PlayStation The Last of Us Part II

سازنده
Naughty Dog
تاریخ انتشار
June 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5

jhiz_tlouii.png

irr_tlou_title2.png

بالاخره در همایش PSX 2016 ، دومین نسخه از عنوان The Last of Us تایید شد.

در شماره ی دوم هم نظاره گرـه ماجراهای Joel و Ellie خواهیم بود، اما اینبار در نقش ـه Ellie ـه 19 ساله ی تشنه ی انتقام بازی خواهیم کرد.

برخلاف نسخه ی اول این بار کارگردانیه این عنوان تنها به عهده ی Neil Druckmann خواهد بود و Bruce Straley نقشی در این عنوان نخواهد داشت.
همچنین صداپیشه های نسخه ی اول ، برای ایفای نقش در این عنوان هم برگشته اند.

p6bx_tlou_header.png

n5a_tlou_header3.png

dm38_tlou_header2.png

آهنگ ساز این نسخه هم Gustavo Santaolalla خواهد بود که پیش تر وظیفه ی آهنگ سازیه شماره ی قبل این عنوان را بر عهده داشت.
Wayfaring Stranger - By Ellie & Joel - PSX 2017

wumz_tlou.png

10 نکته ای که از The Last of Us نمیدانید

با تشکر از @sabco برای لینک تریلر و احسان عزیز (@Kaine ) برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول:x

Last edited by a moderator:

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,748
نام
علی
من بعد دو هفته اومدم برای بار پنجم شرو کنم بازی رو ولی پیدا نکردم نیو گیم پلاس رو و یادم نیست قبلی ها رو چطور نیو گیم پلاس زدم!چطور بود؟:D

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
من برای بار دوم بازی رو شروع کردم و رسیدم باز به اون صحنه لعنتی
آقا من تو کتم نمیره ، این Abby رو باید به فجیع ترین شکل ممکن میکشتیمش، اصلا خیلی بد جوئل رو کشت، من اعصابم خرد شد ، یکم نسبت به داستان دودل شدم الان

Batsy

“Tots Units Fem Força” «Més que un club»
کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,278
من برای بار دوم بازی رو شروع کردم و رسیدم باز به اون صحنه لعنتی
آقا من تو کتم نمیره ، این Abby رو باید به فجیع ترین شکل ممکن میکشتیمش، اصلا خیلی بد جوئل رو کشت، من اعصابم خرد شد ، یکم نسبت به داستان دودل شدم الان

بنظرم این شاهکار بودن داستان رو میرسونه ک هنوز خیلی ها از جمله خوده من نسبت ب خیلی اتفاقا دودل هستن!

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
The Last Of Us Part ll – 58.0%

Final Fantasy VII Remake – 53.3%

God of War – 51.8%

Marvel’s Spider-Man – 50.7%

Uncharted: The Lost Legacy – 50.3%

Detroit: Become Human – 49%

Ghost of Tsushima – 38.2%

Horizon Zero Dawn – 34.5%

Days Gone – 34%

Death Stranding – 29.3%

Red Dead Redemption II – 28.6%

مشکل اصلیش پیسیگ افتضاحشه ...ملت حوصلشون موقع بازی سر رفته ... وای بخش دوم ، بخش دوم ، که زور چپون کردن به ملت هیچ کس حاضر نبوده بازی کنه .... :-j:-j

Phanomtz

کاربر سایت
Jan 7, 2020
270
نام
Mohamad Reza
معناش این هس که دراکمن انقدر داستان قدرت مندی رو روایت کرده که حتی بعد کشته شدن جوئل هم پلیر ها تصمیم به ادامه بازی گرفتن و قشنگ این خبر اون هیتر هایی که میگفتن اکثرا همه بازی رو خریدن و ادامش رو نرفتن یا پس دادن بازی رو با خاک کوچه یکسان کرد و رو سیاهشون کرد

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,904
نام
نـــــــویـــــــــد
منم بازی رو تموم کردم و در یک کلام شاهکار.
فقط اخرش زیادی کش دادن:D

من سر صحنه گف زمین بودم از شدت خنده
اصلا نمیتونستم به صفحه TV نگاه کنم وقتی قیافشو کج و کوله میکرد :)) به طور کلی اون مرحله فوق‌العاده بود

DeadPooLX

کاربر سایت
Jul 28, 2016
466
دوستان من میخوام یه عکس از الی و جول در ابعاد 3 متر در 1.5 چاپ کنم واسه اتاقم ( یعنی یک عکس جدا از الی و یکی جدا از جول ) کسی میتونه عکسای پیشنهادی با کیفیت خوب رو اینجا بفرسته ؟
دمتون گرم

DeadPooLX

کاربر سایت
Jul 28, 2016
466
دوستان من میخوام یه عکس از الی و جول در ابعاد 3 متر در 1.5 چاپ کنم واسه اتاقم ( یعنی یک عکس جدا از الی و یکی جدا از جول ) کسی میتونه عکسای پیشنهادی با کیفیت خوب رو اینجا بفرسته ؟
دمتون گرم

پشمام که هیچکی جواب نداد
گفتم الان میرم تو تاپییک بازی میزنم یه عالمه والپیپر خفن میدن =))

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر