PlayStation The Last of Us Part II

سازنده
Naughty Dog
تاریخ انتشار
June 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5

jhiz_tlouii.png

irr_tlou_title2.png

بالاخره در همایش PSX 2016 ، دومین نسخه از عنوان The Last of Us تایید شد.

در شماره ی دوم هم نظاره گرـه ماجراهای Joel و Ellie خواهیم بود، اما اینبار در نقش ـه Ellie ـه 19 ساله ی تشنه ی انتقام بازی خواهیم کرد.

برخلاف نسخه ی اول این بار کارگردانیه این عنوان تنها به عهده ی Neil Druckmann خواهد بود و Bruce Straley نقشی در این عنوان نخواهد داشت.
همچنین صداپیشه های نسخه ی اول ، برای ایفای نقش در این عنوان هم برگشته اند.

p6bx_tlou_header.png

n5a_tlou_header3.png

dm38_tlou_header2.png

آهنگ ساز این نسخه هم Gustavo Santaolalla خواهد بود که پیش تر وظیفه ی آهنگ سازیه شماره ی قبل این عنوان را بر عهده داشت.
Wayfaring Stranger - By Ellie & Joel - PSX 2017

wumz_tlou.png

10 نکته ای که از The Last of Us نمیدانید

با تشکر از @sabco برای لینک تریلر و احسان عزیز (@Kaine ) برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول:x

Last edited by a moderator:

VecchiaSignora

کاربر سایت
Sep 11, 2010
4,807
رفتم صفحات اول تاپیک رو مرور کردم ببینم , اولین نفری که درست داستان رو پیش بینی کرده کی بوده.تو صفحه 5 :
بعد اتفاقایی که آخر قسمت اول میافته احتمال اینکه فایرفلای ها بخوان از جوئل انتقام بگیرن شدیدا بالاست. حالا این انتقامشون یا منجر به مرگ یه سری آدم دیگه (مثلا برادر جوئل و همسرش و بقیه کسایی که باهاشون زندگی میکنن میشه) و الی نمیتونه خودش رو بابت این قضیه ببخشه یا اینکه باعث مرگ خود جوئل میشه! و اون کسی که الی داره باهاش صحبت میکنه توهمی از جوئل هست! :D
چقدرم دقیق :D

همون موقع هم همچین داستانی اونقدر make sense میکرده که اینقدر دقیق پیش بینیش کردن.
بعد یه عده میگن نه داستان رو از تو کلاهش در آورده نیل :D

mohsen2019

کاربر سایت
Jun 14, 2019
2,193
دو روزه قفلم رو ترک grieving. فوق العادست
اینجا نظرم در مورد داستان بازی نمیگم چون نمیخوام باعث رنجش بعضی فن ها بشم.
یک جورایی از تصمیمات کارگردان بازی یک حالت افسردگی گرفتم و عصبانی.....فقط همین ترک رو پلی میدم وتکرارش...که خودمو یک جورایی اروم کنم.

SaeedKING

کاربر سایت
May 2, 2015
758
نام
Saeed
یک جورایی از تصمیمات کارگردان بازی یک حالت افسردگی گرفتم و عصبانی.....فقط همین ترک رو پلی میدم وتکرارش...که خودمو یک جورایی اروم کنم.
آقا راحت باش و نظرتو بگو. هیچ گیمی بی عیب و نقص نیست و قرار نیست که اینجا همش به ستایش بازی پرداخته بشه.

Last edited by a moderator:
  • Sad
Reactions: mohsen2019

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,736
نام
مراد حلیمی
اتفاقا بیایید تاپیک داستان بازی نظرتون رو بگین تا بشنویم و لذت ببرم، معدود بازی داستانش در حدیه که قابل بحث باشه:

*SPOILER ALERT* گفتگو در مورد داستان The Last of Us Part II (پست اول با دقت خوانده شود)

تو این تاپیک حتی برخی بازیو مسخرش هم کردن ولی کسی پاک نکرده......کسی منطقی پست بده هیچکی پاک نمی کنه

.

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,591
نام
حسین
رفتم صفحات اول تاپیک رو مرور کردم ببینم , اولین نفری که درست داستان رو پیش بینی کرده کی بوده.تو صفحه 5 :
چقدرم دقیق :D

همون موقع هم همچین داستانی اونقدر make sense میکرده که اینقدر دقیق پیش بینیش کردن.
بعد یه عده میگن نه داستان رو از تو کلاهش در آورده نیل :D
من خودم تقریبا از اول تاپیک تا الانش بودم باید بگم اکثریت بچه ها به مرگ جوئل فکر کردن ولی اینقدر طرفدارای جوئل به قوی بودن نقشش باور داشتن که اصلا فکر نمیکردن که جوئل قابل بازی نباشه
اکثریت بچه ها یقین داشن حداقل چند ساعتی قابل بازیه و شاید درانتهای بازی بمیره
اون موقع هم ناتی داگ داشت خیلی اصرار میکرد که مردم فکر کنن الی بخاطر دینا می خواد انتقام بگیره

• Like
Reactions: trainer

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
4,985
نام
مهدی

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
اینم واکنش بروس بعد از تموم کردن بازی:

View attachment 158356

View attachment 158357

@only sony

رامین چی بهت گفته بودم... سلبریتی ها مجبور نیستن ،، تمام افکار ، روابط و کارها و و شون رو در اسرع وقت وقت با ما به اشتراک بزارن .... و اینکه بروس لانچ بازی نیومده هندونه قاچ کنه دلیل اختلافش با ناتی داگ و نیل نیست

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,591
نام
حسین
ولی من هنوز بدبینم ، چرا اسم نیلو نیورده :)) باید از نیل هم تشکر میکرد :p:D
این که چیزی نیست
چرا فقط تمام تعریفش از دیتیل بازیه
چرا از داستان تعریف نکرده:D
خیلی قضیه بوداره:D

only sony

プレイステーション
کاربر فعال
Apr 9, 2011
7,373
نام
رامین
ولی من هنوز بدبینم ، چرا اسم نیلو نیورده :)) باید از نیل هم تشکر میکرد :p:D

@only sony

رامین چی بهت گفته بودم... سلبریتی ها مجبور نیستن ،، تمام افکار ، روابط و کارها و و شون رو در اسرع وقت وقت با ما به اشتراک بزارن .... و اینکه بروس لانچ بازی نیومده هندونه قاچ کنه دلیل اختلافش با ناتی داگ و نیل نیست
من که یکساله دارم میگم بروس داره رو انچارتد ۵ کار میکنه :D:-"

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر