The Last of Us | PSN

rezi_71

کاربر سایت
Aug 10, 2011
1,060
نام
رضا
سلام پسرم زنده باشی :d

3 تایی شدین که :d ( چه ربطی داشت :| )

هنوز PS3 میزنی ؟ پاشو برو یه PS4 بگیر با یه TLOU بازیکن UC4 بیاد بریم اونو بازی کنیم :d
هنوز زنده ای؟!:dباو اینجوری که تو داری پیش میری اگر امسال جزء 5تا نباشی باید بری خودتو با کش دار بزنی:d
5تا انگشت گره کن بعد بکن تو حلقت;;)...بعله!:d
تو امسال کلک بکن تا قرار نباشه ساله دیگه باز توی خماری گیم و انلاین و....بمونی!:d U4 هم فکر نکنم تا قبل از مهر خبری ازش بشه منم تا اون موقع 1دونه PS4 میگیرم یا میسازم:d بودی لااقل 2دست U2 بازی میکردیم بچه ها که کسی پایه نیست تنها هم اصلا فاز نمیده:|
بشکنه این دست که نمک نداره ... این روزا تو این بازی کمتر از 11 تا Down ندارم :biggrin1: کمترینش 9 تا بوده! شاتگان و Burst Rifle کارشونو خوب بلدن :biggrin1:
نه من خیارشوریان هستم... شما؟! :biggrin1:
خب دیگه خودت لو دادی اینجا کلا هر 10تا down با شاتگان 1کی حساب میشه:-" درنتیجه بازیت نه تنها پیشرفت نکرده بلکه درجا و بعضی جاها پسرفت کرده:d(jok)
خوشبختم....رضا:d

ErFa/N

کاربر سایت
Nov 10, 2013
264
عرفان وجدانا روت میشه باز بیای اینجا کامنت بزاری؟:|:d حالا من هیچی دیگه چرا قلبه محسنُ شکستی:(:(:( (!LOL!)
الان دقیقا فازم چی بود تاپیک اوردم بالا؟:d

مرتیکه مگه مرض داری کامنت های قدیمی رو بالا میاری:d
محسن کیه من می شناسمش؟:d
کپی دیگه چیه نزن این حرفو جلو بچه ها من که اورج بودم!:d

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
جریان چیه احسان؟!/:) مگه کسی تو نوب بودن تو شک داره؟:d
/
βrαγαπ شما همون اکبری؟:-/ چون نحوه ی کامنت دادنت به همون میخوره!:-?:d

عرفان وجدانا روت میشه باز بیای اینجا کامنت بزاری؟:|:d حالا من هیچی دیگه چرا قلبه محسنُ شکستی:(:(:( (!LOL!)
الان دقیقا فازم چی بود تاپیک اوردم بالا؟:d

باز این پیداش شد...:|
برو شرم کن از تاپیک /که مصزع دومش جور نمیشه ....نزار خودتو آواتارتو لو بدما /:):x

rezi_71

کاربر سایت
Aug 10, 2011
1,060
نام
رضا
مرتیکه مگه مرض داری کامنت های قدیمی رو بالا میاری:d
محسن کیه من می شناسمش؟:d
کپی دیگه چیه نزن این حرفو جلو بچه ها من که اورج بودم!:d
هیچی میخواستم نمونه اشکار سیب و چرخش و انسان و گردش به صورت کامل با رسم شکل توضیح بدم:d...مدیونی فکر دیگه ای بکنی:-"
باز این پیداش شد...:|
برو شرم کن از تاپیک /که مصزع دومش جور نمیشه ....نزار خودتو آواتارتو لو بدما /:):x
برو شرم کن از تاپیک/تا حُکمِ دلت نشود پیک...:d
تو psn هم که گفتم بستگی داره از چه زاویه و چشمی اون اواتارها(:x) نگاه کنی وگرنه مشکلی ندارن:-"

ErFa/N

کاربر سایت
Nov 10, 2013
264
هیچی میخواستم نمونه اشکار سیب و چرخش و انسان و گردش به صورت کامل با رسم شکل توضیح بدم:d...مدیونی فکر دیگه ای بکنی:-"

ادم قعطی بود منو با شکل مکل توضیح می دی:d:|
رضا جان من حال می کنی با این که کاسه کوزمو جمع کردم رفتم :hurted1::d بازم این جا ها می پلکم و با بچه ها در ارتباطم:shrewd::d

βrαγαπ

کاربر سایت
Jun 10, 2013
834
نام
|\| \-/ I K |\|

برو شرم کن از تاپیک/تا حُکمِ دلت نشود پیک...:d
تو psn هم که گفتم بستگی داره از چه زاویه و چشمی اون اواتارها(:x) نگاه کنی وگرنه مشکلی ندارن:-"

تو که از پیدایش مو به پیدایش سینه یهویی میری هر کسی مشکوک می شه :bash:
[MENTION=788]erfan[/MENTION] , همه جای بازیسنتر سرای تو است :gunner:

βrαγαπ

کاربر سایت
Jun 10, 2013
834
نام
|\| \-/ I K |\|
رضا اواتارمو دیدی؟:dقشنگه نه؟:dاز یکی از بچه ها به اسم رضا اسکی رفتم:baby::d
تو باشی دیگه به من گیر ندی:d:shrewd:

خوددرگیری داری؟! به خودت داری میگی؟ :|

پیرایش : ( :| ) آواتار قطعی بود خدایی؟! اولش فکر کردم رضا هست :| چه وضعشه :| :D

mohsen__gamer

کاربر سایت
Jan 19, 2013
279
نام
mohsen
اول در ابتدا بگم که ا علی هنوز زنده ای؟:))باو ول کن اون درسو کنکورو ما باهاش به کجا رسیدیم اخر باید بری خدمت:d
هوی عرفان یادت رفت هاااا؟... .خاعن ps4 میگیرم که یروزی(اون دنیا:d)حالیت میکنم با شات گان طوری میزنمت که جاخالی بدی بری تو lcd پلاسما بشی:d
عکس بچگیای رضارم بردار از رو اواتارت اخر عاقبت نداره:|
من چاپرو به قیمت یک ملیونو هفتصدو پنجاه دلار با کلی بدبختی تو gta گرفتم اگه سونی بنم کرد از زندگی بنش میکنم
رضا اونشب عصابم داغون شد نت اصلا درست نمیشد یبار دیگه بریم حال کردم سه تایی بودیم:d
عرفان حالا که خیانت کردی به افتخارت یه قرار با بچها میزارم همشونو جم میکنیمو privat میزنیم تا حالت جا بیاد دیگه ps5و نخری:>
این احسان نامرد(جیگرم:d) هی سلام میکنه یبار نیومد تو gta حالا رضا عذرش موجهه چون نتش نفتش تموم شده نمیتونه ولی تو...(احسان جووووونم:)))
راستی dj mahdi اومده تو بازی سنتر:d

این یارو فرد خاصیه؟! :D
بچگیای رضاس
:-"

آخرین ویرایش:

ErFa/N

کاربر سایت
Nov 10, 2013
264
محسن به من می خوای شاتگان بزنی:dتا حالا میلیتاری خورده تو مخت:d
نوچ:d
نبینم پرایوت بزارین ها/:):d
dj mahdi اومده بازی سنتر کو:eek:

βrαγαπ

کاربر سایت
Jun 10, 2013
834
نام
|\| \-/ I K |\|
محسن به من می خوای شاتگان بزنی:dتا حالا میلیتاری خورده تو مخت:d
نوچ:d
نبینم پرایوت بزارین ها/:):d
dj mahdi اومده بازی سنتر کو:eek:
بالاخره هدست بنده هم اومد ... :D لامصب شماها 4 ساعت میشینین حرف میزنین :|

- - -ویرایش - - -

اول در ابتدا بگم که ا علی هنوز زنده ای؟:))باو ول کن اون درسو کنکورو ما باهاش به کجا رسیدیم اخر باید بری خدمت:d
هوی عرفان یادت رفت هاااا؟... .خاعن ps4 میگیرم که یروزی(اون دنیا:d)حالیت میکنم با شات گان طوری میزنمت که جاخالی بدی بری تو lcd پلاسما بشی:d
من چاپرو به قیمت یک ملیونو هفتصدو پنجاه دلار با کلی بدبختی تو gta گرفتم اگه سونی بنم کرد از زندگی بنش میکنم
رضا اونشب عصابم داغون شد نت اصلا درست نمیشد یبار دیگه بریم حال کردم سه تایی بودیم:d
عرفان حالا که خیانت کردی به افتخارت یه قرار با بچها میزارم همشونو جم میکنیمو privat میزنیم تا حالت جا بیاد دیگه ps5و نخری:>
این احسان نامرد(جیگرم:d) هی سلام میکنه یبار نیومد تو gta حالا رضا عذرش موجهه چون نتش نفتش تموم شده نمیتونه ولی تو...(احسان جووووونم:)))

بچگیای رضاس

محسن چه وضعشه؟ :| تو ادد لیستام نیستی :| ببین از اول پاک بکن ادد کن ببینیم خدا چی میگه :D

ضمناً دیگه پس از آمدن هدستم واسه جی تی ای هم پایه ام، حتی پس از بن شدن اون اکانتم!! الان لول 2 هستم خیلی هم عالی :D

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372

بچگیای رضاس

سلام عشقم:xبیا جلویه چشمم:d
بیا بیرون از این سوشیال کلوپ :|منحرف میشی آخرو عاقبت نداره ها :d
..........................
dj Mahdi اومده؟؟؟ :oبازی سنتر؟؟؟
خوبی بدی دیدین حلال کنین ما از بازی سنتر رفتیم.... خداحافظ:-h

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر