The Last of Us [پست اول حتماً خوانده شود]

کدامیک را بعنوان شاخص ترین مورد در TLOU پیش بینی میکنید ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,025

.:Frantic:.

کاربر سایت
Aug 29, 2007
1,578
نام
AmirHosein
دوستان شرمنده :"> بجه ها تو psn اطلاعات غلط دادن به من. الان خودم امتحان کردم و نمیشه حین دانلود بازی کرد. باید کامل دانلود بشه فقط اینکه تو خود demo این دانلود صورت میگیره.
یکی از بچه ها گفت تو demo داره بازم دانلود میکنه که 10% ــش رفته و کلی هم از Ellie تعریف کرد چه شخصیت جالبی داره ولی الان خودم گذاشتم دانلود دیدم بعد از اون فایل 132 مگ میره تو دمو که فقط یه background از بازی داره و یه time remaining

آخرین ویرایش:

mohammadl021

کاربر سایت
May 26, 2011
2,763
نام
محمد امین
دوستان شرمنده :"> بجه ها تو psn اطلاعات غلط دادن به من. الان خودم امتحان کردم و نمیشه حین دانلود بازی کرد. باید کامل دانلود بشه فقط اینکه تو خود demo این دانلود صورت میگیره.

داداش دشمنت شرمنده

اقا پس امشب نمیاد نقد بازی تو تاپیک ما میریم بخوتبیم فقط جون مادرتون نقد فردا قبل ساعت 9 بذارید ما امتحان داریم قبلش یکم انرجی بگیریم ;;)

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
4,991
نام
مهدی
The twenty minute slice of gameplay focuses on the rainy outskirts sequence, where you’ll be attacked by several infected. If you’ve downloaded the demo, feel free to share your impressions in the comments section below. We’ll have a lot more to say about the game next week. A lot.
حال کنین:( من که کم کم یه ماه دیگه باید بشینم منتظر.
Runners and Clickers have distinct behaviors and methods of attacking you. You’re going to need to explore the environment and scavenge your surroundings for items and objects that might give you the kind of offensive or defensive advantage that suits your play style.”
این خیلی بهش چسبید:D توقع داره کل بازی بیاد تو دمو.
Played it and it's really short, but at the same time it confirmed my belief that this game will be amazing.
یکی دیگه.
So cruel how short it is, but only 2 weeks out. Just to say, the “Infected” are no push overs. You will really start to dread them. Can’t wait now.
Absolutely loved it and really happy I’ve Pr-ordered the game! Short and sweet demo. It has a feel that is a lot more strategic than typical shooters I really had to think about how I was gonna approach the infected using all the tools at my disposal. Stupid Clicker took two of my shivs and 2 revolver bullets. I loved Bioshock: Infinite but the gameplay in this game is something that breaks out of a cliched mould.
گفتم اینا رو بذارم تا منتقدای عزیز نقد کنن یکم بچه هارو بسازم:D
ایشون از نحوه ی تغییر سلاح خوششون نیومد...
Not sure if I like it yet why can’t you change weapons with the d-pad it’s to slow to change weapons if you run out of ammo took 3 goes to finish the demo just wished it was a bit longer to see if I liked the controls or not.

آخرین ویرایش:

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,343
نام
امیر
بچه ها یه نکته ای هست که ازم دیدم بگم البته شاید فهمیده باشین خودتون ! هر موقع که بخواین میتونید خارج بشین از دمو (موقع دانلود) و دوباره بعد واردش بشید و از ادامه دانلود کنید.:bighug:
بعد مطمئنید دورو بر 2600-2700 مگ هست؟ من بجز اون 132 مگ دوروبر300 مگ هم دانلود کردم که حدود 15-20 دقیقه طول کشید و زده بود 1 ساعت و 21 دقیقه مونده تا پایان. من حساب کردم نهایتش شد حدود 2200 مگ !؟ :-/

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,260
یعنی هیچکی هنوز دمو رو دانلود نکرده ؟ خو یه نظری چیزی بدین دیگه کف کردیم . تو neogaf ملت غوغا کردن . با اینکه دمو قدمیه ولی بدجوری کف خون قاطی کردن .
یکی ویدو demo رو تو یوتوب اپلود کرده دارم میبینم :d . مثل اینکه کمتر از 10 دقیقه هست

mr_sasma

کاربر سایت
Mar 6, 2011
276
نام
سیّد!
٥٧٪ )x اميدوارم قبل از ساعت ٢.٣٠ دانلودش تموم بشه! (البته اگه كم شدن سرعت توى ساعات دانلود شبانه خيلى اذيت نكنه!) به محض اينكه بازى كردم، ميام اينجا و نظرمو مى گم! هر ساعتى كه باشه! :d

Sɯαsƚikα

April 26 , 2016
کاربر سایت
Jan 2, 2013
4,620
نام
peɪmɑːn
یعنی هیچکی هنوز دمو رو دانلود نکرده ؟ خو یه نظری چیزی بدین دیگه کف کردیم . تو neogaf ملت غوغا کردن . با اینکه دمو قدمیه ولی بدجوری کف خون قاطی کردن .
یکی ویدو demo رو تو یوتوب اپلود کرده دارم میبینم :d . مثل اینکه کمتر از 10 دقیقه هست

خب اقلا خودت این دمویی رو که دیدی نقد کن که امشب دست خالی از اینجا نریم :d
پ ن : اگه نقد کردی هایپش زیاد باشه پلیز :d

آخرین ویرایش:

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
4,991
نام
مهدی
ینی ملت ایران ته صبرن!:|
تو فروم های خارجی همه تموم کردن دمو رو کامنتم دادن بعد بچه های اینجا بزور بتونن کله سحر بازی کنن دمو رو!
خودم که اصلا یه نسبتی با حضرت ایوب دارم یحتمل:D تا 1ماه دیگه کی دووم میاره؟
تازه خارجیا منتظر joel edition هایی هستن که Pre Order کردن بعد میگن طاقتم نداریم...
پ.ن: دم خودمون گرم که کوه صبریم اللخصوص خودم:D

آخرین ویرایش:

RED MONSTER

کاربر سایت
Dec 31, 2009
320
نام
حمید رضا
خب من کامل هنوز بازی نکردم ولی نقد همین 10 دقیقه رو براتون مینویسم ;)اولین چیزی که نظرم رو خیلی به خودش جلب کرد منو دینامیک بازی بود که بسیار هم زیبا کار شده بود . در خود بازی هم مرحله ای شروع جایی بود که در اون باران در حال بارش بود به قدری گرافیک بارون خوب کار شده بود که من یه لحظه یاد heavy rain افتادم بعد از اون چیزی که بنظرم خیلی عالی کار شده بود نور پردازی هستش مخصوصا تو محیط های بسته سیستم gameplay هم در نوع خودش خیلی خوبه مثلا با ترکیب تیکه ای از یک قیچی و چند وسیله دیگه شما میتونید چاقو بسازید سیستم کمبت هم که بهتره حرفی در موردش نزنم چون همون میدونیم که از بهترین در نوع خودشه در مورد صداگذاری هم تا اینجا چیز بدی ندیدم و همه چی عالی بوده;) همچین هوش مصنوعی تو هیچ بازی تا حالا ندیدم بدون برنامه حتی نمیشه 3 تا از دشمن ها رو با هم کشت چه برسه به همشون :-o(last of us یعنی بهترین بازی کنسولی که تا کنون ساخته شده )

آخرین ویرایش:

racon_leon

کاربر سایت
Jun 20, 2007
1,058
خب من بعضی کامنت های ملت رو خوندم که اونها رو دقیقا براتون نقل میکنم و اونها رو تو اسپویلر میزارم که اگه کسی نخواست بخونه مشکلی نباشه ;)
-- بیشتر افراد از صدای بازی و جلوه های صوتی اون بسیار تعریف کردن.
-دو دسته جونور مثکه تو دمو وجود داشته یکی کلیکرها و دیگری رانرها .
-در مورد کسی که همراهته گفتن که هوششون خیلی بالاس حتی یه مثال هم زدن اونم اینه که وقتی از قصد در کنار یه کلیکر میدون اون کلیکر میوفته دنبالتون نفری که همراهتونه شروع میکنه به تیر اندازی به سمت Clicker.
-از موزیک توی منوی بازی تعریف کردن.
-گفتن که بازی اضطراب اوره !!!(بهترین ترجمه ای که برای tense به ذهنم رسید!!!)
-فریم ریت بازی گفتن که ثابته و افت نمیکنه
-در مورد گرافیک گفتن که مثل گرافیک دموهاس و چیز جدیدی نداره
-گفتن که توی یه محیط تاریک وقتی چراغ قوه رو روشن میکنید حال میکنید انقدر نور چراغ قوه خوب کار شده
-یه مشکلی داشتن بعضی ها با کنتراست بازی من خوب متوجه نشدم مثکه گفتن که بعضی جاها دیدن اشیای دور و برتون سخته (اینو خوب نفهمیدم اگه کسی متوجه شد بگه)

ویرایش:
اینم لینک انجام دمو توسط یه نفر :D
bcmkEpA31tE
لینک توبه .بلدید چی کار کنید دیگه ؟؟؟

آخرین ویرایش:

TRUE WARRIOR

کاربر سایت
Aug 24, 2009
555
خوب منم بازی کردم البته روی کنسول رفیقم!(چون نه بازیه GOW رو دارم نه استور برام باز میشه!:d)
می تونم بگم که گرافیکش فک بر اند......(فکم افتاد،بقیشو نتونستم بگم!:d)- ویترینی از بهترین پردازش های گرافیکی!
سیستم مبارزه واقعاً خوش ساخته! لذت بردم از داغون کردن کلیکر ها!:d با چوب که می زدم تو صورتشون،خون و .. می پاشید و خیلی هولناک و خشن هست این مبارزاتش!:d یک جا رفتم داخل یک اتاق،برگشتم دیدم 8 تا کلیکر با صداهای خفنی داره نزدیکم میشه؛خدایی قلب و روده اومد توی دهنم!:d
از شدت هایپ نمی تونم بیشتر توضیح بدم.زبونم عاجزه از وصف.
تا دل تون می خواد هایپ بشید،گور بابای نمره ی بعضی ها!

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY
خوب منم بازی کردم البته روی کنسول رفیقم!(چون نه بازیه GOW رو دارم نه استور برام باز میشه!:d)
می تونم بگم که گرافیکش فک بر اند......(فکم افتاد،بقیشو نتونستم بگم!:d)- ویترینی از بهترین پردازش های گرافیکی!
سیستم مبارزه واقعاً خوش ساخته! لذت بردم از داغون کردن کلیکر ها!:d با چوب که می زدم تو صورتشون،خون و .. می پاشید و خیلی هولناک و خشن هست این مبارزاتش!:d یک جا رفتم داخل یک اتاق،برگشتم دیدم 8 تا کلیکر با صداهای خفنی داره نزدیکم میشه؛خدایی قلب و روده اومد توی دهنم!:d
از شدت هایپ نمی تونم بیشتر توضیح بدم.زبونم عاجزه از وصف.
تا دل تون می خواد هایپ بشید،گور بابای نمره ی بعضی ها!

دوست خوبم اگه بخوای گرافیکش رو با آنچارتد 3 مقایسه کنی چی میتونی بهمون بگی؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر