The Last of Us [پست اول حتماً خوانده شود]

کدامیک را بعنوان شاخص ترین مورد در TLOU پیش بینی میکنید ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,025

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,835
نام
علی متالیکا
یعنی هیچکس بجز شاهکار از ND کبیر انتظار نداره اینم دقیقا همون شاهکاره فقط درجه ی M ش یکم نکران کنندست چون ND معمولا بازی هاش حال و هوای T دارن :d

اتفاقا با تنها چیز U3 که مشکل داشتم همین درجه سنیش بود :d بعضی صحنه ها نیاز به Gore حس میشد :d که خوشبختانه TLOU این مشکل رو نخواهد داشت

taker-sos

کاربر سایت
Jun 4, 2010
1,253
نام
وحید
از تریلر بازی میشه فهمید که عنوان بسیار خشونت امیز و ترسناک در انتظارمان هست واقعا عالی بود.این nd اخرش خدا تا هر وقت این شرکت هست فقط عناوین انحصاری برای سونی بسارزه.

Infected Area

کاربر سایت
May 24, 2010
3,619
نام
احمد
عالیه ! :d مولتی پلیر نخواستیم فقط یه کمپین شاهکار بزارن تا همه رو شوکه کنه ! :x

یه تاریخ عرضه ای باکس شاتی چیزی میدادن اقلا ! :d

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,269
نام
امیر حسین
اصلا میشه اسم زامبی توی بازیی باشه و مولتی نداشته باشه ؟ :d کلا زامبی کشی به کمک دوستان به شدت حال میده :d
همین که بازی معرفی شده خودش خیلیه :d بی خیال باکس شات بشید فعلا! چون آخرین چیزی که معرفی میشه همینه(حالا غیر از U3 ! :d ) تا E3 فعلا باید صبر کنیم :d

Behrooz

کاربر سایت
Apr 14, 2006
3,009
من عاشق بازی شدم ! >:d<

اسپویل : آخر بازی یا Joe یا Ellie یکیشون میمیره ! >:d(ترجیحا Ellie باشه تا بار معنوی بازی بره بالا ! :d)

Amin.J

کاربر سایت
Feb 23, 2010
1,737

من فكر مي كنم اينا شبيهند يا واقعا شبيهند ؟ :d
Ellie هم يكم شبيه ايشون بودن :
Inception-Ariadne.jpg

Mehrdad

کاربر سایت
Nov 23, 2009
2,242
نام
Big Boss
من که هر کاری می کنم باورم نمی شه که این گرافیک رو PS3 بکشه می کشه؟
از ND که بعید نیست که غیر ممکنو ممکن کنه باید ببینیم .
بنظر من این بازی چون آخر نسله دیگه قسمتی ازش نیاد . یعنی دیگه سگانه مثل جک و نیت نیست .

آخرین ویرایش:

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
دریک و این کاراکتر جدیده که اصلا شباهتی به هم ندارن، صداگذاری اون دختره هم Ashley Johnson انجام داده: (کاشکی واقعا Ellen Page بود)

04290756096067844253.jpg

------------------

در کلی هنوز در کف این بازی و حرکت ND ـم :D

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
یعنی هیچکس بجز شاهکار از ND کبیر انتظار نداره اینم دقیقا همون شاهکاره فقط درجه ی M ش یکم نکران کنندست چون ND معمولا بازی هاش حال و هوای T دارن :d
خود اون T بودن بعضی جاها تناقض ایجاد میکرد خودش :D یعنی بعضی جاها یه حرکتی چیزی می طلبید ولی خب نمیشد که بشه :D ناتی داگ هم با این داستان U3 نشون داد می تونه به جز بحث فان روی داستان جدی تر هم خودشو خوب نشون بده :D نگرانی که تا حدودی هست ولی زیادیش هم بی مورده :D اولین گیم پلی بازی همه چیز رو مشخص میکنه شایان :D
------------------
راستی این بر و بچه های ناتی داگ لامصب ها چه تبحری توی طراحی کرکتر های مونث مظلوم دارن :D اون از النا (یدونه بود :D) اینم از این Ellie :D واقعاً چرا ؟! :D
با احسان موافقم ولی باید این بازی روی M باشه که فاز بده !
biggrin1.gif
به نظر من تنها مشکل Uncharted همین نداشتن خشونتش بود
biggrin1.gif
با آر پی جی می زدی تو صورت یارو یا نارنجک رو توی حلقش منفجر می کردی یه قطره خون نمیومد
yahoo_22.gif
ولی الان این بازی دیگه می طلبه اصلا
biggrin1.gif
چه حالی خون و خونریزی با ND
biggrin1.gif

در ضمن ...
اون النا یدونه باشه ، تیکه من بود
biggrin1.gif
اسکی نرو عزیز دل
biggrin1.gif
ولی وقعا هم یدونه بود
biggrin1.gif
yahoo_8.gif

اما چراش واقعا چرا ـس
biggrin1.gif
خیلی لطیف و مظلوم درست می کنن
biggrin1.gif
ادم می بینه خوشش میاد
biggrin1.gif
قانون کپی رایت رعایت شده برادر :D "یدونه باشه" شده "یدونه بود" :D ولی این تریپ مظلوم ساختن آدم رو هی اذیت میکنه که طرف هر لحظه ممکنه یه چیزیش بشه :D چقدر با امیر سر مردن النا بحث کردیم (اگه میمرد ND کبیر با خاک یکسان میشد :D) حالا این :D

آخرین ویرایش:

.:Pouria:.

کاربر سایت
Sep 20, 2009
2,382
نام
-_-
با احسان موافقم ولی باید این بازی روی M باشه که فاز بده ! :D به نظر من تنها مشکل Uncharted همین نداشتن خشونتش بود :D با آر پی جی می زدی تو صورت یارو یا نارنجک رو توی حلقش منفجر می کردی یه قطره خون نمیومد :| ولی الان این بازی دیگه می طلبه اصلا :D چه حالی خون و خونریزی با ND :D

در ضمن ...
اون النا یدونه باشه ، تیکه من بود :D اسکی نرو عزیز دل :D ولی وقعا هم یدونه بود :D :x

اما چراش واقعا چرا ـس :D خیلی لطیف و مظلوم درست می کنن :D ادم می بینه خوشش میاد :D

ismael_73_hz

کاربر سایت
Sep 29, 2011
343
نام
اسماعیل
خیلی گرافیک عالی داره . من هنوز بازی uncharted نکردم یعنی ps3 ندارم ولی تا چند ماه دیگه میگیرم و بازی میکنم میگن بازی خیلی عالیه

sasanjfr

کاربر سایت
Aug 5, 2009
114
نام
ساسان
واقعاً ناتی داگ الگویی هست برای بازیسازها.درست وقتی که یک فرنچایز را به قله موفقیت میرسونه به جای اینکه مثل خیلی از استودیوها دل خوش کنه به ساختن sequel های متعدد میره سراغ یک عنوان original.این ریسک پذیری واقعاٌ قابل تحسین هست و اگه ما 10 تا استودیو مثل ناتی داگ و Quantic Dream داشتیم صنعت بازی چیزی فراتر از sequel های ردیف شده در بازار بود
-----------
مضاف براین تمامی شواهد و قراین از Mature بودن بازی حکایت دارن و مطمئناً ناتی داگ با توانایی بالایی که داره از آزمون خلق اثری درگیر کننده برای بالغین هم سربلند بیرون خواهد اومد

• Like
Reactions: VecchiaSignora

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر