PlayStation The Last of Us Part II

سازنده
Naughty Dog
تاریخ انتشار
June 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5

jhiz_tlouii.png

irr_tlou_title2.png

بالاخره در همایش PSX 2016 ، دومین نسخه از عنوان The Last of Us تایید شد.

در شماره ی دوم هم نظاره گرـه ماجراهای Joel و Ellie خواهیم بود، اما اینبار در نقش ـه Ellie ـه 19 ساله ی تشنه ی انتقام بازی خواهیم کرد.

برخلاف نسخه ی اول این بار کارگردانیه این عنوان تنها به عهده ی Neil Druckmann خواهد بود و Bruce Straley نقشی در این عنوان نخواهد داشت.
همچنین صداپیشه های نسخه ی اول ، برای ایفای نقش در این عنوان هم برگشته اند.

p6bx_tlou_header.png

n5a_tlou_header3.png

dm38_tlou_header2.png

آهنگ ساز این نسخه هم Gustavo Santaolalla خواهد بود که پیش تر وظیفه ی آهنگ سازیه شماره ی قبل این عنوان را بر عهده داشت.
Wayfaring Stranger - By Ellie & Joel - PSX 2017

wumz_tlou.png

10 نکته ای که از The Last of Us نمیدانید

با تشکر از @sabco برای لینک تریلر و احسان عزیز (@Kaine ) برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول:x

Last edited by a moderator:

sam.fisher

کاربر سایت
May 29, 2006
878
نام
نويد
دوستان این قسمت سند باکس طور سیاتل به نظرتون متفاوت از بقیه قسمت های بازی نیست؟ من فکر میکنم میخاستن کل بازی این شکلی باشه ولی نظرشون عوض شده بعد این قسمت را تغییرش ندادن:D. باقی قسمت های بازی خیلی خطی تر هست من تا آخر بازی شبیه اونجا را ندیدم. به نظرم به باقی قسمت های بازی نمیخوره:|

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,904
نام
نـــــــویـــــــــد
دوستان این قسمت سند باکس طور سیاتل به نظرتون متفاوت از بقیه قسمت های بازی نیست؟ من فکر میکنم میخاستن کل بازی این شکلی باشه ولی نظرشون عوض شده بعد این قسمت را تغییرش ندادن:D. باقی قسمت های بازی خیلی خطی تر هست من تا آخر بازی شبیه اونجا را ندیدم. به نظرم به باقی قسمت های بازی نمیخوره:|

کار درستی کردن واقعا. ممکن بود اگر تمام بازی اون شکلی میشد حالت خسته کننده میگرفت به خودش و به پیسینگ بازی هم ضربه میزد. اینکه اوایل بازی هم هستش اون محیط کاملا توجیه پذیره از هر نظر اما در ادامه داستان دار میشد :D

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
اگه اوپن ورلد می‌کردن ، قشنگ میشد متال گیر ۵ و همون مشکلات براش به وجود میومد... البته الان هم طراحی مراحل تلو یه جوریه من بهش میگم اوپن ورلد خطی ....

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,742
نام
مراد حلیمی
Pushsquare
————————-
Best PS4 Single Player Story Games

View attachment 161330

2. The Witcher 3: Wild Hunt
3. Red Dead Redemption 2
4. God of War
5. The Last of Us Remastered
اینا فعلا جو گرفتتشون و نمیتونن راستشو بگن وگرنه 2...3 سال دیگه نظرشونو عوض میکنن :D:D

کلا چند ساعت اول بازی یه حالت خاصیه
حس میکنم میخواستن یجور دیگه باشه بعد تغییرات دادن تو بازی(چه لول دیزاین و چه داستان) و برای همین اون یکدستی که تو بقیه تایم بازی تو همه چیز میبینیم تو چند ساعت اول نمیبینیم (بخش سندباکس و کمی پیاده روی خالی بیش از حد )

تنها ایرادی که بعد تجربه مجدد بازی بنظر تو ذهنم اومد همین ساختار و ریتم چند ساعت اول بود(بازم میگم نه اینکه بده ها....نه...یکدست نیس)

.

Nader1362

کاربر سایت
Jun 2, 2019
13
منم بخاطر مشغله کاری بالاخره دیروز تونستم بازی رو تموم کنم.باید بگم واژه شاهکار لایق این بازیه.من در تمام 37 سال عمرم تا حالا اینقدر حالت پوچی بهم دست نداده بود.ناتی داگ با ما چیکار کردی؟?????

esm nadaram

کاربر سایت
Jan 24, 2010
2,676
نام
حسین
گویا اگر رو درجه گراندد و یا Permadeath بازیو تموم کنید، توی تیتراژ اخر بجای آهنگ Through the Valley (نسخه اصلی) یک آهنگ دیگه پخش میشه که...

نمیگم خودتون چک کنید...

P.S. Dont miss this sh!t...
واسه من کلا همینو بار اول پخش کرد.
رو هارد هم رفتم بازی رو

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,413
دوستان آلبوم ساوند ترک کی میاد؟
میشه یه لینک یوتیوب بدید که همه اهنگا توش باشه؟ بی کلام با کلام همش

آهنگ True faith با صدای فک کنم اشلی جانسون کجای بازی پخش میشد؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر