PlayStation *SPOILER ALERT* گفتگو در مورد داستان The Last of Us Part II (پست اول با دقت خوانده شود)

اگر کسی نمیخواد داستان بازی براش اسپویل بشه به هیچ وجه این تاپیک رو دنبال نکنه .

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,917
نام
نـــــــویـــــــــد
راستش همینم تو توییتر پیدا کردم، اگه ادامشو دیدم میذارمش اینجا . :D

اینم جالبه
:D

به عنوان فکت فکر کنم بشه گفت که این روایت و شخصیت پردازی و دیوانگی و سیاهی تکرار نخواهد شد مگر به دست خودشون. بی نظیره این بازی

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین

guppy

کاربر سایت
May 30, 2015
2,149
نام
davood
همون روزی که بازی تموم کردم کلی اعصابم خورد بود که چرا با تیر نزد تو پا ابی بعد جلو خون ریزی بگیری روزی یکبار زجر کشش کنه ولی بعد 48 ساعت که به داستان فکر کردم اخر بازی برام لذت بخش بود ابی حتی تو این حالت قلب مهربونش نشون داد جوئل با شقاوت کامل کل گروه از همه مهمتر امید به زندگیش که پدرش بود نابود کرد الی کل دوستاش و عشقش کشت برخورد ابی انتقام فقط از جوئل بود نیومد برای رسیدن بهش چندین نفر قربانی کنه حتی 2 بار الی مورد بخشش قرار داد اما برخورد الی حتی با جوئل درست نبود انتقامشم بد بود اخر داستان به نظرم خیلی خوب بود 2 بار تنهای الی نشون داد اما ابی با امید به زندگی از اونجا رفت در کل برای من پایان ماجرای اخرین ما خیلی خوب تموم شد به نظرم خوبه که داستان همین جا ختمش کنن تا اخرای بازی از ابی بدم میومد اما به رفتار و کارهاش که فکر میکنم یه شخصیت خوب بود ولی چون نسخه قبلی با جوئل زندگی کردم این تفکر برام پیش اومد مظلوم ترین شخصیت برای من جوئل بود به خاطر الی کشته شد به خاطر الی تس مرد در کل بهترین شخصیت دنیای اخرین ما بود

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
کسی متوجه شد اونجایی که الی میره بیمارستان ( اخر روز دوم سیاتل ) تو عکسا نشون میده که الی تومور مغزی داره؟
تومور مغزی نیست
غده ایه که اونو در برابر ویروس ایمن کرده
بخاطر همین هم مجبور بودن مغزشو بشکافن تا بتونن به اون غده دسترسی داشته باشن تا واکسن رو بسازن

8030v2

کاربر سایت
Oct 23, 2019
685
همون روزی که بازی تموم کردم کلی اعصابم خورد بود که چرا با تیر نزد تو پا ابی بعد جلو خون ریزی بگیری روزی یکبار زجر کشش کنه ولی بعد 48 ساعت که به داستان فکر کردم اخر بازی برام لذت بخش بود ابی حتی تو این حالت قلب مهربونش نشون داد جوئل با شقاوت کامل کل گروه از همه مهمتر امید به زندگیش که پدرش بود نابود کرد الی کل دوستاش و عشقش کشت برخورد ابی انتقام فقط از جوئل بود نیومد برای رسیدن بهش چندین نفر قربانی کنه حتی 2 بار الی مورد بخشش قرار داد اما برخورد الی حتی با جوئل درست نبود انتقامشم بد بود اخر داستان به نظرم خیلی خوب بود 2 بار تنهای الی نشون داد اما ابی با امید به زندگی از اونجا رفت در کل برای من پایان ماجرای اخرین ما خیلی خوب تموم شد به نظرم خوبه که داستان همین جا ختمش کنن تا اخرای بازی از ابی بدم میومد اما به رفتار و کارهاش که فکر میکنم یه شخصیت خوب بود ولی چون نسخه قبلی با جوئل زندگی کردم این تفکر برام پیش اومد مظلوم ترین شخصیت برای من جوئل بود به خاطر الی کشته شد به خاطر الی تس مرد در کل بهترین شخصیت دنیای اخرین ما بود
خیلی معذرت میخوام یه لشکر ادم تا دندون مسلح میخوان مغز دختر بیچاره رو چهار قاش کنن به امید اینکه شاید واکسنی پیدا بشه ،جوئل چیکار کنه ؟ مگه کسی اجازه داد جوئل تکون بخوره? دستور داده بودن تکون خورد با تیر بزنیدش.جوئل الی رو مثل دخترش دوست داشت هر کاری میکرد که ازادش کنه.
بعد جوئل وارد اتاق عمل شده پدر ابی چاقو میکشه کلی سرباز دارن از راه میرسن وایسه اونجا مذاکره کنه؟
همین کم مونده جوئل بیچاره که جون ابی هم اخر کار نجات داد و با نامردی تمام کشتنش بشه مقصر.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: bayern_vahid

mohammadrezaf

کاربر سایت
Aug 28, 2009
35
نام
Mohammad
تومور مغزی نیست
غده ایه که اونو در برابر ویروس ایمن کرده
بخاطر همین هم مجبور بودن مغزشو بشکافن تا بتونن به اون غده دسترسی داشته باشن تا واکسن رو بسازن
ممنون از جوابت ولی فکر کنم تومور همون غده هست بدخیم یا خوش خیم بودنش مشخص نشد . اگه ادامه بازی رو بسازه ناتی داگ شاید مشخص کنه

guppy

کاربر سایت
May 30, 2015
2,149
نام
davood
خیلی معذرت میخوام یه لشکر ادم تا دندون مسلح میخوان مغز دختر بیچاره رو چهار قاش کنن به امید اینکه شاید واکسنی پیدا بشه ،جوئل چیکار کنه ؟ مگه کسی اجازه داد جوئل تکون بخوره? دستور داده بودن تکون خورد با تیر بزنیدش.جوئل الی رو مثل دخترش دوست داشت هر کاری میکرد که ازادش کنه.
بعد جوئل وارد اتاق عمل شده پدر ابی چاقو میکشه کلی سرباز دارن از راه میرسن وایسه اونجا مذاکره کنه؟
همین کم مونده جوئل بیچاره که جون ابی هم اخر کار نجات داد و با نامردی تمام کشتنش بشه مقصر.
دلاور دقت کنی جو دلال و اصلا تا اخرای بازی الی براش کالای برای مبادله بود الی میتونست با واکسن که ازش میسازن کل دنیا نجات بده ابی ندیدی به پدرش گفت حاضره بذارن مغزش بشکافن اینم به خاطر اینکه همسن سارا بود نجاتش داد دنیا به خاطر ۱ نفر نابود کرد

8030v2

کاربر سایت
Oct 23, 2019
685
دلاور دقت کنی جو دلال و اصلا تا اخرای بازی الی براش کالای برای مبادله بود الی میتونست با واکسن که ازش میسازن کل دنیا نجات بده ابی ندیدی به پدرش گفت حاضره بذارن مغزش بشکافن اینم به خاطر اینکه همسن سارا بود نجاتش داد دنیا به خاطر ۱ نفر نابود کرد
لست 1 هر کی بازی کرده باشه متوجه رابطه ایی که بین الی و جوئل شکل میگیره میشه.
یکی از موفقیتهای داستان لست1 همین شکل گیری رابطه و احساساتی که بینشون بود هست.
رابطه اروم اروم از یه دختر غریبه و بقول شما کالا شروع شد ولی در ادامه جوئل حس میکرد الی جای دخترش هست.
جایی که جوئل زخمی شد و داشت می مرد این الی بود که تو اون برف و سرما و سختی ازش پرستاری میکرد،چرا؟
چون جوئل رو دوست داشت.

دنیا به خاطر ۱ نفر نابود کرد
کی حاضره عزیزترین کس کارش رو زنده زنده سلاخی کنن که اخرش واکسنی بدست بیاد یا نه؟

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,753
نام
مراد حلیمی
لست 1 هر کی بازی کرده باشه متوجه رابطه ایی که بین الی و جوئل شکل میگیره میشه.
یکی از موفقیتهای داستان لست1 همین شکل گیری رابطه و احساساتی که بینشون بود هست.
رابطه اروم اروم از یه دختر غریبه و بقول شما کالا شروع شد ولی در ادامه جوئل حس میکرد الی جای دخترش هست.
جایی که جوئل زخمی شد و داشت می مرد این الی بود که تو اون برف و سرما و سختی ازش پرستاری میکرد،چرا؟
چون جوئل رو دوست داشت.

کی حاضره عزیزترین کس کارش رو زنده زنده سلاخی کنن که اخرش واکسنی بدست بیاد یا نه؟

عزیز دوس داشتن یه غریبه باعث نمیشه تو در مورد مسایل شخصی اون فرد تصمیم بگیری...........الان مثلا من به هر دلیلی مجبور شم فورا برم اتاق عمل صرفا خانومم و یا پدر و مادرم میتونن در مورد اینکه برم یا نرم زیر تیغ جراحی نظر و رای بدن نه مثلا همکارم یا رفیقم که منو دوس داره

جویل بله خیلی علاقه مند بود به الی ولی حق اینو نداشت در مورد اینکه جراحی بشه یا نشه نظر بده و بدتر از اون یه ملتی رو هم بکشه(بدتر از ون خود الی هم موافق بود کشته بشه در این راه و مارلین هم که از بچگی الی رو میشناخت)

+

البته اینم بگم که ما از لحاظ عاطفی درک میکنیم این انتخاب جویل رو و همینه که بازی رو خیلی خیلی زیبا کرد ولی صرف علاقه به کسی نمیتونه مجوزی باشه برای هر کاری

.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر