The Last of Us [پست اول حتماً خوانده شود]

• Thread starter Thread starter Akiba
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز

کدامیک را بعنوان شاخص ترین مورد در TLOU پیش بینی میکنید ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,025
یک چندتا Easter Egg دیگه رو احسان بهم گفت :d (یکیش رو هم به کمک اون یافتیدم! :d )
صفحه 2 : علاوه بر اون L1 اگر نگاه کنید،اسنیک هم توی عکس هست=)) چه خفن مخفی شده نامرد! :d
صفحه 3 : بله Fox Hound میباشد اون علامت(خودش گفت یکمی دستکاری کرده که حدس زدنش سخت بشه :d ) علاوه بر این دور و بر کله ی طرف قلب میبینید! :d ماسک هم که زده ... :-" کی به ذهنتون میرسه ؟ :-" :-" احسان هویت همون شخص رو تایید کرد :d
حال میکنید چقدر خفن افتادم توی تصویر! >:) منم توی مانگا حضور داشتم! :x
صفحه 5 : تایید شد که خالکوبی کریتوس بوده! :d
صفحه 6 : پشت سر جیسون خالکوبی کازوما شخصیت اصلی بازی یاکوزا میباشد! :d
صفحه 9 : اون نوشته shibito in real world میباشد و مربوط به بازی سایرن هست.
صفحه 16 : ساعت مربوط به نیت ، نوشته ها به زبونی هلگاستی، و اون پرنده هم ققنوس آخر GOW III میباشد! تازه زیرش علامت لُنگ کریتوس رو هم زده بود تا بشه راحت تر حدسش زد! (ننگ بر من باد که نتونستم حدس بزنم! :((
صفحه 20 : کنار تابلوی Sly Bar ، میتونید سلاح Cole رو توی بازی دوم ببینید! AMP ! برق هم کنارشه اگر بیشتر دقت کنید! :d
راستی دنبال احسان هم نگردید! توی این چپتر نیست! :d ولی قول داده بعدا عکس رنگیی از خودش و علی بکشه و منتشر کنه! :d (به جای احسان من حضور داشتما :-" :d )
راستی یک توضیح بدم در مورد یکی از صفحات مانگا که اگر با انیمه و مانگا آشنا نباشید نمیدونید قضیه چیه :-"
صفحه ی 10 ! مربوط به خون دماغ شدن جیسون! :d
توی انیمه و مانگا ، وقتی ملت یک دختر زیبا میبینند یا افکار منحرفانه ای به ذهنشون خطور میکنه، خون دماغ میشن! :d اونم اکثرا شدت خون دماغیشون شدیده :-" (تا حدی که مثلا توی وان پیس،یکی از کاراکترها مثلا موشک داشت میرفت هوا! یعنی انقدر شدت فوران خون زیاد بود:-" :d )
کاوایی هم کلمه ای ژاپنی میباشد به معنی Cute ... دیگه خودتون ببینید این بشر کلا چقدر منحرفه :-" :d
اون قیافش هم موقع گفتن کاوایی ته خندست! مثل بچه های مظلومی شده که دارن رویا پردازی میکنند و یک اسباب بازی چیزی میخوان! =)) ولی پشت این نگاه مظلوم،شیطانی بس بزرگ وجود داره! :d

آخرین ویرایش:
راستی یک توضیح بدم در مورد یکی از صفحات مانگا که اگر با انیمه و مانگا آشنا نباشید نمیدونید قضیه چیه :-"
پس بگو قضیه چی بوده،حالا فهمیدم:d
به احسان بگو اگر به الی هرگونه تعرضی صورت بگیره چه مجازی چه واقعی،من یکی مانگا رو تحریم میکنم،فردا نگید نگفتید:d

یه خسته نباشید و تبریک ویژه به تهیه کنندگان پروژه Heart Broken & Chuji بگم
congratualtions.gif
واقعاً کارتون آث و باعث افتخاره
greenstars.gif

یه خسته نباشید هم به Executive Producer این مانگا Akiba بگم:دی

کلاً هر 3 تای دوستان
grouphug.gif

ولی همچنان رو حرف قبلیم هم هستم
145fs63704.gif

آخرین ویرایش:
باورتون نمیشه دیشب نمیدونم چه جوری خوابیدم!! واقعا عالی شده , دست داداش علی و داداش احسان رو میبوسم! :دی
آقا یه تایپک بزنید واس موارد مخفی

بعله معلوم شد اصلاً خوب نخوابیدی

یه تاپیک بزنید واس موارد مخفی !!! کل بازی های صنعت گیم یه تاپیک دارن برای موارد مخفی و غیر مخفیشون و خلاصه کل خونه زندگیشون Trivia Center - نکات جالب بازی ها
بعد یه تاپیک بزنیم فقط برای مانگا:|:|:|خب موارد رو که بچه ها همینجا دارن میگن که

واقعا مانگا عالی بود بنظرم یه نسخه ای ازش رو ترجمه کنید بدید دست ناتی داگ:d
نظرات هم تو همین تاپیک گفته بشه بهتره باعث رونق این تاپیک هم میشه و متمرکز تر هم هست
از امیر هم موتیشکریم:dبرای روشنگری موارد مخفی
خون دماغ هم واقعا خنده دار بود عجب داستانهایی داره مانگا

آخرین ویرایش:
چیزی که بچه ها اشاره نکردن !!

عروسک اوریگامی پشت سر جوئل - صفحه 8 !

---------- نوشته در 09:13 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:12 AM ارسال شده بود ----------

بعله معلوم شد اصلاً خوب نخوابیدی

یه تاپیک بزنید واس موارد مخفی !!! کل بازی های صنعت گیم یه تاپیک دارن برای موارد مخفی و غیر مخفیشون و خلاصه کل خونه زندگیشون Trivia Center - نکات جالب بازی ها
بعد یه تاپیک بزنیم فقط برای مانگا:|:|:|خب موارد رو که بچه ها همینجا دارن میگن که

امین حالا چرا میزنی ؟ باو :d

یه خسته نباشید جانانه به همه دوستانی که توی این کار سهم داشتن ! واقعاً دمتون گرم !
کارِتون خیلی زیبا و جالب بوده و به قول نیما این دفعه به جای اینکه این جور چیزها رو از طرف خارجی ها ببینیم ، نمونه داخلیش رو هم داریم که ارزش خیلی زیادی داره. اونم نمونه ای که من مشابه خارجیش رو یادم نمیاد و یه جورایی میشه گفت کار جدیدی محسوب میشه. :دی

ای تو از بهترین افراد فروم ما تنها تو فروم بقیه نریا بچه های فروم بقلی دزدن قاپ تو رو میدزدن لا لا لا لالا لالالا ......
معرکه بود اصلا باورم نمیشه
(شعرم گفتم براتون )
عالی
tnx
اریــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــگــــــــــــــــــــاتــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــو

درود

فقط یه چیزی تفاوت کمیک و مانگا چیه؟:d

مانگا در واقع کمیک ژاپنیه و تفاوتش در نوع طراحی هست.

----------------------------------------------------

از لطف همه دوستان خوبم ممنونم و خیلی خوشحالم که از قسمت اول راضی بودید. امیدوارم بتونیم لطف بی اندازه شما رو جبران کنیم.

فقط در مورد فرم یه مطلب بگم، دوستان خواهشاً این فرم رو پر کنید چون وقت زیادی نمی‌گیره و البته این فرم نظرسنجی و نظرات شما برای ما مهمه. در ضمن همون فایل Word رو برای بنده PM کنید تا راحت‌تر خونده بشه.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or