The Last of Us [پست اول حتماً خوانده شود]

• Thread starter Thread starter Akiba
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز

کدامیک را بعنوان شاخص ترین مورد در TLOU پیش بینی میکنید ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,025
کدوم فداکاری؟!
والله اونی که ما دیدیم آخرش ویل اسمیت زنده موند:-/
میخای عکساشم برات پخ میکنم...

آره اون فیلم دو تا پایان داره یکی که تو سینما نمایش داده نشد و فقط رو دی وی دی بود اینیه که تو میگی
زنده می مونه و با اون زن و بچه فرار میکنه ولی تو پایان نمایش داده شده تو سینماها اونا رو فراری میده و خودش جلوی اون خون آشاما وامیسه
این نسخه اش رو گیر بیار ببین اشکتو در میاره :d

چرا انقدر پایان غمگین دوست دارید؟ :-s البته من موافقم این بازی پایان غمگین خیلی بهش میخوره و براش مناسبه ولی من دوست ندارم! افسردگی میگیرم یک بلایی سر خودم میارم! :((

کدوم فداکاری؟!
والله اونی که ما دیدیم آخرش ویل اسمیت زنده موند:-/
میخای عکساشم برات پخ میکنم...
میشه گفت این فیلم،ترسناک ترین فیلمیه که من توی عمرم دیدم :-" :d
البته پایانش رو دقیق یادم نیست،ولی فکر کنم توی زیرزمین(آزمایشگاه )موند و خودش و اونا رو به فنا داد! دارو رو هم داد به اون زنه اگر درست یادم بشه!

ولی مرگ سگه خیلی غمگین ناک بود :((

پایانی که به درد این بازی میخوره به اصطلاح یه پایان باز ـه ! یعنی اینکه بشه تفسیرهای متفاوت و مختلفی از اون کرد ، پایان قطعی و صد در صدی نباشه
مثه شاتر آیلند یا اینسپشن
یک کلام ختم کلام ! بهترین پایان همینه
yahoo_4.gif
همون پایان غمگین رو ترجیه میدم :|

آخرین ویرایش:
پایانی که به درد این بازی میخوره به اصطلاح یه پایان باز ـه ! یعنی اینکه بشه تفسیرهای متفاوت و مختلفی از اون کرد ، پایان قطعی و صد در صدی نباشه
مثه شاتر آیلند یا اینسپشن
یک کلام ختم کلام ! بهترین پایان همینه :d

آخرین ویرایش:
ای بابا دیگه خود پایان غم انگیز داره کلیشه ای میشه با اینکه برای فرار از کلیشه هست ...ولی کلا غربی ها اخر زمان رو به بدترین حالت نشون میدن (در واقعیت هم همینه) ...پس خودتون رو برای هر چیزی اماده کنید...

پایان باز هم که شما میگی بدتر از همس چون چیزی جز خماری نیس..:d

ای بابا دیگه خود پایان غم انگیز داره کلیشه ای میشه با اینکه برای فرار از کلیشه هست ...ولی کلا غربی ها اخر زمان رو به بدترین حالت نشون میدن (در واقعیت هم همینه) ...پس خودتون رو برای هر چیزی اماده کنید...

پایان باز هم که شما میگی بدتر از همس چون چیزی جز خماری نیس..:d

این مدل پایان اصلا تو خماری نمیذاره کارش اینه که تصمیم در مورد پایان رو به عهده مخاطب میذاره که هر طور دوست داشت اون جای خالی رو پر کنه
تو خماری گذاشتن مثلا میشه به فاصله بین ماتریکس ریلودد و رولوشن اشاره کرد که بدجور خمارمون کرد
ولی پایان باز مثه اینسپشن که آیا توتم لئو کاپریو از حرکت می ایسته یا نه آیا اون دنیا هم رویاست یا نه
من پایان اینسپشنی مد نظرم بود ! :d

آخرین ویرایش:
این مدل پایان اصلا تو خماری نمیذاره کارش اینه که تصمیم در مورد پایان رو به عهده مخاطب میذاره که هر طور دوست داشت اون جای خالی رو پر کنه
تو خماری گذاشتن مثلا میشه به فاصله بین ماتریکس ریلودد و رولوشن اشاره کرد که بدجور خمارمون کرد
ولی پایان باز مثه اینسپشن که آیا توتم لئو کاپریو از حرکت می ایسته یا نه آیا اون دنیا هم رویاست یا نه
من پایان اینسپشنی مد نظرم بود :d
مزیت پایان باز در مورد این بازی هم اینه که همه می ریزیم اینجا و تفسیرمون رو از پایانشو با بقیه در میون میذاریم و باعث میشه تنور د لست تا مدت های مدیدی داغ بمونه :d

از همینش بدم میاد :d (به هر ال عقیده ی شخصیه)چون اگر بگیم همه چیز به خیر و خوشی تموم شدش برای من مثل این میمونه که خودمو گول زدم اگر هم برعکس که بازم ناراحتی و کلا شک هست .....به نظرم نویسنده ای که پایان رو باز میذاره ترسو هست نسبت به عکس العمل مخاطب و استقلال نداره ...در این حد :d مثلا این اواخر فیلم خوابم میاد عطاران رو دیدم که ماشین پرت میشه توی دره و نرسیده به زمین فیلم تموم شدش ...اصلا اونموقع نمیدونستم شاد باشم یا غمگین ... :d

از همینش بدم میاد :d (به هر ال عقیده ی شخصیه)چون اگر بگیم همه چیز به خیر و خوشی تموم شدش برای من مثل این میمونه که خودمو گول زدم اگر هم برعکس که بازم ناراحتی و کلا شک هست .....به نظرم نویسنده ای که پایان رو باز میذاره ترسو هست نسبت به عکس العمل مخاطب و استقلال نداره ...در این حد :d مثلا این اواخر فیلم خوابم میاد عطاران رو دیدم که ماشین پرت میشه توی دره و نرسیده به زمین فیلم تموم شدش ...اصلا اونموقع نمیدونستم شاد باشم یا غمگین ... :d

پس تو پایان هندی میخوای :d
آخر بازی یکی بیاد به جوئل بگه الی دختر خودته نشون به اون نشون که تازه به دنیا اومده بود از بیمارستان دزدیدنش این هم پرونده ها و گواهیه بیمارستان و تائیدیه پزشکی قانونی و شهادت شهود :d
در مورد خوابم میاد هم اگر دره عمیق بوده و خودرو وطنی ! فاتحه عطاران رو بخون :d

آخرین ویرایش:
من هم از پايان باز اصلاً خوشم نمياد. ترجيه مى دم اينطورى بشه اما پايان باز نداشته باشه.
اخرش جوئل از خواب بيدار مى شه و مى بينه همه اينا خواب بوده! بعد پسرشو بيدار مىكنه و مى فرسته مدرسه. بعد هم مى شينه و از روى خوابش يه رمان مى نويسه! :d
تازه بعدش به خاطر وجود الى تو داستان زنش باهاش قهر مى كنه و از هم جدا مى شن! :>
اه اه خودم حالم به هم خورد. :-& با اين حال به پايان باز ترجيهش مى دم.

پنجشنبه! 10 ژانویه منتظر باشید>:d<
به شدت منتظرم! :d دست احسان و علی درد نکنه! :d​
از احسان پرسیدم چرا اسم خودت زیر مانگا نیست،میگه چون کاربری با نام چوجی وجود نداره دیگه :|

راجع به پایان بازی اول اینکه هیچوقت یک پایان کاملا سیاه بنظرمن نمیتونه خوب باشه ، مخصوصا در یک بازی ! اما یک پایان خاکستری میتونه جذاب باشه در مورد این بازی ... یکی از بهترین پایانهایی هم که الان میتونم بهش اشاره کنم RDR بوده که اونم خاکستری بود و خیلی تاثیرگدار .

قصد جسارت به شما رو ندارم آقا نیما ... ولی گند بزنن به هرچی پایان خاکستریه !... هنوز که هنوزه یاده RDR میوفتم دلم میخواد با کله برم تو دیوار ...

خیلی نامردی بود آخرش ... (دوباره یادم انداختی روانم خدایی ریخت بهم!!)

والا! پایان خاکستری چیه !!!!؟ :)

الان جنبه هاي مختلف بازي رو تمام و كمال برآورد كرديد كه رسيديد به پايان بازي! :d بابا اجازه بدين اول كارو تحليل كنيم پايانش بمونه براي آخر سال:d
از احسان پرسیدم چرا اسم خودت زیر مانگا نیست،میگه چون کاربری با نام چوجی وجود نداره دیگه :|
اتفاقا بعد از چهره ي زيباي اون كله قارچي، كلمي، هويجي، هويج بستني و .... نظرم به اين جلب شد كه چرا احسان اسم خودش رو كنار اسم علي ثبت نكرده؟:| بهش بگو مرد مومن گيريم نام كاربريت وجود نداره ولي نام احسان كه هنوز وجود داره و يادش تو دل ما زندس:|
---
حالا اسم اين شماره " وعده " هستش يعني مربوط ميشه به جوئل و وعده اي كه تو داستان بازي اصلي به دوستش داده يا نه با توجه به اتفاقات مانگا اين اسم رو براي اين بخش در نظر گرفته؟:-/ امير آستينا رو بالا بزن كه حسابي بايد چيزاي جديد تو اين مانگا كشف كنيم:d

فکر میکنم در مورد داستان مانگا باشه! :dچون روی کاور خبری از الی نیست :-" (البته مسلما اون قولی که داده مربوط به قبل از دیدن الی بوده برای همین دلیلم اصلا محکم نیست ولی حالا ... :-" )
راستی احسان گفت اسم کله کلمی ها توی مانگا kinruino میباشد! :d (فکر کنم جاپونیه :d و گفت این کلمه یعنی قارچی :d )

اتفاقا بعد از چهره ي زيباي اون كله قارچي، كلمي، هويجي، هويج بستني و .... نظرم به اين جلب شد كه چرا احسان اسم خودش رو كنار اسم علي ثبت نكرده؟:| بهش بگو مرد مومن گيريم نام كاربريت وجود نداره ولي نام احسان كه هنوز وجود داره و يادش تو دل ما زندس:|
دقیقا دیشب داشتم باهاش بحث میکردم میگفتم حالا چوجی هیچی! شخصی به نام احسان که وجود داره! حداقل اسمت رو بنویس زیرش! :d امیدوارم تهدیدهام عمل کرده باشه و اسمش رو بزنه زیر مانگا! :d

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or