The Last of Us [پست اول حتماً خوانده شود]

کدامیک را بعنوان شاخص ترین مورد در TLOU پیش بینی میکنید ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,025

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,063
نام
AmiR
حجم خود دمو چنده ؟؟ چون من الان گادر رو گذاشتم لانتوری ها یک آپدیت گذاشتن 600 مگ منم حجم زیادی ندارم می خواستم ببینم دمو رو هم بزنم یا به درک 2 هفته دیگه صبر می کنم تا بیاد اصلی اش

پی سه گیگ رو به تنت بمال!:d

mr_sasma

کاربر سایت
Mar 6, 2011
276
نام
سیّد!
یه مقدار از تجربه بازی کردنش می گم!
اول باید بگم فضا سازی ها فوق العاده است. طراحی مرحله، چشم اندازها، کلاً همه چی در بهترین حالت خودشه.
از نظر گرافیک باید بگم برای سخت افزار هفت سال پیش بسیار عالیه، گرچه ممکنه برای دوستان PC باز که به این نکته توجه نمی کنن که این بازی داره با چه سخت افزاری اجرا می شه، خیلی خیره کننده نباشه.
در کمال خوشحالی باید بگم که من توی بازی یکبار مردم! اونم توی حالت easy. یعنی با یه بازی الکی آسون(!) طرف نیستیم. (حالت های سخت تر رو هنوز فرصت نکردم برم، اما حتماً می رم و میام تعریف می کنم). واقعاً نمی شه بی گدار به آب زد. طراحی نقشه برای حمله کردن واقعاً نیازه. استرس وقتی دشمن ها می خوان بهت حمله کنن، قشنگ بهت وارد می شه.
یه حسی خیلی جالب بود.
معمولاً توی این حور بازی ها وقتی دشمنای یه جا رو می کشی، یه احساس آرامش بهت دست می ده و نفس راحتی می کشی، اما اینجا وقتی من دشمن ها رو کشتم، یه احساس دلشوره داشتم که مثلاً اگه می شد، چی می شد! مثلاً فکر کنید توی خیابون دارید راه می رید و ناگهان یه ماشین با سرعت از چند سانتی متری شما رد می شه و شما ندیده بودیدش! یهو دلتون می ریزه پایین. بعدش با این که همه چی به خیر گذشته، اما شما هنوز دلشوره دارید! یه همچین احساسی!
هوش مصنوعی واقعاً عالی بود. حتی در حالت easy. دشمنا نسبت به واکنش همدیگه هم واکنش نشون می دن!! مثلاً تو محیطی که چند تا دشمن هست، کلیکرها با این که کور هستن، اگه دشمن های دیگه شما رو ببینن و سر و صدا کنن، متوجه حضور و موقعیت شما می شن.

من زیادی حساس بودم، اما یه سری نکته آنتی هایپ هم دیدم، که بهشون اشاره نمی کنم! :d
راستی اینجا که گلوله رو مثل E3 بر نمی داشت، شاید توی درگیری با آدمهای سالم اونطوری باشه، شاید هم کلاً اون سیستم حذف شده!

hnmh

کاربر سایت
Feb 20, 2012
37
نام
میثم
هوش مصنوعی واقعاً عالی بود. حتی در حالت easy. دشمنا نسبت به واکنش همدیگه هم واکنش نشون می دن!! مثلاً تو محیطی که چند تا دشمن هست، کلیکرها با این که کور هستن، اگه دشمن های دیگه شما رو ببینن و سر و صدا کنن، متوجه حضور و موقعیت شما می شن.
خوب پس با این وضعیتی که شما میگید فرق easyوnormalوhard چی میتونه باشه

MH_MSV

NEVER STOP PLAYING
کاربر سایت
May 22, 2012
898
نام
محمد
من ديشب جايي بودم نتونستم دانلود كنم،الان گاو رو اپديت كردم زدم دانلود شروع شه(سرعت چه خوبه امروز)
كلش (دمو) نوشته تو ١٥~١٨ دقيقه:>:pb-)=====>:| چرا زمان نمي گذره

mr_sasma

کاربر سایت
Mar 6, 2011
276
نام
سیّد!
من ديشب جايي بودم نتونستم دانلود كنم،الان گاو رو اپديت كردم زدم دانلود شروع شه(سرعت چه خوبه امروز)
كلش (دمو) نوشته تو ١٥~١٨ دقيقه:>:pb-)=====>:| چرا زمان نمي گذره

این تازه اولشه! وارد دمو که بشی تازه دانلود اصلی شروع می شه!

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,343
نام
امیر
من اصلا" گاو رو آپدیت نکردم با آپدیت گاو و دان باز ی چقدر باید دان کنم ؟

خود دمو که سرجمع حدود 2300 مگ (حالا یخورده بیشتر) هست.
اگه کلا عروج رو آپدیت نکردی, که خوب باید کل آپدیت هاش رو بگیری اول حجم دقیقشون یادم نیست. و لی یه آپدیت 600 مگی داره , یکی هم حدود 250 مگ بجز این 2 تا فک کنم 3 تا آپدیت دیگه هم باشه که حجمشون از این 2 تا کمتره.

- - -ویرایش - - -

سه گیگ واسه دمو ؟؟؟

نخواستیم پس نگر دارن وساه خودشون

نه آقا سر جمع حدود 2300-2350 مگ هست.

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,343
نام
امیر
و دوستان کی میگه حتما باید اوریج بازی رو داشته باشی؟؟؟؟
من کنسولم کپی خور هست , عروج داشتم , آخرین آپدیت رو هم که انجام داده بودم (فقط برای گرفتن این دموع چون مولتی که به سختی میشه زد) وارد اکانتم شدم بعد وارد بازی در منو اصلی مربع رو زدم و بقیه کارهایی که باید انجام بشه رو هم انجام دادمو دمو رو هم بازی کردمخعلی حال داد. فقط یه مشکلی بود که با توجه به قدیمی بودن زمان ساخت این دمو قبل چشم پوشی هست و قطعا در بازی اصلی شاهدش نیستیم. اون هم ماشین هایی که همون اول تو خیابون بودن و اون کامیون کیفیتشون یکم . .. 8-|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر