The Last of Us [پست اول حتماً خوانده شود]

• Thread starter Thread starter Akiba
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز

کدامیک را بعنوان شاخص ترین مورد در TLOU پیش بینی میکنید ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,025
حالمونو بهم زدین بابا
70396691981068958732.gif
:d

تو این فیلم مراحل رشد قارچ رو رو حشرات نشون میده!
به جز مورچه حشرات دیگه ای هم به این قارچ مبتلا شدند که نشون میده و در اخر میگه : "این نوع قارچ ها به هر حیونی که دستشون برسه حمله میکنند...!!!"
مستند مورچه زامبی شده!

چه تصادفی لینکی که دادی ماله کانال منه قدیما ویدیو را گذاشته بودم.

Sent from my iPhone 4s

The Last Of Us: The Best Film Of The Year (That Wasn't Actually A Film) | Features | Empire
empire online به مناسبت GOTY که به بازی داده یه مصاحبه مفصل با نیل دراکمن و بروس نویسنده و کارگردان بازی داشته.خیلی جالبه از دستش ندید.اگر کسی هم حال داشت ترجمه ش کنه.:d
تو بخش هایی از مصاحبه بروس و نیل میگن ما خودمون انتظار نداشتیم بازیمون منتقدین رو جذب کنه چون بازیی ساخته بودیم بر اساس سلایق خودمون و به هیچ وجه انتظار موفقیت به مانند سریU رو نداشتیم همچنین اسم خود ND توقعات رو از ما خیلی بالا برده بود:
When you finished, what were your expectations of the game? Were you expecting any of the critical love that you’ve been getting?
Bruce: No… I thought it was going to be way more controversial and split people much more. I thought there’d be some positive people that really liked it and the other side of the coin: many, many more people that would be upset – upset in a lot of ways.
Neil: A lot of times we would say, “Man, we’re probably being too subtle with this stuff. There’s many people that aren’t going to appreciate how subtle this is, and aren’t going to pick up on these hints.” Because we’re asking a lot of our audience.
Bruce: There are no buildings that collapse…
Neil:Yeah, there’s no spectacle, so we thought commercially it wouldn’t be nearly as successful as Uncharted. And at the time – I’m sure Bruce felt this too – I felt like we’re making selfish decisions, because we were just making the game we want to play, and not worrying about how it’s going to sell or how it’s going to be received. Your ego is there, so you’re worried about that, but you’re not letting that drive your decisions. But then it was a pleasant surprise.
Bruce: Following up the Uncharted franchise and that success makes this different. Coming out of the doors of Naughty Dog and the prestige of that name being on the front of your title, the difficulty of creating a new IP, something that you feel is novel, unique, interesting and engaging – that’s hard. There is a lot of expectation there, there is a lot to get wrong, and we had all these lofty goals.

یه جای دیگه میگند وقتی کار بازی تموم شد سونی چند تا تستر فرستاد که نظرشون رو در مورد بازی بدند:
Neil: What was also interesting was right when we finished, Sony hired some consulting group to do a mock review for the game.
Bruce: Oh yeah…
Neil: And then we got that mock review and it was kind of like an average score, and they were complaining that there’s not enough boss fights and variety, and we were like, “OK, that’s kind of what we expected would be some of the reactions.”

Bruce: Yeah, they were saying, “We want some kind weapons, or some kind of secret cool weapon from the government that could destroy the infected easier.”

Neil: “We want more different classes of infected to fight…”
Bruce: “We want to know about the government conspiracy…”
Neil: So that’s when we thought, going forward, “OK, that’s going to be how a lot of people react to this, it’s going to be this.” But we were, again, pleasantly surprised when people picked up on the stuff we were trying to achieve.
مصاحبه جالبیه حتما کاملش رو بخونید.درباره تمام سختی هایی که تو طول این 3 سال کشیدن و یا کمبود وقتی که آوردند کامل صحبت میکنند.و یا جلسات تست صدایی که برای پیدا کردن صدای مناسب برای جول چقدر زمان برد.....

اگه رو انسان هم جواب بده یه Real TLOU پیش میاد :(( اون وقت باید به فکر جور کردن یه اسلحه باشیم

روی انسان جواب نمیده.حتی اگه یک شخص را چند سال تو یک اتاق که پر از این نوع قارچ باشه هم بزاریم بازم نمیتونه روی انسان تاثیر بزاره.

Sent from my iPhone 4s

نوشته شده توسط Lady Ashe:
. . . . .
ایم مطلب قدیمه و قبلا توی BBC Planet پخش شده و آریا خیلی وقت قبل تر از اینکه حتی بازی TLOU حرفی ازش زده بشه توی بلاگ http://forum.bazicenter.com/blogs/blog201/ بهش اشاره کرده بود
بعدها Neil نویسنده بازی اشاره کرد که کل بیس داستانی بازی از همین قسمت BBC P الهام گرفته شده بوده

پ.ن: منبع نخواین، چون خیلی وقت پیش خوندم و یادم به اسم منبع نیست

روی انسان جواب نمیده.حتی اگه یک شخص را چند سال تو یک اتاق که پر از این نوع قارچ باشه هم بزاریم بازم نمیتونه روی انسان تاثیر بزاره.

Sent from my iPhone 4s

همیشه 1 درصد احتمال بدین اون چیز شدنیه.هیچ چیز تویه این جهان مطلق نیست .پس ممکنه رویه انسان هم اثر داشته باشه

بچه ها بنظرتون قشنگ ترین قسمت the last of us کجا بود ؟؟؟

giphy.gif
همه بازی جاهای قشنگ بود!
ولی به نظرم این میتونه یکی از اونا باشه :
اونجایی که سم اینفکتد میشه و میخواد الی رو بکشه بعد هنری میزنه سم رو میکشه!
بعد به جول میگه تقصیر تو بوده میخواسته خودش رو یه جوری قانع کنه!
بعد کله خودشو میترکونه و بعد اون اهنگ زیبا میاد وسط این یکی از بهترین صحنه های بازی بود

بچه ها بنظرتون قشنگ ترین قسمت the last of us کجا بود ؟؟؟

giphy.gif

زیباترین صحنه ای که آدم رو شوکه میکنه(منکه شوکه شدم و یه جوری خیلی حالم گرفت)
الی گوزن رو با یه سرنگ دارو عوض میکنه و با هزار بدبختی میاد اونو به جوئل تزریق میکنه پتو رو رویه جوئل میکشه ولی خودش تویه اون سرما سرشو میزاره رویه کوله پشتیش.آخ....:((

همه جای بازی عالی بود دلم میخوا یبار دیگه بازیش کنم ولی حیف CD شو ندارم ولی من بیشتر با او اونجای بازی حال کردم که جول با هزار بدبختی دوباره تونست الی رو از بیمارستان نجات بده و بنظر من اون صحنه خیلی خیلی غمگین زیبا بود

این بازی از لحاظ داستان و مخصوصا کارگردانی چیزی فرای بازی های دیگه بود ..
به قدری سکانس های قشنگ و حرفه ای داشت که نمیشه واقعا یکیشون رو گفت!
ولی فقط به یکی از صحنه های مورد علاقم اشاره می کنم:
چپتر زمستون بود. اونجایی که الی رو گرفتن و جول دنبالش می گشت. بعد دو نفر رو اسیر کرد و با شکنجه از زیر زبونشون حرف کشید .. یعنی نحوه برخورد فوق خشن جول اینجا اوج عشق و علاقه اش به الی رو نشون میداد! یعنی یه بار دیگه ارزش داره که فقط به خاطر همین سکانس بازی رو از اول برم و لذت این قسمتش رو ببرم ... :bighug:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or