The Last of Us [پست اول حتماً خوانده شود]

• Thread starter Thread starter Akiba
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز

کدامیک را بعنوان شاخص ترین مورد در TLOU پیش بینی میکنید ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,025
KZg.jpg
این ربات بزرگه رو داداش بزرگم داشت (یادش بخیر )یه روز تو کوچه داشت فوتبال بازی میکرد منم اینو دزدکی برداشتم باش بازی میکردم یهو نمیدونم چی شد کلشو کندم :dتا 1 هفته کتک میخوردم ازش:d

اقا سلام من تازه شروع کردم یه جایی گیر کردم اونجایی که با الی و تس میریم تو یه برج کچ اولین بار رانر میبنیتی اول اسگلش میکنی میری طبقه بالا
اونجا الی و تس وای میستن من میرم پایین 4 تا زامبی هست یه دونه رانر زامبی ها رو میکشم ولی رانر رو نمیشه با دست کشت میاد میخورمون با تفنگ هم امتحان کردم نمیمره زیاد تیر زدم بهش
در ضمن ته اونجا یه در هست یه چیزی جلوشه هر چی میکشی عقب چون شیب داره سر میخوره
لطفا کمک کنید رد کنم

اقا سلام من تازه شروع کردم یه جایی گیر کردم اونجایی که با الی و تس میریم تو یه برج کچ اولین بار رانر میبنیتی اول اسگلش میکنی میری طبقه بالا
اونجا الی و تس وای میستن من میرم پایین 4 تا زامبی هست یه دونه رانر زامبی ها رو میکشم ولی رانر رو نمیشه با دست کشت میاد میخورمون با تفنگ هم امتحان کردم نمیمره زیاد تیر زدم بهش
در ضمن ته اونجا یه در هست یه چیزی جلوشه هر چی میکشی عقب چون شیب داره سر میخوره
لطفا کمک کنید رد کنم

رانر ها به اونا میگن که چهرشون شبیه آدمه و میدون سمت ما
اونهایی که نمیشه با دست کشتشون اسموشن کلیکره
کلیکرها رو میشه با چوب و چماق یا آجر کشت ( البته از پشت قبل از اینکه متوجه حضورت بشن ) یا اینکه از پشت بگیریشون و با شیو (مثلث) مخفیانه بکشیشون
بعد از اینکه همه رو اونجا کشتی الی و تس میان و با کمک اونها میتونی از اون در رد شی

سلام دوستان
من یه جایی گیر کردم خواهشا راهنمایی کنید.
توی یه حیاط بزرگ که ساختمونا مثل سنگر شدن.
یه در نرده ای هست که با زنجیر قفل شده
میگه باید یه راه دیگه پیدا کنیم.
همه جا رو گشتم ول راه دیگه ای نبود.
تورو خدا بگید چیکار کنم؟

Last edited by a moderator:
سلام دوستان
من یه جایی گیر کردم خواهشا راهنمایی کنید.
توی یه حیاط بزرگ که ساختمونا مثل سنگر شدن.
یه در نرده ای هست که با زنجیر قفل شده
میگه باید یه راه دیگه پیدا کنیم.
همه جا رو گشتم ول راه دیگه ای نبود.
تورو خدا بگید چیکار کنم؟
همون در بزرگ که زنجیر شده و به صورت شیبدار هست اونجا وقتی از اون سطح شیبدار بالا میای کمی جلوتر یه سطل اشغاله
اونو هول بده به سمت در بقیشو خودت ببین
ضمنا برای اینجور موضوعات از اسپویل استفاده کن هرچند خیلی وقته بازی منتشر شده اما شاید یه بنده خدایی بازی رو تموم نکرده باشه;)

Last edited by a moderator:
دوستان کلا باگ از بازی هست مشکل از بازیه که در باز نمیشه وقتی هم برمیگردم سد کا خشک شده و دنیای بازی به هم ریخته
پچی چیزی نیست برای حل مشکل ؟
نمیشه بی خیال شد که :|

دوستان کلا باگ از بازی هست مشکل از بازیه که در باز نمیشه وقتی هم برمیگردم سد کا خشک شده و دنیای بازی به هم ریخته
پچی چیزی نیست برای حل مشکل ؟
نمیشه بی خیال شد که :|
از اول چپتر شروع کن

- - -ویرایش - - -

دوستان بازی برای آپدیت به آخرین ورژن چند مگ آپدیت داره ؟
الان آخرین ورژنش چنده ؟
112 مگ
1.05.95

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or