The Last of Us [پست اول حتماً خوانده شود]

• Thread starter Thread starter Akiba
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز

کدامیک را بعنوان شاخص ترین مورد در TLOU پیش بینی میکنید ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,025
به شدت با دنباله دار کردن این بازی مخالفم ... واقعا خراب میشه ... حداقل اگه میخوان براش نسخه های دیگه هم بسازن ...بدون الی و جوئل ... باید باشه

بچه ها مثل اینکه یادتون رفته داستان بازی بعد از 20 سال از مرگ سارا دختر جوئل میگذره و ما نمیدونیم که جوئل توی اون 20 سال چیکارایی که نکرده، یعنی چطوری زندگیش رو گذرونده و ...
به نظر من میتونن داستان بازی رو باز تر کنن و به اتفاقات قبل از ارتباط با الی بپردازن ، یعنی مثلا رابطه تس و جوئل و اینکه واسه Survive چیکار میکردن؟:d
به نظر من اینجوری خیلی خوب میشه اگه اینکارو بکنن حالا نمیدونم شماها دیگه نظرتون چیه؟؟؟;;)

به شدت با دنباله دار کردن این بازی مخالفم ... واقعا خراب میشه ... حداقل اگه میخوان براش نسخه های دیگه هم بسازن ...بدون الی و جوئل ... باید باشه

ای بابا شما که چشش رو هم کور کردی معمولا یه گیمر با کاراکتر های قدیمیه بازی حال میکنه .متال گیر رایزینگ رو ببینید وقتی اولد اسنیک توش نبود کوجیما رو زیر بار انتقاد گرفتن که این چه وضعشه در آوردین پس اسنیک کجاست.
اگه قرار نسخه بعدی بازی باشه ولی جوئلو الی توش نباشه همون بهتر نسخه بعدی رو نزنن

- - -ویرایش - - -

بچه ها مثل اینکه یادتون رفته داستان بازی بعد از 20 سال از مرگ سارا دختر جوئل میگذره و ما نمیدونیم که جوئل توی اون 20 سال چیکارایی که نکرده، یعنی چطوری زندگیش رو گذرونده و ...
به نظر من میتونن داستان بازی رو باز تر کنن و به اتفاقات قبل از ارتباط با الی بپردازن ، یعنی مثلا رابطه تس و جوئل و اینکه واسه Survive چیکار میکردن؟:d
به نظر من اینجوری خیلی خوب میشه اگه اینکارو بکنن حالا نمیدونم شماها دیگه نظرتون چیه؟؟؟;;)

I agree with you

این 20 سال که میگید برای یک دی ال سی پر محتوا خیلی ارزشمنده ولی فک نکنم کشش داشته باشه که که به عنوان the last of us 2 عرضه بشه!!
البته میشه به عنوان یک بازی جمع و جور قبل عرضه ی شماره 2 برا ویتا بیاد :d

دقیقا منم دلم میخواست در مورد این 20 سال باشه تا چطوری اینفکتد شدن الی!
به نظرم اگه در موقع او 20 سال باشه خیلی زیبا تر و پر محتوا تره.
ولی بازم معلوم نیست احتمالا ناوتی داگ واسه اونم برنامه داره...

سوابق Naughty Dog و تجربیات گذشتگان احتمال ساخت شماره های بعدی برای این بازی را به بالای 75% میرسونه
هیچ منبعی ذکر نشده و حدسیات شخصبه
اما اگه یه دو دو تا چهار تا بکنیم و بقیه IP های ND را بررسی کنیم به حرف من پی خواهید برد

سوابق Naughty Dog و تجربیات گذشتگان احتمال ساخت شماره های بعدی برای این بازی را به بالای 75% میرسونه
هیچ منبعی ذکر نشده و حدسیات شخصبه
اما اگه یه دو دو تا چهار تا بکنیم و بقیه IP های ND را بررسی کنیم به حرف من پی خواهید برد
اصلا دلیلی وجود نداره که اخرین ما ادامه نداشته باشه!!
حداقل به عنوان یک سه گانه خواهد بود!

اصلا دلیلی وجود نداره که اخرین ما ادامه نداشته باشه!!
حداقل به عنوان یک سه گانه خواهد بود!
شاید اسم سه گانه گذاشتن روی ادامه این بازی کاملا درست نباشه
داستان بعد های ادامه دادن خیلی زیادی داره که میتونه شماره های زیادی براش داشته باشه و حتی میتونه یک شاهکار تک دیگه باشه، مسلما ادامه خواهد داشت (همینطور که از Uncharted 4 نسخه اومده و داره میاد)
همه چیز بستگی داره به ND و اینکه چه سیاستی پیش میگیره
یادمه توی سایت ND نوشته بود نظراتتون را راجع به DLC و U4 بگین که این نشون میده افراد این تیم نظرات مخاطبان براشون مهمه و مسلما اشتیاق زیاد برای ادامه TLOU را درک خواهند کرد

خب دیروز بازی رو برای بار سوم رو اخرین درجه سختی تموم کردم :-s:d جز تروفی های انلاین هم همه رو گرفتم :d ( البته نمیتونید ببینید چون کلا یه 1 سالی هست تروفی ها رو سینک نکردم :| )

از تعاریف بازی که بگذریم و کلا معلومه بعد از 3 بار بازی کردن به یه نتیجه رسیدم که تو بازی یه چیزی زیادی جاش خالی هست و مطمئنا اگه میبود بازی بدجور منفجره میشد و مطمئنم بهترین گزینه و اپشن میتونه برای نسخه بعد باشه :d

هر قدم بازی که میرفتم جای خالی یه سگ رو احساس میکردم :d لامصب خیلی خیلی جای این موجود خالیه و باید حتما میبود :d خیلی هم کمک میتونست بکنه :d

اگه نسخه بعدی وجود داشته میتونه این ایده که یکنفر باشیم ( حالا جوئل یا کاراکتر جدید ) بهمراه یک سگ با هوش مصنوعی کلفتی که فقط از دست ناتی گاد بر میاد رو شاهد باشیم :d یعنی خیلی چیز خوفی میشه o:-):d اخر بازی یا اواسط بازی هم یه اتفاق دراماتیک برای سک بیوفته دیگه نورعلی نور :bighug:

از تعاریف بازی که بگذریم و کلا معلومه بعد از 3 بار بازی کردن به یه نتیجه رسیدم که تو بازی یه چیزی زیادی جاش خالی هست و مطمئنا اگه میبود بازی بدجور منفجره میشد و مطمئنم بهترین گزینه و اپشن میتونه برای نسخه بعد باشه :d
هر قدم بازی که میرفتم جای خالی یه سگ رو احساس میکردم :d لامصب خیلی خیلی جای این موجود خالیه و باید حتما میبود :d خیلی هم کمک میتونست بکنه :d
اگه نسخه بعدی وجود داشته میتونه این ایده که یکنفر باشیم ( حالا جوئل یا کاراکتر جدید ) بهمراه یک سگ با هوش مصنوعی کلفتی که فقط از دست ناتی گاد بر میاد رو شاهد باشیم :d یعنی خیلی چیز خوفی میشه o:-):d اخر بازی یا اواسط بازی هم یه اتفاق دراماتیک برای سک بیوفته دیگه نورعلی نور :bighug:

اونوقت سگ چجوری میخواست کاور بگیره ؟؟:-?:d
فرضا سگ رو هم اضافه کردن. یکی از بهترین لحظات TLOU اون موقع هایی بود که جول و الی در حین راه رفتن باهم حرف میزدن.تو نسخه جدید چطور میشه که کاراکتر اصلی با سگش با هم حرف بزنن.:d
یه راه داره.اونم اینکه سگ طبق الفبای مورس واق واق کنه بعد زیر صفحه زیرنویس بزنن :))

اونوقت سگ چجوری میخواست کاور بگیره ؟؟
:-?:d

راه های خیلی زیادی هست مثلا شخصیت اول میتونه دستور بده به سگ که بره قایم بشه و مثلا بره تو فلان جا :d برعکس خیلی هم کار تاکتیکی میشد و کنترل سگ رو هم میتونستیم از طریق کاراکتر اول داشته باشیم :d تو مبارزات تن به تن و تشخیص جا و مکان Infected ها هم که خوراک بود :d

فرضا سگ رو هم اضافه کردن. یکی از بهترین لحظات TLOU اون موقع هایی بود که جول و الی در حین راه رفتن باهم حرف میزدن.تو نسخه جدید چطور میشه که کاراکتر اصلی با سگش با هم حرف بزنن.

این یه مورد رو شدید قبول دارم ولی خب بازم مشکل حادی نیست و میتونه صحبت های جالبی بکنه با سگ یا وجود یه نفر دوم هم ایرادی وارد نمیکرد :d مهم وجودیت سگ هست :d

یه راه داره.اونم اینکه سگ طبق الفبای مورس واق واق کنه بعد زیر صفحه زیرنویس بزنن
:))

بی برو بابا با کی داریم بحث میکنیم :|:d

امیدوارم به جای TloU بر و بکس برن تو کار نیو آیپی 8-> :دی
هر قدم بازی که میرفتم جای خالی یه سگ رو احساس میکردم :d
احتمالاً این چندوقته زیادی CoD:G بازی کردی :-? :دی
ورودت رو به جمع CoD فن ها تبریک میگم :bighug: :دی
اونوقت سگ چجوری میخواست کاور بگیره ؟؟:-?:d
یه چی هست در مورد این کاورگیری TloU هی میخوام بگم ولی نمیشه :| دارم خفه میشم :silenced:
نکته به شدت مثبت میباشد ولی خو نمیشه گفت :| :دی

احتمالاً این چندوقته زیادی CoD:G بازی کردی
:-?
:biggrin1:
ورودت رو به جمع CoD فن ها تبریک میگم
:bighug:
:biggrin1:

من غلط بکنم این Piece of sh8It رو بازی کنم :| در مورد دومی هم غلط بکنم از COD طرفداری کنم :d:|

بی برو قیصر این فحشا به من نمیچسبه :d

یه چی هست در مورد این کاورگیری TloU هی میخوام بگم ولی نمیشه
:|
دارم خفه میشم

خب بگو دیگه
:|:d

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or