The Last of Us [پست اول حتماً خوانده شود]

• Thread starter Thread starter Akiba
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز

کدامیک را بعنوان شاخص ترین مورد در TLOU پیش بینی میکنید ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,025
تس ( آنی ورشینگ ) تو سیزن هفت سریال 24 بازی کرده موشن کپچر رو که دیدم متوجه شدم همون بازیگره

تو VGA یه تریلر فقط واسه اعلام تاریخ ریلیزش نمایش دادن : 7 می 2013

ضمن عرض عاپ:|
تاریخ release بازی اعلام نشد؟:-/

:shocked:
دکرمانتین حافظه آیا:-/:دی VGA <---> 7 MAY

فک کنم به تقویم خودمون میشه 18 خرداداردیبهشت یه هفته بعد هم احتمالاً GTA میاد آی من به این دانش آموز ها و دانشجوها بخندم>:)
یه ماه جلو رفتی ! :d تا جایی که یادمه 17 اردیبهشت میشه

خیر 7 می توی اردیبهشت میباشد! :d 21 می میشه 31 اردیبهشت، 7 ـم رو خودتون حساب کنید ببینید چندم در میاد :-" :d

اوکی آقا همون هفدهم اونور :دی
تا جایی که یادمه 17 اردیبهشت میشه ! روز پاکیه این روز ! :d خوش بحال کسی که متولد این روز مبارکه ! :(:d
روز جهانی شماست که روز جهانی Infected Area :دی

آخرین ویرایش:
خیر 7 می توی اردیبهشت میباشد! :d 21 می میشه 31 اردیبهشت، 7 ـم رو خودتون حساب کنید ببینید چندم در میاد :-" :d

یک تریلر از بخش مولتی نمیدن؟ :-s این بازی اطلاعات کافی از بخش SPـش داریم،بیشتر از این دیدن ممکنه مضر باشه!
برعکس GOW ! انقدر از بخش مولتی چیز میز دیدیم و اطلاعات داریم، اما از SP هیچی نمیدونیم تقریبا! :(( سانتا و ND رو باید قاطی کرد تا یک اطلاعات درست حسابی از بازی هاشون بدن بهمون :((

فک کنم به تقویم خودمون میشه 18 خرداد یه هفته بعد هم احتمالاً GTA میاد آی من به این دانش آموز ها و دانشجوها بخندم>:)

یه ماه جلو رفتی ! :d تا جایی که یادمه 17 اردیبهشت میشه ! روز پاکیه این روز ! :d خوش بحال کسی که متولد این روز مبارکه ! :(:d

فک کنم به تقویم خودمون میشه 18 خرداداردیبهشت یه هفته بعد هم احتمالاً GTA میاد آی من به این دانش آموز ها و دانشجوها بخندم>:)

اوکی آقا همون هفدهم اونور :دی
روز جهانی شماست که روز جهانی Infected Area :دی

نخند آقا من از همین الان پول همشو آماده کردم پول beyond هم دارم :d
دلت آب :d
فکر میکنی وقتی TLOUو GTA بیان میشه درس خوند؟ =))

خُب بالاخره جواب سوالات رو دادن . الآن جایی کار دارم برگشتم ترجمه میکنم تو بخش اخبار قرار میدم .

Super WoOoOw :d
اصلا انتظار نداشتم که جواب بدن واقعا کارت حرف نداشت یه ایولم به ناتی داگ!:d
دوستان!! قدم بعدی اصرار برای گنجوندن زیرنویس فارسی هست:d

خُب بالاخره جواب سوالات رو دادن . الآن جایی کار دارم برگشتم ترجمه میکنم تو بخش اخبار قرار میدم .

فقط رضا جواب اون سوالی که پرسیدی بازی چند ساعت هست رو قبل از اسپویلر اطلاع بده تا بازش نکنم . مرسی .

اقا من به شدت به تو افتخار میکنم :d واقعا مایه سر بلندی هستی رضا :d بگو ببینم حالا جواب سوال من رو چی دادند که بشدت منتظرم .

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or