The Last of Us [پست اول حتماً خوانده شود]

• Thread starter Thread starter Akiba
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز

کدامیک را بعنوان شاخص ترین مورد در TLOU پیش بینی میکنید ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,025
اریا تو چرا با طناب پوسیده ی ملت میری تو چاه اخه؟ :d همچین بازی شدیدا به یک مولتی خفن احتیاج داره! ND کبیر هم ثابت کرده نبوغش تو این بخش رو
یعنی انچ یکی از بهترین مولتی های نسل رو داشت (حالا یه عده نووب هستن نمیتونن بازی کنن مشکل بازی نیست) و البته متفاوتترین (البته بعد از مولتی AC)
در مورد بخش COOP هم با توجه به بازی مطمئنا COOP داره که مثل همه ی بازی ها میشه تنهایی بازی کنی و کنترل شخص دوم رو به خود بازی بدی یا با یکی از دوستان
Co-op رو فقط میگم ! :دی
وگرنه مولتی U3 رو که انقدر دوست داشتم که برای اولین بار توی عمرم با پدیده ای به نام کارت های خرید آشنا شدم و PSN Card گرفتم ! :دی

خوب این I Am Alive هم من هرچی مینگرم نمیترسم :d یک چیزی مثل اون میشه :d
بعد وقتی احتمالا این دخترک همیشه همراهمونه فکر نکنم بازی ترسناک بشه :d
البته قسمت هایی از U1 که این زامبی ها ( :d ) اومدن تا حدودی ترسناک بودش و دیدیم که میتونند بازی ترسناک هم بسازند :d ولی این بیشتر به خاطر این بود که تنها بودیم :d
نمیدونم... :d ولی بیشتر احساس میکنم بازی به سری آنچارتد بیشتر میتونه شبیه باشه تا یک چیزی مثل دد اسپیس و RE :d البته منظورم این نیست که اصلا ترسناک نیستا! هست ولی نه به شدت اینایی که گفتم :d
I Am Alive مگه اصلآ قراره ترسناک باشه ؟! :دی اینجا با جونورهای عجیب غریب گوشتخوار طرف هستیم که خب نمیتونه ترسناک نباشه ! :دی گیم پلی بازی هم احتمالآ (هنوز مشخص نیست ولی احتمالآ ! :دی) بر پایه رفتن به محیط های بسته و تاریک تر برای پیدا کردن یه سری چیزا و فرار به محیط های روشن هست که نتونن دنبالمون کنن. بعد مثلآ شب هم که میرسه دیگه همون محیط های روشن رو هم نداریم ! :دی
البته همه اینا تحلیل یه تریلر 2 دقیقه ای هست و شاید کلهم یه چیز دیگه باشه ! :دی ولی به نظرم اون همه خون و ترکیدن سر و ... درجه بازی رو M میکنه و یه عنوان Survival Horror
خوب دوستان صداگزار Ellie رو معرفی کردن( Ashley Jhonson ) ما نیز صداگزار Joel رو معرفی خواهیم کرد :d نام این شخص Troy Baker هست و تا حالا صداگزار Two Face در B:AC و Snow در FF XIII نیز بوده :d

خیلی جالبه همین یکی دو هفته پیش داشتیم با حمید (MANIX) در مورد این صحبت میکردیم و خیلی ازش تعریف میکرد ! :دی

صحبت در مورد این اثر به دلیل تایید نشدن Jak حرام و در این جبهه دوستان نزدیک به منافقان فردا تبدیل خواهند شد !
بمیر بابا :دی
خوب دوستان صداگزار Ellie رو معرفی کردن( Ashley Jhonson ) ما نیز صداگزار Joel رو معرفی خواهیم کرد :d نام این شخص Troy Baker هست و تا حالا صداگزار Two Face در B:AC و Snow در FF XIII نیز بوده :d

انصافاً چقدر هم شبیه snow هست خودش :دی از اون چیزی هم که توی اون تریلر پیدا بود صداگذاری خوبی داشت :دی
ولی نولان نورث یه چیز دیگه بود :(

• Like
Reactions: Metal Gear
به به! ناتی داگ! اصلا به تاریک ترین گوشه ی ذهنم هم خطور نمی کرد انحصاری بعدی سونی یه IP جدید از ناتی داگ باشه! عکس هارو دیدم فشارم افتاد! ناتی داگ عاشقتم!:x:x:x :-*:-*:-*

حضرت عباسی بازی Multi player و Co op و اینجور چیزا نداشته باشه . فکر اینکه این زنه یا مرده مثل کنه ( مثل Sheva تو RE5 ) بچسبن به ما تو بازی و اعصاب ما رو به هم بریزن تنم رو میلرزونه . اصلا جو بازی رو هم به هم میزنه .

ولی نولان نورث یه چیز دیگه بود :(
نولان جون که ماشالله سالی 200،300 تا بازی کار میکنه ! :دی احتمالاً توی این هم یه نقش مهمی بهش بدن ولی خب صدای نقش اصلی باید یه کم بدبخت تر و افسرده تر از صدای نولان نورث باشه ! :دی

حضرت عباسی بازی Multi player و Co op و اینجور چیزا نداشته باشه . فکر اینکه این زنه یا مرده مثل کنه ( مثل Sheva تو RE5 ) بچسبن به ما تو بازی و اعصاب ما رو به هم بریزن تنم رو میلرزونه . اصلا جو بازی رو هم به هم میزنه .
دلت رو خوش نکن.100 این دختره از اول تا اخرش چسبیده بت.
بسیار مشتاق شخصیت قابل بازی Ellie باشه,نه Joel.

دیگه بی خیال بابا :دی مثلاً سالی یا النا یا کلویی توی آنچارتد رو اعصاب بودن ! در صورتی که بودن بازیهای فان یا همین تریپی که یه شخصیت همراه اعصاب خوردکن بوده :دی این بر و بچه های ناتی گاد کارشون رو بلدن :دی همین که coop آفلاین برای بخش داستانی آنچارتد3 نذاشتن خودش میزان درک و فهم بالاشون رو نشون میده :دی اون شوا و ... هم باید پرستار بچه میشدی براشون ولی توی این میشه با کنترل هوش مصنوعی بی نیاز بودن از کمک به همدیگه همه چیز جور بشه در کل مطمئن باش اینم بهترین حالت ممکن رو خواد داشت :دی
نولان جون که ماشالله سالی 200،300 تا بازی کار میکنه !
biggrin1.gif
احتمالاً توی این هم یه نقش مهمی بهش بدن ولی خب صدای نقش اصلی باید یه کم بدبخت تر و افسرده تر از صدای نولان نورث باشه !
biggrin1.gif
فک کنم اوج کارش توی همین آنچارتد با صدای نیت بود نه ؟! :دی آره خب باید یه کم صدا داغون باشه ولی صدای پنگوئن هم توی بتمن نشون میداد نولان قابلیت صدای بدبخت و داغون رو هم داره ولی خب در تایید حرفت این طرف صداش خیلی پُر تر میزنه و بهتره واسه این شخصیت :دی

I Am Alive مگه اصلآ قراره ترسناک باشه ؟! :biggrin1: اینجا با جونورهای عجیب غریب گوشتخوار طرف هستیم که خب نمیتونه ترسناک نباشه ! :biggrin1: گیم پلی بازی هم احتمالآ (هنوز مشخص نیست ولی احتمالآ ! :biggrin1:) بر پایه رفتن به محیط های بسته و تاریک تر برای پیدا کردن یه سری چیزا و فرار به محیط های روشن هست که نتونن دنبالمون کنن. بعد مثلآ شب هم که میرسه دیگه همون محیط های روشن رو هم نداریم ! :biggrin1:
البته همه اینا تحلیل یه تریلر 2 دقیقه ای هست و شاید کلهم یه چیز دیگه باشه ! :biggrin1: ولی به نظرم اون همه خون و ترکیدن سر و ... درجه بازی رو M میکنه و یه عنوان Survival Horror
خوب اینم معلوم نیست ترسناک باشه خو :d اون I Am Alive هم فکر کنم زامبی اینا داره(شکلشون شبیه زامبی بود :d ) من بیشتر فکر میکنم همچین چیزیه تا چیزی تو مایه های DS یا RE که از ترس نتونی جلو بری :d حالا اگر اون دخترک نبود میشد گفت ترسناک خواهد بود! ولی اینجوری به نظر من نیست :d (اون مرحله ای هم که U1 ترسناک بود تنها بودیم :d )

در مورد CO OP هم من منظورم در مورد بخش داستانی نبودا! کلا با بخش داستانی مخالفم! یک چی تو مایه های CO OP Arena منظورم بود! در چند راند همینطور جلوی زامبی ها مقاومت کنیم! یا مثل CO OP Adventure مثلا بریم به یک سر پناهی یا یک چیزی رو به دست بیاریم :d کلا چون زامبولیایی هستش پتانسیل خوبی داره برای این حرکات :d البته این در صورتیه که بازی زیاد طولانی نباشه و زود تموم بشه! :d اگرم بخش داستانی خوب و متنوع و طولانیی داشته باشه نیازی به MP هم نیست :d

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or