The Last of Us [پست اول حتماً خوانده شود]

• Thread starter Thread starter Akiba
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز

کدامیک را بعنوان شاخص ترین مورد در TLOU پیش بینی میکنید ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,025
این روند پیشرفت ND خیلی بامزست ! :دی
از یه بازی کاملآ شاد و کارتونی با شخصیت های غیر آدمیزادی رسید به یه بازی رنگارنگ که این دفعه شخصیت هاش بیشتر شبیه آدم شده بودن و داستان بهتری داشت. بعد رسیدن به بازی ای که دیگه همه آدم بودن ( :دی ) و از نظر شخصیت پردازی و داستان گویی هم غوغا بود ولی تم ملایمی داشت ! :دی حالا این دفعه تم بازی هم تاریک تر شده و یه دفعه از یه بازی ای که خونریزیش هم محدود بود رسیدن به یه بازی با جک جونورهای هولناک گوشتخوار ! :دی خدا دفعه بعد رو بخیر کنه !
گذشته از این ها نمیدونم چطوری انقدر عالی شخصیت ها رو میسازن که حتی با دیدن یه تریلر 2،3 دقیقه ای هم آدم باهاشون احساس نزدیکی میکنه. من حتی اسم این پدر و دختر رو هم هنوز نمیدونستم ولی با دیدن تریلر نگران آخر بازی بودم که یکی از اینا بمیره ! :دی

اینم امیدوارم Multiplayer نداشته باشه ، فقط یه کمپین 20 - 30 ساعته خیلی وسیع و عمیق .
Multiplayer رو نمیدونم ولی من با اینکه هنوز هیچی از بازی نمیدونم دوست دارم حالت تک نفره ـش مثل Uncharted باشه و اون یار همراهمون خودش کنترل بشه نه به وسیله یه بازیکن دیگه.

نظر امیر حسین رو تایید میکنم هنوز هیچ جا اعلام نکرده که بازی ترسناک خواهد بود.
دیگه چطوری باید اعلام کنن ؟! :دی توی همین تریلر از مغز پاشیده شده تا خون روی در و دیوار رو شاهد هستیم ! :دی قیافه و مخصوصآ صدای این جونورها هم زیاد مهربانانه نیست و فقط یه بازی ترسناک میتونه همچین چیزایی داشته باشه ! :دی

بعد کجا گفتند بازی قراره ترسناک بشه ؟ :d من ندیدم جایی این رو نوشته باشه :d
عزیز من تریلر رو دیدی؟ تمش چجوری بود؟ مطمئناً خیلی هم بامزه نبود!
پس ترسناکه:d
ولی جدا از شوخی مطمئن باشید سبک بازی Survival Horror خواهد بود، دیگه همه زمینه‌هاش رو داره.

اغراق نیست اگه بگیم nd الان بهترین استودیو بازیسازی دنیاست یا لااقل بهترین استودیو در خلق بازیهای سینمایی چونکه در بخش مولتی نشون دادن توانایی زیادی ندارن.منم فکرمیکنم اگه مقداری بخش سینگل رو بیشتر کنن و شخصیت پردازی عمیقی رو بتونن ایجاد کنن و مقداری خونریزی رو افزایش بدن فوق العاده میشه.نبود بخش مولتی هم خیلی عالیه چون تمام تمرکزشون میره برای خلق یک اثر سینمایی جذاب.انصافا هرچی که nd بسازه باید تجربه کرد.امیدوارم گیم پلی بازی مقداری در بخش شوتینگ موفقتر از u باشه.

یک چیز و هیچکس نگرفت که من توش کاملا موندم :دی ثانیه های اول که ELLE دوید و خون به کف کفشش معلوم بود همچنین جای پایش در زمین :دی ( واقعا چی میشه آلن پیج باشه )

واقعا این بازی میتونه بازی باشه من و باز به سمت بازی بکشونه !
مطمئن باشید آدمهای زنده دیگری هم در بازی میبینیم :دی داستان جالبی هم داره : انتقال مریضی از طریق مورچه به انسان BOOS ماسم داره ؟؟؟؟؟

مطمئن باشید آدمهای زنده دیگری هم در بازی میبینیم :biggrin1: داستان جالبی هم داره : انتقال مریضی از طریق مورچه به انسان BOOS ماسم داره ؟؟؟؟؟
مورچه نیست ! :دی یه نوع قارچ هست که در طبیعت هم واقعآ وجود داره و وقتی حشرات باهاش تماس پیدا میکنن ، توی بدن حشره رشد میکنه و از مغز یا جاهای دیگه میزنه بیرون و شاخک درمیاره ! :دی بعد این شاخک هم خودش گرده افشانی میکنه و حشره های اطراف رو هم آلوده میکنه.

06838481197090365750.jpg

اتفاقآ من اون موقع که مستندش رو دیده بودم با یکی از بچه ها در این مورد صحبت کردیم که وقتی همچین چیزی توی طبیعت وجود داره ، بعید نیست توی آزمایشگاه با این همه پیشرفتی که علم داشته تبدیلش کنن به یه سلاح که ملت رو به این حال و روز دربیاره ! :دی

البته توی بازی نمیدونم چطوری ملت بیمار میشن. شاید با این قارچه در تماس هستن یا مثلآ مورچه ها و بقیه حشرات که آلوده شدن میان توی شهر و ملت رو آلوده میکنن !

ناتی داگ لیاقت خودشو ثابت کرده.100% با یه بازی جذاب دیگه طرفیم.من که خودم بعد از 2-3 ماه بازی نکردن رفتم U3 رو گرفتم و فیض فراوان بردم:d
تا ناتی هست حس بازی نیز هست:d

تریلرو که دیدم قند تو دلم آب شد ، حض کرم ، واقعاً این ناتی داگ عجیب کار درسته ، حرف نداشت

با توچه به این که آخر نسل داره میاد احتمالاً از اون بازیهایی هم مبشه که آخرش مینویسه :
to be continued on ps4
تا وسوسه و انگیزه ای بشه برای خرید ps4 ، مثل GOW2
و همه رو تو کف میذاره :d

چه چیزی بود این تریلر، آنچارتد نسل بعدی ـه در جلد زامبی های مورچه ای و اینا دیگه، چه قدر این چهره ی پدر تو بازی شبیه نتان بود . عجیبا قریبا. اسم شاهکاریم داره. اگه خشونت بازی بالا باشه شدیدا ، مثلا نحوه ترکیدن کله دشمنا با اکشن ناب ، مثل چیزی که DMC 3 تزریق کرد تو اون زمان یا تو این زمان مثل اکشن Gears .سونی با این بازی دل خیلی هارو برده تا الان. :دی ND هم طبق گفتار جناب گودزیلا صعود جالبی داشته

عزیز من تریلر رو دیدی؟ تمش چجوری بود؟ مطمئناً خیلی هم بامزه نبود!
پس ترسناکه:d
ولی جدا از شوخی مطمئن باشید سبک بازی Survival Horror خواهد بود، دیگه همه زمینه‌هاش رو داره.
دیگه چطوری باید اعلام کنن ؟! :biggrin1: توی همین تریلر از مغز پاشیده شده تا خون روی در و دیوار رو شاهد هستیم ! :biggrin1: قیافه و مخصوصآ صدای این جونورها هم زیاد مهربانانه نیست و فقط یه بازی ترسناک میتونه همچین چیزایی داشته باشه ! :d
خوب این I Am Alive هم من هرچی مینگرم نمیترسم :d یک چیزی مثل اون میشه :d
بعد وقتی احتمالا این دخترک همیشه همراهمونه فکر نکنم بازی ترسناک بشه :d
البته قسمت هایی از U1 که این زامبی ها ( :d ) اومدن تا حدودی ترسناک بودش و دیدیم که میتونند بازی ترسناک هم بسازند :d ولی این بیشتر به خاطر این بود که تنها بودیم :d
نمیدونم... :d ولی بیشتر احساس میکنم بازی به سری آنچارتد بیشتر میتونه شبیه باشه تا یک چیزی مثل دد اسپیس و RE :d البته منظورم این نیست که اصلا ترسناک نیستا! هست ولی نه به شدت اینایی که گفتم :d

خوب دوستان صداگزار Ellie رو معرفی کردن( Ashley Jhonson ) ما نیز صداگزار Joel رو معرفی خواهیم کرد :d نام این شخص Troy Baker هست و تا حالا صداگزار Two Face در B:AC و Snow در FF XIII نیز بوده :d

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Metal Gear
Multiplayer رو نمیدونم ولی من با اینکه هنوز هیچی از بازی نمیدونم دوست دارم حالت تک نفره ـش مثل Uncharted باشه و اون یار همراهمون خودش کنترل بشه نه به وسیله یه بازیکن دیگه
اریا تو چرا با طناب پوسیده ی ملت میری تو چاه اخه؟ :d همچین بازی شدیدا به یک مولتی خفن احتیاج داره! ND کبیر هم ثابت کرده نبوغش تو این بخش رو
یعنی انچ یکی از بهترین مولتی های نسل رو داشت (حالا یه عده نووب هستن نمیتونن بازی کنن مشکل بازی نیست) و البته متفاوتترین (البته بعد از مولتی AC)
در مورد بخش COOP هم با توجه به بازی مطمئنا COOP داره که مثل همه ی بازی ها میشه تنهایی بازی کنی و کنترل شخص دوم رو به خود بازی بدی یا با یکی از دوستان

اریا تو چرا با طناب پوسیده ی ملت میری تو چاه اخه؟ :d همچین بازی شدیدا به یک مولتی خفن احتیاج داره! ND کبیر هم ثابت کرده نبوغش تو این بخش رو
یعنی انچ یکی از بهترین مولتی های نسل رو داشت (حالا یه عده نووب هستن نمیتونن بازی کنن مشکل بازی نیست) و البته متفاوتترین (البته بعد از مولتی AC)
در مورد بخش COOP هم با توجه به بازی مطمئنا COOP داره که مثل همه ی بازی ها میشه تنهایی بازی کنی و کنترل شخص دوم رو به خود بازی بدی یا با یکی از دوستان

عزیز میشه اینقدر ND کبیر نگی؟لوسش میکنین اخرش.

در رابطه با مولتیم منم موافقم اما COOP اصلا و ابدا.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or