The Last of Us [پست اول حتماً خوانده شود]

• Thread starter Thread starter Akiba
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز

کدامیک را بعنوان شاخص ترین مورد در TLOU پیش بینی میکنید ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,025
مثل اینکه اینو 130 مگ رو میگیری مینصبی بعد میری داخل گاو تازه از اونجا باید دمو رو دانلود کنی :دی

پ.ن : دوستان من میخام اینهمه صبر کردم دو هفته دیگه هم صبر کنم .

132 مگ رو که دان کردید ، میتونید بازی کنید و هنگام بازی بقیش که حدودا 2GB باید باشه دانلود میشه. همون قابلیت PlayGo که قبلا هم اعلام شده بود TLOU ازش پشتیبانی میکنه .

با توجه به اینکه build بازی مال خیلی وقت پیشه و این همه دنگ و فنگ داره ، فکر کنم تا زمان عرضه بازی باید صبر کنیم!
کپی باز ها دلشون رو خوش نکنن خیلی بعیده بیاد واسشون!

دمو 15-20 دقیقه طول میکشه ! غیر از این یه سری موارد دیگه از یوزرهای نئوگف :

-Trailer plays at the end
-6 enemies total. All Zombies
-2 clickers. One is a dumb QTE
-Mostly exploring
-QTE to open door
-Graphics look decent
-Sound design is awesome
-UI is better
-Acting is solid
-Combat works surprisingly well

as some of you mentions. The sound and the atmosphere... Wow.

The graphics are great, especially inside the buildings. The first section outside is not the greatest looking. Maybe because it was raining and a little dull looking. But boy did it get tense when I got inside in the dark and I had to use the flashlight. The lighting inside looks spectacular and the rooms are Naughty Dog attention to detailed™ ;)

132 مگ رو که دان کردید ، میتونید بازی کنید و هنگام بازی بقیش که حدودا 2GB باید باشه دانلود میشه. همون قابلیت PlayGo که قبلا هم اعلام شده بود TLOU ازش پشتیبانی میکنه .

یعنی کپی بازا اون 132 مگ رو دانلودم کنن نمیتونن بازی کنن؟

تازه تو نئو گف از گرافيك تعريف كردن با اينكه build ش خيلي قديميه و واسه ما قبل الفا هستش .
اقا من دارم تكرار مسابقه هفته رو از شبكه چهار مي بينم=))تموم كه شد ميرم واسه دانلود:d
اميد وارم هفته بعد مسابقه نقاشي بزارن بينشون:)

چطورى؟ واردش كه بشي، شروع مى كنه به دانلود كردن. چه كار مى شه كرد كه بازى شروع بشه و همزمان دانلود ادامه پيدا كنه؟

فکر نمی کنم چنین چیزی باشه . من الان 132 مگ رو دانلود کردم ولی اجازه نمی ده برم تو بازی . یه نوار 100 درصد اومده که اون باید پر بشه و دانلودشم نزدیک 2 تا 3 ساعت فکر کنم طول بکشه !

یعنی کپی بازا اون 132 مگ رو دانلودم کنن نمیتونن بازی کنن؟
من از نسخه ی کپی GOW خبر ندارم که به چه صورت هست ولی تا جایی که میدونم باید به PSN متصل بشید تا بشه دانلود کرد. اون فایل 132 مگی از استور دانلود میشه. در هر صورت ، شما اگه اون فایل 132 مگی رو تونستی دانلود کنی میتونی بازی کنی ولی برای اینکه همه ی دمو رو بتونی بازی کنی باید بصورت کامل دانلود بشه که هنگام بازی خودش تو background دانلود میکنه.

خب بعد از كلي حساب با توجه به اطلاعاتي كه RED MONSTER داد فهميدم كه حجم دمو به غير از اون صد و خورده اي مگ ميشه طرفاي 2640 مگ :d

بله، همين حدوداس! من الان ٣٣٪ گرفتم. متأسفانه فكر كنم حدود ٥٠٠ مگش بيفته توى ساعت دانلود شبانه، اونوقت دهنم سرويس مي شه تا اون يه ذره دانلود بشه!

پس بعید می دونم که امشب نقد بچه ها بیاد رو سایت :d
خدا رو شکر امتیازاتون هم تو متا محاسبه نمیشه وگر نه مجبور میشدیم تا فردا پای سیستم بمونیم :d

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or