PlayStation The Last of Us Part II

سازنده
Naughty Dog
تاریخ انتشار
June 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5

jhiz_tlouii.png

irr_tlou_title2.png

بالاخره در همایش PSX 2016 ، دومین نسخه از عنوان The Last of Us تایید شد.

در شماره ی دوم هم نظاره گرـه ماجراهای Joel و Ellie خواهیم بود، اما اینبار در نقش ـه Ellie ـه 19 ساله ی تشنه ی انتقام بازی خواهیم کرد.

برخلاف نسخه ی اول این بار کارگردانیه این عنوان تنها به عهده ی Neil Druckmann خواهد بود و Bruce Straley نقشی در این عنوان نخواهد داشت.
همچنین صداپیشه های نسخه ی اول ، برای ایفای نقش در این عنوان هم برگشته اند.

p6bx_tlou_header.png

n5a_tlou_header3.png

dm38_tlou_header2.png

آهنگ ساز این نسخه هم Gustavo Santaolalla خواهد بود که پیش تر وظیفه ی آهنگ سازیه شماره ی قبل این عنوان را بر عهده داشت.
Wayfaring Stranger - By Ellie & Joel - PSX 2017

wumz_tlou.png

10 نکته ای که از The Last of Us نمیدانید

با تشکر از @sabco برای لینک تریلر و احسان عزیز (@Kaine ) برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول:x

Last edited by a moderator:

rednathan2300

کاربر سایت
May 11, 2019
242
اینم نقد ویدیویی بازی. خیلی طول کشید و خیلی خیلی هم براش زحمت کشیدم. امیدوارم خوشتون بیاد. میدونم که خیلی مشکلات دارم ولی سعی میکنم که با هر ویدیو بهتر بشم. یه سری از مشکلات هم به خاطر نبود امکانات درست حسابیه که نمیشه کاریش کرد. در کل امیدوارم خوشتون بیاد.

View attachment 156498
عالی بود دوست من موفق باشی ❤️

sms12

کاربر سایت
Jun 15, 2008
24
اینم نقد ویدیویی بازی. خیلی طول کشید و خیلی خیلی هم براش زحمت کشیدم. امیدوارم خوشتون بیاد. میدونم که خیلی مشکلات دارم ولی سعی میکنم که با هر ویدیو بهتر بشم. یه سری از مشکلات هم به خاطر نبود امکانات درست حسابیه که نمیشه کاریش کرد. در کل امیدوارم خوشتون بیاد.

View attachment 156498
عالی بود داش

mojahed25

کاربر سایت
Feb 28, 2014
716
آقا به دوستان برنخوره من خودم فن دلست آو‌آسم،، امروز اومدم برای چهارمین بار بازی گاد آف وار رو البته اینسری رو پرو بازی کردم اول درکمال ناباوری دیدم اگه گرافیکش از دلست ۲ بالاتر نباشه پایبنترم نیست بعد یه فرق اساسی بین کوری بارلوک و نیل دراکمن دیدم ، احساس میکنم نیل بعد از موفقیت دلست اول یه کم یا مغرور شده یا اعتماد به نفس نابجا پیدا کرده فکر کرده هرداستان یا تغییری رو تو بازی بده دوباره همه براش کف میزنن !! همه ما گادآف وار و بازی کردیم میدونم مقایسه این دو تو هم نمیگنجه ولی تمام دوستانی که گاد رو تجربه کردن جذب فضاها صداگذاری و داستان ارتقاع روابط پدر و پسر شدن که با دقت و درنظر گرفتن لحظه لحظه توقع بازیکن بهش پرداخته شده ،، ولی اینکه من بیام بگم « یا عاشقش میشبن یا متنفر!!» این یه کم با منطق من جور در نمیاد خلاصه حیف شد واقعا حیف که یه همچین آی پی بیادماندنی مثل لست آو آس با این تصمیمات ریسکی و نوع روایت اون حداقل برای من و دوستانی که برداشتشون شبیه منه خراب شد رفت ...شاید یه ریبوت بتونه در آینده اونو نجات بده !!!

آخرین ویرایش:

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,882
نام
malek
برخلاف شماره 1 که بعد از تموم کردنش یه حس نسبتا خوبی به آدم دست میده تو این یکی آدم به پوچی میرسه.... چقدر تاریک بود بازی.....
من لست 1 بهترین بازی عمرم بوده چندین بار تمومش کردم..... ولی نمیدونم میتونم اینو یه حتی یه بار دیگه پلی بدم یا نه.... نه این که بد باشه! نه!ولی بیشرف فقط حال ما رو گرفت :D
خب بگذریم از اینا! بازی بی ایراد نیست.. من به 3 تا باگ برخوردم... دو بار یه جا گیر کرد ... یه بارم شکلیک کردم دوتا دشمن کنار هم بودن یک کاور گرفت کناریش عین گاو واستاده بود..
غیر از اینا چون محیط بزرگه تو وقتی یه سمت مپ شلیک میکنی دشمنا همون سمت متوجه میشن ولی دشمن های طرف دیگه اصلا صدا شلیکو نمیشنون و تو حالت عادیشوونن... عجیب ود از ناتیداگ با اون سابقه!
گیم پلی هم تقریبا همون شماره قبله با یه سری مکانیزمای جدید...من آهنگای شماره 1 رو بیشتر دوست داشتم! گرافیک که دیگه مشخصه اصلا راجبش حرف نزنیم ..داستان بازی ساده تر از شماره 1 ولی با روایت پیچیده تر بود... همین نوع روایت جذابش کرده بود... خیلی تاریک بود...بیرحم بود :D دیگه خبری از اون دیالوگای خفن تو بازی نیست....ولی درون مایه اجتماعی خیلی غنی تری داره! منظورمم بحث همجنسگرایی نیست بحث اعتقادیه!یه جاهاییش منو یاد بدبختی الان خودمون مینداخت و دلیلشم توضیح میداد! جالب بود!
در کل...برای من اون بار احساسی رو نداشت( غیر از ریختن پشمام در اوایل بازی)! مثلا یادمه دراکمن گفته بود سر یه صحنه گریش گرفته! من اصلا نفهمیدم کجاش! ولی وقتی تموم شد فقط پوچی حس میکردم... نمیدونستم الان راضیم.... ناراضیم.... خوشحالم.... ناراحتم.... نفهمیدم با خودم چند چندم!
در کل یه تجربه خاص و ناب بود برام...
عین کباب و پنی سیلینه :)
کباب که میخوری لذتش رو همون موقع میبری و فکر کردن در موردش هم همون لذتو میاره ولی پنی سیلین که میزنی هم درد و سوزش داره و هم این که اثرش رو همون موقع نمیبینی.فکر کردن در موردش هم دردناکه ولی این درده از اون درد خوباس
دیگه از این واضحتر نمیتونستم تحلیل کنم :)

only sony

プレイステーション
کاربر فعال
Apr 9, 2011
7,376
نام
رامین

View attachment 156498

ویرایش: خواهشا نظراتتون رو توی خود قسمت کامنت یوتیوب بزارید. ممنون میشم. اگه هم دیدید و خوشتون اومد حتما لایک و سابسکرایب کنید.
دستت درد نکنه اینقدر خوب بود که اصلا متوجه گذر زمان نشدم. واقعا عالی بود افرین :x

mojahed25

کاربر سایت
Feb 28, 2014
716
وات؟؟؟
نجات بده؟؟
معنی نجات و موفقیت تو این چند ماهه عوض شده؟؟
وقتی کل نظر من راجه به ویدئو نقد پاک میشه شما هم حق دارین متوجه نشین منظور بنده رو...!!!!

View attachment 156498

ویرایش: خواهشا نظراتتون رو توی خود قسمت کامنت یوتیوب بزارید. ممنون میشم. اگه هم دیدید و خوشتون اومد حتما لایک و سابسکرایب کنید.
منم مینویسم "خیلی عالی بود!!!!!!" که پاک نشه مثل اینکه اینجا نظرات منتقد و نمیتونن ببینن!!!!

مثل اینکه تو این انجمن یه عده "آدم بزرگ" با افکار "کوچیک!!" جمع شدن که فقط میتونن برای بچه های گیمر 10-12 ساله که میان به به و چه چه راه میندازن مبصر بازی در بیارن!!! نه احترام کاربر قدیمی بودن رو نگه میدارن نه احترام سن و سال رو که البته صحبتهای گهربار اون دوستمنون سعی میکنم یادم بمونه که هر سگ پیری دلیل به شعور داشتنش نمیشه!!!
امروز تصمیم گرفتم بعد بیشتر از 6 سال عضویت خودم رو از انجمن پاک کنم شاید بتونم انجمن دیگه ای پیدا کنم که حداقل با احترام و دوستی باهم ارتباط داشته باشند و تا یه نقد منفی میبینند اینقدر بهش حمله نکنن و جایی هم برای اون باز کنن .... البته من پستهام رو میذارم باشه تا قضاوت با دوستان باشه مطمعنم همه کاربران اینفرمی نیستن لااقل خارج از بخش مدیریتی!!!و نظم و انظباط... روز و روزگار خوش...

d.a.r.i.u.s.h

کاربر سایت
Jan 19, 2019
105
اصلا نمیتونم تو نظرسنجی شرکت کنم فقط الان که در حال تجربه پارت دو هستم مدام با خودم میگم پارت یک نسخه Remastered عجب شاهکاری بود ، گیم پلی و گرافیک و طراحی مرحله ها و سختی اون نسخه همیشه زنده هست .

• Like
Reactions: barneysawyer

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,097
نام
پوریا
یه تشکر و یه گِله از دوستان، تشکر برای تک تک نظرات و لایک هایتون. واقعا خستگی 8 روزی که برای این ویدیو گذاشتم از بین رفت. و اما گِله. جالبه که پستم توی بازیسنتر نسبت به یوتیوب بیشتر لایک خورده. خواهش میکنم اگه میتونید لایک هاتون رو به یوتیوب هم انتقال بدین که ویدیوی من بیشتر دیده بشه. دلیلش هم اینه که اگه بیشتر بیننده پیدا کنم، میتونم درخواست Review copy کنم. مثلا Deck13 به من گفت اگه میخوای بازی رو زودتر بهت بدیم (Surge 2) باید 100 تا سابسکرایب داشته باشی. در کل اگه با روند یوتیوب و کانال من موافقید و نقد ها رو دوس دارید، حتما حمایت کنید.

یک دنیا تشکر برای نظرات پر انرژی تون.

آخرین ویرایش:

M-SNORK

کاربر سایت
Apr 22, 2009
141
مثل اینکه تو این انجمن یه عده "آدم بزرگ" با افکار "کوچیک!!" جمع شدن که فقط میتونن برای بچه های گیمر 10-12 ساله که میان به به و چه چه راه میندازن مبصر بازی در بیارن!!! نه احترام کاربر قدیمی بودن رو نگه میدارن نه احترام سن و سال رو که البته صحبتهای گهربار اون دوستمنون سعی میکنم یادم بمونه که هر سگ پیری دلیل به شعور داشتنش نمیشه!!!
امروز تصمیم گرفتم بعد بیشتر از 6 سال عضویت خودم رو از انجمن پاک کنم شاید بتونم انجمن دیگه ای پیدا کنم که حداقل با احترام و دوستی باهم ارتباط داشته باشند و تا یه نقد منفی میبینند اینقدر بهش حمله نکنن و جایی هم برای اون باز کنن .... البته من پستهام رو میذارم باشه تا قضاوت با دوستان باشه مطمعنم همه کاربران اینفرمی نیستن لااقل خارج از بخش مدیریتی!!!و نظم و انظباط... روز و روزگار خوش...
نقد و بررسی در مورد هرچیزی صرفا شامل نقد نمیشه این دیگه واضحه. باید از دیدگاههای مختلف اون موضوع رو ببینی. اینکه فقط نقد کنی از مقوله ی نقد و بررسی فاصله داره.
با این ادبیاتی که دارم می بینم خودتون نتونستید موبادی آداب باشید در عین حال از دیگران توقع احترام دارید. اگر شما دنبال احترام هستید این رو ابتدا برای خودتون قائل باشید

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
وقتی کل نظر من راجه به ویدئو نقد پاک میشه شما هم حق دارین متوجه نشین منظور بنده رو...!!!!

