PlayStation The Last of Us Part II

سازنده
Naughty Dog
تاریخ انتشار
June 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5

jhiz_tlouii.png

irr_tlou_title2.png

بالاخره در همایش PSX 2016 ، دومین نسخه از عنوان The Last of Us تایید شد.

در شماره ی دوم هم نظاره گرـه ماجراهای Joel و Ellie خواهیم بود، اما اینبار در نقش ـه Ellie ـه 19 ساله ی تشنه ی انتقام بازی خواهیم کرد.

برخلاف نسخه ی اول این بار کارگردانیه این عنوان تنها به عهده ی Neil Druckmann خواهد بود و Bruce Straley نقشی در این عنوان نخواهد داشت.
همچنین صداپیشه های نسخه ی اول ، برای ایفای نقش در این عنوان هم برگشته اند.

p6bx_tlou_header.png

n5a_tlou_header3.png

dm38_tlou_header2.png

آهنگ ساز این نسخه هم Gustavo Santaolalla خواهد بود که پیش تر وظیفه ی آهنگ سازیه شماره ی قبل این عنوان را بر عهده داشت.
Wayfaring Stranger - By Ellie & Joel - PSX 2017

wumz_tlou.png

10 نکته ای که از The Last of Us نمیدانید

با تشکر از @sabco برای لینک تریلر و احسان عزیز (@Kaine ) برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول:x

Last edited by a moderator:

Michael Gove

کاربر سایت
Jan 15, 2020
437
نام
Bojack Horseman
o Knightz o
آقا اینم اسم کانال تو یوتیوب
قسمت پنجم رو هم گذاشته
برید تا ببینید فقط امیدوارم مثل من از این همه بی ملاحظگی در حین بازی کردنتون پشیمان نشید و نگید که چه چیزهایی رو از کف دادم و بی دقت‌ بودم
اما من وسواسی بدی پیدا کردم . الان دیگه خوشم میاد گوشه گوشه رو بگردم و دارم از سر بازی می کنم . اصلا باورم هم نمی شد که پشت سرم چه چیزایی رو از دست دادم . مثل اعتیاد می مونه . احتمالا ممکنه چند سالی هم وقتم رو بگیره
جدا از شوخی دوستان خوشحال میشم بگید چه مقدار از جزئیات و این رعایت قوانین طبیعی و استانداردهای فک برانداز واقع گرایانه بازی رو از دست دادید و پشت سر گذاشتید ؟

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,024
نام
نیما
@Michael Gove

قبلا هم به شما تذکر داده شد که عکس هایی که میزاری اسپویل دارن . و همچنین سایز عکسها بزرگه . لطفا از این به بعد حتما از تگ اسپویلر استفاده کنید و عکس ها رو هم یا در سایز کمتر ارسال کنید یا Thumbnail بذارید .

Cj_sa

کاربر سایت
Jul 5, 2007
3,261
نام
مهرداد
من در کل Last of us 1 رو بیشتر از پارت 2 دوست داشتم اما به نظرم بهترین قسمت بین دو تا نسخه مربوط به Abby هست و اتفاقات اخر بازی بین abby و الی.

Last edited by a moderator:

only sony

プレイステーション
کاربر فعال
Apr 9, 2011
7,371
نام
رامین
Pushsquare
————————-
Best PS4 Graphics

161331

2. God of War
3. Uncharted 4: A Thief's End
4. Death Stranding
5. Red Dead Redemption 2

همچنین TLOU P2 در رده بندی بهترین بازی نسل بعد از GOW دوم شد.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر