The Last of Us Part II

کدام نسخه را ترجیح می دهید؟

• The Last of Us

• The Last of Us Part II

Results are only viewable after voting.

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
16,641
نام
امیر حسین
WARNING

لطفا به موارد زیر دقت کنید
هر گونه توضیح در مورد داستان، کرکترها، تعداد چپتر ها، تعداد فصول باید داخل اسپویلر قرار بگیره و حتما تگ اسپویلر هم توضیح داشته باشه.
سورپرایزهای گیمپلی هم اسپویل محسوب میشه و باید مورد بالا رعایت بشه.
احساسات خودتون در مورد داستان بازی رو کنترل کنید که باعث نشه نکته ای رو اسپویل کنید.

استفاده از ایموجی در توضیح قسمتی از بازی هم میتونه منجر به اسپویل بشه در نتیجه این مورد هم کنترل کنید.

بالاخره در همایش PSX 2016 ، دومین نسخه از عنوان The Last of Us تایید شد.

در شماره ی دوم هم نظاره گرـه ماجراهای Joel و Ellie خواهیم بود، اما اینبار در نقش ـه Ellie ـه 19 ساله ی تشنه ی انتقام بازی خواهیم کرد.

برخلاف نسخه ی اول این بار کارگردانیه این عنوان تنها به عهده ی Neil Druckmann خواهد بود و Bruce Straley نقشی در این عنوان نخواهد داشت.
همچنین صداپیشه های نسخه ی اول ، برای ایفای نقش در این عنوان هم برگشته اند.

آهنگ ساز این نسخه هم Gustavo Santaolalla خواهد بود که پیش تر وظیفه ی آهنگ سازیه شماره ی قبل این عنوان را بر عهده داشت.
Wayfaring Stranger - By Ellie & Joel - PSX 2017

10 نکته ای که از The Last of Us نمیدانید

با تشکر از @sabco برای لینک تریلر و احسان عزیز (@Kaine ) برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول:x

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,022
نام
مراد حلیمی
بر اساس گزارش NPD بازی تونسته در کمتر از 2 ماه به سومین بازی پرفروش پلی استیشن در امریکا در تاریخ تبدیل بشه !
الان فقط GOW و Spider-Man بیشتر فروختند درحالی که این دو تا بازی 2 سال هست منتشر شدند و TLOU II فقط 2 ماه .

منبع
نگفتن چند نسخه فروش داشته؟ اخرین اپدیت همون 4 میلیون نسخس؟

.

• Like
Reactions: SHAYAN1999

db07

کاربر سایت
Oct 31, 2007
1,405
نام
مهدی
دوستان بار اول بازی رو روی درجه هارد بازی کردم
برای بار دوم چه درجه ای رو پیشنهاد میکنید؟
هنوزم پلاتش نکردم

Amin.AP

کاربر سایت
Dec 31, 2016
2,273
نام
امین

View attachment 160870
حالا که بحث ری‌ترسینگ داغه :D
ازینا نسل بعد میتونین ببینین:))
RayTracing داشتیم‌ وقتی RayTracing مد نبود ;))
39F274F0-ACAD-4CFF-BAD3-6C5E9D6038E9.jpeg

8D95E8C0-D2C1-401D-9517-FF1DDB6ED9A4.jpeg

اینم bonus ار مدل گیم‌پلی الی:
CF98972E-1185-4C94-843A-9BAB138D1855.jpeg

واقعا ND یک‌نسل از بقیه استودیوها جلوتره. روی PS4 چی تحویل دادن نمیشه حتی بازی بعدیشون روی PS5 رو متصور شد.

Michael Gove

کاربر سایت
Jan 15, 2020
353
نام
Bojack Horseman
RayTracing داشتیم‌ وقتی RayTracing مد نبود ;))
View attachment 160872

View attachment 160873

اینم bonus ار مدل گیم‌پلی الی:
View attachment 160874

واقعا ND یک‌نسل از بقیه استودیوها جلوتره. روی PS4 چی تحویل دادن نمیشه حتی بازی بعدیشون روی PS5 رو متصور شد.

اصلا بازی در زمره جزئیات مو از تن آدم میکنه . یه کانالی هست تو یوتیوب Detail بازیا رو میزاره . چهار قسمت چند ده دیقه ای اختصاص داده به Detail های last of us part 2 . اصن فک براندازه . جالبه که فکر نکنم هیچ بازی وجود داشته باشه که تا این حد وسواسی در طراحی پوست رو اونم به این طرز وحشتناک طبیعی پیاده کرده باشه . شما وقتی زوم کنی روی پوست بدن الی و بعد روی پوست خودت تمرکز کنی میفهمی چی میگم . واقعا صنعت گیم چقدر با این اثر جلوتر رفت . گوشت و خون و عضله هایی که حجمی واقع گرایانه دارن . و از همه مهم تر اینکه شبا فقط در سکوت آرامش بخشی فکر میکنم به آینده ای که پیش روی صنعت گیم وجود داره
اینکه Detail هایی که تا الان در اون کانال دیدم از Modern Warfare گرفته تا همین اخیرا لست ۲ ، فقط در این فکر هستم که نسل بعدی ما قراره چیا ببینیم . همین قضیه خیلی وقتا خواب رو ازم سلب کرده

Michael Gove

کاربر سایت
Jan 15, 2020
353
نام
Bojack Horseman
o Knightz o
آقا اینم اسم کانال تو یوتیوب
قسمت پنجم رو هم گذاشته
برید تا ببینید فقط امیدوارم مثل من از این همه بی ملاحظگی در حین بازی کردنتون پشیمان نشید و نگید که چه چیزهایی رو از کف دادم و بی دقت‌ بودم
اما من وسواسی بدی پیدا کردم . الان دیگه خوشم میاد گوشه گوشه رو بگردم و دارم از سر بازی می کنم . اصلا باورم هم نمی شد که پشت سرم چه چیزایی رو از دست دادم . مثل اعتیاد می مونه . احتمالا ممکنه چند سالی هم وقتم رو بگیره
جدا از شوخی دوستان خوشحال میشم بگید چه مقدار از جزئیات و این رعایت قوانین طبیعی و استانداردهای فک برانداز واقع گرایانه بازی رو از دست دادید و پشت سر گذاشتید ؟

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
7,144
نام
نیما
@Michael Gove

قبلا هم به شما تذکر داده شد که عکس هایی که میزاری اسپویل دارن . و همچنین سایز عکسها بزرگه . لطفا از این به بعد حتما از تگ اسپویلر استفاده کنید و عکس ها رو هم یا در سایز کمتر ارسال کنید یا Thumbnail بذارید .

Cj_sa

کاربر سایت
Jul 5, 2007
3,302
نام
مهرداد
من در کل Last of us 1 رو بیشتر از پارت 2 دوست داشتم اما به نظرم بهترین قسمت بین دو تا نسخه مربوط به Abby هست و اتفاقات اخر بازی بین abby و الی.

Last edited by a moderator:

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
3,050
نام
سینا
دوستان اگه Cheat رو فعال کنیم , Point میده برای خرید اضافات ؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 0, مهمان: 3)

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