The Last of Us [پست اول حتماً خوانده شود]

• Thread starter Thread starter Akiba
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز

کدامیک را بعنوان شاخص ترین مورد در TLOU پیش بینی میکنید ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,025
من هنوز دارم به هوش مصنوعی بالای بازی فکر میکنم بنابراین اگه یک قسمت از یک ساختمون رو مد نظر قرار بدیم که تو این قسمت از ساختمون هنوز شخصیت بازی رویت نشده دشمن ها هر کدومشون کلی رفتارهای متفاوت انجام میدن.
یک طرح از رفتارهای دشمن ها تو این نقشه ها کشیده شده که هرکدومشون در زمان های متفاوت رخ میده یعنی اگه برای چندمین بار وارد یک لوکیشن بشیم با رفتار متفاوت دشمن ها روبرو میشیم.
دقیقا هر رنگ برای یک دشمن هستش و هر بار یک مسیر جدید رو طی میکنن.

من هنوز دارم به هوش مصنوعی بالای بازی فکر میکنم بنابراین اگه یک قسمت از یک ساختمون رو مد نظر قرار بدیم که تو این قسمت از ساختمون هنوز شخصیت بازی رویت نشده دشمن ها هر کدومشون کلی رفتارهای متفاوت انجام میدن.
یک طرح از رفتارهای دشمن ها تو این نقشه ها کشیده شده که هرکدومشون در زمان های متفاوت رخ میده یعنی اگه برای چندمین بار وارد یک لوکیشن بشیم با رفتار متفاوت دشمن ها روبرو میشیم.

خدا خیرت بده بالاخره یکی پیدا شد از این عظمت پرده برداری کنه بقیه قسمت ها بازی اینقدر عالی بود که اصلا معلوم نشد بابا این بهترین هوش مصنوعیه تاریخه
به شخصه چیزایی تو هوش مصنوعی این بازی دیدم که هنوز توکفم
البته کسانی که ایراد میگیرن یه بار بازی رو رو آخرین درجه سختی بازی کنن میفهمن هوش مصنوعی یعنی چی لامصب هوش طبیعیه

یه سوال این کدوم محیط هست !!

(من قسمت آخر بازی متوجه شدم که هر دفع با یه سیستم گردش میکنن و بخاطر همین 1 بار خودم رو کشتم تا بتونم اون که مد نظرم بود رو پیدا کنم چون من معمولا" با تیر کمون و خفه کردن و چاقو باهاشون خدا حافظی میکردم !! اونی که بیشتر پخش میشدن رو میپسندیدم !! اما در کل روی این بازی بهترین هوش مصنوعی رو من تجربه کردم )

یه سوال این کدوم محیط هست !!

(من قسمت آخر بازی متوجه شدم که هر دفع با یه سیستم گردش میکنن و بخاطر همین 1 بار خودم رو کشتم تا بتونم اون که مد نظرم بود رو پیدا کنم چون من معمولا" با تیر کمون و خفه کردن و چاقو باهاشون خدا حافظی میکردم !! اونی که بیشتر پخش میشدن رو میپسندیدم !! اما در کل روی این بازی بهترین هوش مصنوعی رو من تجربه کردم )

درسته تو مرحله اخر که بیمارستان بود یک سری رفتارها بودن که صرفا در یک محیط خاص صورت میگرفت اما اون قسمت گستردگی کارهای دشمن ها بیشتر روی زمانی بود که دشمن ادم رو ببینه
ولی من چند بار اون مرحله اخر رو رفتم چند تا از شخصیت ها کلا یک مسیر متفاوت رو طی کردن حتا برنامه ریزی منو هم به هم زدن.

میدونید چیه دوستان نکته هوش مصنوعی در این بازی به شکلیه که بهترین هوش مصنوعیی هستش که تا به حال در تاریخ بازی های ویدئویی بوده
یعنی اگر هم ایرادی داشته باشه فقط نسبت به خودش این ایراد رو داره چون رقیبی نداره که بگیم بله تو فلان بازی به این شکل بود
حتا در بهترین بازی هایی که هوش مصنوعیشون در مزان ودشون فوق العاده بودن مثل FEAR ایراداتی بود اما باز TLOU به صورت کلی چندین قدم
بالاتر و بهتر از هر عنوانی که هست عمل کرده.
من که تو عمر نزدیک 2 دهه گیمریم همچین AI ندیدم.

خاک بر سر من که بار اول توی حالت نرمال تموم کردم:d
این بازی رو باید در حالت survivor تموم کرد ، اون وقت که زیبایی و عظمت بازی رو میشه درک کرد.

70028722240684082927.jpg

داداش اینو میتونی ترجمه کنی تا وسطاش میفهمم بقیش رو متوجه نمیشم! :دی

عکس اولی :جوئل میگه اه یه بار دیگه باید تویه ps4 بدو ام:d
عکس دوم: الی میگه خدایش استایلو داری:p
عکس سوم: جوئل میگه تویه دنیا فقط چشای انبری الی:d:>
عکس چهرم: جوئل به الی میگه ،نرو نرو تو هم مثه من نمیتونی دووم بیاری نرو:))
عکس پنجم:کی بره این همه راه رو;)

داداش اینو میتونی ترجمه کنی تا وسطاش میفهمم بقیش رو متوجه نمیشم! :دی
این جملات رو بیل به جول میگه که توی یکی از تریلر های بازی هم گفته شد
معنی:
روزی روزگاری...
من یکی رو داشتم که بهش اهمیت میدادم...
و این دنیا فقط برای یه چیز خوبه...
اونم اینه که تو رو به کشتن بده...

آقا تو بازی یه گاوصندوق هایی هست که باز نمیشن وقتی میرم جلوشون میگه Need Combination
چجوری باز میشن؟
همون محیط اطراف گاوصندوق ها رو بگرد رمزاشون رو یه تکه کاغذهایی نوشته شده که راحت پیدا میشن .
البته گاوصندوق تو هتل ـه زیاد راحت پیدا نمیشه :d

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or