PlayStation The Last of Us Part II

سازنده
Naughty Dog
تاریخ انتشار
June 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5

jhiz_tlouii.png

irr_tlou_title2.png

بالاخره در همایش PSX 2016 ، دومین نسخه از عنوان The Last of Us تایید شد.

در شماره ی دوم هم نظاره گرـه ماجراهای Joel و Ellie خواهیم بود، اما اینبار در نقش ـه Ellie ـه 19 ساله ی تشنه ی انتقام بازی خواهیم کرد.

برخلاف نسخه ی اول این بار کارگردانیه این عنوان تنها به عهده ی Neil Druckmann خواهد بود و Bruce Straley نقشی در این عنوان نخواهد داشت.
همچنین صداپیشه های نسخه ی اول ، برای ایفای نقش در این عنوان هم برگشته اند.

p6bx_tlou_header.png

n5a_tlou_header3.png

dm38_tlou_header2.png

آهنگ ساز این نسخه هم Gustavo Santaolalla خواهد بود که پیش تر وظیفه ی آهنگ سازیه شماره ی قبل این عنوان را بر عهده داشت.
Wayfaring Stranger - By Ellie & Joel - PSX 2017

wumz_tlou.png

10 نکته ای که از The Last of Us نمیدانید

با تشکر از @sabco برای لینک تریلر و احسان عزیز (@Kaine ) برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول:x

Last edited by a moderator:

PRINCE.OF.IRAN

کاربر سایت
May 27, 2014
364
دلست تو e3 امسال واقعا ترکوند . یعنی اصلا باورم نمیشد این گیمپلی با این گرافیک رو بتونم تو نسل 8 ببینم مخصوصا از زمانی که گاد اور اومد باورم نمیشد فیزیک خفنتری رو نشون داد اما ناتی این کارو کرد فقط میمونه هوش مصنوعی اکه اون رو هم امیدوار همینطوری در بیارن .
یه نکته ای که خیلی واسم جالب بود وقتی صفحه هارو میخوندم این بود که دوستان یه جور از هنر و شجاعت میگن راجع به صحنه های اول تریلر که انگار ناتی اومد بزرگترین مشکل زنان رو تو جهان نشون داده . الان زنا هیچ مشکلی ندارن فقط همین یدونه مونده بود . دوستانی هم که فکر میکنن این مسائل عادیه بخاطر اینه که از بس تبلیغ شده تو جهان که فکر میکنن وگرنه اگه همین تبلیغات جهانی رو این باشه که گرایش به بچه های خردسال باشه یه چیزه عادی میشه گرچه اینا همونایی هستن که اگه یه خارجی دس تو دماغش کنه میگن حتما کارش درسته هیچوق نمیان یه خورده به مغزشون فشار بیارن که چرا درسته . کسی هم جوابشونو بده کلی بهش تهمت میزنن که اره شماها با یه سوسک ماده هم تحریک میشین ، البته ظاهرا این دوستان همگی یوسف پیامبر هستن و تو پاکدامنی بی همتا و مخالفاشون همه منحرف جنسی . اتفاقا این مسائل رو گزاشتن خیلی راحتتره چون همه واست به به چه چه میکنن مثل فیلم مونلایت که اسکار هم بهش دادن حالا فیلمش اندازه یه خیار هم ارزش نداره .خلاصه میخواستم بگم دوستانی طرفدار این مسائلن اگه کسی جوابتون رو نمیده فاز نگیرتتون که حرف شما درسته بقیه چرت و پرت میگنن . گرچه این هایی که گفتم دلیل بر این نمیشه که به ادم همجنس باز توهین کنیم اتفاقا من هیچوقت بهشون بی احترامی نکردم .
من یه دوست داشتم خیلی از همجنس بازا حمایت میکرد در صورتی که خودش نبود . این رفیقمون میره دانشگاه تو یه شهر دیگه بعد با یه پسره خونه میگرن به عنوان خوابگاه اونوقت بعد چندروز متوجه میشه طرف گی هست . خلاصه میگفت هرشب با ترس و لرز میخوابیده . تا اینکه یه خونه جدا گرفت =))
داداش شما نبودی یه عده میگفتن اصلا این چیزا "طبیعیه":|=))
یعنی طبیعت رو هم زیر سوال میبرن بعضی از دوستان
[چن وقت دیگه یهو میان میگن اصلا در گیاهان هم همجنس*گرایی امری طبیعی و شایعه!]
ولی من فکر میکنم این استدلال ها و حرف های عجیب برخی از دوستان بیشتر فن بوی بازی هست و نمیخوان از این عنوان محبوب خصوصا جلو چشم ماکرو فن ها ایراد بگیرن
تروی بین اینا نیست:-/
تروی کو؟:Crying1:
نیل با تروی چیکار کردی؟:crying:
لعنتی مگه میشه نقش جوئل تو بازی کم باشه فقط همون صداش ابهت بازی رو یک پله میبره بالا فقط من نمیگم که PSX دو سال پیش یادت رفته؟ مردم فقط صداشو شنیدن داشتن سقف سالن رو میکندن
بابا کارکتر قابل بازی نیست حداقل کارکتر همرامون باشه من فقط راه رفتنشو ببینم:((
بعیده جوئل در بازی کم رنگ باشه و بخوان تا این حد به عنوان اصلی پشت پا بزنن
من فکر میکنم قرار جوئل با سوپرایز خاصی در partII معرفی بشه:)>-