منم مینویسم "خیلی عالی بود!!!!!!" که پاک نشه مثل اینکه اینجا نظرات منتقد و نمیتونن ببینن!!!!

نمی دونم فروم داره یا خیر . ولی به نظرم زومجی رو امتحان کنید . اون جا نویسنده هاش فن لست 2 هستن . کاربرا مخالف اش هستن .بین اون ها شاید بتونید یکی دو نفر هم پیدا کنید که منطقی از لست بدشون میاد . اما مجبورید جمعی از هیتر های افراطی رو هم تحمل کنید .

Phanomtz

کاربر سایت
Jan 7, 2020
270
نام
Mohamad Reza
آقا به دوستان برنخوره من خودم فن دلست آو‌آسم،، امروز اومدم برای چهارمین بار بازی گاد آف وار رو البته اینسری رو پرو بازی کردم اول درکمال ناباوری دیدم اگه گرافیکش از دلست ۲ بالاتر نباشه پایبنترم نیست بعد یه فرق اساسی بین کوری بارلوک و نیل دراکمن دیدم ، احساس میکنم نیل بعد از موفقیت دلست اول یه کم یا مغرور شده یا اعتماد به نفس نابجا پیدا کرده فکر کرده هرداستان یا تغییری رو تو بازی بده دوباره همه براش کف میزنن !! همه ما گادآف وار و بازی کردیم میدونم مقایسه این دو تو هم نمیگنجه ولی تمام دوستانی که گاد رو تجربه کردن جذب فضاها صداگذاری و داستان ارتقاع روابط پدر و پسر شدن که با دقت و درنظر گرفتن لحظه لحظه توقع بازیکن بهش پرداخته شده ،، ولی اینکه من بیام بگم « یا عاشقش میشبن یا متنفر!!» این یه کم با منطق من جور در نمیاد خلاصه حیف شد واقعا حیف که یه همچین آی پی بیادماندنی مثل لست آو آس با این تصمیمات ریسکی و نوع روایت اون حداقل برای من و دوستانی که برداشتشون شبیه منه خراب شد رفت ...شاید یه ریبوت بتونه در آینده اونو نجات بده !!!
دوست عزیز نظرت محترم، من خودم gow 2018 بهترین بازی نسل برام بوده ولی این که بیای از gow استفاده کنی برای کوبیدن لست 2 واقعا مسخره هس . بهترین حرف رو تروی بیکر زد که حاضر نیستین بازی رو بخاطر چیزی که هس دوست داشته باشین و فقط میخواین اون چیزی که تو ذهن شما هس تو بازی باشه که غیر ممکنه . دراکمن با لست 1 تونست یک داستان زیبا رو روایت کنه ولی با نسخه دوم ساختار شکنی کرد و دقیقا میدونسته ساختار شکنی هزینه داره ولی همین کارش باعث پیشرفت داستان نویسی میشه بخاطر همین اکثر منتقدا و نویسنده های بزرگ از بازی خوششون اومده و تعریف کردن و نظر شخصی خودم به عنوان کسی که عاشق نسخه اول هستم بنظرم نسخه دوم در جایگاه بالاتری قرار میگیره .

guppy

کاربر سایت
May 30, 2015
2,149
نام
davood
تو طراحی چهره الی موندم وقتی مراحل میری اروم اما موقع انتقام چرخیدم رو صورتش دیدم اخم کرده جا خوردم تو اکثر بازی سازنده تو حرکت لب کاراکتر با صداگذاری میمونه بعد اینا به اینجا رسیدن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر