Multi Platform The Lords of the Fallen

سازنده
Hexworks
تاریخ انتشار
2023
ناشر
CI Games
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 5
  3. Xbox Series X|S
1661345275438.png

The Lords of the Fallen

Developer: HEXWORKS
Publisher: CI Games
Platforms: PC, PS5, XBOX series
Release Date: 2023
شب گذشته و در طی مراسم زنده شروع گیمزکام، ادامه بازی The Lords of the Fallen، معرفی شد.
این عنوان که با نامی مشابه با شماره اول معرفی شده است را می توان یک سافت ریبوت از این سری دانست که با تغییر سازنده بازی از استدیو Deck 13 به استدیو تازه تاسیس HEXWORKS رخ داده است.
جریانات بازی در دو جهان موازی زندگان و مردگان رخ می دهد و بازیکنان در هر دو جهان فرصت پیشروی خواهند داشت. به گفته سازندگان در TloF جدید، با دنیایی 5 برابر بزرگتر از قسمت قبلی رو به رو هستیم .
در زمینه داستان، این عنوان بیش از 1000 سال پس از شماره اول رخ می دهد.
پس از گذراندن دورانی تاریک، سرانجام خدای شیطانی، آدیر، سقوط کرد (در شماره پیشین به این موضوع پرداخته شده است). با این حال خدایان برای همیشه نابود نمی شوند...
اکنون پس از گذشت قرن ها، آدیر در حال بازگشت است.
به عنوان یکی از صلیبیون تاریک، وظیفه شخصیت اصلی، سفر در سرزمین ها و مقابله با نیروهای آدیر است...

همانطور که پیشتر ذکر شد، بازی در دو جهان موازی رخ می دهد که قدم گذاشتن در هر کدام، چالش های خود را خواهد داشت.
در بازی جدید دیگر با شخصیتی از پیش تعیین شده رو به رو نیستیم و می بایست در ابتدای بازی کاراکتر خود را ساخته و شخصی سازی کنیم. به گفته سازندگان گزینه های متعددی برای شخصی سازی وجود خواهد داشت و همچنین 9 کلاس ابتدایی در بازی برای انتخاب وجود دارد.
The Lords of the Fallen جدید، کماکان یک بازی سولز لایک به شمار می آید با این تفاوت که جهان بازی تاریک تر از بازی اول و همچنین مبارزات بازی سریعتر از گذشته هستند. به گفته سازندگان صد ها سلاح در بازی برای انتخاب وجود خواهد داشت.
در این عنوان امکان تجربه بازی به همراه یک نفر دیگر به صورت آنلاین و یا تهاجم به سرزمین سایر بازیکنان نیز وجود دارد.
فانوسی که در تریلر بازی قابل مشاهده بود، وسیله ای است که به وسیله آن می توان بین دو جهان بازی جا به جا شد.

Last edited by a moderator:

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,362
نام
مــاکــان
همونقدر که موقع نمایش گفتم چه موزیک مزخرفی روی تریلر گذاشتن ، به همون نسبت الان عاشقش شدم.
چقدر موزیک خوب انتخاب شده و کاملا نشسته روی تریلر.
چقدر متن موزیک با فضای دارک بازی هماهنگ شده.

بنظرم بهترین تریلر گیمزکام بود.
من رو برد به اون سالهایی که با یک تریلر CG از بازی گاها تا سال ها زندگی میکردیم و باز هم کهنه نمیشد.
خیلی وقت بود تریلری دانلود نمیکردم اما این تریلر دوباره عادت قدیمم رو زنده کرد.

خود موزیک از Danzig ، زیرنویس داره.

امیدوارم خود بازی هم کیفیت خیلی خوبی داشته باشه.
==========
خودشون تایید رسمی کردن که همین امسال گیم پلی هم ازش داریم ، خیلی مشتاقم ببینم چی کار کردن.
1.JPG

آخرین ویرایش:

SAGAD

کاربر سایت
Nov 1, 2007
2,480
همونقدر که موقع نمایش گفتم چه موزیک مزخرفی روی تریلر گذاشتن ، به همون نسبت الان عاشقش شدم.
چقدر موزیک خوب انتخاب شده و کاملا نشسته روی تریلر.
چقدر متن موزیک با فضای دارک بازی هماهنگ هست.

بنظرم بهترین تریلر گیمزکام بود.
من رو برد به اون سالهایی که با یک تریلر CG از بازی گاها تا سال ها زندگی میکردیم و باز هم کنه نمیشد.
خیلی وقت بود تریلری دانلود نمیکردم اما این تریلر دوباره عادت قدیمم رو زنده کرد.

خود موزیک از Danzig

امیدوارم خود بازی هم کیفیت خیلی خوبی داشته باشه.
==========
خودشون تایید رسمی کردن که همین امسال گیم پلی هم ازش داریم ، خیلی مشتاقم ببینم چی کار کردن.
View attachment 269342
برای من که موسیقی ضد حال بود چون main theme بازی قبلی برای من بهترین موزیکی که تو یه بازی شنیدم با فاصله زیاد تنها بازی هست که هیچوقت موسیقیش از یادم نمیره .

اینم برای تجدید خاطره

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,362
نام
مــاکــان
برای من که موسیقی ضد حال بود چون main theme بازی قبلی برای من بهترین موزیکی که تو یه بازی شنیدم با فاصله زیاد تنها بازی هست که هیچوقت موسیقیش از یادم نمیره .

اینم برای تجدید خاطره

منظورم موسیقی متن بازی نبود ، قطعا کلی موزیک متن تو بازیها داریم که عاشقشونیم.
نکتم موزیکی که روی تریلر گذاشتن و لایسنس بود ، شعر و هماهنگیش با تم بازی و خود تریلر.

من و دوستم داشتیم تو دیسکورد با هم میدیدیم ، اول اون گفت چقدر موزیک بدی روش گذاشتن ، منم گفتم واقعا مزخرفه.
امروز اتفاقی تو یوتوب گفتم با کیفیت بالاتر تریلرهارو ببینم ، رسیدم بخش دوم تریلر که موزیک داره ، موهای تنم سیخ شد.

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,928
نام
نـــــــویـــــــــد
نسخه اول رو هیچوقت سمتش نرفتم چون خیلی مشکلات فنی و تکنیکی و باگی داشت مخصوصا رو کنسول ولی میتونس بازی خیلی خوبی باشه چون به نظر پتانسیلش رو داشت. تریلر CG که برای نسخه جدید نشون دادن واقعا عالی بود و خیلی دوس دارم بتونیم زودتر گیم‌پلی رو هم ببینیم. قطعا خیلی از مشکلاتی که نسخه ۲۰۱۴ داشت رو نخواهد داشت و امیدوارم بازی خوبی ساخته باشن.

• Like
Reactions: m.d.makan

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,362
نام
مــاکــان
اگه نسخه اول بازی نکردین بنظرم الان دیگه نرین سمتش چون واقعا بازی خوبی نیست.
اصلا دلیل اینکه این نسخه ریبوت هست همینه.

اولین بازی سولزلایک مثلا AAAای بود که منتشر شد(قبل از اینکه سبک بشه) ، خیلی هم ضعف داشت.
انیمیشن های ضعیف ،حرکات و مبارزات اسلوموشن و سنگین غلو شده ، باس فایتهای خیلی ضعیف با حرکات تکراری، لول دیزان ضعیف و...
مخصوصا که اونجایی که باید کل مسیری که اومدیم برگردیم و دوباره گرایند کنیم ، یه backtrack بی منطق حتی از لحاظ داستانی ، کاملا مشخص که به دلیل کمبود بودجه بوده.

از اون بازیهاست که مخصوصا اگر بعد تجربه یک بازی از سری سولز برید سمتش ، هر چند دقیقه از خودتون میپرسین که چرا باید این بازی کنم؟
عملا یک کپی پیست خیلی ناقص از دارک سولز هست که یکسری ویژگی و مکانیک ظاهرا جذاب بهش اضافه کردن که به شکل بدی در بازی پیاده شدن یا جای سوال دارن که چرا؟

البته بازی کوتاهی هم هست ، تو گیم پس یا جور دیگه اگه تونستین تجربه کنین ، اما اینکه براش پول پرداخت کنین اصلا پیشنهاد نمیکنم.

آخرین ویرایش:

Vesemir

A WITCHER ON THE PATH
کاربر سایت
May 29, 2014
1,428
نام
کیوان
اگه نسخه اول بازی نکردین بنظرم الان دیگه نرین سمتش چون واقعا بازی خوبی نیست.
اصلا دلیل اینکه این نسخه ریبوت هست همینه.

اولین بازی سولزلایک مثلا AAAای بود که منتشر شد(قبل از اینکه سبک بشه) ، خیلی هم ضعف داشت.
انیمیشن های ضعیف ،حرکات و مبارزات اسلوموشن و سنگین غلو شده ، باس فایتهای خیلی ضعیف با حرکات تکراری، لول دیزان ضعیف و...
مخصوصا که اونجایی که باید کل مسیری که اومدیم برگردیم و دوباره گرایند کنیم ، یه backtrack بی منطق حتی از لحاظ داستانی ، کاملا مشخص که به دلیل کمبود بودجه بوده.

از اون بازیهاست که مخصوصا اگر بعد تجربه یک بازی از سری سولز برید سمتش ، هر چند دقیقه از خودتون میپرسین که چرا باید این بازی کنم؟
عملا یک کپی پیست خیلی ناقص از دارک سولز هست که یکسری ویژگی و مکانیک ظاهرا جذاب بهش اضافه کردن که به شکل بدی در بازی پیاده شدن یا جای سوال دارن که چرا؟

البته بازی کوتاهی هم هست ، تو گیم پس یا جور دیگه اگه تونستین تجربه کنین ، اما اینکه براش پول پرداخت کنین اصلا پیشنهاد نمیکنم.
Main Theme فوق العاده‌ای داشت ولی.:D من همین الانم گاهی اوقات بهش گوش میدم.
---------------

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,362
نام
مــاکــان

این تریلر آخر از لحاظ هنری خیلی من یاد blasphemous میندازه.
بقول یک نفر تو کامنتها انگاری دارک سولز و blasphemous با هم ترکیب کرده باشی که بنظرم گل گفته.

کیفیت گیم پلی هم سطح بالا به نظر میرسه.
امیدوارم بازی نهایی همینقدر خوب باشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر