The Last of Us [پست اول حتماً خوانده شود]

• Thread starter Thread starter Akiba
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز

کدامیک را بعنوان شاخص ترین مورد در TLOU پیش بینی میکنید ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,025
منظور منو درست متوجه نشدی احسان :d تمام جذابیت انچ توی همون T هست یعنی برخلاف خیلی از بازی ها که سازنده ی بازی عقده های جد و ابادشو میخواد خالی کنه با خون و خونریزی و اره و اینا این بازی واقعا جوش متفاوت هست
یکی از علت هایی که شدیدا شیفته ی شخصیت های ساخته شده توسط ND کبیر میشم اینه که یارو همیشه در عین اینکه شدیدا خفنه بامزه و باحال هست و عقده ای نیست :d این حتی تو بازی هایی مثل جک و Crash هم دقیقا همینه
شخصیت ها بخاطر اون حس و حال و تیکه هاشون با مخاطب ارتباط برقرار میکنن تا عقده هاشون!
من منکر اینکه درجه ی M همه چیز رو بهتر میکنه و یسری محدودیت ها برداشته میشه نمیشم اما قبول کنید این درجه با ذات بازی های ND جور درنمیاد! :d
تکرار میکنم من نگفتم در مورد آنچارتد :دی من گفتم مورد هایی بود که به خاطر فان بودن بازی نمیشد پیاده کرد صرفا همین مثلاً نمیشد نفله شدن و قطع عضو و اینا رو گذاشت نمیگم باید می بود :دی میگم به خاطر جنبه ی فان بازی اینا توش نبود یا مثلاً ممکنه با عقل جور در نیاد که یکی رو با RPG یا نارنجک بزنی و بدون خونریزی طرف پرت بشه یه طرف ولی خب اینا با توجه به مضمون آنچارتد درست هم بود ولی الان اون نکات ریز میتونه عقلانی تر و به واقعیت نزدیک تر هم بشه :دی فک کنم الان منظورم واسه همه کاملاً OK شد :دی

قبول دارم شایان برای همین هم ایرادی بهش وارد نیست :دی در کل علاقه شخصیم رو گفتم :دی ولی قطعا این بازی لازم هست که خشونت داشته باشه :دی

این بازی صد درصد به خون و خونریزی و خشونت بالا نیاز داره! بحث روی انچ بود
الان خیلی هیجان زدم ببینم اینا با یه همچین بازی چیکار میکنن مطمئنا معجزه ای در راه خواهد بود :d

و Se**al Content خیلی میتونه به Uncharted کمک کنه
اینکار رو بکنن رسما جو به فنا میره! همون تیکه های احساسی بین نیت و النا تو اخر شماره ی دوم یا اونجا که تو شماره ی سه میخوان مخفیانه سوار هواپیما شن خیلی بیشتر جواب میده تا این چیزا!
این واسه خیلی از بازی ها شاید جواب بده ولی واسه انچ اصلا!

@احسان
الان حرفت رو تایید میکنم!

آخرین ویرایش:
از اولش هم قرار نبود uncharted بازی اکشن و پر زد و خوردی باشه. این رو خود مسؤلان ND گفته بودند که بازی مد نظر ما سرتاسر تم فانتزی داشت و این مسئولین سونی بودند که بر طبق سیاست‌هاشون به ما فشار آوردند که این بازی تا حد امکان اکشن باشه، در همین حد! دیگه قطع عضو و خون ریزی این جور حرف‌ها توش نبود.
در ضمن به هیچ عنوان این بازی رو با U مقایسه نکنید، چون دو سبک متفاوت دارند و تنها وجه شباهتشون اینه که سازندگانشون یکیه، همین.

آخرین ویرایش:
آقا من هرچي بيشتر فكر مي كنم ، چيزايي بيشتري به ذهنم مي رسه :d
توانايي Switch بين شخصيت ها ، هركدوم از شخصيت ها توانايي مخصصوص داشته باشن مثلا : مثلا Ellie اسناپير داشته باشه و سرعت و قدرت ، در عوض Joel شاتگان و قدرت :x
درنتيجه يه Co Op آنلاين فوق العاده

