The Last of Us [پست اول حتماً خوانده شود]

• Thread starter Thread starter Akiba
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز

کدامیک را بعنوان شاخص ترین مورد در TLOU پیش بینی میکنید ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,025
امکان نداره نسخه دیگه ای براش بیاد!
هر شاهکار یک بار تکرار میشه...
حداقل اگه ناوتی داگ هوشیار باشه اینکارو نمیکنه.

ولی محمد جان فکر نمیکنم به این راحتی بزارن یه شاهکار خاطره بشه
به نظرم اگه قرار باشه نسخه بعدی در کار باشه تویه این dlc که قراره چند روز دیگه بیاد معلوم میشه که آیا ادامه داره یا نه

به نظرم اگه قرار باشه نسخه بعدی در کار باشه تویه این dlc که قراره چند روز دیگه بیاد معلوم میشه که آیا ادامه داره یا نه
:-oچی؟؟؟؟:-o left behind قراره چند روزه دیگه بیاد جدی میگی؟؟؟

حرفات درسته ولی سری های UC رو در نظر بگیر
هرچقدر هم خوب باشه بعد از سه سری مزش هی کم تر میشد ( جدا از اینکه نسخه 2 از 1 خیلی بهتر بود ) اینم بنظرم نباید ادامه پیدا کنه تا همون خاطره شیرین بمونه تو ذهن بازیکنا...
به نظرم کلا معلومه تو این DLC چه اتفاقاتی قرار بیوفته و فک نکم در مورد اینکه بازی ادامه داره یا نه چیزی بده بیرون!
تاریخ عرضه اش هم معلوم نیست ولی گفتن اوایل 2014 میاد که تا کریسمس چیزی نمونده:)

حداقل کاش نسخه دومش و سومش بیاد برای پلی 5 کالکشنش کنن :d

حرفات درسته ولی سری های UC رو در نظر بگیر
هرچقدر هم خوب باشه بعد از سه سری مزش هی کم تر میشد ( جدا از اینکه نسخه 2 از 1 خیلی بهتر بود ) اینم بنظرم نباید ادامه پیدا کنه تا همون خاطره شیرین بمونه تو ذهن بازیکنا...
به نظرم کلا معلومه تو این DLC چه اتفاقاتی قرار بیوفته و فک نکم در مورد اینکه بازی ادامه داره یا نه چیزی بده بیرون!
تاریخ عرضه اش هم معلوم نیست ولی گفتن اوایل 2014 میاد که تا کریسمس چیزی نمونده:)

با حرفت کاملا موافقم .وقتی نسخه های بازی زیاد میشه کامملا بازی رو لوس میکنن.اصلا اون جذابیت و تازگی سابق رو نداره.ولی خدایش من یکی دلم نمیاد این بازی آخرین نسخه باشه:(

با حرفت کاملا موافقم .وقتی نسخه های بازی زیاد میشه کامملا بازی رو لوس میکنن.اصلا اون جذابیت و تازگی سابق رو نداره.ولی خدایش من یکی دلم نمیاد این بازی آخرین نسخه باشه:(
تا دو تا جا داره
چون برای ps4 نداده
مثلا دو سال بعد یه چیز خیلی خوب بده
نه مثه اساسین که نسخه هاش فرقی با قبلی هاش نداره بعد تازه هر سالم یه دونه میده

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or