The Last of Us [پست اول حتماً خوانده شود]

• Thread starter Thread starter Akiba
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز

کدامیک را بعنوان شاخص ترین مورد در TLOU پیش بینی میکنید ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,025
Added To Buy List :)
یک پایان برای اتمام شاهکار های ND در این نسل !
خیلی برام جالبه که بدونم یک عنوان Horror از ND چه طعمی میتونه داشته باشه !

ND تو اکثر موارد بهترین بودن خودش رو براحتی ثابت کرده، بهترین افکت خون رو طالبیم :دی !
با همه احترامات در ضمینه خشونت بازی عمرا به گرد پای گاد هم نمیرسن اون صحنه کور کردن تو اول گاد3 رو هیچ وقت یادم نمیره با صحنه کشتن زئوس:x>:d<

منتظر سانتا مونی بودم. اسم سازنده بازی زد تو ذوقم.x_x

از دست این سیاستای سونی. من که محدود شدم به 4،5 تا بازی تو سال.دلم به سونی خوش بود که ...:crying: لعنتی تو این نسل گیم پلی رو فدای داستان و شخصیت پردازی سینمایی کرده.

کمپانی های دیگه هم که افتضاح تر.

همچنان منتظر - gta V_ the last guardian

بایوشاک هم که تر زد.

عجب ! پس این Amazing Developer که میگفتن منظورشون همین Naughty God بود ! :دی
یه سوال الان واسه من پیش اومده که استودیوهای سانتا مونیکا یا گوریلا گیمز و ساکر پانچ و مابقی در حال حاضر چه غلطی میکنن که بجاشون ND باید دو تا دوتا بازی بسازه ؟! :دی

خب بهترین گرافیک سال بعد هم رزرو شد به قول رضا (اگه اشتباه نکنم) :دی
تریلر inengine بازی در حد CG کیفیت داشت لامصب! GOTY و بهترین گرافیک سال بعد رو بگین از الان بذارن کنار جایزشُ که اصن راه نداره بازیِ دیگه بخواد بگیرتشون :دی
با احسان موافقم ولی باید این بازی روی M باشه که فاز بده ! :biggrin1: به نظر من تنها مشکل Uncharted همین نداشتن خشونتش بود :biggrin1: با آر پی جی می زدی تو صورت یارو یا نارنجک رو توی حلقش منفجر می کردی یه قطره خون نمیومد :| ولی الان این بازی دیگه می طلبه اصلا :biggrin1: چه حالی خون و خونریزی با ND :biggrin1:
اتفاقا به نظر خیلی ها ( از جمله خودم ) یکی از نقاط قوت آنچارتد همین فانتزی بودن و نداشتن خشونت کاذب(!)ـه!!
الان مثلا مثل RAGE نارنجک مینداختی یارو گوشت چرخ کرده میشد میپاچید هوا خیلی باحال میشد؟ :| یا مثلا با RPG میزدی یارو تیکه پاره میشد؟
آنچارتد خشونت نمی طلبید واسه همین نداشت. این بازی خشونت میطلبه و خواهد داشت! در هر صورت به کار ناتی داگ شک کردن عین کفر میمونه پس این بازی هم میترکونه همانطور که سری آنچارتد ترکانید!:-b :دی
با همه احترامات در ضمینه خشونت بازی عمرا به گرد پای گاد هم نمیرسن اون صحنه کور کردن تو اول گاد3 رو هیچ وقت یادم نمیره با صحنه کشتن زئوس:x>:d<
یعنی اگه همچین صحنه هایی تو سری آنچارتد وجود داشت خودم اول از همه کمر به ترول کردنش میبستم :دی کریتوس و سری GOW خدا بودن شکی نیست ولی هرچی به جای خودش :دی اگر خشونتی تو بازی نبود دلیلش اینه که نخواستن باشه نه اینکه نتونستن.
عجب ! پس این Amazing Developer که میگفتن منظورشون همین Naughty God بود ! :biggrin1:
یه سوال الان واسه من پیش اومده که استودیوهای سانتا مونیکا یا گوریلا گیمز و ساکر پانچ و مابقی در حال حاضر چه غلطی میکنن که بجاشون ND باید دو تا دوتا بازی بسازه ؟! :biggrin1:
گوریلا گیمز که ظاهرا داره رو کشتارگاه 4 غلط میکنه :دی ساکرپانچ هم که یه بازی ازش تو E3 معرفی شد فک کنم. ( که CG شاخی هم داشت!) ولی این سانتا مونیکا نمیدونم داره چه غلطی میکنه :-l
:d

