The Last of Us [پست اول حتماً خوانده شود]

• Thread starter Thread starter Akiba
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز

کدامیک را بعنوان شاخص ترین مورد در TLOU پیش بینی میکنید ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,025
یه چند دقیقه ای پیش همون دروازه وایسا ببین مثلثش رو نمیده چون باید مثلث رو بزنی تا دمو رو نشون بده

نه کار نمیده
کلا وقتی برمیگردم جهان بازی کنار سد از بین رفته سد آب توش نیست اما ماهی داخلشه :|
فردا تست میکنم کلا چپتر رو از اول میرم و یه سیو دیتای جدید براش میسازم ببینم چی میشه

کلا GTA نه تنها گردن کلفته، بلکه مدافع عنوان قهرمانی هم هست :دی
TLoU بیشترین شانسش توی بهترین بازی PS3 و بهترین گرافیک تکنیکی هست( در واقع احتمال بردش زیاده)
از نظر داستان هم عمرا همرده عناوینی مثل بایوشاک بشه. داستان بایوشاک پر از دیدگاه‌های فلسفی و باورهای عمومی هست که متاسفانه نمیتونم توی این فروم بستش بدم. داستان TLoU رو اگر با چند ساعت بحث کردن پروندش رو ببندیم، داستان بایوشاک شاید چندین روز طول بکشه. شخصیت‌پردازی هم که صحبتش رو نکنیم :دی هر کدم از شخصیت‌ها نماد گروه خاصی هستن.
از بعد اتمسفر هم TLoU مدعی هست، اما باز به نظر من بایوشاک جلوتره. فضای گنگ به همراه طراحی هنری بی‌نقص. موسیقی کاملا مطابق با جو بازی و ... ولی باز به نظر من TLoU مدعی هست.
بهترین استدیو هم بیشتر به بهترین بازی سال ارتباط داره و نتیجه اون بر این قسمت تاثیر میذاره.
توی طراحی هنری هم به نظر من عالی عمل کرده و میتونه بایوشاک رو کنار بزنه.
از نظر موسیقی هم باز حرفی برای گفتن داره، ولی بایوشاک تو این زمینه هم عالیه و نیاز به بحث زیاد داره :دی ولی به نظر خود من، موسیقی‌های بایوشاک، نه تنها با اتمسفر هماهنگ بود، بلکه مخاطب رو دقیقا در اون بازه زمانی قرار میداد. از این طرف هم تلو سعی داشت اتمسفری بدون موسیقی تحویل مخاطب بده.

متاسفانه تلو بد موقعی ریلیز شده. میشه گفت مشابه دارک سولز بود که 2 سال پیش افتاد جلوی نره غول‌های صنعت بازی :دی
14472422392030842922.jpg

اصلا لا مصب چه قدرت پیشبینی داشته هر چی گفته عکسش در اومده:d

دکتر علی شریعتی سخن بسیار زیبایی میگه در این باره:
کسانی که خواب هستن رو میشه از خواب بیدار کرد ولی اون کسی که خودش رو به خواب میزنه (تظاهر به خواب بودن میکنه )رو نمیشه بیدارش کرد...

دوستان یه چپتر از نو رفتم روی یه سیو دیتای جدید درست شد :bighug:
اوایل بازی زیاد حال نکردم اما کم کم لذت بردم ، ترفند ناتی داگ همین بوده از اول سر آنچارتد هم همینکارو کردن 8-|

:d :d :d
الان که جوایز مشخص شده و TLOU تمام بازی های مدعی از تمام جهات کرد تو گونی نظرتون چیه؟ :d

در حال حاضر نظر ایشون اینه که اصلا رای منتقدها و کارشناسان 2زار ارزش نداره و کشکه, چرا که ما خودمون عقل داریم و نیازی به نقد و منتقد و ... نداریم , فهم و درک خودمون بیشتره!!!!

Last edited by a moderator:
DLC برای پیش خرید اومده با حجم 5 گیگ:-" :d 11 پوند:d

پ ن: الان من PS3 رو فروختم خود بازیش مونده:| افسردگی گرفتم:crying1:
5 گیگ؟=((
احتمالا زیاد طولانی نیست..
خیلی باشه 3 الی 3.5 ساعت:(
باو ۵ گیگ حدود ۵ ساعت شاید هم بیشتر میشه ! ناسلامتی DLC هست !
فک نکنم، دیگه خیلی زیباد باشه، همون 4.5 ساعت هستش...حالا صبر میکنیم ببینیم چی میشه!!
احتمالا فقط 1.5 گیگ ـش کات سنس هستش:-/:d

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or