The Last of Us Part II

کدام نسخه را ترجیح می دهید؟

• The Last of Us

• The Last of Us Part II

Results are only viewable after voting.

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
15,545
نام
امیر حسین
WARNING

لطفا به موارد زیر دقت کنید
هر گونه توضیح در مورد داستان، کرکترها، تعداد چپتر ها، تعداد فصول باید داخل اسپویلر قرار بگیره و حتما تگ اسپویلر هم توضیح داشته باشه.
سورپرایزهای گیمپلی هم اسپویل محسوب میشه و باید مورد بالا رعایت بشه.
احساسات خودتون در مورد داستان بازی رو کنترل کنید که باعث نشه نکته ای رو اسپویل کنید.

استفاده از ایموجی در توضیح قسمتی از بازی هم میتونه منجر به اسپویل بشه در نتیجه این مورد هم کنترل کنید.

بالاخره در همایش PSX 2016 ، دومین نسخه از عنوان The Last of Us تایید شد.

در شماره ی دوم هم نظاره گرـه ماجراهای Joel و Ellie خواهیم بود، اما اینبار در نقش ـه Ellie ـه 19 ساله ی تشنه ی انتقام بازی خواهیم کرد.

برخلاف نسخه ی اول این بار کارگردانیه این عنوان تنها به عهده ی Neil Druckmann خواهد بود و Bruce Straley نقشی در این عنوان نخواهد داشت.
همچنین صداپیشه های نسخه ی اول ، برای ایفای نقش در این عنوان هم برگشته اند.

آهنگ ساز این نسخه هم Gustavo Santaolalla خواهد بود که پیش تر وظیفه ی آهنگ سازیه شماره ی قبل این عنوان را بر عهده داشت.
Wayfaring Stranger - By Ellie & Joel - PSX 2017

10 نکته ای که از The Last of Us نمیدانید

با تشکر از @sabco برای لینک تریلر و احسان عزیز (@Kaine ) برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول:x

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
2,919
نام
مراد حلیمی
دو روزه قفلم رو ترک grieving. فوق العادست
اینجا نظرم در مورد داستان بازی نمیگم چون نمیخوام باعث رنجش بعضی فن ها بشم.
یک جورایی از تصمیمات کارگردان بازی یک حالت افسردگی گرفتم و عصبانی.....فقط همین ترک رو پلی میدم وتکرارش...که خودمو یک جورایی اروم کنم.
اتفاقا بیایید تاپیک داستان بازی نظرتون رو بگین تا بشنویم و لذت ببرم، معدود بازی داستانش در حدیه که قابل بحث باشه:

*SPOILER ALERT* گفتگو در مورد داستان The Last of Us Part II (پست اول با دقت خوانده شود)

تو این تاپیک حتی برخی بازیو مسخرش هم کردن ولی کسی پاک نکرده......کسی منطقی پست بده هیچکی پاک نمی کنه

.

Imaginative

logician
Gold User
Jul 25, 2013
858
خب.. بالاخره پس از ماه ها مقاومت جانانه، مسیو اسپویل شدم \m/

(عاقبت چرخیدن تو meme)

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,021
نام
حسین
رفتم صفحات اول تاپیک رو مرور کردم ببینم , اولین نفری که درست داستان رو پیش بینی کرده کی بوده.تو صفحه 5 :
چقدرم دقیق :D

همون موقع هم همچین داستانی اونقدر make sense میکرده که اینقدر دقیق پیش بینیش کردن.
بعد یه عده میگن نه داستان رو از تو کلاهش در آورده نیل :D
من خودم تقریبا از اول تاپیک تا الانش بودم باید بگم اکثریت بچه ها به مرگ جوئل فکر کردن ولی اینقدر طرفدارای جوئل به قوی بودن نقشش باور داشتن که اصلا فکر نمیکردن که جوئل قابل بازی نباشه
اکثریت بچه ها یقین داشن حداقل چند ساعتی قابل بازیه و شاید درانتهای بازی بمیره
اون موقع هم ناتی داگ داشت خیلی اصرار میکرد که مردم فکر کنن الی بخاطر دینا می خواد انتقام بگیره

• Like
Reactions: trainer

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
11,581
نام
مازیار
اینم واکنش بروس بعد از تموم کردن بازی:

View attachment 158356

View attachment 158357
@only sony

رامین چی بهت گفته بودم... سلبریتی ها مجبور نیستن ،، تمام افکار ، روابط و کارها و و شون رو در اسرع وقت وقت با ما به اشتراک بزارن .... و اینکه بروس لانچ بازی نیومده هندونه قاچ کنه دلیل اختلافش با ناتی داگ و نیل نیست

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,021
نام
حسین
ولی من هنوز بدبینم ، چرا اسم نیلو نیورده :)) باید از نیل هم تشکر میکرد :p:D
این که چیزی نیست
چرا فقط تمام تعریفش از دیتیل بازیه
چرا از داستان تعریف نکرده:D
خیلی قضیه بوداره:D

only sony

کاربر سایت
Apr 9, 2011
4,787
نام
رامین
ولی من هنوز بدبینم ، چرا اسم نیلو نیورده :)) باید از نیل هم تشکر میکرد :p:D

@only sony

رامین چی بهت گفته بودم... سلبریتی ها مجبور نیستن ،، تمام افکار ، روابط و کارها و و شون رو در اسرع وقت وقت با ما به اشتراک بزارن .... و اینکه بروس لانچ بازی نیومده هندونه قاچ کنه دلیل اختلافش با ناتی داگ و نیل نیست
من که یکساله دارم میگم بروس داره رو انچارتد ۵ کار میکنه :D:-"

آخرین ویرایش:

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,781
نام
مهدی
سلام
همون اول بازی میدونید که نیازه با تاچ پد دسته عمل Swap رو انجام بدیم منتهی دسته من قسمت تاچش مشکل داره، نمیشه دکمه ش رو تغییر داد؟که مثلا با یه دکمه دیگه بشه گیتار رو زد؟

Dinosaur

کاربر سایت
Sep 29, 2005
16,626
نام
آریا
اینم واکنش بروس بعد از تموم کردن بازی:

View attachment 158356

View attachment 158357
چه عجب! :D
در مورد بخش دوم صحبت‌هاش هم واقعاً نیازی نیست آدم خودش توی این صنعت کار کرده باشه تا بفهمه چه تلاشی برای طراحی این بازی شده. گذشته از بخش‌های اصلی مثل گیم‌پلی، داستان، گرافیک، موسیقی و صداگذاری که به نظرم همگی در اوج هستن، بازی از نظر جزئیات و ریزه‌کاری‌ها به قدری حیرت‌انگیزه که من دو بار تمومش کردم و هنوز کف می‌کنم وقتی بعضی چیزها رو می‌بینم!
اینم یه نمونه طنز از یه چیزی که احتمالاً ۹۹.۹۹٪ بازیکن‌ها ندیدنش:
r/thelastofus - TIL that you can lift toilet seats in TLOU2, thank you ND

خیلی دوست دارم بدونم کدوم یکی از اعضای استودیو به ذهنش رسیده که ممکنه ملت با نوک اسلحه اون درپوش نشیمنگاه(!) رو ببرن بالا! :)) حتی براش صداگذاری هم انجام دادن!!! :))

سلام
همون اول بازی میدونید که نیازه با تاچ پد دسته عمل Swap رو انجام بدیم منتهی دسته من قسمت تاچش مشکل داره، نمیشه دکمه ش رو تغییر داد؟که مثلا با یه دکمه دیگه بشه گیتار رو زد؟
میشه! :D من یه بار رفتم توی گزینه‌های Accessibility گشتم و کلی چیز اونجا بود و اگه اشتباه نکنم یه مورد هم برای این قضیه بود. حالا یادم نیست دقیقاً برای گیتار بود یا یه چیز کلی بود که اون رو هم شامل می‌شد، ولی کلاً یه سری به اون گزینه‌ها بزن و احتمالاً کارِت راه می‌افته.

آخرین ویرایش:

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,781
نام
مهدی
چه عجب! :D
در مورد بخش دوم صحبت‌هاش هم واقعاً نیازی نیست آدم خودش توی این صنعت کار کرده باشه تا بفهمه چه تلاشی برای طراحی این بازی شده. گذشته از بخش‌های اصلی مثل گیم‌پلی، داستان، گرافیک، موسیقی و صداگذاری که به نظرم همگی در اوج هستن، بازی از نظر جزئیات و ریزه‌کاری‌ها به قدری حیرت‌انگیزه که من دو بار تمومش کردم و هنوز کف می‌کنم وقتی بعضی چیزها رو می‌بینم!
اینم یه نمونه طنز از یه چیزی که احتمالاً ۹۹.۹۹٪ بازیکن‌ها ندیدنش:
r/thelastofus - TIL that you can lift toilet seats in TLOU2, thank you ND

خیلی دوست دارم بدونم کدوم یکی از اعضای استودیو به ذهنش رسیده که ممکنه ملت با نوک اسلحه اون درپوش نشیمنگاه(!) رو ببرن بالا! :)) حتی براش صداگذاری هم انجام دادن!!! :))

میشه! :D من یه بار رفتم توی گزینه‌های Accessibility گشتم و کلی چیز اونجا بود و اگه اشتباه نکنم یه مورد هم برای این قضیه بود. حالا یادم نیست دقیقاً برای گیتار بود یا یه چیز کلی بود که اون رو هم شامل می‌شد، ولی کلاً یه سری به اون گزینه‌ها بزن و احتمالاً کارِت راه می‌افته.
ممنون آریا
اونو دیدم توش کلمه Swap هم داشت ولی فکر کنم یه چیز کلی بود
حالا باز یه بار دیگه چک میکنم
خدا کنه بشه کاری کرد

• Like
Reactions: Dinosaur

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 2, مهمان: 5)

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