The Last of Us [پست اول حتماً خوانده شود]

کدامیک را بعنوان شاخص ترین مورد در TLOU پیش بینی میکنید ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,025

mohammadl021

کاربر سایت
May 26, 2011
2,762
نام
محمد امین
کامنت یکی از اعضا گیم اینفرمو ( درست نوشتم ؟؟؟؟؟؟ )

played the demo and i`m not impressed.

--------------------

آقا کسی دمو بازی نکرد ؟؟؟؟

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
4,985
نام
مهدی
یکی بیاد دمورو لینکش رو بذاره ببینیم...همین ویدیو منظورم هست...فقط ف ی ل ت ر نباشه قند شکن در دسترس نیست.ممنون.

GFX

کاربر سایت
Jun 24, 2011
204
یکی بیاد دمورو لینکش رو بذاره ببینیم...همین ویدیو منظورم هست...فقط ف ی ل ت ر نباشه قند شکن در دسترس نیست.ممنون.

ویدیوی کل دمو
07562986735670836340.jpg

SD(Low) | 360p - 48Mb
Uploadbaz/Rodfile

HD | 720p -183Mb
Uploadbaz/Rodfile

آخرین ویرایش:

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
4,985
نام
مهدی
کامنت باحالی بود تو سایت ناتی داگ دیدم:
Where are you xbox fans ??!!!! you are going to fall down completely in JUNE 14 :D

- - -ویرایش - - -

ویدیوی کل دمو
07562986735670836340.jpg

SD(Low) | 360p - 48Mb
Uploadbaz/Rodfile

HD | 720p -183Mb
Uploadbaz/Rodfile

اقا شما همه جا شرمندمون می کنی:)
مرسی
اون 20 دقیقه ای به بالا ها چین پس...چرا اینقدر تفاوت؟
-----------------------
نوشته اونجا 12 دقيقه و 20 ثانيه .
اره دیدم ولی بعضی ویدیو ها 30 دقیقه هست...
---------------------------------------
من اینو خودم دیدمش کامله.
اون یکیا شاید محو محیط بازی بودن دلشون نمیومده برن جلوتر تایم بیشتری صرف شده
yahoo_4.gif
حتما:D
در کل مرسی

آخرین ویرایش:

.:Frantic:.

کاربر سایت
Aug 29, 2007
1,578
نام
AmirHosein
Holy shit !
این بازی باور نکردنیه
یکی مختصر و خلاصه توضیح بده این IGN چی گفته ؟؟؟

مثل بقیه کامنت هایی که بچه ها گذاشتن بیشتر به گرافیک و صدا و گیم پلی پرداخته.
گفته دمو خیلی کوتاه بوده ولی بهش نشون داده که به عنوان یه پلیر چه چیزایی باید بدونه از بازی. از گرافیک تعریف کرده و گفته این خود گرافیک نیست که مهمه بلکه توجه بسیار زیاد به جزئیات محیط هست که به نظرش عالی کار شده.
بعد اومده درباره ی صداگذاری بازی گفته. از موزیکی که حین بازی اجرا میشه تعریف کرده که به زیبایی های بازی افزوده و همچنین نقش صدا در گیم پلی. از صداگذاری شخصیت ها هم تعریف کرده.
در آخر هم به گیم پلی اشاره کرده و گفته اگه انتظار دارید مثل Uncharted باشه دارید اشتباه میکنید . سیستم شوتینگ بازی تغییر کرده. گفته چیزی که مهمه تفاوت تو نوع بازی کرده شما هست. بعد میگه برخلاف Uncharted دیگه دکمه ی پرشی وجود نداره.در مورد سیستم مبارزات گفته که خیلی طبیعی کار شده. میگه سعی کردم بعضی جاها رو با احتیاط و پنهانی رد کنم چون نمیخواسته گلوله هاش رو از دست بده و اینکه مهمات خیلی سخت بدست میاد تو بازی.
در مورد کلیکر ها گفته که خیلی خطرناک هستن و جک نیستند و دفعه ی اول هم کشته شده و دفعه ی دوم سعی کرده فکر کنه چجوری اون قسمت رو رد کنه و روش خودش رو تغییر بده. در مورد سیستم شنیدن صدای دشمنان و اینکه میشه از پشت دیوار اونها رو دید اشاره کرده و اینکه این بازی فقط یه run 'n gun نیست و نیاز به استراتژی داریم.
در آخر هم اشاره کرده که کلا 15 دقیقه بازی کرده و بازی خیلی خاصی هست و میگه احتمالا GOTY امسال اون باشه و گفته حتما شما هم اونو تجربه کنید.
خیلی خلاصه نوشتم. دیگه شرمنده چون کلا من تو کار ترجمه نیستم و اگه دوستان دیگه توش غلط زیاد دیدن دیگه ببخشن.

RED MONSTER

کاربر سایت
Dec 31, 2009
320
نام
حمید رضا
نمیدونم کسی از دوستان به این نکته توجه کرده که وقتی شما گزینه normal یا hard رو انتخاب میکنید علاوه بر اینکه هوش مصنوعی خیلی شدید تر میشه و دشمنان خیلی حساستر به حرکات شما میشند و اشیا هم در محیط کم میشه گیم پلی بازی هم یه جورایی تغیر میکنه مثلا دیگه از ریلود خبری نیست یا اینکه دیگه وقتی کلیکری مستقیما به شما حمله میکنه نمیتونید با زدن مثلت جلوی حملشو بگیرید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر