The Last of Us [پست اول حتماً خوانده شود]

• Thread starter Thread starter Akiba
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز

کدامیک را بعنوان شاخص ترین مورد در TLOU پیش بینی میکنید ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,025
آقا نمیشد کمیک بزنید به جای مانگا ؟

اینجوری بیشتر به حال و هوای بازی نمیخورد و مخاطب هم بیشتر نمیشد ؟

ابوالفضل جان در درجه ی اول بازی خودش یه کمیک در دست تولید داره که از لحاظ داستانی تحت نظارت خود ناتی داگ هست ! پس زدن یه کمیک دیگه تکرار مکرراته ولی از لحاظ مخاطب به طور کلی مانگا و انیمه (انیمه هم در واقع آینده ی یه مانگای خوبه:d) محبوبیت بیشتری داره نسبت به کمیک ! (درآمد صادرات انیمه و مانگای ژاپن چند برابر صادرات نفت ایرانه:d) و کلاً از لحاظ حال و هوا به شدت می‌تونه برای مخاطب جدید باشه چون کمیک بیشتر به المان‌های رئال و طراحی درهم و پیچیده تاکید داره (البته سورئال هم داره ولی نه در حد مانگا) ولی مانگا جاییه که با انواع طراحی‌های خاص خودش انواع سورپرایز و خنده و گریه رو می تونه برای مخاطب فراهم کنه و از طرفی بچه‌ها از جو خشک و خشن بازی فاصله می‌گیرن و بازی رو از یه جنبه‌ی دیگه می‌بینن و این قطعاً خیلی بیشتر براشون تازگی داره تا دوباره همون فضا و محیط رو بخوان در قالب یه طرح دستی ببینن. از طرفی اکثر بازی‌های محبوب کمیک دارن ولی مانگا چیزیه که حتی در مورد مطرح‌ترین بازی‌ها هم به ندرت می‌شه پیداش کرد پس می‌شه گفت یه چیز نویی برای یه بازی محسوب می‌شه !

ممنون از توجهتون.

علي جان ايا برنامه ي منظمي براي مانگا داريد؟
ميخوام بدونم اپيزودهاي بعديش رو كي ميزاريد براي دانلود؟

برای مانگا 5 قسمت در نظر گرفتیم که به امید خدا سعی می‌کنیم هر ماه یک قسمت رو تو تاپیک بگذاریم تا قبل از عرضه بازی مانگا تموم بشه. البته قبلاً تصمیم بر این بود که مانگا 10 قسمتی باشه ولی به خاطر وقت کم برنامه رو تغییر دادیم و هر دو قسمت رو در قالب یک قسمت عرضه می‌کنیم.

دوستان من یه چیزی بگم نخندین من دیشب خواب دیدم بازی ریلیز شده منم نشستم دارم بازی میکنم و چیزی که برام باور نکردنی بود کیفیت افکت هایی بود که رو آب گذاشته بودن:d خیلی واقعی بود آبش لامصب:d
اصلا اب بود در حد هلو:d

دوستان من یه چیزی بگم نخندین من دیشب خواب دیدم بازی ریلیز شده منم نشستم دارم بازی میکنم و چیزی که برام باور نکردنی بود کیفیت افکت هایی بود که رو آب گذاشته بودن:d خیلی واقعی بود آبش لامصب:d
حالا خیلی چیز باور نکردنی هم نیست این قضیه :دی تو هر سه شماره Uncharted کیفیت آب واقعا عالی بود، اینجا هم مشخصا کیفیت به مراتب بهتری رو شاهد هستیم :دی حداقل عکس میگرفتی :| :دی :دی

حالا خیلی چیز باور نکردنی هم نیست این قضیه :دی تو هر سه شماره Uncharted کیفیت آب واقعا عالی بود، اینجا هم مشخصا کیفیت به مراتب بهتری رو شاهد هستیم :دی حداقل عکس میگرفتی :| :دی :دی

اصلا یه چیز خوفی بود انچارتد در برابر این اب قارچ خور بود:d
عکس هم که گوشیم دوربین نداره وگرنه میگرفتم:dتازه گفتم تو عکس کیفیت پایین میاد بیخیالش شدم:d

امروز ظهر اتفاقی tv رو روشن کردم دیدیم شبکه 3 داشت the last of us رو نشون میداد :d

WTF? :eek:
شبکه 3 ؟

---------- نوشته در 06:23 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:22 PM ارسال شده بود ----------

قیمت دلار تو خوابت چند بود ؟ :d

برنامه صفر و یک نبود ؟ :دی

نمی دونم فکر کنم همین باشه تا آخر ندیدم برنامشو فقط همون قسمتو نگاه کردم
طرف حتی به خودش زحمت نداد دو .سه دقیقه در مورد بازی حرف بزنه فقط اسم شرکت سازنده و
اینکه uncharted هم مال همین شرکته واین بازی انحصاری ps3هستش رو گفت:|

اصلا یه چیز خوفی بود انچارتد در برابر این اب قارچ خور بود:d
عکس هم که گوشیم دوربین نداره وگرنه میگرفتم:dتازه گفتم تو عکس کیفیت پایین میاد بیخیالش شدم:d

نسبت کیفیت آب در دنیای واقعی در برابر آب در آنچارتد ، قارچ خور نیست ! اینی که دیدی احتمالا آبش مال یه دنیای دیگه بوده :d

نمی دونم فکر کنم همین باشه تا آخر ندیدم برنامشو فقط همون قسمتو نگاه کردم
طرف حتی به خودش زحمت نداد دو .سه دقیقه در مورد بازی حرف بزنه فقط اسم شرکت سازنده و
اینکه uncharted هم مال همین شرکته واین بازی انحصاری ps3هستش رو گفت
برنامه "به روز" شبکه 3 جمعه ها(یا شنبه ها)میزارتش
ساعتشو نمیدونم،اگر کسی میدونه به ما هم بگه:d
برنامه بدی نیست

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or