دارد.
The Lords of the Fallen جدید، کماکان یک بازی سولز لایک به شمار می آید با این تفاوت که جهان بازی تاریک تر از بازی اول و همچنین مبارزات بازی سریعتر از گذشته هستند. به گفته سازندگان صد ها سلاح در بازی برای انتخاب وجود خواهد داشت.
در این عنوان امکان تجربه بازی به همراه یک نفر دیگر به صورت آنلاین و یا تهاجم به سرزمین سایر بازیکنان نیز وجود دارد.
فانوسی که در تریلر بازی قابل مشاهده بود، وسیله ای است که به وسیله آن می توان بین دو جهان بازی جا به جا شد.

Last edited by a moderator:

Rohshen

کاربر سایت
Jun 30, 2016
1,655
آپدیت هاش چرا اجباریه؟😐 دوروز پیش آپدیت کردم.الان اومدم بازی کنم باز آپدیت میخواد تا تو بازی بره.دوستان پلیر پیدا میکنه؟ چندبار تلاش کردم ولی در حد یکی دو دقیقه چیزی پیدا نشد.بیشتر صبر کنم یا کلا بازی کویره؟

• Like
Reactions: jdepp

ashe

Gold User
Jan 6, 2006
820
نام
سید محمد حسین
من خیلی وسوسه شده بودم بازی را بگیرم الانم که ۳۰ درصد تخفیف خورده .یه دوستی دارم سولزلایک بازه نظرشو خیلی قبول دارم بازی را دیسکشو ۲ ۳ روز پیش خریده بود امروز پیام داد با بازی حال نکردم فروختمش.راستش شوکه شدم مثلا میگفت لایز اوف پی یه سرو گردن بالاتره :o

A.M.K

کاربر سایت
Mar 16, 2008
2,334
نام
arash
من خیلی وسوسه شده بودم بازی را بگیرم الانم که ۳۰ درصد تخفیف خورده .یه دوستی دارم سولزلایک بازه نظرشو خیلی قبول دارم بازی را دیسکشو ۲ ۳ روز پیش خریده بود امروز پیام داد با بازی حال نکردم فروختمش.راستش شوکه شدم مثلا میگفت لایز اوف پی یه سرو گردن بالاتره :o
من lies of p رو تموم کردم و ۷ ۸ ساعتم lotf رفتم... اگر سولزلایک دوست داشته باشی قطعا از بازی خوشت میاد اما خب مشکلات فنی واقعا زیاد داره

• Like
Reactions: Arios 22 and ashe

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,362
نام
مــاکــان
يعنى بازى قشنگ مشكل پرفورمنس خالصه!
تازه الان اپديت شده اينهمه.
ولى مشخصه ايده خوب بوده،پرداخت خوبيم داشته ولى از نظر فنى بنا به هر دليلى مشكل دار شده.
پس صبر کن این آپدیتهای آخر برای کنسول ها هم منتشر بشه ، اگه نیومده هنوز.
بازی خیلی خیلی بهتر شده با این آپدیت آخریها.

SΛDrA-HhH

Gold User
May 5, 2011
14,804
نام
شیخ صدرا
يكى از مشكلات بازى به نظرم اينه كه مكانيسماى مبارزه به خوبى تنظيم و كاليبره نيست.
بازى سولز لايك سخته ولى سختيش جوريه كه مهارت و دقت و حوصله شما رو به چالش ميكشه ولى تو اين بازى صرفا سخته! زياد ربطى به مهارت و دقت و حوصله شما نداره ممكنه خيلى به قول معروف يهو ت*مى بميرى :D

erfan_22

کاربر سایت
Apr 7, 2008
236
نام
erfan
سلام بچه ها من هر چی میزنم برای انلاین بازی کردن با ps5 کسیو پیدا نمیکنه، یعنی شده ۲۰ دقیقه هم منتظر موندم ولی نشده، کسی میدونه مشکل از کجاست؟ ای پی ایران رو شاید بلاک کردن ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر