The Last of Us [پست اول حتماً خوانده شود]

• Thread starter Thread starter Akiba
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز

کدامیک را بعنوان شاخص ترین مورد در TLOU پیش بینی میکنید ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,025
دوستان همین الان بازی رسید دستم الان میرم میذارم تو دستگاه 1ساعت بعد میام نظرم رو میگم

جمله ای هیجان انگیز که در زمان ریلیز بازی کاربرد زیادی خواهد داشت:d

دوستان همین الان بازی رسید دستم الان میرم میذارم تو دستگاه 1ساعت بعد میام نظرم رو میگم

جمله ای هیجان انگیز که در زمان ریلیز بازی کاربرد زیادی خواهد داشت:d

فقط 1 ساعت؟؟؟
من اگه رسید دستم روز اول کمتر از 4 ساعت بازی نمیکنم ...

چرا این نظرسنجی گزینه ی،، همه ی موارد،، نداره؟ :d

شخصیت پردازی و داستان بازی ،طبق ویدیوهایی که دیدیم ،برجسته به نظر میرسه،اتمسفر و محیط هم در موردش چیزی نگم بهتره! فراتر از یه بازیه و اون حس نا امیدی و ویرانی رو به نحو احسنت! القا میکنه.

گیم پلی هم که رکن اصلی یه بازیِ خوبه و اگه این بازی رو تایید میکنیم(به عنوان یه بازی خوب) پس گیم پلی TLOU یه تجربه ی ناب است :>

از نظر گرافیک، حتی اگه TLOU ،هم رده ی آنچارتد باشه،پس با یه شاهکار دیگه طرفیم!

چرا این نظرسنجی گزینه ی،، همه ی موارد،، نداره؟ :d

اقا خبری از قسمت دوم مانگا نیست؟
مثل اینکه زیادی به بازی گره خورده داستانش
دوستان جایی احیانا تیلیغ بیش خرید دیدین که چه امکاناتی داره لینک بدید

اقا خبری از قسمت دوم مانگا نیست؟
مثل اینکه زیادی به بازی گره خورده داستانش
دوستان جایی احیانا تیلیغ بیش خرید دیدین که چه امکاناتی داره لینک بدید

قبلا هم گفتم دیگه پیش خرید گیم استاپ یه سری ایتم واسه مولتی میده

مانگا رو گفتن که! یک ماه طول میکشه! برای همین فعلا منتظرش نباشید! :d
اما یک خبر در مورد مانگا!
آنچه در قسمت بعد خواهید خواند! (مثل این 5ثانیه ی آخر انیمه ها :-" ) چون شاید دوست نداشته باشید چیزی بدونید از چپتر بعدی،میزارمش توی اسپویلر :-"

کودکی کامینوکه !!!
البته این یک بخشی از مانگا هست! وگرنه توی چپتر قبل دیدیم که،توی چپتر 2 ، Ellie رو هم میبینیم! :d

---
یک سؤال دارم خودم! :d
اون کمیک رسمی چی شد قضیش؟ تاریخ انتشارش اصلا کی بود؟ :d هیچی از تاریخ انتشار و ایناش یادم نمیاد! :d

اون کمیک رسمی چی شد قضیش؟ تاریخ انتشارش اصلا کی بود؟ :d هیچی از تاریخ انتشار و ایناش یادم نمیاد! :d
اين كميك كه رسمي نيست TLOU تنها يه مانگا رسمي داره كه اونم علي ( نويسنده NG‌ ) و احسان ( طراح هنري NG‌ ) زحمتش رو كشيدن:d

اما به دور از شوخي ( اگه اشتباه نكنم ) هنوز تاريخ دقيقي براي ريليز Comic اعلام نشده و فقط گفتن كه Spring 2013 عرضه ميشه:d باز براي اطلاعات بيشتر به رضا تامي رجوع كن:d اون از خود Neil Druckmann بيشتر اطلاعات داره:d

lastofuscomic_23740.nphd.jpg

اين كميك كه رسمي نيست TLOU تنها يه مانگا رسمي داره كه اونم علي ( نويسنده NG‌ ) و احسان ( طراح هنري NG‌ ) زحمتش رو كشيدن:d

اما به دور از شوخي ( اگه اشتباه نكنم ) هنوز تاريخ دقيقي براي ريليز Comic اعلام نشده و فقط گفتن كه Spring 2013 عرضه ميشه:d باز براي اطلاعات بيشتر به رضا تامي رجوع كن:d اون از خود Neil Druckmann بيشتر اطلاعات داره:d

lastofuscomic_23740.nphd.jpg

NG?:-/

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or