The Last of Us | PSN

kratus7

کاربر سایت
May 17, 2014
196
نام
حمیدرضا
اقا من یه حرکت زدم که فکر نکم سازنده بازی هم بتونه
هر 1 دقیقه 10 ثانیه پاکت لوز داشتم و تو اون زمین برفیه تو پشت ماشین با اسنایپ بودم که دیدم یکی از ساختمون پرید پایین و من شلیک کردم و رو هوا هدشات شد و جنازش افداد پایین و 150 امتیاز گرفتم
به خدا دوربین ندارم و حرکت ناگهانی بود و نتونستم فیلم بگیرم
خدا وکیلی با پینگ 300 400 کسی تونسته رو هوا هدشات کنه؟

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
اقا من یه حرکت زدم که فکر نکم سازنده بازی هم بتونه
هر 1 دقیقه 10 ثانیه پاکت لوز داشتم و تو اون زمین برفیه تو پشت ماشین با اسنایپ بودم که دیدم یکی از ساختمون پرید پایین و من شلیک کردم و رو هوا هدشات شد و جنازش افداد پایین و 150 امتیاز گرفتم
به خدا دوربین ندارم و حرکت ناگهانی بود و نتونستم فیلم بگیرم
خدا وکیلی با پینگ 300 400 کسی تونسته رو هوا هدشات کنه؟
آره داداش...
دست بالا دست زیاده...

rezi_71

کاربر سایت
Aug 10, 2011
1,060
نام
رضا
حاجی این این رفیق خاکستری من بعضی وقتا فشار خونش میره بالا سر به سر من میزاره...
آی لاو یو مای هانی:-*
کلا تا 4 تا میلیتاری از فینگر های من نخوره دست بردار نیست:d
مسواک زدی ،اومدی جیگرم :d
دلم برات شده اندازه یه لنگ کفش مورچه ...
داراو سارا و مرض ....شیطونه از تویه وانتش میگه 2 تا بزنم تو گوشت که نفهمی در کجای بوکستور خبردار وایسی=))
دوست قرمز من الان اومدم تازه پستت دیدم:d جواب قسمت اول با 1دونه 2بیتی بهت بدم:p

به لیک ساید بنگرم کله ته وینُم..............به چک پوینت بنگرم کله ته وینُم
بهرجا بنگرم چشُ و چالُ و ابرو...............نشان میلیتاری روی هد زیبای ته وینُم :d
ببینم عروسکی شونه کردی اومدی یا 12زدی؟!:-/:d
لاویو سُ ماچ:-*
دلم برات تنگ شده اندازه 1الکترون:d
اخه من منظورم اون 2تا عروسکه که بچه ها باهاشون بازی میکنن نه چیزی دیگه ای:( (از محسن بپرس:-") مدیونی فکر دیگه ای بکنی...:dاون شیطونه هم اشناست تا تو بگی وایسا میبرتت لب چشمه تشنه بار وانتت میکنه برتمیگردونه!,والا:d
آره داداش...
دست بالا دست زیاده...
نگو دیگه ریا میشه:">...:d

RedShift

کاربر سایت
Dec 5, 2013
1,522
سلام.دوستان نقشه جدید برای بازی اومده؟ وقتی میخوام وصل بشم میگه نقشه جدید دانلود باید کنی و وقتی OK میزنم میگه هیچ آیتمی برای دانلود وجود ندارد! همین صبح راحت داشتم بازی میکردم.

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
سلام.دوستان نقشه جدید برای بازی اومده؟ وقتی میخوام وصل بشم میگه نقشه جدید دانلود باید کنی و وقتی OK میزنم میگه هیچ آیتمی برای دانلود وجود ندارد! همین صبح راحت داشتم بازی میکردم.

سلام
باید با یه اکانت ریجن 1 دانلودش کنی....

βrαγαπ

کاربر سایت
Jun 10, 2013
834
نام
|\| \-/ I K |\|
منم بازگشتم به این بازی وضعمم بسیار پوچ تر شده :D باز قبلاً می تونستیم 2 بار عرفان رو بکشیم الان از یه لول 2 ، تو سروایور 4.1 باختم ( پرایویت ) =))

ErFa/N

کاربر سایت
Nov 10, 2013
264
منم بازگشتم به این بازی وضعمم بسیار پوچ تر شده :D باز قبلاً می تونستیم 2 بار عرفان رو بکشیم الان از یه لول 2 ، تو سروایور 4.1 باختم ( پرایویت ) =))

عزیزم بنظرم ببوس بزار کنار:d
این بازی استعداد می خواد که....:d:shrewd:

ErFa/N

کاربر سایت
Nov 10, 2013
264
:|
اون وضع واسه صبح بود، زدم تو کار اسنایپر :D از عصر به بعد یه بازی 8 تا Down داشتم گوگولی :D

8 تا Down :eek::d
نیکی بهت پیشنهاد می کنم یه میلیتاری بگیر دستت یه دو تا هد بزن اصلا خسته گی از تنت می پره:d
اصلا تا حالا هد زدی؟:d

βrαγαπ

کاربر سایت
Jun 10, 2013
834
نام
|\| \-/ I K |\|
8 تا Down :eek::d
نیکی بهت پیشنهاد می کنم یه میلیتاری بگیر دستت یه دو تا هد بزن اصلا خسته گی از تنت می پره:d
اصلا تا حالا هد زدی؟:d

هد بزنم اون گوشه مینویسه مثلا 10+ هدشات؟ :D

زدم ولی نمرده :| ک درواقع می شه گفت به پیشونیش خورده مثلا یا یه جایی نزدیکای سر :D

ولی یه بار یه هدشات یادمه زدم با همون میلیتاری کلا طرف مُرد :D بدون اینکه Down بشه :D

آره میلیتاری عالیه ولی هنوز مونده تا باز شه :| مث که اکانتم ... :|

βrαγαπ

کاربر سایت
Jun 10, 2013
834
نام
|\| \-/ I K |\|
خب خب خب :D

با درودی دوباره! انقلابی در وجود خود ب پا کردم :|

51418905040376987350.png
و
32456991421802461178.png

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
خب خب خب :D

با درودی دوباره! انقلابی در وجود خود ب پا کردم :|

51418905040376987350.png
و
32456991421802461178.png
داخل بازی که هستی ...اگه رفقا اینوایت دادن ،از همونجا جوین شو...نگران جمعیتت نباش منفی نمیخوری....اگه هم دیدی لابی پره و یکی از رفقات منتظرته و میخواین 2 گروهه سرچ کنید ،1 مود رو که سرچ بزنید همدیگرو پیدا میکنید...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر