The Last of Us [پست اول حتماً خوانده شود]

• Thread starter Thread starter Akiba
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز

کدامیک را بعنوان شاخص ترین مورد در TLOU پیش بینی میکنید ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,025
یا ابرافضل !! فقط دو ماه باید بشینیم , مانگارو تجزیه و تحلیل کنیم!! احسان هم که خدای ریزه کاری!! همه آسفالتیم ! :دی
البته خوبیش اینه تا عرضه بازی, چیزی هست که سرگرم بشیم :دی

درود

دوستان گرامی امشب ساعت 12 قسمت اول مانگا تو تاپیک قرار می‌گیره.

برای مقدمه این دو پست رو که معرفی دوتا از شخصیت‌های این قسمت هستند میذارم تا افرادی که قبلاً ندیده بودند یا دیده بودند و فراموش کردند مطالعه کنند :d

Jason Lee

Melissa Sunderland

پاینده باشید.

ای وای ، پسر این مانگا حتی از بازی امشب تیمم با یوونتوس هم هیجان انگیزتره خیلی ممنون از احسان و علی .

احسان جون من برگرد :((

دوستان گرامی امشب ساعت 12 قسمت اول مانگا تو تاپیک قرار می‌گیره.
حالا من لیست 100 بازی رو نصفه شب می فرستم، شما دیگه چرا؟ :دی :دی
100 بازی امشب کسی نیگا هم نمیکنه
shrewd.gif
اتفاقا چون لیست امشب ارتباط زیادی با این تاپیک داره، تاپیک 100 بازی منفجر میشه :>

حالا من لیست 100 بازی رو نصفه شب می فرستم، شما دیگه چرا؟ :دی :دی

100 بازی امشب کسی نیگا هم نمیکنه:shrewd:
اتفاقا چون لیست امشب ارتباط زیادی با این تاپیک داره، تاپیک 100 بازی منفجر میشه
yahoo_15.gif
yahoo_44.gif
:دی
تو که بش 9.5 یا 10 میدی
yahoo_18.gif
میانگینش هم که بالای 9 میشه تو TOP5 هم که هستش:دی

آخرین ویرایش:
اتفاقا چون لیست امشب ارتباط زیادی با این تاپیک داره، تاپیک 100 بازی منفجر میشه :>

مطمئن باش مانگا واسه ما از همه چیز مهمتره . Tlou یا gow یا beyond رو تو رده ی 20 هم بزارین( که احتمالش 0 هست) امشب مهم نیست ولی فردا شب از خجالتتون در میاییم :))

مطمئن باش مانگا واسه ما از همه چیز مهمتره . Tlou یا gow یا beyond رو تو رده ی 20 هم بزارین امشب مهم نیست ولی فردا شب از خجالتتون در میاییم :))
اتفاقا این 3 شب آخر قرار شده لیست چند ساعت زودتر ارسال بشه، بله :دی

پ.ن: خارج از شوخی منم منتظرم مانگا منتشر بشه، خصوصا اینکه سیاه و سفید هست و راحت میتونم پرینت بگیرم و بخونم :دی

خوب حالا که نزدیک شدیم به عرضه ی مانگا (قرار بود صبح منتشر بشه ولی مثل اینکه تعجیل خورد :-" :d ) ، یک عدد برنامه براتون میزارم که راحت تر بتونید مانگا رو بخونید! :d
MangaReader.v1.5.6.zip
نحوه ی کار کردن باهاش هم ساده هست! :d

آموزش :
روی بخشی که دورش رو بنفش کردم کلیک کنید،از اونجا فایل Zip مربوط به مانگا رو انتخاب کنید،خیلی راحت مانگا اجرا و آماده ی خوندن میشه!
برای اینکه توی صفحاتی که فونت کوچیکتر راحت تر بخونید نوشته ها رو ، بخش قرمز رنگ رو حدودا اون مقداری که زوم کردم تنظیم کنید! اینطوری راحت میشه خوند متن ها رو!
البته برنامه رو اگر Full Screen اجرا کنید مسلمه خوندن راحت تر میشه :-" ولی بازم مقداری زوم بهتره! (هرجا نشانگر موس شما باشه،روش زوم میشه! )
برای رفتن به صفحات بعد هم نمیخواد از فلش های بالا استفاده کنید! روی خود صفحه کلیک کنید تا صفحه ی بعد باز بشه! :d

نکته ی آخر : این برنامه مورد تایید احسان قرار گرفته و توصیه کرده حتما دانلودش کنید تا راحت تر مانگا رو بخونید! :d

تبلیغات غیر مستقیم وان پیس :-" عکسی که گذاشتم از چپتر 1 مانگای وان پیسه :-"

الان نیم ساعته Akiba توی همین پیجه ولی پست نمیده:d
نمیدونم داره چه کار میکنه:d
یحتمل در حال نوشتنه،ولی نیم ساعت؟8-|
شاید داره بهمون میخنده>:)

---------- نوشته در 12:29 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:27 AM ارسال شده بود ----------

امیرحسین ,برنامه رو که نصب میکنم آخراش ارور میده و نواری که پر شده , برمیگرده !! با آکروبه ریدر نمیشه دید? خودش کی منتشر میشه :دی
دوتا فایل نصبی داره
باید MangaReaderSetup رو نصب کنی نه اون یکی

مانگا تاخير خورد؟:|:d
پس دقيقا كي عرضه ميشه؟ زودتر بده من تو كفش موندم:|

20120522102846510_countdown12.gif

اين برنامه هم بسي چيز خوفي ميزنه دمت گرم:d

امير خدايي اين مانگاي وان پيس رو ديدم كف و خون قاطي كردم جان لوفي لينك كاملش رو بهم بده :d

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or