The Last of Us [پست اول حتماً خوانده شود]

• Thread starter Thread starter Akiba
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز

کدامیک را بعنوان شاخص ترین مورد در TLOU پیش بینی میکنید ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,025
یه قسمت از بازی هست که الی یه زرافه میبینه نوازشش میکنه اینجا هم کارگردان بازی این کارو انجام میده
جدا
پس چرا من ندیدمش .هیچ فیلمی از بازی رو رد نکردم.عجیبه
فقط از بالای یه ساختمون دو تا زرافه رو دیدم ولی خبری دیگه نشد
عجیبه که برام ظاهر نشده:|

جدا
پس چرا من ندیدمش .هیچ فیلمی از بازی رو رد نکردم.عجیبه
فقط از بالای یه ساختمون دو تا زرافه رو دیدم ولی خبری دیگه نشد
عجیبه که برام ظاهر نشده:|
مگه میشه رفیق تویه همون منظره که زرافه ها رو میبینی بعدش الی میره سراغشون یکیشون رو پیدا میکنه که سرش رو بدون یا الله آورده تویه اتاق خونه:d بعد جوئل میگه بیا الی بیا نازش کن مثل خودت نازه:d

مگه میشه رفیق تویه همون منظره که زرافه ها رو میبینی بعدش الی میره سراغشون یکیشون رو پیدا میکنه که سرش رو بدون یا الله آورده تویه اتاق خونه:d بعد جوئل میگه بیا الی بیا نازش کن مثل خودت نازه:d
هیچ صحنه ای اینطوری برام ضاهر نشد
عجیبه که چیزی نشون نداده واسم

تو اون قسمت باید بری جلو پیش زرافه مثلث بزین تا نوازشش کنه بعد به الی میگه بیا...
مسئله اینجاست که هیچ زرافه ای من ندیم به غیر از اون صحنه که بالای ساختمان بودم از دور دو تا زرافه رو دیدم فقط همین بود
باید دوباره اون سیو رو از نو برم ببینم جریان چیه
جالبه

سلام.

به نظرتون منظور از عنوان The last of Us تو این بازی چی بود ؟
من متوجه ربط عنوان به محتوای بازی نشدم !

شما متوجه بازی شدی؟؟؟کات‌سینای آخر بازی ک دیگه قشنگ مشخص بود...
پ.ن:زیاد در این موارد سخت نگیر...مهم حسی بود ک اسم باید میداد قبل از شروع بازی و سناریو ک داد.

سلام.

شما متوجه بازی شدی؟؟؟کات‌سینای آخر بازی ک دیگه قشنگ مشخص بود...
پ.ن:زیاد در این موارد سخت نگیر...مهم حسی بود ک اسم باید میداد قبل از شروع بازی و سناریو ک داد.

من کامل متوجه داستان شدم . ولی ربط داستان رو به عنوان متوجه نشدم ولی شما انگار متوجه شدید . پس بگید تا من هم متوجه بشم ربطش به داستان چی بود

مسئله اینجاست که هیچ زرافه ای من ندیم به غیر از اون صحنه که بالای ساختمان بودم از دور دو تا زرافه رو دیدم فقط همین بود
باید دوباره اون سیو رو از نو برم ببینم جریان چیه
جالبه

زرافه به اون بزرگی رو ندیدی:d
بابا خیلی تابلوئه .
گفتم تابلو واقعه مثل تابلو بود،پشت گردن یه منظره یه دیوار شکسته کنارش .کلی خز رویه دیوار .خیلی هنریه

- - -ویرایش - - -

فوق العادست واقعا خسته نباشید داره.عالی

KZg.jpg

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or