آخرین ویرایش:

Jack cooper

کاربر سایت
Feb 10, 2017
708
خداوکیلی هیچی مثل فیزیک و هوش مصنوعی منو کفبر نکرد . اخه واقعا چجوری میشه این حجم از ریزه کاری ؟ یعنی اگه اینا بتونن همچین چیزی رو پیاده کنن باید دست و پاشونم بوسید . من خودم هرروز صبح قبل از اینکه سرکار برم یه بار تریلر رو نگا میکنم بعد میرم اصلا یه حس عجیبی بهم میده . یه نکته ای که خوشحالم کرد این بود که .کلت خفه کن هم داره حالا اگه تیرکمون های پیشرفته تر هم بزارن عالی میشه مثل تیرکمون رامبو. اگرم بشه که لباس های الی رو عوض کرد دیگه عالی میشه .

آخرین ویرایش:

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,034
نام
مازیار
اقا تریلر رو چند بار دیگه دیدم اما بالاخره یه چیزی دیدم بعیده تو بازی نهایی باشه ! اونم اونجاشه که یارو از زیر ماشین میکشدش بیرون ! خصوصا اونجا که سلاح از دست الی میفته و با طرف درگیر میشه و بعد سلاح رو ور میداره عمرا اینجاش دیگه تو بازی اصلی باشه !

• Like
Reactions: h0p3

nzone

کاربر سایت
Jun 5, 2011
206
نام
Ali
آقا نمایش واقعا عالی بود.
فقط میترسم توی بازی نهایی یه سری از این چیزا رو حذف کنن. یادمه نمایشی که توی E3 2012 نشون دادن با بازی نهایی یکم تفاوت داشت...
اگه بتونن همینو تحویلمون بدن عااالی میشه :D

Ehsan95_76

Let The Dawn Of Love Survive
کاربر سایت
Jun 3, 2010
2,239
نام
احسان
بهترین اتفاقی که میتونه برای اوپنینگ بازی بزاره دراکمن اینه که مثل همون opening بازی اول، یه شوک بده، چیزی هم بهتر از اینکه بزنه جوئل رو بکشه. :Dقشنگ بازی چند لول عالی تر میشه. امیدوارم میمونم:D

• Like
Reactions: benjohn

Jack cooper

کاربر سایت
Feb 10, 2017
708
اقا تریلر رو چند بار دیگه دیدم اما بالاخره یه چیزی دیدم بعیده تو بازی نهایی باشه ! اونم اونجاشه که یارو از زیر ماشین میکشدش بیرون ! خصوصا اونجا که سلاح از دست الی میفته و با طرف درگیر میشه و بعد سلاح رو ور میداره عمرا اینجاش دیگه تو بازی اصلی باشه !
حالا اون خوبه ، اون قسمتی که الی میره تو فروشگاه و اون دونفر میان جلوی در خودشونو اماده میکنن خیلی خفنه . واقعا باورش سخته ولی تا نسخه نهایی نیاد هیچی معلوم نیست

Alireza717

کاربر سایت
Aug 12, 2016
1,520
حالا اون خوبه ، اون قسمتی که الی میره تو فروشگاه و اون دونفر میان جلوی در خودشونو اماده میکنن خیلی خفنه . واقعا باورش سخته ولی تا نسخه نهایی نیاد هیچی معلوم نیست
این که چیزی نیست توی انچارتد 4 هم یه صحنه هایی شبیه این بود

• Like
Reactions: Jack cooper

Jack cooper

کاربر سایت
Feb 10, 2017
708
هنوز بعد این همه سال برگ ها میرن تو تو بدن کاراکتر . این مشکل رو نتونستن حل کنن .
من احساس میکنم با اومدن ps5 دیگه این مشکلات برطرف شه اما این به تیم سازنده هم برمیگرده مثلا تو god جدید وقتی تبرتونو پرت میکنید سمت گیاها موقع برگشت امواج تبر گیاهرو خیلی قشنگ تکون میده . بنظر من این پوشش گیاهیه دلست 2 خفنترینه تو دنیا

• Like
Reactions: R@OUF

MEHRAN ARBABI

کاربر سایت
Aug 20, 2011
1,767
نام
mehran
داداش شما نبودی یه عده میگفتن اصلا این چیزا "طبیعیه":|=))
یعنی طبیعت رو هم زیر سوال میبرن بعضی از دوستان
[چن وقت دیگه یهو میان میگن اصلا در گیاهان هم همجنس*گرایی امری طبیعی و شایعه!]
ولی من فکر میکنم این استدلال ها و حرف های عجیب برخی از دوستان بیشتر فن بوی بازی هست و نمیخوان از این عنوان محبوب خصوصا جلو چشم ماکرو فن ها ایراد بگیرن
من نمیخواستم این پست رو بدم اصلا بحث خوبی نیست تو این تاپیک ولی یه چند تا نکته میگم :
-دوستان بچه ها تو سن کودکی یک همانند سازی میکنن یعنی اگر دختر باشن خودشون رو شبیه مادر میدونن و بقیه زن ها و اگر هم پسر باشن خودشون رو شبیه پدر و بقیه مرد ها میبینن
-حالا مسعله ای که ب وجود میاد اینه که به دلیل بد و ظالم بودن مادر و پدر این شبیه سازی انجام نمیشه یعنی پسر ب جای اینکه خودش رو شبیه پدر بدونه خودش رو شبیه مادر میبینه و بر عکس
-مشکل دیگه مساعل هرمونی و ... که حتی ممکنه در قبل از تولد در شکم مادر اتفاق بیفته باعث همجنسگرایی میشه
(اینا حرفای من نیست شما برو از تمام روانشناس هایی که میدونی کارشون درسته بپرس این حرف ها نقل قول حرف های دکتر هلاکویی که روانشناس مشهور ایرانی هست تو آمریکا )
-دوستان این مسعله دست خود این افراد نیست ولی یه مشکلی این وسط هست اینه که ب دلیل محدودیت های ارتباط بین دو جنس (مثل کشور خودمون ) افراد به همجنس بازی روی میارن یعنی در واقع همجنس گرا نیستن (این دومی بیماریه و مشکل بزرگیه که ب دلیل محدودیت ب وجود میاد )
- این افراد مخالف طبیعت عمل نمیکنن چون در واقع پسر هستن در بدن یک دختر یا برعکس یعنی در بدن اشتباهی هستن اون ها دقیقا دارن درست عمل میکنن فقط متفاوتن
-در تمام کشور ها دید عمومی خوبی نسبت به همجنسگرایی نیست برای همین این آدم ها ممکنه افسرده بشن
افرادی مثل دارک من که میان این مشکلات رو مطرح میکنن و خودشون رو در معرض یک سری خطرات میذارن که به راحتی میتونستن با قرار دادن یه دوست پسر برای الی همش رو تموم کنن بسیار شجاع هستن
دراک من رو دریابید این افراد که این ریسک ها رو میکنن اون هم در این سطح زیاد نیستن

آخرین ویرایش:

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,995
نام
ehsan
اینا که چیزی نیست. تا حالا دیدی تو بازی بشه اسلحه ی دشمن رو قبل از مردنش ازش بگیری؟ تو صحنه ی تو ساختمون الی چکش رو از دست اون خانم میگیره چکش تو اینونتریش اضافه میشه بعد با همون چکش میکشتش.
10 دقیقه تریلر نشون دادن 500000000000000 نمکته از توش درومده

• Like
Reactions: vaan 2 and PoPEye

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
واقعا درک نمیکنم چرا جول رو گذاشتن کنار!!!!
مثل اینکه تو شماره دوم نیتن حذف میشد جاش کلویی یا النا رو جایگزین کنن!!!
من امید داشتم یک قسمتهایی رو با جول و یک قسمتهای بیشتری رو با الی بریم جلو ولی مثل اینکه کلا گذاشتنش کنار جول رو.دلیل حذف جول رو هم نیل هنوز نگفته عجیبه!!!

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,034
نام
مازیار
اینا که چیزی نیست. تا حالا دیدی تو بازی بشه اسلحه ی دشمن رو قبل از مردنش ازش بگیری؟ تو صحنه ی تو ساختمون الی چکش رو از دست اون خانم میگیره چکش تو اینونتریش اضافه میشه بعد با همون چکش میکشتش.
10 دقیقه تریلر نشون دادن 500000000000000 نمکته از توش درومده

شاید یه کم نامردی باشه. ولی الان بر ای اولین بار خیلی خوشحالم که نیل داره اولین بازی خودش رو مستقل میسازه ! شاید اگه بروس هم بازی خودش رو میساخت خوشحال تر میشدم !
د لست قبلی داستان ساده سوروایوری داشت مثل باقیه اثار این سبک تنها تفاوتش روابط عمیق انسانی عمیق کارکتر ها و تاثیرش بر داستان ! الان نیل اومده یه شاخ برگ اساسی بهش داده و کن لوینی کرده فضای اخر زمانی بازیشون رو که رسما کرک و پر می ریزونه !

همون طور که اصلا انتظار نداشتم بازی با گرافیک و دنیای و حتی مکانیزم های خفن گیم پلی هورایزن رو تا یه نسل دیگه حتی ببینم ! گاد همیچن اومد برجکمون رو زد که دیگه گفتم غیر ممکنه از این بهتر ! که بازم هیچی نشده ناتی داگ با tlou فقط با یه تریلر اونا رو خاک کرد فاتحشون رو خوند

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر