PlayStation The Last of Us Part II

سازنده
Naughty Dog
تاریخ انتشار
June 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5

jhiz_tlouii.png

irr_tlou_title2.png

بالاخره در همایش PSX 2016 ، دومین نسخه از عنوان The Last of Us تایید شد.

در شماره ی دوم هم نظاره گرـه ماجراهای Joel و Ellie خواهیم بود، اما اینبار در نقش ـه Ellie ـه 19 ساله ی تشنه ی انتقام بازی خواهیم کرد.

برخلاف نسخه ی اول این بار کارگردانیه این عنوان تنها به عهده ی Neil Druckmann خواهد بود و Bruce Straley نقشی در این عنوان نخواهد داشت.
همچنین صداپیشه های نسخه ی اول ، برای ایفای نقش در این عنوان هم برگشته اند.

p6bx_tlou_header.png

n5a_tlou_header3.png

dm38_tlou_header2.png

آهنگ ساز این نسخه هم Gustavo Santaolalla خواهد بود که پیش تر وظیفه ی آهنگ سازیه شماره ی قبل این عنوان را بر عهده داشت.
Wayfaring Stranger - By Ellie & Joel - PSX 2017

wumz_tlou.png

10 نکته ای که از The Last of Us نمیدانید

با تشکر از @sabco برای لینک تریلر و احسان عزیز (@Kaine ) برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول:x

Last edited by a moderator:

rezvideo

کاربر سایت
Oct 3, 2005
1,433
نام
رضا چشمی
No movie is as powerful as The Last of Us Part II
(Christopher Gans, Director of the Silent Hill (2006

کریستوفر گانز، کارگردان فیلم Silent Hill 2006 به تازگی بازی The Last of Us Part II بازی کرده و به شدت تحت تاثیر این بازی و داستانش قرار گرفته به طور خلاصه کرک و پرش ریخته :D
و گفته که خیلی منتظر سریالش TLOU است تا ببینه با این داستان فوق العاده چیکار کردن

اقای گانز نیز مانند بسیاری از فیلم سازان و اهالی سینمای دنیا عاشق این بازی شده و بسیار تحت تاثیر داستان و روایت این بازی قرار گرفته

View attachment 260349
ولی خوب داستانش به درد نمی خوره چون:

چرا جوئل رو کشتن حالا که کشتن چرا با چوب گلف کشتن؟چرا بازی LGBT داره؟چرا الی آخرش ابی رو نکشت؟ چرا ، چرا ، چرا ....

only sony

プレイステーション
کاربر فعال
Apr 9, 2011
7,375
نام
رامین
شاید باورتون نشه ولی به یک چشم برهم زدن دو سال از عرضه بازی The Last of Us Part II گذشت،‌ وقتی یاد اون روزهای اول ریلیز این بازی میوفتم تمام تن و بدنم میلرزه. چه روزهای سمی و عجیبی بود
از لیک شدن وحشناک بازی بگیرید تا حمله بی شرمانه به سازندگان بازی و در نهایت به تبدیل شدن به پرافتخارترین بازی تاریخ ( از رکورد جوایز گیم The Game Awards و Golden Joystick Awards بگیرید تا بیشترین Readers' Choice تاریخ و بیشترین جوایز بخش داستان تاریخ و ……)، امروز هم که رسما اعلام شد که فروش بازی از مرز ۱۰ میلیون نسخه عبور کرده که با توجه به اتفاقاتی که برای این بازی افتاد و درجه سنی و خشونت بالا واقعا فروشش خیلی خوب بوده

واقعا باید یک مستند از اتفاقاتی که برای این بازی افتاد ساخته بشه تا درسی بشه برای همگان :D
و در نهایت امیدوارم ناتی داگ با همین فرمان بره جلو و استاندارهارو جا به جا کنه

تولد دوسالگی یکی از تاثیرگذارترین بازیهای تاریخ به تک تک طرفدارهای این بازی تبریک میگم

C5BBDA68-6316-4418-9FF2-FB717A7E2A09.jpeg
6827C4E4-3D64-4FA9-82FF-551817E956A3.jpeg
96E551AB-8D6D-4F1A-8DF4-EAAD3C5F1AE4.jpeg
57A77E68-D778-4087-A858-40D2BB5C74AC.jpeg

آخرین ویرایش:

ehsan M

کاربر سایت
Sep 12, 2015
1,799
شاید باورتون نشه ولی به یک چشم برهم زدن دو سال از عرضه بازی The Last of Us Part II گذشت،‌ وقتی یاد اون روزهای اول ریلیز این بازی میوفتم تمام تن و بدنم میلرزه. چه روزهای سمی و عجیبی بود
از لیک شدن وحشناک بازی بگیرید تا حمله بی شرمانه به سازندگان بازی و در نهایت به تبدیل شدن به پرافتخارترین بازی تاریخ ( از رکورد جوایز گیم The Game Awards و Golden Joystick Awards بگیرید تا بیشترین Readers' Choice تاریخ و بیشترین جوایز بخش داستان تاریخ و ……)، امروز هم که رسما اعلام شد که فروش بازی از مرز ۱۰ میلیون نسخه عبور کرده که با توجه به اتفاقاتی که برای این بازی افتاد و درجه سنی و خشونت بالا واقعا فروشش خیلی خوب بوده

واقعا باید یک مستند از اتفاقاتی که برای این بازی افتاد ساخته بشه تا درسی بشه برای همگان :D

تولد دوسالگی یکی از تاثیر گذارترین بازیهای تاریخ به تک تک طرفداهاری این بازی تبریک میگم

View attachment 260493
View attachment 260494
View attachment 260495
View attachment 260496
یه تیکه هم من اضافه کنم که عرضه این بازی بخاطره کرونا عقب افتاد . یعنی وقتی میخواست عرضه بشه یهو کرونا تو کل دنیا شیوع پیدا کرد و به گفته کارگردان با اینکه بازی اماده عرضه بود ولی بهتر دیدن توی زمانی دیگه بازی عرضه بشه .

only sony

プレイステーション
کاربر فعال
Apr 9, 2011
7,375
نام
رامین

یه تیکه هم من اضافه کنم که عرضه این بازی بخاطره کرونا عقب افتاد . یعنی وقتی میخواست عرضه بشه یهو کرونا تو کل دنیا شیوع پیدا کرد و به گفته کارگردان با اینکه بازی اماده عرضه بود ولی بهتر دیدن توی زمانی دیگه بازی عرضه بشه .
نه اتفاقا این بازی توی اوج دوران کرونا منتشر شد (وقتی که ریلیز شد، کرونا حدودا ۴-۵ماهی میشد که دنیارو درگیر خودش کرده بود) به احتمال خیلی زیاد اگه بازی لیک‌ نمیشد بازیو توی این تاریخ ریلیز نمیکردن و‌‌ میفرستادنش برای زمانی که حال روحی مردم بهتر باشه. قشنگ یادمه خیلی از منتقدا به خاطر حال روحیشون سمت این بازی نرفتن و در فصل جوایز از این مورد هم ضربه خورد. مثلا سایتهای بودن بازیو سالو داده بودن به انیمال کراسینگ و یکی از دلایلشون سرگرم کردن خانواده ها در دوران کرونا بودش و …… .

آخرین ویرایش:

S0lid Snake

کاربر سایت
Sep 26, 2012
2,112
نام
آرمان

تولد دوسالگی یکی از تاثیر گذارترین بازیهای تاریخ به تک تک طرفداهاری این بازی تبریک میگم

View attachment 260493
View attachment 260494
View attachment 260495
View attachment 260496
تو تاپیک گوتی ۲۰۲۰ یا اینجا ندیدم کسی گفته باشه برای همین اضافه کنم که رکورد Media Outlets پارت ۱ رو هم زده :D:

• The Last of Us Part II - 321
    • Media Outlets: 208 | Readers' Choice: 113

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
دو سال گذشت و هنوزم نظرم تغییری نکرده و بهترین عنوانی هست که تا حالا که بازی کردم.
هنوز هیچ جایی ندیدم یه بازی انقدر مخاطبش رو دست بالا بگیره و باری به اون سنگینی روی دوشت بزاره.
مخصوصا وقتی بازار پر از بازیایی هستش که با مخاطبش مثل یه بچه رفتار میکنن...دست از پا خطا نمیکنن که ممکنه ناراحت بشی، بهت بر بخوره یا به احساساتت لطمه وارد بشه.
از نظر گیم پلی هم هنوز از خیلی جهات عنوان بهتری ندیدم توی این مدت.
انیمیشن هایی که هنوز تکرار نشده...هوش مصنوعی هم ندیدم توی بازی دیگه‌ای بهش نزدیک شده باشن. اون سیستم خفن ارتقای سلاح که بی‌نظیره و امیدوارم توی ریمیک Part 1 هم اعمالش کنن. اون حس واقعی بودن مبارزات و موارد دیگه‌ای که خودتون میدونید و تجربه کردید.
خلاصه امیدوارم حداقل تا آخر نسل یه بازی دیگه تجربه کنم که همچین حسی بهش داشته باشم.

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,825
نام
مهراد
به مناسبت دو سالگی پارت II، سر ظهر نشستم مرحله بیمارستان رو بدون یک بار دیده شدن و فقط با تیرکمون و سایلنسر رد کردم و لذت بردم...

کلا برای من مراحلی که دشمن زیاد هست و باید استراتژی بچینی مثل کانال 13 یا سیاتل روز دوم جایی که سگ ها میان و تازه تیرکمون دستت میاد، برخورد با سرفایت ها، سیاتل روز سوم درگیری تو اون فروشگاه قبل از سوار قایق شدن و ... بی نظیر ترین چیزی بوده که تا به امروز در مدیوم گیم تجربه کردم. اینقدر تکرارشون کردم که با خودم سر لج افتاده بودم چطور میشه بدون اینکه کسی تو رو دید همه رو با تیرکمون از بین ببری!

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,904
نام
نـــــــویـــــــــد
واقعا یادش بخیر
خیلی بازی خاص و با کیفیتی بود از هر نظر. پر از لحظات تلخ و شیرین. پر از دیالوگای به یاد موندنی مخصوصا وقتی به لِو و یارا میرسیم. تو کامبت بازی صحنه‌هایی خلق میشد که همیشه تو یادت میمونه. مثلا اولین باری که اتفاقی پای یه زن رو با شاتگان قطع کردم صدای جیغ و دادش یادم نمیره :D رت‌کینگ بدون شک یکی از بهترین طراحی رو بین تمام بازیا داشت. لانچ پر حاشیش هم که دهنمون رو صاف کرد واقعا. همه جا به طور فعالانه یه عده سعی میکردن بازی رو اسپویل و یا تخریب کنن. تو همین بازیسنتر خودمون هم به بچه‌ها پ‌خ میدادن و داستان رو اسپویل میکردن! ولی در آخر خوشحالم به چیزی که حقش بود رسید و هر چی زمان گذشت نگاه گیمرا هم عوض شد بهش. انتظار برای پروژه‌ی بعدیشون واقعا سخته.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر