The Last of Us | PSN

ErFa/N

کاربر سایت
Nov 10, 2013
264
محمد فیلمه دیوونم کرد بدجور عالی بود.تو لیک ساید یکیو اونطرف زمین زدی اصلا خفه شدم:|ناز نکن بیا منو رضا همیشه یادت میکردیم میگفتیم محمد اومد بیاریمش.اینترنتتم که حرفه ایه تو یو لاستیک اپلود میکنی:d
دیگه دوریه دورهمیاو پرایویتو اینا تموم شده انگار.شرو ور گفتنامون:(دوباره میسازیمت ای psn:d
رضا منو تو تو یه سطحیم اینو یادت باشه بازی کردنمو مسخره نکن:dبیا تک به تک plants vs zombie بزنیم تا هدشاتت کنم بفهمی:p
رضا2 واسه توام یه کبرا سراغ دارم همسنته 4.65ه بنم نمیشه فیلم گرفتن از بازیم تو یکی از اپشناشه که از صغرا(روجرو) متمایزش میکنه:d
من یعنی به خاطر شماها رفتم دوباره ps3 خریدمو نرفتم ps4 بخرم گفتم رفیقا خودمون رو ps3 باحال ترن یالا برخیزید دیگه یه پرایویتیم بزنیم بچها باهم اشتیم بکنن ینی دیگه مثلا من با اقای بوق دارم بازی میکنم میترسم اونیکیو اینوایت کنم جنگ بشه ینی داغون کردین بعضیاتون فضایه فانو دوستانشو.جالب تر از همهم اینه که اونایی که هر شب باهم بازی میکردن اوناهم باهمدیگه تو جنگن:|دست به دست هم دهیم به مهر رفاقتهایمان را کنیم اباد:dاین حرکات زشته خدایی

اقا محمد ترکوندی:)
محسن جون کار از کار گذشته بعد در گیری ها بچه ها دقیقا به 2 گروه تقسیم شدن که واقعا اوضاع خیطه هر کی با هر کی مشکل داره منم از چرخه ی درگیری ها افتادم یه طرف:|
توهه بیچاره هم که وسطی:d
پرایوت بین این دو گروه هم مساوی با خون و خون ریزی=;من خودمم چند بار برای حل مشکلات پا وسط گذاشتم اما.....:)

rezi_71

کاربر سایت
Aug 10, 2011
1,060
نام
رضا
ای باوو 2تا مپ جدید باید از توی بازی دانلود کنیم:| اخه چرا ناتی به فکر ما پایرت بازا نیست:(:d حالا من بازیم ریجن1 باید اکانت ریجن1 بسازم8-|
کسی در راه خدا 1شب اکانت ریجن1 نداره به ما قرض بده دانلود کنیم:-" در ساختن اکانتم تازه صرفه جویی میشه!:d
/
عرفان 1لیست از دو گره دعوا بده ببینم کی به کیه:-" کدوم سمت به گروهه خونی من میخوره برم همون سمت>:):d اخه مگه مهدکودک سر 1بازی باهم مشکل پیدا کنن؟!:-/ تازه با این همه بازی که همشون باهم توی پرایوت و سرچ بودن و به هم,باهم,به خارجیا(امیر:))) خندیدن:d...حالا 1کی عشقه سرچ تکی و برده داری از 1خارجی:d(مخصوصا جنس مخالف:-")...1کی هم کلا گروهه خونیش به پرایوت نمیخوره و این کار را بسی عبث و بیهوده میدونه:d درهر صورت اینا هیچکدوم عامل جنگ داخلی نیستن! والا:d ولی زیرشاخه های این 2تا هستن!:|:d...منم که کلا فازم فرق میکنه:d
/
اکانتِ چی؟ PSN ؟
مال UK هست :biggrin1:
چطوری تغییرش بدم؟
استاد:d شما بازیتون ریجن2 هست اگه میبینی توی بازی نمیگذاره دانلود کنی پس اکانت شما ریجن2 نیست و باید بری 1اکانت ریجن2 بسازی تا بزاره مپها دانلود کنی وقتی هم با اون اکانتی که ساختی مپها دانلود کردی دیگه راحت میتونی با اکانت اصلیت بازی انجام بدی...فکر کنم مپها هم فقط از طریق استور دانلود میشن و لینک برای دانلود توی pc ندارن:-?
بیا!,حالا هی بگین رضا اسپم میده:|:d

hamedfc

کاربر سایت
Nov 9, 2011
445
نام
حامد
ای باوو 2تا مپ جدید باید از توی بازی دانلود کنیم:| اخه چرا ناتی به فکر ما پایرت بازا نیست:(:d حالا من بازیم ریجن1 باید اکانت ریجن1 بسازم8-|
کسی در راه خدا 1شب اکانت ریجن1 نداره به ما قرض بده دانلود کنیم:-" در ساختن اکانتم تازه صرفه جویی میشه!:d
/
عرفان 1لیست از دو گره دعوا بده ببینم کی به کیه:-" کدوم سمت به گروهه خونی من میخوره برم همون سمت>:):d اخه مگه مهدکودک سر 1بازی باهم مشکل پیدا کنن؟!:-/ تازه با این همه بازی که همشون باهم توی پرایوت و سرچ بودن و به هم,باهم,به خارجیا(امیر:))) خندیدن:d...حالا 1کی عشقه سرچ تکی و برده داری از 1خارجی:d(مخصوصا جنس مخالف:-")...1کی هم کلا گروهه خونیش به پرایوت نمیخوره و این کار را بسی عبث و بیهوده میدونه:d درهر صورت اینا هیچکدوم عامل جنگ داخلی نیستن! والا:d ولی زیرشاخه های این 2تا هستن!:|:d...منم که کلا فازم فرق میکنه:d
/

استاد:d شما بازیتون ریجن2 هست اگه میبینی توی بازی نمیگذاره دانلود کنی پس اکانت شما ریجن2 نیست و باید بری 1اکانت ریجن2 بسازی تا بزاره مپها دانلود کنی وقتی هم با اون اکانتی که ساختی مپها دانلود کردی دیگه راحت میتونی با اکانت اصلیت بازی انجام بدی...فکر کنم مپها هم فقط از طریق استور دانلود میشن و لینک برای دانلود توی pc ندارن:-?
یه اکانت دارم برات میفرستمش فقط رمزش زیاد مطمئن نیستم چ بود

ErFa/N

کاربر سایت
Nov 10, 2013
264
/
/

عزیزم خودتم داری میگی بچه ها دیگه واسه یه بازی با هم مشکل پیدا نمی کنن که کلا این قصه سر دراز دارد...:|
لیستم که کلا چه عرض کنم بهتره مثل محسن وسط بمونی:d

βrαγαπ

کاربر سایت
Jun 10, 2013
834
نام
|\| \-/ I K |\|
ما هم به لطف خدا یکی اکانت یو کی بهمون داد مپ آخر رو دان کردیم و هم اکنون با لول 0 در خدمتیم :))
احیانا یکی می تونه برای من مثلا Parties Allowed و No Parties و DLC 1 , DLC 2 , Personal رو برای من توضیح بده مال هر قسمتِ آنلاین ؟ یعنی مثلا 3 تا بخش آنلاین داره هر کدوم مجزا هستن ؟ یکی توضیح بده ممنون می شم!

R O N I N

ŌKAMI
کاربر سایت
Feb 8, 2012
1,026
و در این match بود که من به قدرت گلوله های میلیتاری ایمان اوردم :d
vuha5u5y.jpg

underal

کاربر سایت
Feb 4, 2011
490
نام
صادق
سلام یک سوال داشتم کسی هست جوابمو بده

- - -ویرایش - - -

سلام یک سوال داشتم کسی هست جوابمو بده؟

- - -ویرایش - - -

سلام من وقتی وارد مولتی بازی TLOU میشم کانکتینگ میده بعد از چند لحظه ارور NO DOWNLOADING CONFIG FILE میده یکی خواهشا کمک کنه?

βrαγαπ

کاربر سایت
Jun 10, 2013
834
نام
|\| \-/ I K |\|
سلام یک سوال داشتم کسی هست جوابمو بده

- - -ویرایش - - -

سلام یک سوال داشتم کسی هست جوابمو بده؟

- - -ویرایش - - -

سلام من وقتی وارد مولتی بازی TLOU میشم کانکتینگ میده بعد از چند لحظه ارور NO DOWNLOADING CONFIG FILE میده یکی خواهشا کمک کنه?

مشکل از اینترنتتون هستش.... من یک بار این ارور رو داد بعد کنسل زدم دوباره اومدم درست شد :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر