The Last of Us [پست اول حتماً خوانده شود]

• Thread starter Thread starter Akiba
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز

کدامیک را بعنوان شاخص ترین مورد در TLOU پیش بینی میکنید ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,025
هر کدومو نصب میکنم, همین اتفاق میفته !! به جان خودم , من نتونم مانگارو ببینم, تایپکو به خاک و خون میکشم ! گفته باشم :دی :دی

---------- نوشته در 12:37 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:33 AM ارسال شده بود ----------

الان یه لحظه موقع پایان نصب که باز ارور داد Ok‏ نزدم :دی , رفتم داخل برنامه , رفت تو !! عجب چیزیه !! فرمت مانگا فک کنم یه چیز دیگه هستا آره?

امیرحسین ,برنامه رو که نصب میکنم آخراش ارور میده و نواری که پر شده , برمیگرده !! با آکروبه ریدر نمیشه دید? خودش کی منتشر میشه :دی
نمیدونم من الان دوباره نصب نمودم مشکلی نداشت! :d احسان هم دیشب نصبش کرد اونم مشکلی نداشت! :d

الان نیم ساعته Akiba توی همین پیجه ولی پست نمیده:d
نمیدونم داره چه کار میکنه:d
یحتمل در حال نوشتنه،ولی نیم ساعت؟8-|
شاید داره بهمون میخنده>:)

---------- نوشته در 12:29 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:27 AM ارسال شده بود ----------

دوتا فایل نصبی داره
باید MangaReaderSetup رو نصب کنی نه اون یکی
نه بابا من خودم توی کف مانگام! دارم رفرش میکنم ببینم کی میاد رو سایت ! :((
برای نصب هم فایل دومی رو انتخاب بنمایید! :d همون Setup ! :d

امير خدايي اين مانگاي وان پيس رو ديدم كف و خون قاطي كردم جان لوفي لينك كاملش رو بهم بده :d
بلی به زودی لینکش رو میفرستم! :d تازه این مال 13-14 سال پیشه! :d مانگاهای الان رو ببینی وحشت میکنی! (البته من خودمم مال الان رو ندیدما :-" مانگای یک سال پیش رو دیدم! :d )

فرمت مانگا فک کنم یه چیز دیگه هستا آره?
نه اتفاقا فرمت خاصی نداره! :d چندتا عکس میباشند که به ترتیب اسمشون نمایش داده میشن :-" به همین راحتی،به همین خوشمزگی :d

رای نصب هم فایل دومی رو انتخاب بنمایید! :d همون Setup ! :d
بنده هم همون دومي رو نصب كردم اما وقتي نوار اول پر ميشه يه نوار ديگه مياد كه اون پر نميشه:d

امير توجه كردي تو پستم چي گفتم؟:| مخصوصا قسمت sp :d

The Last Of Us - MANGA SERIES

درود بر همه

خوب الوعده وفا، قسمت اول مانگا بعد از مدت‌ها آماده شده و این افتخار رو داریم که این هدیه کوچک رو به تمامی طرفداران خوبه عنوان بزرگ The Last Of Us تقدیم کنیم. امیدوارم که ازش لذت ببرید. جا داره اینجا از همه شما عزیزان به خاطر صبرتون تشکر می‌کنم و این قول رو به همتون میدم که قسمت‌ها بعدی زودتر از این قسمت آماده بشه و البته به امید خدا کیفیت کار تو قسمت‌ها بعدی بهتر میشه.

قبل از اینکه قسمت اول رو دانلود کنید ازتون خواهش می‌کنم به چند نکته زیر توجه کنید:

نکاتی راجع به مانگا و داستانش:

1- خوب ما سعی کردیم داستان مانگا رو وفادار به داستان اصلی بازی بنویسیم ولی همون طور که قبلاً هم گفتم همه قسمت‌ها این داستان به بازی ربط نداره و قسمت‌هایی تو مانگا وجود داره که ارتباطی با بازی نداره.

2- در مورد شخصیت Kaminoke بعداً بیشتر توضیح داده میشه(فعلاً اطلاعات تا همین حد که Kaminoke همون دوست در شُرف مرگ Joel نیست وفقط یک رابطه)

3- تو صفحات مختلف این قسمت یک سری Easter Egg وجود داره تا جذابیت کار بالا بره، از شما دعوت می‌کنیم که همه اون‌ها رو پیدا کنید (if you can) :d و تعداد EEها در هر صفحه:

[TABLE="class: grid, width: 500, align: center"]
[TR]
[TD="align: center"]شماره صفحه[/TD]
[TD="align: center"]تعداد[/TD]
[TD="align: center"]شماره صفحه[/TD]
[TD="align: center"]تعداد[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="align: center"]1[/TD]
[TD="align: center"]0[/TD]
[TD="align: center"]11[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="align: center"]2[/TD]
[TD="align: center"]12[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="align: center"]3[/TD]
[TD="align: center"]13[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="align: center"]4[/TD]
[TD="align: center"]14[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="align: center"]5[/TD]
[TD="align: center"]15[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="align: center"]6[/TD]
[TD="align: center"]16[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="align: center"]7[/TD]
[TD="align: center"]17[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="align: center"]8[/TD]
[TD="align: center"]18[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="align: center"]9[/TD]
[TD="align: center"]19[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="align: center"]10[/TD]
[TD="align: center"]20[/TD]
[/TR]
[/TABLE]

4- و اما از داستان ناامید نشید! تو قسمت‌های بعد داستان به مراتب درگیر کننده تر خواهد بود.

نکاتی راجع به فایل مانگا:

1- فایلی رو که آپلود کردم شامل قسمت اول مانگا، نرم افزار Manga Reader، یک فرم نظر سنجی و موسیقی زیبای بازی هست.

2- قبل از هر چیز Manga Reader رو که امیر حسین عزیز براتون توضیحاتش رو دادن نصب کنید تا برای خوندن مانگا راحت باشید. (از امیر (Akiba) هم تشکر می‌کنم :d)

3- یک فرم نظر سنجی تو فایل هست که ازتون خواهش می‌کنم حتماً پرش کنید. این فرم شامل یک سری سؤال راجع به قسمت اوله. پاسخ‌های شما برای ما بسیار مهمه و تو بالا رفتن کیفیت قسمت‌های بعد تأثیر گذاره. خواهشاً نام کاربریتون رو تو فرم بنویسید و بعد از پر کردن برای من PM کنید.

4- هنگام خوندن مانگا هم می‌تونید به موسیقی گوش کنید تا القا کننده حس لازم باشه.

در پایان از احسان عزیز به خاظر زحماتش تشکر می‌کنم و این رو بدونید که 99.9 ٪ کار رو احسان عزیز انجام داده و تقریباً نقش من صرفاً آی ماشالا گفتن بوده!

ببخشید که طولانی شد و :

لینک دانلود

از همتون ممنونم، پاینده باشید.

آخرین ویرایش:
وااااااااااااو! معرکه بود! عالی بود! واقعا بهتر از چیزی بود که فکرش رو میکردم! :((
علی و احسان! دستتون درد نکنه! ترکوندید! :((
وقتی Kaminoke رو به صورت سایه وار دیدم : :x
بعد که فهمیدم آلوده شده : =(( :((
---
این مانگا از نظر مانگایی واقعا عالی بود! :d
مخصوصا جیسون! عالی بود این بشر! :x عاشقشم! :d مخصوصا حالات چهرش و اخلاق و رفتارش =))
عکس مربوط به چپتر بعد هم بسیار جذابه! این جوئل و الی بسی درگیری دارن! :d عالیه! :d

----
در مورد Easter Egg ها :
صفحه ی 2 : L1 از MGS4 توی CS ها وقتی L1 رو میزدیم میرفت دید اول شخص! =))
صفحه ی 4 : خیالت راحت! ما کارمون رو بلدیم . توی این مدت از کله گنده های نظامی بگیر تا جوونکی که خودش رو از خاندان دریک میدونست رو ساپورت کردیم! =)) =)) =))
صفحه ی 5 : امضای ND پای برگه و دسته ی PS3 رو قبلا گفته بودم! ولی به نظرم تابلوی خطر هم نشونه ای از Kratos بود! همون خالکوبی معروف کریتوس میباشد! >:) (باید از خود احسان بپرسم که این چیزیه که من دوست دارم حس کنم یا واقعا همینه ! :d ولی هیچکی دیگه نمیتونه خطر بیافرینه! >:)
صفحه ی 6 : روی دیوار یک چیزایی نوشته! یک عکسی هم سمت چپ پشت سر جیسون هست! ولی نمیدونم چی بیدن! :d RE بید آیا ؟ (یارو شبیه نمسیس میباشد فکر کنم :d )
صفحه ی 7 : Sack Boy
صفحه ی 9 : علامت تعجب بالای سر جوئل! مربوط به MGSـه همینطور که میدونید :d+ Shinto in red world (این رو نمیدونم چیه! )
صفحه ی 11 : CTR Save me :((
صفحه ی 15 : the dream of dreamer ... این خیلی آشناست! کجا شنیدم یا خوندم این رو ؟ :d احسان جوابگو باش! :d
صفحه ی 16 هم rise نوشته شده + اون نوشته ی ژاپنی و ساعت ، ولی نمیدونم چی میباشند! :d
صفحه ی 17 : علامت هلگاست ها روی تفنگ:x
صفحه ی 20 : Sly Bar

شاید بعضی از نوشته های روی دیوار به چیزی اشاره نداشته باشه و فقط نوشته باشه! شایدم چیزایی که من فکر کردم چیزی نیستن مثل ( no hope ) به چیزی اشاره داشته باشن :d
دوستان توجه داشته باشید که فایل Zip اصلی مانگا داخل این یکی هست! برای همین باید اون فایلی که داخله رو در بیارید، و بعدش اون رو با مانگا ریدر انتخاب کنید! :d

واقعا" عالیه تبریک میگم خیلی عالی نوشتید و خیلی هم عالی کشیده شده.بنظرم یه تاپیک جدا داشته باشه این موضوع بهتره.به هر حالا که بالاخره دادینش بیرون بیشتر از قبل مهم شده.Easter Eggها هم جالب بودن ولی اگر یکم سختتر بشن بهتره.بازم ممنون
صفحه ی 15 : the dream of dreamer ... این خیلی آشناست! کجا شنیدم یا خوندم این رو ؟ :d احسان جوابگو باش! :d
این از لورنس عربستان هست که اول U3 نیتن جملاتی رو از اون میگه که این هم توشون هست

Holy Shit

عالی بود . واقعا دستتون رو میبوسم بچه ها . EG ها یادم رفت کلا تا چند صفحه پیدا کردم ولی دیگه سخت شد الان مینویسم :دی

ولی انصافا عالی شده . ای ول

تبریک میگم ، خیلی خوب بود ، ما همیشه عادت داریم خارجیا از این کارا کنن و ما استفاده کنیم ، و الان بچه های همین فروم یه همچین کار ارزنده ای کردن که قابل تقدیره واقعا .

Easter Eggs

صفحه 2 : دکمه L1 :دی MGS
صفحه 3 : لوگوی Fox Hound روی لباس سرباز
صفحه 4 : جول و دوستش حتی به نیتن دریک هم سلاح فروختن :))
صفحه 5 : نوشته روی کاغذ مچاله شده (Naughty Dog) - دسته ی PS3 کنار سطل زباله :)) - نمیدونم :دی
صفحه 6 : نوشته های پشت جول یا اون طراحی روی دیوار پشت دوست جول آهان اسمش jason هست :دی (i have no idea (
صفحه 7 : لوگوی TLoU رو چرخ ماشین - عروسک sack boy آویزون از آینه (so cute (
صفحه 8 : :-؟؟
صفحه 9 : نوشته روی کمد + نوشته تو طرحی که خون و کفش هست :دی

خسته شدم بقیه رو بعدا میگم :biggrin1:

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or