The Last of Us Part II

کدام نسخه را ترجیح می دهید؟

• The Last of Us

• The Last of Us Part II

Results are only viewable after voting.

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
16,641
نام
امیر حسین
WARNING

لطفا به موارد زیر دقت کنید
هر گونه توضیح در مورد داستان، کرکترها، تعداد چپتر ها، تعداد فصول باید داخل اسپویلر قرار بگیره و حتما تگ اسپویلر هم توضیح داشته باشه.
سورپرایزهای گیمپلی هم اسپویل محسوب میشه و باید مورد بالا رعایت بشه.
احساسات خودتون در مورد داستان بازی رو کنترل کنید که باعث نشه نکته ای رو اسپویل کنید.

استفاده از ایموجی در توضیح قسمتی از بازی هم میتونه منجر به اسپویل بشه در نتیجه این مورد هم کنترل کنید.

بالاخره در همایش PSX 2016 ، دومین نسخه از عنوان The Last of Us تایید شد.

در شماره ی دوم هم نظاره گرـه ماجراهای Joel و Ellie خواهیم بود، اما اینبار در نقش ـه Ellie ـه 19 ساله ی تشنه ی انتقام بازی خواهیم کرد.

برخلاف نسخه ی اول این بار کارگردانیه این عنوان تنها به عهده ی Neil Druckmann خواهد بود و Bruce Straley نقشی در این عنوان نخواهد داشت.
همچنین صداپیشه های نسخه ی اول ، برای ایفای نقش در این عنوان هم برگشته اند.

آهنگ ساز این نسخه هم Gustavo Santaolalla خواهد بود که پیش تر وظیفه ی آهنگ سازیه شماره ی قبل این عنوان را بر عهده داشت.
Wayfaring Stranger - By Ellie & Joel - PSX 2017

10 نکته ای که از The Last of Us نمیدانید

با تشکر از @sabco برای لینک تریلر و احسان عزیز (@Kaine ) برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول:x

Medusa

کاربر سایت
Jul 6, 2008
2,526
نام
Javad
دوستان میخوام بازیو بگیرم ، این ریجن 2 هایی که عربی بالاش نوشته مال اماراته، سانسور نشده هست ؟!

AMIN-SCORPION

پشت سیاهی های دنیامان سیاهی بود ...
ناظم انجمن
Oct 29, 2011
3,302
نام
امین
دوستان میخوام بازیو بگیرم ، این ریجن 2 هایی که عربی بالاش نوشته مال اماراته، سانسور نشده هست ؟!
بله.
فقط ریجن1 یا ال یا دو اروپا کامل هست.

• Like
Reactions: Medusa

only sony

プレイステーション
کاربر فعال
Apr 9, 2011
6,483
نام
رامین
Pushsquare
————————-
Best PS4 Graphics

161331

2. God of War
3. Uncharted 4: A Thief's End
4. Death Stranding
5. Red Dead Redemption 2

همچنین TLOU P2 در رده بندی بهترین بازی نسل بعد از GOW دوم شد.

آخرین ویرایش:

sam.fisher

کاربر سایت
May 29, 2006
827
نام
نويد
دوستان این قسمت سند باکس طور سیاتل به نظرتون متفاوت از بقیه قسمت های بازی نیست؟ من فکر میکنم میخاستن کل بازی این شکلی باشه ولی نظرشون عوض شده بعد این قسمت را تغییرش ندادن:D. باقی قسمت های بازی خیلی خطی تر هست من تا آخر بازی شبیه اونجا را ندیدم. به نظرم به باقی قسمت های بازی نمیخوره:|

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
13,121
نام
نـــــــویـــــــــد
دوستان این قسمت سند باکس طور سیاتل به نظرتون متفاوت از بقیه قسمت های بازی نیست؟ من فکر میکنم میخاستن کل بازی این شکلی باشه ولی نظرشون عوض شده بعد این قسمت را تغییرش ندادن:D. باقی قسمت های بازی خیلی خطی تر هست من تا آخر بازی شبیه اونجا را ندیدم. به نظرم به باقی قسمت های بازی نمیخوره:|
کار درستی کردن واقعا. ممکن بود اگر تمام بازی اون شکلی میشد حالت خسته کننده میگرفت به خودش و به پیسینگ بازی هم ضربه میزد. اینکه اوایل بازی هم هستش اون محیط کاملا توجیه پذیره از هر نظر اما در ادامه داستان دار میشد :D

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
12,508
نام
مازیار
اگه اوپن ورلد می‌کردن ، قشنگ میشد متال گیر ۵ و همون مشکلات براش به وجود میومد... البته الان هم طراحی مراحل تلو یه جوریه من بهش میگم اوپن ورلد خطی ....

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,022
نام
مراد حلیمی
Pushsquare
————————-
Best PS4 Single Player Story Games

View attachment 161330

2. The Witcher 3: Wild Hunt
3. Red Dead Redemption 2
4. God of War
5. The Last of Us Remastered
اینا فعلا جو گرفتتشون و نمیتونن راستشو بگن وگرنه 2...3 سال دیگه نظرشونو عوض میکنن :D:D

کلا چند ساعت اول بازی یه حالت خاصیه
حس میکنم میخواستن یجور دیگه باشه بعد تغییرات دادن تو بازی(چه لول دیزاین و چه داستان) و برای همین اون یکدستی که تو بقیه تایم بازی تو همه چیز میبینیم تو چند ساعت اول نمیبینیم (بخش سندباکس و کمی پیاده روی خالی بیش از حد )

تنها ایرادی که بعد تجربه مجدد بازی بنظر تو ذهنم اومد همین ساختار و ریتم چند ساعت اول بود(بازم میگم نه اینکه بده ها....نه...یکدست نیس)

.

Prince78

ناظم انجمن
Jul 18, 2011
3,913
نام
عارف
گویا اگر رو درجه گراندد و یا Permadeath بازیو تموم کنید، توی تیتراژ اخر بجای آهنگ Through the Valley (نسخه اصلی) یک آهنگ دیگه پخش میشه که...

نمیگم خودتون چک کنید...

P.S. Dont miss this sh!t...

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 0, مهمان: 2)

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