The Last of Us [پست اول حتماً خوانده شود]

• Thread starter Thread starter Akiba
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز

کدامیک را بعنوان شاخص ترین مورد در TLOU پیش بینی میکنید ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,025
از یه طرف وحشتناک خوشحال شدم . از طرف دیگه ناراحت!!
خوشحالی به خاطر تریلر فوق العاده
ناراحتی به خاطر اینکه احتمالا Jak رو تو این نسل نخواهیم دید

امیدوارم این بازی پاسخگوی طرفداران تشنه این سبک باشه، چون انصافاً بازی بزرگی در سبک وحشت تو این نسل ندیدیم. وقتی فهمیدم سازنده بازی ND هست خیالم راحت شد، چون کارشون رو خوب بلدند. فقط امیدوارم بازی روایت داستان خوب در کنار کارگردانی درست داشته باشه، از نظر گیم پلی و گرافیک فکر کنم چیزی کم و کسر نداشته باشه.

فكر اينكه بازي Open World باشه ، داره منو ديوونه مي كنه :d
تاييد يا تكذيب نشده ؟!؟!؟
open world که عمراً نیست از همین الان خیالت رو راحت کنم :دی عمراً همچین گرافیکی رو کنسول های این نسل اونم open world ممکن نیست ! :دی

• Like
Reactions: Metal Gear
ولی یه موقغ ND فکر نکنه میتونه یه بازی Mature دیگه بده بیرون باهاش منو خر کنه ها !!!! :d نمیدونید Uncharted در صورت Mature شدن چه چیزی میشه ... یعنی اصن یه چیزیا :d آقا اینا مشاور نمیخوان ؟ 50 درصد فروش بیشتر و متا اسکور بالاتر رو براشون تضمین میکنم بخدا :d

اینم امیدوارم Multiplayer نداشته باشه ، فقط یه کمپین 20 - 30 ساعته خیلی وسیع و عمیق .

نه مرسی :دی

اولین عنوان M Rated ناتی داگ، مطمئنم که از پسش برمیان ...

اینم امیدوارم Multiplayer نداشته باشه ، فقط یه کمپین 20 - 30 ساعته خیلی وسیع و عمیق .
تائید شده بازی بخش مالتی نداره، حالا کمپینش به این عمق باشه رو نمیدونم :دی !

اشتباه نکن بهنام ! من خودم از طرفداران فانتزی بودن آنچارتد بودم ! :دی منظورم این بود که بازی با تمام کامل بودنش به خاطر رده ی T یه سری چیزا توش ممکن نبوده که حالا اینجا به خاطر M خیلی راحت دستشون برای هر کاری بازه :دی کسی نمیگه آنچارتد باید خشن میبود :دی داریم میگیم الان می تونن همه کاری بکنن :دی
من فقط میگم این چیزایی که به خاطر T بودن بازی ممکن نبودن همون بهتر که وجود نداشتن:دی. ولی به فضای این The last of us میخوره و وجود داشته باشه بهتره :دی
چرا دیگه یه سری از دوستان مثل پوریا و نیما میگن ای کاش آنچارتد خشونتش بیشتر بود.:دی :arrowd::arrowd:
نمیدونید Uncharted در صورت Mature شدن چه چیزی میشه ... یعنی اصن یه چیزیا :دی

• Like
Reactions: .:Pouria:.
ولی یه موقغ ND فکر نکنه میتونه یه بازی Mature دیگه بده بیرون باهاش منو خر کنه ها !!!! :d نمیدونید Uncharted در صورت Mature شدن چه چیزی میشه ... یعنی اصن یه چیزیا :d آقا اینا مشاور نمیخوان ؟ 50 درصد فروش بیشتر و متا اسکور بالاتر رو براشون تضمین میکنم بخدا :d

آی گفتی کاش همین گیر بدن فقط به Campagin :d

ولی یه موقغ ND فکر نکنه میتونه یه بازی Mature دیگه بده بیرون باهاش منو خر کنه ها !!!! :d نمیدونید Uncharted در صورت Mature شدن چه چیزی میشه ... یعنی اصن یه چیزیا :d آقا اینا مشاور نمیخوان ؟ 50 درصد فروش بیشتر و متا اسکور بالاتر رو براشون تضمین میکنم بخدا :d اینم امیدوارم Multiplayer نداشته باشه ، فقط یه کمپین 20 - 30 ساعته خیلی وسیع و عمیق .
ایده های شما که ماشالا هزار ماشالا پتانسیل با مخ زمین زدنُ احتمال فروش 50 درصد کمتر هر کدوم از IP های ناتی داگ رو به راحتی فراهم میکنه ! :دی

پ.ن.اَه من میخواستم اول نقل قول کنم ! :دی

حیف شد مولتی نداره :d کلا CO OP توی بازی های زامبی خیلی لذت بخشه :d ولی به جاش حداقل خدا کنه بازی طولانی باشه که زود تموم نشه :d چندتا چیز میزم داشته باشه که بازی کردن دوباره ی بازی لذت بخش باشه! :d ( مثل U1 و U2 که انواع و اقسام لباس ها و ***** ها و ... داشتن! :d )

من فقط میگم این چیزایی که به خاطر T بودن بازی ممکن نبودن همون بهتر که وجود نداشتن:دی. ولی به فضای این The last of us میخوره و وجود داشته باشه بهتره :دی چرا دیگه یه سری از دوستان مثل پوریا و نیما میگن ای کاش آنچارتد خشونتش بیشتر بود.:دی :arrowd::arrowd:
منم گفتم همون بهتر که آنچارتد اونا رو نداشت ولی الان اینجا جبران میشه :دی اون دو تا که نزدیکای ریلیز توی خود تاپیک هم اینو گفتن منم اونجا یادت باشه مخالفت کردم :دی
اولین عنوان M Rated ناتی داگ، مطمئنم که از پسش برمیان ...
امیدواریم :دی لامصب اول کار M ـشون توی کل دوران بازیسازیشونه خیلی استرس داره واسه من ! :دی

خود اون T بودن بعضی جاها تناقض ایجاد میکرد خودش :دی یعنی بعضی جاها یه حرکتی چیزی می طلبید ولی خب نمیشد که بشه :دی ناتی داگ هم با این داستان U3 نشون داد می تونه به جز بحث فان روی داستان جدی تر هم خودشو خوب نشون بده :دی نگرانی که تا حدودی هست ولی زیادیش هم بی مورده :دی اولین گیم پلی بازی همه چیز رو مشخص میکنه شایان :دی

منظور منو درست متوجه نشدی احسان :d تمام جذابیت انچ توی همون T هست یعنی برخلاف خیلی از بازی ها که سازنده ی بازی عقده های جد و ابادشو میخواد خالی کنه با خون و خونریزی و اره و اینا این بازی واقعا جوش متفاوت هست
یکی از علت هایی که شدیدا شیفته ی شخصیت های ساخته شده توسط ND کبیر میشم اینه که یارو همیشه در عین اینکه شدیدا خفنه بامزه و باحال هست و عقده ای نیست :d این حتی تو بازی هایی مثل جک و Crash هم دقیقا همینه
شخصیت ها بخاطر اون حس و حال و تیکه هاشون با مخاطب ارتباط برقرار میکنن تا عقده هاشون!
من منکر اینکه درجه ی M همه چیز رو بهتر میکنه و یسری محدودیت ها برداشته میشه نمیشم اما قبول کنید این درجه با ذات بازی های ND جور درنمیاد! :d

با احسان موافقم ولی باید این بازی روی M باشه که فاز بده ! :دی به نظر من تنها مشکل Uncharted همین نداشتن خشونتش بود :دی با آر پی جی می زدی تو صورت یارو یا نارنجک رو توی حلقش منفجر می کردی یه قطره خون نمیومد :| ولی الان این بازی دیگه می طلبه اصلا :دی چه حالی خون و خونریزی با ND :دی

پوریا اصلا نمیشه! یعنی تو فکر کن نیت کبیر مثلا بخواد فحش بده کل ابهت و محبوبیتش از بین میره اونوقت نیت با چارتا چا**ل چه فرقی داره؟ اینکه مثلا بزنی یارو بپوکه خونش بپاچه تو دیوار هم رسما با حال و هوای انچ جور درنمیاد کلا :d انچ یک بازی هست با حال و هوای خاص خودش که نمیشه اینچیزا رو ازش انتظار داشت!

عجب ! پس این Amazing Developer که میگفتن منظورشون همین Naughty God بود ! :دی
قرار بود چی باشه پس؟ یک استودیو تو دنیا وجود داشته باشه که لایق این لقب باشه همینان :d

باور کن رسما فاجعه میشه بازی کل جذابیت انچ به حال و هوای بخصوصش هست! که هیچ بازی نمیتونه همچین چیزی رو واسه مخاطب ایجاد کنه
این بازی رسما یک مولتی خفن نیاز داره حداقل یه COOP (البته تو بخش داستانی نه باید کلا جدا باشه مثل انچ)

پوریا اصلا نمیشه! یعنی تو فکر کن نیت کبیر مثلا بخواد فحش بده کل ابهت و محبوبیتش از بین میره اونوقت نیت با چارتا چا**ل چه فرقی داره؟ اینکه مثلا بزنی یارو بپوکه خونش بپاچه تو دیوار هم رسما با حال و هوای انچ جور درنمیاد کلا :d انچ یک بازی هست با حال و هوای خاص خودش که نمیشه اینچیزا رو ازش انتظار داشت!

قبول دارم شایان برای همین هم ایرادی بهش وارد نیست :دی در کل علاقه شخصیم رو گفتم :دی ولی قطعا این بازی لازم هست که خشونت داشته باشه :دی

شماها فکر میکنین منظور من اینه که بیان الان دست و پا قطع کنن و چشم دربیارن و ... نخیر ، به هیچ وجه ... فقط کمی خون بیشتر و طبیعی تر ، و یا القای حس ترس در مواقع لزوم و Se**al Content خیلی میتونه به Uncharted کمک کنه .

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or