آخرین ویرایش:
اره می دونم ! کلا یکی از دلایل موفقیت آنچارتد داشتن همین تم فانتزی و فان بود و من مخافلش نیستم :دی البته خوب درجه سنی بازی هم +16 هست که همین رو می طلبه ولی توی این بازی جدید خون می خوام اقا خون :دی به قول رضا بهترین افکت خون در راه هست :دی
اگه 3D هم باشه که دیگه شود !!!! :دی البته من مخالم 3D هستم ولی تیکه تیکه کردن زامبی با هنر ND اونم 3 بعدی دیگه واااااااای :دی

پوریا تو کلا بشین MK بازی کن بیشتر به دردت میخوره :d

یه سوال الان واسه من پیش اومده که استودیوهای سانتا مونیکا یا گوریلا گیمز و ساکر پانچ و مابقی در حال حاضر چه غلطی میکنن که بجاشون ND باید دو تا دوتا بازی بسازه ؟! :d
بقیه احتمالا دارن برای نسل بعد آماده میشن :d ND هم احتمالا تیم اولش از الان(یا به زودی :d ) میرن برای نسل بعد :d

احسان فکر کنم بعد از یکی 2 تریلر دیگه از بازی باید بشینیم بحث کنیم که آیا Ellie میمیرد یا خیر :d کلا ND این حرکتش خیلی رو اعصابه! انقدر شخصیت ها رو خوب میسازه که با مرگشون آدم میخواد بره ND رو آتیش بزنه :d

سانتا مونیکا رو کلا رها کنید به احتمال 99% داره رو نسل بعد کار میکنه بقیه رو نمیدونم
اینم خدا کنه یه co-op مولتی پلیری چیزی داشته باشه مثل آنچارتد1 نشه بعد از 10-12ساعت بازی بشینیم آه بکشیم چه زود تموم شد

این بازی تاریخ عرضه ـش کی هست ؟ اعلام شده؟
اطلاعات دیگه ای در دسترس نیست ؟
TBA ! :d
---------------
بازی دو سال در حال ساخت بوده.
Lead Designer ــه Enslaved هم داره رو بازی کار می کنه.
ND یه تیم کامل دیگه ای هم داشت که اینا مخفیانه داشتند رو بازی کار میکردند ! :d
مالتی پلیر نداره.

همین ! :d

ولی یه موقغ ND فکر نکنه میتونه یه بازی Mature دیگه بده بیرون باهاش منو خر کنه ها !!!! :d نمیدونید Uncharted در صورت Mature شدن چه چیزی میشه ... یعنی اصن یه چیزیا :d آقا اینا مشاور نمیخوان ؟ 50 درصد فروش بیشتر و متا اسکور بالاتر رو براشون تضمین میکنم بخدا :d

اینم امیدوارم Multiplayer نداشته باشه ، فقط یه کمپین 20 - 30 ساعته خیلی وسیع و عمیق .

ND تو اکثر موارد بهترین بودن خودش رو براحتی ثابت کرده، بهترین افکت خون رو طالبیم :دی !
بابا بذار اثر Ice و Sand و Water و Fire و Air خشک بشه بعد :دی
اتفاقا به نظر خیلی ها ( از جمله خودم ) یکی از نقاط قوت آنچارتد همین فانتزی بودن و نداشتن خشونت کاذب(!)ـه!!
الان مثلا مثل RAGE نارنجک مینداختی یارو گوشت چرخ کرده میشد میپاچید هوا خیلی باحال میشد؟
yahoo_22.gif
یا مثلا با RPG میزدی یارو تیکه پاره میشد؟
آنچارتد خشونت نمی طلبید واسه همین نداشت. این بازی خشونت میطلبه و خواهد داشت! در هر صورت به کار ناتی داگ شک کردن عین کفر میمونه پس این بازی هم میترکونه همانطور که سری آنچارتد ترکانید!
yahoo_26.gif
biggrin1.gif
اشتباه نکن بهنام ! من خودم از طرفداران فانتزی بودن آنچارتد بودم ! :دی منظورم این بود که بازی با تمام کامل بودنش به خاطر رده ی T یه سری چیزا توش ممکن نبوده که حالا اینجا به خاطر M خیلی راحت دستشون برای هر کاری بازه :دی کسی نمیگه آنچارتد باید خشن میبود :دی داریم میگیم الان می تونن همه کاری بکنن :دی
عجب ! پس این Amazing Developer که میگفتن منظورشون همین Naughty God بود !
biggrin1.gif