اینکار رو بکنن رسما جو به فنا میره! همون تیکه های احساسی بین نیت و النا تو اخر شماره ی دوم یا اونجا که تو شماره ی سه میخوان مخفیانه سوار هواپیما شن خیلی بیشتر جواب میده تا این چیزا!
همین تیکه‌های آبگوشتی هم نباشه کسی چیزی نمیگه! شماها تو بازی دنبال چی می‌گردید باو!:d

به احتمال زیاد بر خلاف سری انچارتد که بیشتر توی طبیعت هست:دی ، این بازی همش یا بیشترش توی شهر و مناطق مسکونی هست :دی
به شخصه خیلی دوست داشتم محیط شهری رو هم تجربه کنم! البته توی همون سری انجارتد هم ND برادری خودش رو ثابت کرده:دی
ولی احساسم بهم میگه این یه چیزه دیگست:دی

درنتيجه يه Co Op آنلاين فوق العاده

Co-Op اویل 5 رو یادت هست؟

بهترین کار همین وجود نداشتن مولتی هست ، بازی اکشن میشه تا ترسناک!

--------

بخش داستانی با مولتی فرق داره
yahoo_4.gif
اون زده بود همه چی رو قاطی کرده بود
yahoo_4.gif

خب اینو که فعلا میگن مولتی نداره :دی

آخرین ویرایش:
همین تیکه‌های آبگوشتی هم نباشه کسی چیزی نمیگه! شماها تو بازی دنبال چی می‌گردید باو!:d
منظورت همین تیکه های آخر U2 و سوار شدن هواپیما بود؟ اینا نباشه پس چی باشه تو بازی ها ؟ :d
منم مثل شایان با نیما مخالفم! این چیزا حداقل U رو خراب میکنه :d ما از همین معصومیت الناست که دوستش داریم :d

Co-Op اویل 5 رو یادت هست؟
بخش داستانی با مولتی فرق داره :d اون زده بود همه چی رو قاطی کرده بود :d

آقا خدا کنه مثل Re5 یکی از این کرکتر ها رو مثل کنه نچسبونن به ما که هم جو رو به هم میزنه و هم اعصاب مارو . تنها باشیم خیلی بهتره .
اتفاقا مطمئن باش 90% بازی اینا با هم هستن! اصلا تو دلت میاد این دخترک رو تنهایی ول کنی :d
بعد کجا گفتند بازی قراره ترسناک بشه ؟ :d من ندیدم جایی این رو نوشته باشه :d

آخرین ویرایش:
آقا خدا کنه مثل Re5 یکی از این کرکتر ها رو مثل کنه نچسبونن به ما که هم جو رو به هم میزنه و هم اعصاب مارو . تنها باشیم خیلی بهتره .

تنها بودن فکر نمی کنم امکان داشته باشه با توجه به ضعیف تر بودن Ellie :دی چون کلاً وابسته بود به اون یکی شایدم تنهایی بود بازی ؟! :دی

هرچی میخواد باشه،باشه فقط بخش CO-OP نداشته باشه. از همین الان باید بگم در کنار HALO4,GTA V بیشترین بازی هست که در سال 2012 انتظارشو میکشم واقعا هیجان انگیزه چه داستانی میتونه داشته باشه،چه گیم پلی،چه گرافیکی،چه شخصیت پردازی و چه میانگین امتیازات خفنی واقعا عالیه این دمو منو کشت احتمالا به خاطر اینکه اون چیزایی که آرزوشو داشتم تو IAA ببینم و ندیدم تو این میبینم مثل تلاش برای بقا جو آخرلازمانی و... یا شایدم به خاطر اینکه جو سریال TWD بدجور منو گرفته اصلا چه دلیلی بهتر از اینکه ناتی داگ سازنده ی بازیه

نظر امیر حسین رو تایید میکنم هنوز هیچ جا اعلام نکرده که بازی ترسناک خواهد بود.
خودم ترجیح میدم ترسناک باشه همراه با یک اکشن متفاوت با سری u:d

انقدر در مورد نادانسته ها بحث کردیم یه کم هم من در مورد چیزهایی که از بازی داریم بحث کنم :دی توی اون والپیپر منتشر شده از بازی اگه به شلوار اون مرده (اسمش چیه Joe ؟ :دی) دقت کنید یه ماسک ضد گاز آویزونه و این میتونه نوید بخش این باشه که یه سفر هم به منطقه ی آلوده از اون قارچ یا اون ماده ی آلوده کننده داشته باشیم :دی

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or