The Last of Us [پست اول حتماً خوانده شود]

• Thread starter Thread starter Akiba
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز

کدامیک را بعنوان شاخص ترین مورد در TLOU پیش بینی میکنید ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,025
دوست عزیز من نه با شما دعوایی دارم نه میخوام بازی رو بد جلوه بدم انقدر بازی رو دوست دارم که شما نداری
لحن شما یکم تند هست ما داریم بحث میکنیم شما دلایل خودتو میگی منم مال خودم بقیه قضاوت میکنن هر کس به سلیقه خودش حق رو به یکی میده
من همون اول منظورتون رو فهمیدم ولی شما اصلا نمیدونید من دارم از چی حرف میزنم؟! و همش بحث رو میپیچونی
من دارم در مورد باگهای بازی صحبت میکنم شما میای در مورد مد ها و مپها و دی ال سی حرف میزنی!!!
اینا اصلا به هم ربطی نداره
شما برو تو یوتیوب بزن گلیچ ها و باگهای tlou بعد بیا اینجا! واست هک و باگ گلیج هایی که به مغز ادم هم خطور نمیکنه رو نشون میده
اینم از لیدر برد بازی که شما گفتی من اشتباه میکنم ولی معلوم هست که اصلا شما داری رو هوا حرف میزنی:
30622795054189778927.jpg
38053064413604727876.jpg

- - -ویرایش - - -

100% مهم نیست اما این یک نمونه از بیخیالی نوتی داگ رو به مولتی نشون میده...

همه از دم با عدد 512 قرار داد بستن معلومه که maximum ترین ععدی که میشه glitch کنی 512 هست . این دیگه به این بستگی داره هر کی زودتر از این glitch استفاده کرده Rank بالاتری داره مثلا نفر اول از همه زودتر به این glitch پی برده . بعد جالب اینجاش چه تلاشی هم میکنن . اخه یکی نیست به تقلب کجاش ارزش داره که صبح تا شب خودتونو میکشین واسه تقلب :)) تنها بازی که به لیدبوردش توجه میشه GT هست . هر کی تقلب کنه کمتر از 3 4 ساعت از لیدربورد حذف میشه . دیگه بقیه بازی ها لیدربوردو ول کردن . من تو هیچ بازی تا بحال ندیدم مثل GT با متقلبین برخورد کنن حتی ممکنه کسی که تقلب کرده رو بن کنن . هر ایرادی هم که داشته باشه زود با اپدیت برطرف میشه . ای کاش تو تمام بازها یه همچین تیم پشتبانی بود

آخرین ویرایش:
اقایونی که بازیرو تموم کردن
اون4مین پست که نوشتم رو بخونن در مورد اخر بازی جوابمو بدن ممنون

اخر بازی
الی که سرخورده شده بود ... برای همون جرایان It can't be for nothing .... از الی میپرسه که اون چیزای که در مورد فایرفلایز گفتی راست بود ... جوئل هم دوبار میپیچوندش ... بعد الی بهش میگه قسم بخور که هر چیزی که بهم گفتی راست بود ... جوئل هم قسم میخوره و بازی هم تو بهت حیرت بازیکننده تموم میشه

اقایونی که بازیرو تموم کردن
اون4مین پست که نوشتم رو بخونن در مورد اخر بازی جوابمو بدن ممنون

معلوم نیست . ممکنه ادامه داشته باشه . اخرش چیزی مشخص نبود . ولی حتما قسمت دوم هم میسازن . فعلا که قسمت اولش نظرهارو بطرف خودش جذب کرد و سرو صدا کرد

همه از دم با عدد 512 قرار داد بستن معلومه که maximum ترین ععدی که میشه glitch کنی 512 هست . این دیگه به این بستگی داره هر کی زودتر از این glitch استفاده کرده Rank بالاتری داره مثلا نفر اول از همه زودتر به این glitch پی برده . بعد جالب اینجاش چه تلاشی هم میکنن . اخه یکی نیست به تقلب کجاش ارزش داره که صبح تا شب خودتونو میکشین واسه تقلب :)) تنها بازی که به لیدبوردش توجه میشه GT هست . هر کی تقلب کنه کمتر از 3 4 ساعت از لیدربورد حذف میشه . دیگه بقیه بازی ها لیدربوردو ول کردن . من تو هیچ بازی تا بحال ندیدم مثل GT با متقلبین برخورد کنن حتی ممکنه کسی که تقلب کرده رو بن کنن . هر ایرادی هم که داشته باشه زود با اپدیت برطرف میشه . ای کاش تو تمام بازها یه همچین تیم پشتبانی بود

تنها ایراد GT اینه که هر دفعه که ابدیت میده ابدیت زیر 1 گیگ نداره:d
دوستانیم که میگن tlou اصلا حمایت نمیشه تا حالا که حدودا 7 ماه از اومدنش میگذره 5 تا ابدیت اومده برای بازی 5 تا ابدیت برای 7 ماه کمه؟؟؟
درسته بازی یه سری ایراداتی داره ولی در کل باگ هایی هم که همش مال بیرون بازیه سر رنک و جمعیتو ایناست ولی تو خود بازی که مشکلی نداره اونم که خیلی مهم نیست حالا همه دیگه میدونن که اونی که 512 تا جمعیت داره یه جای کارش می لنگه دیگه یه ایراده دیگه ای هم که بعضیا میگرفتن سر این شیو کردن بود که اگه سریع بدیوید پشت سر یارو حتی اگه اسموک نندازی یارو هم ببینتت میشه شیوش کرد خوب اینم که ایراد نیست بلکه اصلا بازی رو جذاب تر میکنه:d

تنها ایراد GT اینه که هر دفعه که ابدیت میده ابدیت زیر 1 گیگ نداره:d
دوستانیم که میگن tlou اصلا حمایت نمیشه تا حالا که حدودا 7 ماه از اومدنش میگذره 5 تا ابدیت اومده برای بازی 5 تا ابدیت برای 7 ماه کمه؟؟؟
درسته بازی یه سری ایراداتی داره ولی در کل باگ هایی هم که همش مال بیرون بازیه سر رنک و جمعیتو ایناست ولی تو خود بازی که مشکلی نداره اونم که خیلی مهم نیست حالا همه دیگه میدونن که اونی که 512 تا جمعیت داره یه جای کارش می لنگه دیگه یه ایراده دیگه ای هم که بعضیا میگرفتن سر این شیو کردن بود که اگه سریع بدیوید پشت سر یارو حتی اگه اسموک نندازی یارو هم ببینتت میشه شیوش کرد خوب اینم که ایراد نیست بلکه اصلا بازی رو جذاب تر میکنه:d

قبول داره . اون اپدیتی که میگی 1 گیگ اخه باهاش یه سری چیزا هم اضافه میشه . وگرنه بار ها بوده فقط واسه بستن یه تقلب اپدیت داده اپدیتش 30 تا 40 مگ بیشتر نبوده کلا تو اکثر بازیها اگه دقت کنین اپدیتی که بیرون داده میشه واسه بستن یه تقلب 30 تا 40 مگ بیشتر نیست . TLOU بازی خیلی بزرگییه . من مولتیشو زیاد رفتم موقع خودش . ولی خوب بعضی بازیها ادم باید ازش لذت ببره تا اینکه بخواد بخاطر چند تا تقلب خودشو عصبانی کنه و ذهن خودشو در گیر کنه

دوستان یه سوال آیا پچی آبدیتی چیزی برای این مشکل که الی رو تو مخفی کاری تو دید قرار میگرفت و نمیدیدنش اومد ؟ من تو این بازی هیچ مشکلی بجز این نمیدونم !!

از عمد نکردن
مدل بازی همینه
درست که از عمدی نبود ولی واقعا" بعضی از مواقع خیلی تو نظر میومد
یکی از بچه ها گفت انگار با یه آپدیت این مشکل رو حل کردن من 2بار بازی رو تموم کردم داشتم میرفتم برای 3 بار !! اما فقط بعضی مواقع الی نارحتم میکرد !!!

دوست عزیز من نه با شما دعوایی دارم نه میخوام بازی رو بد جلوه بدم انقدر بازی رو دوست دارم که شما نداری
لحن شما یکم تند هست ما داریم بحث میکنیم شما دلایل خودتو میگی منم مال خودم بقیه قضاوت میکنن هر کس به سلیقه خودش حق رو به یکی میده
من همون اول منظورتون رو فهمیدم ولی شما اصلا نمیدونید من دارم از چی حرف میزنم؟! و همش بحث رو میپیچونی
من دارم در مورد باگهای بازی صحبت میکنم شما میای در مورد مد ها و مپها و دی ال سی حرف میزنی!!!
اینا اصلا به هم ربطی نداره
شما برو تو یوتیوب بزن گلیچ ها و باگهای tlou بعد بیا اینجا! واست هک و باگ گلیج هایی که به مغز ادم هم خطور نمیکنه رو نشون میده
30622795054189778927.jpg
38053064413604727876.jpg

- - -ویرایش - - -

100% مهم نیست اما این یک نمونه از بیخیالی نوتی داگ رو به مولتی نشون میده...
محمد جان اینا چیترن که کند زدن به هر چی بازی قشنگه.یارو اول راند ساپلای میاد تویه مپ هنوز جعبه دوم رو باز نکره 8 تا مولوتو انداخت رومون(البته رویه من نه رویه دوستانی که برام تعریف کردن)

- - -ویرایش - - -

دوستان یه سوال آیا پچی آبدیتی چیزی برای این مشکل که الی رو تو مخفی کاری تو دید قرار میگرفت و نمیدیدنش اومد ؟ من تو این بازی هیچ مشکلی بجز این نمیدونم !!

این باید باشه وگرنه به گیم پلی آسیب میزنه

چرا فک کنم منتشر شده، من که خودم بدون پچ رفتم ولی احتمال زیاد منتشر شده;)

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or