The Last of Us [پست اول حتماً خوانده شود]

• Thread starter Thread starter Akiba
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز

کدامیک را بعنوان شاخص ترین مورد در TLOU پیش بینی میکنید ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,025
دوستان داستان بازی چیه؟! راجبه زامبی ها و زنده موندن هستش؟! یعنی منظورم اینه که مثل فیلم و بازی walking dead میمونه؟! البته 100 درصد از بازی واکینگ دد قویتر و بهتر هستش با اینکه خوده واکینگ دد هم خیلی بازی خوبی هس! جوئل و الی با هم چه نسبتی دارن؟! بازی از کجا شروع میشه؟! آخرش چی میشه؟ اگه میشه یکی توضیح بده ممنون میشم چون شانسِ اینُ نداشتم که این شاهکار رو بازی کنم خیلی کنجکاوم بدونم قضیه ـش چیه!!!:( واقعا که افسوسُ صد افسوس#:-s و برای پی اس 4 هم میاد یا نه؟ اگه TLOU و Uncharted و صد البته GOW برای 4 بیاد که خیلی خیلی عالی میشه:x
داستان بازی بازی که خودش یه طومار داره واسه خودش ولی خیلی خلاصه میگم . یه ویروسه قارچیه حالا تقویت یافته است که رویه انسانها اثر کرده و مردم رو به این صورت در آورده(منبع ویروس هنوز شناخته شده نیست.) جوئلو الی هیچ رابطه ای با هم نداشتن .شخصی الی رو به جوئل میسپره که اونو تا یه منطقه ای برسونه .حوادثی که تویه راه براشون به وجود میاره کم کم به هم نزدیکتر میشن و یه جوریه رابطهی پدرو دختری بینشون حاکم میشه. چن شانس بازی کردن این بازی رو نداشتین به جرات میگم نصف عمرت بر فناست(حداقل دستگاه یه نفرو قرض بگیر این هنرو تموم کن که حیفه از دستش بدی) برای ps4 هم اومد .

- - -ویرایش - - -

Black_Flag

داداش جوابت رو این زیر بگیر

واسه 4 اومد;)

ضمنا این قارچ ها واقعا وجود دارن تو طبیعت و تخیلی نیست.

همچین چیزی اصلا در طبیعت وجود نداره . اگه منظورتون اون قارچ اون مورچه معروف هست که کلا برای انسان و حتی حیوانات و حتی بعضی از خود حشره ها هم جواب نمیده و سمش انقدر اصلا قوی نیست . شرایط دمایی که داره کلا اصلا به ندرت پیدا میشه و سریع از بین میره .

در کل همچین چیزی اصلا وجود نداره .

همچین چیزی اصلا در طبیعت وجود نداره . اگه منظورتون اون قارچ اون مورچه معروف هست که کلا برای انسان و حتی حیوانات و حتی بعضی از خود حشره ها هم جواب نمیده و سمش انقدر اصلا قوی نیست . شرایط دمایی که داره کلا اصلا به ندرت پیدا میشه و سریع از بین میره .

در کل همچین چیزی اصلا وجود نداره .

خوب مگه من گفتم انسان ها ؟؟؟؟

چرا روی اون مورچه ها جواب میده ... خیلی بد و ناگوار هم جواب میده ... مستندش رو ببین

خوب مگه من گفتم انسان ها ؟؟؟؟

چرا روی اون مورچه ها جواب میده ... خیلی بد و ناگوار هم جواب میده ... مستندش رو ببین

رو مورچه ها جواب میده ولی رو اکثر حشره ها بخاطر ضعیف بودن سمش کلا بی اثر هست .

شما یجوری گقتی تخیلی نیست هر کی نگه فردا پس فردا همه اینفکتد میشیم !

رو مورچه ها جواب میده ولی رو اکثر حشره ها بخاطر ضعیف بودن سمش کلا بی اثر هست .

شما یجوری گقتی تخیلی نیست هر کی نگه فردا پس فردا همه اینفکتد میشیم !

هههههههههه =)) باحال گفتی

اره بد توضیح دادم

تازه اگه واقعا میتونست روی یه انسان تاثیر بزاره ..فکر نمیکنم حالت وحشیانه و تحاجمی بهش بده .

همچین چیزی اصلا در طبیعت وجود نداره . اگه منظورتون اون قارچ اون مورچه معروف هست که کلا برای انسان و حتی حیوانات و حتی بعضی از خود حشره ها هم جواب نمیده و سمش انقدر اصلا قوی نیست . شرایط دمایی که داره کلا اصلا به ندرت پیدا میشه و سریع از بین میره . در کل همچین چیزی اصلا وجود نداره .
چرا عزیز وجود داره این ویروس رویه موجودات کوچیک عمل میکنه.ولی تویه این بازی به گونه ایی تقویت پیدا کرده که رویه انسان هم اثر کرده

حالا بگذریم این فکر کنم قارچ هم نباشه میره جز دسته انگل ها !

ولی عامل TLOU قارچ بود .

- - -ویرایش - - -

چرا عزیز وجود داره این ویروس رویه موجودات کوچیک عمل میکنه.ولی تویه این بازی به گونه ایی تقویت پیدا کرده که رویه انسان هم اثر کرده

بالاتر توضیح دادم .

ولی واقعا جالب بود برام ..اصلا نمیدونستم که این قارچ روی مورچه ها اثر میکنه..الان که عکساش رو تو نت دیدم..یه جوری شدم...8-|در مورد این قضیه انسان ها هم اصلا حرفش رو نزنید..من میترسم..:|:d

رو مورچه ها جواب میده ولی رو اکثر حشره ها بخاطر ضعیف بودن سمش کلا بی اثر هست . شما یجوری گقتی تخیلی نیست هر کی نگه فردا پس فردا همه اینفکتد میشیم !
حالا شاید شما فکر کنی که این فیلم های وامپیر (خون آشام)که درست میشه تخیلیه و غیره.ولی در علم پزشکی دقیقا همون دوتا دندون انسان به خون واکنش عجیبی داره و طی طولانی مدت در اثر بر خورد با خون رشد میکنه.در ضمن در حال حاضر خفاش های خون آشام موجود میباشد:d

ولی واقعا جالب بود برام ..اصلا نمیدونستم که این قارچ روی مورچه ها اثر میکنه..الان که عکساش رو تو نت دیدم..یه جوری شدم...8-|در مورد این قضیه انسان ها هم اصلا حرفش رو نزنید..من میترسم..:|:d

منم همینطور

حالا شاید شما فکر کنی که این فیلم های وامپیر (خون آشام)که درست میشه تخیلیه و غیره.ولی در علم پزشکی دقیقا همون دوتا دندون انسان به خون واکنش عجیبی داره و طی طولانی مدت در اثر بر خورد با خون رشد میکنه.در ضمن در حال حاضر خفاش های خون آشام موجود میباشد:d
ای بابا ما داریم ...
بعد شما ...
یییییعنی چی

دانشمندان موفق به کشف شواهدی از وجود قارچهایی شده اند که برای ادامه بقای خود مورچه ها را آلوده کرده و با کنترل مغز و رفتارهای آنها، حشرات مسخ شده را به سوی مرگ می‌کشانند.شواهد وجود قارچهایی که مورچه های نجار را به مرده هایی متحرک تبدیل می کرده و آنها برای رسیدن به مقاصد خود به سمت مرگ می کشانیده اند بر روی برگ گیاهانی که 48 سال پیش در آلمان می روییده اند کشف شده است.
این یافته نشان می دهد قارچهای انگلی توانایی کنترل جاندارانی را که به خود آلوده می کنند در گذشته های بسیار دور، حتی قبل از شکل گیری هیمالیا به دست آورده اند. هاگ قارچهای انگلی که امروزه نیز وجود دارند و در میان جنگلها رشد می کند، هنگام عبور مورچه های نجار از میان جنگل به بدن آنها می چسبند.
سپس قارچ درون بدن مورچه ها رشد کرده و مواد شیمیایی از خود منتشر می کند که بر روی رفتار مورچه ها تاثیر می گذارد. به گونه ای که برخی از مورچه ها در حالی که بقیه مورچه های آشیانه به همراه هم از لانه های خود که بر بالای درختان قرار دارند، پایین آمده و به سراغ نزدیکترین برگهای حوالی آشیانه می روند؛ به تنهایی آشیانه را ترک کرده و به جستجوی برگهای تازه می پردازند.
مرحله آخر حکم اعدام قارچهای انگلی برای مورچه ها بسیار هولناک است. مورچه های آلوده در ساعات آخر زندگی خود به سمت زیرین برگی که بر روی آن قرار دارند رفته و طی آخرین گزش خود که به "گزش مرگ" شهرت دارد، رگبرگ اصلی برگ را می گزند و آرواره ای خود را بر روی آن قفل می کنند، وضعیتی که منجر به بی حرکتی مورچه می شود.
به گفته محققان دانشگاه هاروارد گاه مورچه ها به صورت دسته جمعی به این مرگ دچار می شوند و می توان در میان جنگلها گورستانهای دسته جمعی را شاهد بود که در آنها 20 یا 30 مورچه در متر مربع قبل از مرگ رگبرگهای اصلی برگی را گزیده اند.
این قارچهای قاتل قدرت رشد بر روی ارتفاع و یا کف جنگل را ندارند و از این رو مورچه های آلوده در جایی میان این دو سطح می میرند، جایی که رطوبت و حرارت مناسب رشد قارچها است. پس از مرگ مورچه، قارچها از میان سر حشره رشد کرده و مقادیر زیادی هاگ تولید می کند که در طول شب بر روی کف جنگل پراکنده شده و قربانیان جدید خود را انتخاب می کنند.
به گفته دانشمندان مورچه های آلوده تمامی قدرتی که برایشان به جا مانده را برای گزش آخر استفاده می کنند و نشانه ای از این گزش را به شکل یک وزنه ورزشی (دمبل) از خود بر روی برگها به جا می گذارند.
اکنون سئوال این است که چه چیز می تواند باعث شود یک قارچ تنها به کشتن قربانی خود کفایت نکند، بلکه کنترل مغز و ماهیچه های او را در دست گرفته و سپس او را بکشد. به گفته محققان از میان ارگانیزمهای قارچی شناخته شده تنها چند گونه وجود دارند که به این شکل تکامل یافته و قادر به دست کاری رفتارهای قربانی خود هستند.

اینکه چطور یه قارچ میتونه اینطور هوشمند و هدفمند اونم مغز و اندام یه موجود دیگه رو کنترل کنه ... فکرشم تمام تاروپود ادم رو به لرزه میاندازه ... به خصوص بعد از تجربه عنوانی مثل اخرین ما .

- - -ویرایش - - -

یه کاری کنم شب خوابتون نبره

54249283640095870534.jpg

87987213203966204900.jpg

اینم ادم اگه قرار بود الوده بشن

c2ebb0f55fa4509df9d7f97ed8aaf4cd-d69hjo1.jpg

آخرین ویرایش:
تو این فیلم مراحل رشد قارچ رو رو حشرات نشون میده!
به جز مورچه حشرات دیگه ای هم به این قارچ مبتلا شدند که نشون میده و در اخر میگه : "این نوع قارچ ها به هر حیونی که دستشون برسه حمله میکنند...!!!"
مستند مورچه زامبی شده!

وای عجب چیزی میشه پسر فکرش بکن دوتا قارچ اینجوری رو سر آدم در بیاد میشیم اینهو شرک:d
Untitled.png
[/IMG]

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or