یه سوال الان واسه من پیش اومده که استودیوهای سانتا مونیکا یا گوریلا گیمز و ساکر پانچ و مابقی در حال حاضر چه غلطی میکنن که بجاشون ND باید دو تا دوتا بازی بسازه ؟!
biggrin1.gif
چند وقت پیش یه خبر اومده بود یکی از استودیو های سونی تمام پروژه هاش رو تعطیل کرده رفته برای نسل بعد :دی اون موقع به خاط ریلیز آنچارتد 3 فک میکردیم ناتی ـه ولی گویا همون سانتا ـه , گوریلا هم که به سلامتی K4 (:() خبرش بود :دی
احسان فکر کنم بعد از یکی 2 تریلر دیگه از بازی باید بشینیم بحث کنیم که آیا Ellie میمیرد یا خیر
yahoo_4.gif
کلا ND این حرکتش خیلی رو اعصابه! انقدر شخصیت ها رو خوب میسازه که با مرگشون آدم میخواد بره ND رو آتیش بزنه
yahoo_4.gif
موضوع گفتگو : درباره ی Ellie :دی

آخرین ویرایش:
اینم full press release بازی:

Sony Computer Entertainment America ANNOUNCES THE LAST OF US, A NEW PLAYSTATION®3 EXCLUSIVE DEVELOPED BY NAUGHTY DOG

LOS ANGELES, December 10, 2011 – Sony Computer Entertainment America LLC announced today The Last of Us, a new franchise created exclusively for the PlayStation®3 computer entertainment system. Developed by Naughty Dog, the creators of the highly acclaimed and best-selling UNCHARTED™ series, The Last of Us was unveiled in a world premiere trailer at the Spike TV 2011 Video Game Award Show

The Last of Us is a genre-defining experience that blends survival and action elements to tell a character driven story about a population decimated by a modern plague. Abandoned cities are being reclaimed by nature and the remaining survivors are killing each other for food, weapons and whatever they can get their hands on. Joel, a ruthless survivor, and Ellie, a brave teenage girl who is wise beyond her years, must work together to survive their journey across what remains of the United States

We are excited to finally unveil The Last of Us, a project the team has been working hard on for some time, said Evan Wells, Co-President of Naughty Dog. Naughty Dog’s mission is to change the way people experience videogames. We are confident The Last of Us will take a leap forward in cinematic gaming and storytelling, providing gamers with an experience unlike anything else in the industry

The Last of Us is developed by some of the industry most talented game designers including Bruce Straley, game director, and Neil Druckmann, creative director. Naughty Dog advanced to the forefront of the videogame industry in 1996 with the successful introduction of Crash Bandicoot on the original PlayStation. The developer extended the franchise with Crash Bandicoot 2: Cortex Strikes Back, Crash Bandicoot 3: Warped and Crash Team Racing, selling 22 million copies worldwide and led to Naughty Dog being the most successful video game developer in the United States for that console generation. The team then created the Jak and Daxter franchise including Jak & Daxter: The Precursor Legacy®, Jak II™, Jak 3™ and Jak X: Combat Racing™. All four of titles are PlayStation®2 “Greatest Hits”. In 2007 the team released UNCHARTED: Drake’s Fortune® and followed with UNCHARTED2: Among Thieves™ and the recent November launch of UNCHARTED 3: Drake’s Deception™. Having currently sold over 13 million units worldwide, the UNCHARTED franchise represents some of the most impressive graphics, sound and processing capabilities found on PS3
Naughty Dog’s mission is to change the way people experience videogames. We are confident The Last of Us will take a leap forward in cinematic gaming and storytelling, providing gamers with an experience unlike anything else in the industry
این تیکه نقل قول آقای Evan Wells رو به فال نیک میگیرم! به امید یه بازی کاملا متفاوت و جدید!! قصد توهین به George A. Romero و طرفداراش رو ندارم ولی این جریان "زامبی" دیگه بیش از حد کلیشه ای و مسخره شده.

این تیکه نقل قول آقای Evan Wells رو به فال نیک میگیرم! به امید یه بازی کاملا متفاوت و جدید!! قصد توهین به George A. Romero و طرفداراش رو ندارم ولی این جریان "زامبی" دیگه بیش از حد کلیشه ای و مسخره شده.

این زامبی توی یه سری بخش ها به خاطر یه سری بازی چیپ و مزخرف خز شده و گرنه اگه به جا باشه یا یه چیز متفاوت کاملاً به جا و خوبه !

• Like
Reactions: Metal Gear

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or