The Last of Us [پست اول حتماً خوانده شود]

• Thread starter Thread starter Akiba
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز

کدامیک را بعنوان شاخص ترین مورد در TLOU پیش بینی میکنید ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,025
راه های خیلی زیادی هست مثلا شخصیت اول میتونه دستور بده به سگ که بره قایم بشه و مثلا بره تو فلان جا :d برعکس خیلی هم کار تاکتیکی میشد و کنترل سگ رو هم میتونستیم از طریق کاراکتر اول داشته باشیم :d تو مبارزات تن به تن و تشخیص جا و مکان Infected ها هم که خوراک بود :d

ببینم جدیدا COD:Ghsot بازی کردی ؟:-?:d

این یه مورد رو شدید قبول دارم ولی خب بازم مشکل حادی نیست و میتونه صحبت های جالبی بکنه با سگ یا وجود یه نفر دوم هم ایرادی وارد نمیکرد :d مهم وجودیت سگ هست :d
صحبت خود کاراکتر اصلی مهم نیست.جوابی که سگ میده مهمه:p

بی برو بابا با کی داریم بحث میکنیم :|:d

:d

به نظرم بهترین آپشن جدیدی که میتونه تویه نسخه جدید اضافه بشه که جاش خیلی خالیه سگ نیست:dکه یه دوربین هم روش ببندن:d تربیت شده باهاش اینفکتت گاز بگیری:d
یه کو آپ سر حال آنلاینه که دو نفره با یه رفیق خوب بازی رو در کمال آرامش تموم کنی.فکرش رو بکنید یه اینفکتت اومده گلویه محمد رو گرفته که بخورش منم میزارم بخورش:dنه نمیزارم چنان با پاره اجر میزنم تو سرش که نفهمه از کجا خورده.یه حس جذابیت داره .حتما همین طوره.رویه ps4 با گرافیکی ماورایی فکرش رو بکنید چه فاضی میده که اگه یه زره نول بخوره بهش تمومه جرقه میزنیم:d

به نظرم بهترین آپشن جدیدی که میتونه تویه نسخه جدید اضافه بشه که جاش خیلی خالیه سگ نیست:dکه یه دوربین هم روش ببندن:d تربیت شده باهاش اینفکتت گاز بگیری:d
یه کو آپ سر حال آنلاینه که دو نفره با یه رفیق خوب بازی رو در کمال آرامش تموم کنی.فکرش رو بکنید یه اینفکتت اومده گلویه محمد رو گرفته که بخورش منم میزارم بخورش:dنه نمیزارم چنان با پاره اجر میزنم تو سرش که نفهمه از کجا خورده.یه حس جذابیت داره .حتما همین طوره.رویه ps4 با گرافیکی ماورایی فکرش رو بکنید چه فاضی میده که اگه یه زره نول بخوره بهش تمومه جرقه میزنیم:d
این ایده سگ که خیلی بده و این ایده تو بدتر:d
کو اپ بدرد نمیخوره همین طور که دوستمون گفت حس RE رو به ادم میده...!
به نظرم این بازی ادامه پیدا نکنه بهتره:d

این ایده سگ که خیلی بده و این ایده تو بدتر:d
کو اپ بدرد نمیخوره همین طور که دوستمون گفت حس RE رو به ادم میده...!
به نظرم این بازی ادامه پیدا نکنه بهتره:d

چون گفتم محمدو بخوره اینو میگی:d خوب نخوره:d نمیزارم بخورت:dبا اسنایپر مخشو میزنم:sniper: حالا بزار بیاد یه جوری با هم کنار میایم:d
حالا ببینید چه روزی گفتم کو آپ میاد تو بازی همه لذت میبریم

چون گفتم محمدو بخوره اینو میگی:d خوب نخوره:d نمیزارم بخورت:dبا اسنایپر مخشو میزنم:sniper: حالا بزار بیاد یه جوری با هم کنار میایم:d
حالا ببینید چه روزی گفتم کو آپ میاد تو بازی همه لذت میبریم
شاید نیاد
ولی اگه بیاد حال میده
ولی خوده ناتی داگ حواسش بوده که کو اپ نزاشته از اول
لابد نمیشده
چون انچارتد ها کو اپ داشتند

اگه نسخه بعدی در کار باشه،به جزء اینکه بخوان چند تا آیتم (ماسکو کلاهو )اینجور چیزا واسه مولتی و چندتا مپ دشتی و مشتی:d بزارن واسه مولتی و واسه داستانی بازی چندتا اینفکتت جدید طراحی کنن با چندتا گان جدید، نو آوری جدیدشون چیزی نمیمونه به جزء اینکه یه کو آپ خیلی سرحال ازش در بیارن که نیاز به یه همکاری بالا داشته باشه.حالا به نظر شما(اگه 1 درصد احتمال بدین این بازی ادامه داره)نو آوری جدید بازی(به جزءداستان فوق العادش) چی میتونه باشه.....
تا حالا یه سگ داشتیم :d با یه کو آپ :dایده ی بعدی رو، رو کنید.

اگه نسخه بعدی در کار باشه،به جزء اینکه بخوان چند تا آیتم (ماسکو کلاهو )اینجور چیزا واسه مولتی و چندتا مپ دشتی و مشتی:d بزارن واسه مولتی و واسه داستانی بازی چندتا اینفکتت جدید طراحی کنن با چندتا گان جدید، نو آوری جدیدشون چیزی نمیمونه به جزء اینکه یه کو آپ خیلی سرحال ازش در بیارن که نیاز به یه همکاری بالا داشته باشه.حالا به نظر شما(اگه 1 درصد احتمال بدین این بازی ادامه داره)نو آوری جدید بازی(به جزءداستان فوق العادش) چی میتونه باشه.....
تا حالا یه سگ داشتیم :d با یه کو آپ :dایده ی بعدی رو، رو کنید.

2 3 روز این GHOSTS و BLACKLISTS بازی نکنی خوب میشی و ایده های خوبی به ذهنت میاد :دی

در کل یک سگ کلا ایده چر..تی هست . البته این اکتیو چند روز دیگه کال اف مرغ رو هم میزنه لامصب فروشش از قبلی هم بیشتره

CO OP هم یک مبحث خیلی جداست . ناتی نمیاد همه بازیاش COOP بزاره اینجوری میشه اکتیو دیگه :دی

خوب دیگه تمومه . نظری ندارم ( حالا کی گفت من نظر بدم :دی )

:d
it has now been confirmed that The Last of Us PS4 listing was indeed a hoax
sigh.gif
The Last of Us PS4 release

سوال پایان بازی

بچه ها خیلی وقته بازی رو تموم کردم ولی الان این سوال تو ذهنم ایجاد شد که وقتی الی از جول پرسید قسم میخوری هرچی که گفتی حقیقته و جول هم گفت من قسم میخورم !
آیا الی میدونست که جول داره دروغ میگه آخه یطوری داشت با شک نیگا میکرد جول رو /؟/
نظرتون چیه ؟

سوال پایان بازی

بچه ها خیلی وقته بازی رو تموم کردم ولی الان این سوال تو ذهنم ایجاد شد که وقتی الی از جول پرسید قسم میخوری هرچی که گفتی حقیقته و جول هم گفت من قسم میخورم !
آیا الی میدونست که جول داره دروغ میگه آخه یطوری داشت با شک نیگا میکرد جول رو /؟/
نظرتون چیه ؟

نظر من اینه که میدونست ولی یه جورایی دیگه دنبال دردسر نبود و خودش رو به ندونستن زد:-s

سوال پایان بازی

نظرتون چیه ؟

مجبور بود قبول کنه.اگه قبول نمیکرد میخواست چیکار کنه. کجا بره؟نه راه پس نه راه پیش که میگن همینه #:-s

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or